merdiven için Fayans: nasıl seçilir

merdiven için Fayans: nasıl seçilir

12 October 2017Şık merdiven süslemeleri ve orijinal, güzel fayans kullanabilirsiniz yapmakŞık merdiven süslemeleri ve orijinal, gerçek ahşap zemin cinsiyetten hasar doludur koymak yüksek nemli, odalarda bakacağız güzel plitkiOsobenno iyi stilize ağaç fayans kullanabilirsiniz olun. Örneğin, sargı odasında. Buna ek olarak, modern bir pazar alıcıya tasarımları, renkleri ve hatta şekiller plakanın sunar: standart dikdörtgen dan yeni çıkmış oval. Başka bir artı fayans - onlar onarım ekipleri hizmetlerine başvurmadan, kendi başlarına adımlarını kapsayabilir.


Evde Seramik merdiven basamakları: farklı seçenekler

Eğer yüksek kaliteli kiremit koymak isteyen ve uygun bir bütçe varsa, İtalyan şirketi Kerama Nakičević bakabilirsiniz. şirket 1935 yılında açıktı ve bugün seramik karoların piyasada liderdir.

firma lider ek olarak, orada başka, daha az bilinen onlarca vardır, ancak daha az kaliteli üreticileri.

Eğer çinileri ile merdiven süslemek için karar verirseniz, o zaman kalite ve satın karar verdik malzemenin üreticisine peşin hakkında bilgi almak gerekirEğer çinileri ile merdiven süslemek için karar verirseniz, o zaman kalite ve satın karar verdik malzemenin üreticisine peşin hakkında bilgi almak gerekir

fayans seçerken rehberliğinde:


 1. şirket üreticilerin Yorumlar ve pazardaki yerini alır;
 2. karo tasarımı. Genellikle bilinen firmaların katalogda odasına kayıt sığar veya sizinle tıpkı modelini bulamıyorsanız olur. Sonra az bilinen firmaların aralığında bak.
 3. Odaya iç seçilen karoların kombinasyon. Zemin, bebek odasında stilize Gotik süsleme en azından saçma, bakacağız Katılıyorum.

Eğer seçiminde zorluk varsa, her zaman profesyonel bir tasarımcı yardımına başvurabilirsiniz. Bununla beraber her zaman mümkün olan en iyi seçeneği tercih edebilir ve odadaki her ayrıntı estetik bakacağız.

Kendinden astarlı merdiven karo: Gerekli aletler

Eğer karoların bir model bulduk, bu bulmak ve araçlar yere koy gereklidir.

Önceden bir çekiç, mala ve diğer araçlar da dahil olmak üzere iş için gereken her şeyi satın almak - kendi elleri, ana şey olabilir karoları koyunÖnceden bir çekiç, mala ve diğer araçlar da dahil olmak üzere iş için gereken her şeyi satın almak - kendi elleri, ana şey olabilir karoları koyun

gerekli araçları listesi: • karo;
 • PVA yapıştırıcı;
 • Cam kesici;
 • Mezro veya cetvel;
 • kırıcı;
 • Perdah;
 • spatula
 • matkap;
 • çimento;
 • kum;

döşemelerine ile çalışırken çimento M200 ve yukarıdaki işaretleri kullanmak gerekir unutmayın.

Bunun farklı varyasyonlarını kullanmak daha uygun olacaktır çeşitli yerlerde olduğu gibi, klasik ve kauçuk: Biz de iki spatula satın öneririz. Lastik niş Ulaşılması zor içine alacak ve diğer durumlarda klasik kullanmak daha iyidir.

kendi elleriyle kurulumu: karoların evine Merdiven

Gerekli tüm araçları hazırladık sonra, merdivenlerden hazırlamaya başlayın.

bitirmek için sundurma hazırlanması aşamalarının:

 1. Bina bağları yardımıyla sahne hizalayın. merdiven için optimum eğim 2-3 derece olduğunu unutmayın.
 2. çatlaklar için merdivenin bak ve onlar kadar gösterirseniz - onları yeniden boyamak. Teknoloji tam gözlenmelidir.

Hazırlık çalışmalarının ardından karo döşeme geçebilirsiniz.

Bir bölüme koydu önce, hizalama ve sıyırma adımlarla ilişkili hazırlık yapmak gerekirBir bölüme koydu önce, hizalama ve sıyırma adımlarla ilişkili hazırlık yapmak gerekir

bitirme merdiven fayans aşamalarında:

 1. enkaz ve toz sundurma temizleyin;
 2. Başbakan sundurma. Bunun için, su bazlı bir PVA yapmak için bir primer karışımı ya da çözeltisi kullanabilir.
 3. kiremit merdiven Lay. birbirleri ile demirledi karo, üzerinde, varsa tasarımları ve desenleri tutmaya çalışın. Aksi takdirde, nihai çalışma içine çıkamaz bakacağız.

Başlangıç ​​fayans en uygun kapı yan döşeme unutmayınız. Bu konuda acele etmemelidir hiçbir durumda - Merdiven malzemesini kaydetmeden düzgün kesilmiş olmalıdır. Çizgili merdiven zengin görünüyor ve tüm adımları kusurları gizler.

Evin içinde ve sokakta Çini merdiven basamağı

Kural olarak, merdiven için fayans iç ve dış modellere bölünmesi. İlk revaklar ve giriş merdiven ve ikinci dekorasyonunda kullanılan - evin içinde merdiven dekorasyon için.


merdiven için seçin kiremit görünümü de dikkate sadece kalite alarak, ancak gerekmerdiven için seçin kiremit görünümü de dikkate sadece kalite alarak, ancak gerek

Onların temel farklar şunlardır:

 1. Tasarım ve görünüm;
 2. dayanıklılık;

Her iki kategoride de hem ucuz ve pahalı seçenek vardır, çünkü fiyat farkı hakkında konuşmak için, değmez.

Birçok modern evler ise evde tam Döşeme karo merdiven popüler sürümü. Bu merdiven tüm döşemelerine ile bitmiş demektir. Trim de dış merdiven kullanılır.

özel bir evde fayans altına merdiven çerçeve

Eğer kendiniz yapmak istemiyorsanız, o zaman merdiven hazır çerçeveler belirli üreticileri var satın alabilirsiniz. Bu takım için gerekli ölçümleri yaparak, evinize geliyor sizinle ayrıntılarını belirten ve sonra sadece hazır bir çerçeve ve yükselticiler alabilirsiniz. Yüklemek ve sonra sevdim fayans süslemek için şimdiden mümkündür.


En popüler ve talep bugün seramik olduğunuEn popüler ve talep bugün seramik olduğunu

merdiven için karoların en popüler türleri:

 1. Metal kiremitler;
 2. Seramik;
 3. Seramik;
 4. Yaya kaldırım karo.

Metal kiremitler kez dış çini pazar lideri olmuştu, ama şimdi yavaş yavaş yeni çıkmış kaldırım ve klinker modelini değiştiriliyor. Ancak, sitenizin metal kaplama ile en uygun merdiven olduğunu düşünüyorsanız - Uygun model satın almak için tereddüt etmeyin.

Eğer çini veya cihazların çerçeve, kurulum inşa etmek için bir inşaat mürettebat seçmeden önce, şirketler hakkında yorumlar kendi fiyat listesini kontrol edin ve diğer firmalarla bilgi karşılaştırın. Yani biraz para korurken, en yetkin şirket seçmek mümkün olacak.

merdiven için seramik karolar: iyi bir seçenek

Seramik modeli hemen hemen herhangi bir iç için klasik ve çok yönlü düzenleme uygun olarak.

Ancak, iç ve dış seramik karolar birbirinden farklı olduğunu unutmayın.

Uzmanlar merdiven bitirme içindir karonun dayanıklılığı ve gücü, dikkat tavsiyeUzmanlar merdiven bitirme içindir karonun dayanıklılığı ve gücü, dikkat tavsiye

Her şeyden önce, Dış işler için iç çinileri için uygun değildir dayanıklılık performansı. merdiveni Özellikle bu - bir yerde özel olarak gitti.

Kaldırım karosu Merdiven - dayanıklı malzeme

Klasik seramik karo sevmiyorum olanlar için iyi bir seçenek - merdiven sokak kaldırım levha tamamlanması.

Eğer kış aylarında özellikle önemlidir kaymaz karo etkisi sağlayabilir patlatma yardımıyla.

döşeme kaplaması merdiven bakmak için güzel ve şıkdöşeme kaplaması merdiven bakmak için güzel ve şık

Birçok anda Kaldırım karosu demek - tüm en dayanıklı. Belki bu yüzden, ama her site için uygun değildir.

merdiven için fayans Parke - seramik alt tür

Kil fayans - seramik bir nevi modeli.

sokak Merdiven seramik karoları kullanabilirsiniz, özgün ve güzel yapmaksokak Merdiven seramik karoları kullanabilirsiniz, özgün ve güzel yapmak

diğer malzemelere göre daha basit bir klinker temizleme, ışık aşınma ve örtü tabakası dayanıklıdır. fiyatı - Seramik fayans ve dezavantajları, aralarında baş vardır. Kural olarak, normal seramik göre daha yüksektir.

seramik, aynı zamanda herhangi bir başka, bir dezavantajı vardır. Kış aylarında buz bu kadar dikkatli ve aşırı güç uygulamadan yapmak gerekir, bunu otdalblivaya. Aksi takdirde, buz hariç kolayca aşağı ve fayans kırabilir.

merdivenleri karo doğru seçim (video)

mevcut piyasa her müşterinin sağ model seçmek için izin merdiven için karoların büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. Standart seramik - Belki merdiven kaldırım fayans ve belki en iyi seçenek koymak en iyisidir. Gerekirse kişisel zevklerinize ve dayanarak, profesyonel bir tasarımcı yardımıyla başvurmak.

fayans yapılmış bir güzel merdiven (fotoğraf örnekler)

1stepsnicelg 1 159 53da60f429322866f81dd5c2ec2d11b0 289 330 1821-1 345 346 8252

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − = 49

map