merdiven altında dolap - avantajlı ve uygun özel bir ev içinde çözüm

merdiven altında dolap – avantajlı ve uygun özel bir ev içinde çözüm

12 October 2017Dolap, merdiven altında bulunan, şık ve özgün görünüyorDolap, merdiven altında bulunan, uzayın şık ve özgün Akılcı kullanım daima özel iki katlı evlerin ilgi sahipleri olduğunu görünüyor. Bu faydalı ve ülkede olacak. Bir yandan, çok büyük bir evin varlığı, ikinci kata merdiven altında boş bir alan hakkında mobilya koymak ve umurumda değil nerede gibi şeyler umurumda değil gibi görünüyor. Ama aslında, mobilya uyumlu ve verimli yerleştirme yetkili sahipleri de ön plandadır.


merdiven altında Dolap: uzayın düzenlemesi fikri

Genellikle ikinci kata merdiven altında kendi ihtiyaçlarına adapte zor bir yer. altın ellerle Yaratıcı kişiler herhangi bir sorun olmadan bu sorunu çözebilir.

merdiven altında dolap yerleştirilmesi, önemli ölçüde dairede yerden tasarruf edebilirsinizmerdiven altında dolap yerleştirilmesi, önemli ölçüde dairede yerden tasarruf edebilirsiniz

Farklı versiyonları olabilir merdiven altında yer yendi:

 1. Merdiven dolap. ikinci kata merdiven koridorda yer alıyorsa mobilya oldukça yeri doldurulamaz bir parça - giyim ve ayakkabı öğeleri saklamak için kullanılır. Yerleşik donatmak için dolap mükemmel bir görünüm olacak sürgülü ayna kapı, ile, merdiven ön kapı uzak değilse mümkündür.
 2. merdiven altında dolap. Evin bir kiler yoksa, kilere olarak, merdiven altında boşluk kullanabilirsiniz. elbise kurutma makinesi, ütü masası, elektrik süpürgesi, bisiklet veya bebek arabası - koruma veya basit donanımlı odaya bir şeylerin çeşitli ile raflar var barındırabilir. Gerekli tüm ama şeylerin görünümünü bozan, bu dolaba gizleyebilirsiniz.
 3. Kitaplık. Bir oturma odası ikinci kata çıkan merdivenler, raflardan ve çekmeceler gizlenebilir. Bir dolap, kitap ve herhangi oturma odasına içine iyice uyum küçük şeyler çeşitli kapıyı yapamaz.
 4. Şarap dolabı. merdiven günlükleri ve somut adımlardan yapılırsa yemek salonunda olduğu ya da yanında, boş alan şarap için raflar altında takılabilir. Her şişe, ayrı bir hücrede olmalıdır. Ama bir kural olarak, sahipleri alkol depolama için uygun sıcaklık tarafından desteklenen mahzeni, şarap için raflar ile donatılmış.

sessizlik içinde oturup gizlilik sevenler için ve aplikler asmak, küçük şirin bir oda donatmak bir yatak ya da kanepe koymak mümkündür. Böyle bir yerde her zaman gündelik sorunlardan kaçabilir ve kendinize dinlenme birkaç saat adamaya.

Nasıl elleriyle merdiven altında dolap yapmak: hazırlık çalışmaları

İki katlı köy evi, 2 kata merdiven olmadan yapamaz. Çoğu zaman, bu çok yer alır, bu nedenle sahipleri kendi ihtiyaçları için boşluk yenmek için ellerinden geleni yapıyorlar. gerekli, bu yüzden nadiren kullanıldığı gibi - en avantajlı seçenek farklı şeyler saklayabilir merdiven altında dolap düzenlemedir.


Eğer merdiven altında yer alacaktır gardırop, satın almadan önce, bunu sığdırmak için ölçümler yapmak için değerEğer merdiven altında yer alacaktır gardırop, satın almadan önce, bunu sığdırmak için ölçümler yapmak için değer

Dolap her zaman olmuştur ve her evde mobilya önemli bir parçası olacaktır. Bu nedenle, yerleşik podlestnichnom uzayda dolap, hafifçe Bu kararı donatmak için karar.

yaratma-merdiven depolama dolap Aşamaları: 1. dolap, kitaplık veya bir dolabın - Her şeyden önce, sen sonunda, evim görmek istediğini, kaba bir çizim hazırlamanız gerekir.
 2. Stratejik raflar, askılar ve çekmeceler yerleştirilir. Eğer salıncak veya sürgülü kapılar gerektiğini tespit ve genellikle onlarla vazgeçilebilir.
 3. dolap iç kaplama için gerekli aksesuar ve malzeme tarafından oluşturulan taslak miktarını hesaplayın.
 4. gerekli araçları hazırlayın - öğütücüler ahşap, çekiç, jig testere, şerit metre ve bağlantı elemanları (vidalar, çiviler, vidalar) için diski ile.
 5. , Kurulacak kabinede yol açın gerekirse merdiven duvara işleri gerçekleştirmek - obbit alçıpan veya duvar kağıdı üzerine yapıştırın.
 6. Sonra nasıl yerleştirileceği "iç" kabine gösterecektir duvarlarda, kalem işaretleri yapmak gerekir.

malzemelerini satın alırken doğru doğru miktarda veya bozan bir şey hesaplayabilir, çünkü hisse senedi almak.

merdiven altında Dahili dolaplar: kabine montaj

dekupaj ve ahşap ile çalışmak beceri huzurunda, kendini testereyle yapılan ölçümlerin raflarında ahşap panoları, MDF veya sunta olabilir. Bu mümkün değilse, o zaman uzmanlarımız çizimler üzerinde kesim yapmak nerede bir mobilya deposunda uygulamak gerekir. Önemli olan - bu kabine doğru montaj bağlıdır yüzünden, kesin ölçümler vermek.

o iç stil ve renk içine uyum sığacak şekilde merdiven altında dolap gereklidir Seço iç stil ve renk içine uyum sığacak şekilde merdiven altında dolap gereklidir Seç

Nasıl merdiven altında kabine yüklemesinde eseridir:

 1. Her şeyden önce, sen uzunluğu ve genişliği için gerekli kurullarına bir kesim yapmak gerekir.
 2. giysi, kitap, araç veya reçel kavanoz - raf kalınlığı üzerlerine yerleştirilen olacak bağlıdır.
 3. Eğer iki bölmeye dolap planlıyorsanız, sunta veya yonga dikey bölüm yapmak gereklidir.
 4. yüklemek için raflar ahşap kirişler uzunluğu dolap derinliği doldurmak için duvar ve bölme taşıyan gerekir. Onlar raflar olacak. panoları vida ile duvara vidalanır.
 5. Sami raflar montaj çubuğuna vidalarla tutturulur.
 6. kapı montaj - Bir dolap bina zor kısmı. Tabii ki, kendisi ölçümler yapacak ve müşteri göre kapıyı yapacak bu durumda, bir profesyonel işe daha iyidir.
 7. Kapıyı kendinden yüklerken, kabine boyutunda altında mağazada bir kapı çerçevesini satın almanız gerekir. kutusu kolay bir tornavida kullanarak tabana tutturulabilir.
 8. salıncak kapı menteşeleri çivi ile kasasına bağlanır.
 9. Kapılar kendileri sipariş veya sunta kesip ve çeşitli aksesuarlar süslemek için yapabilirsiniz. merdiven altında dolap asma kapılar sorunsuz menteşeler monte edilmiştir.

Tüm adımlar doğru yapılırsa varsa, orada bir boşluk olacak ve onlar özel olarak çarpıtılmış edilmeyecektir.

kabine Merdivenler: dekoratif kendi ellerini Döşeme

Kapılar zaten yüklü olduğunda, onların dekoratif görünüm için ilerleyebilir. kitaplık özel bitirme kökleri kitapları gerektirmez için mükemmel dış raflar süsleyin.

Oldukça başka gardırop olduğunu. merdiven koridorda yer alıyorsa Alternatif olarak, yansıtılmış bir kapı yapabilirsiniz. Çok uygun, ev bırakarak aynaya bir göz atın ve görünüşleri mutlu.

merdiven altında dolap civarında birkaç dolapları düzenlenebilirmerdiven altında dolap civarında birkaç dolapları düzenlenebilir

girişinde kapıya ya da ayrı ayrı bir ayna asmak için hiçbir arzusu bir ayna var olan ise, çeşitli aksesuarlarla ya da diğer malzemelerin cephe dekore edebilirsiniz.


merdiven altında raf ve dolap kapı yüzeyler:

 1. Raflar ve dolaplar içine wallpapered veya kendinden yapışkanlı olabilir - ahşap farklı türde taklit özel bir film.
 2. Menteşeli veya sürgülü kapılarla Kabine tasarım alanı için uygun güzel bir desen ile fotoğraf duvar kağıtları ile dekore edilebilir.
 3. Klasik veya modern Retro, - Standart ahşap kapılar güzel oda tarzında kolları ile dekore edilebilir.

merdiven altında Beyaz dolap - Klasik versiyonu, odanın herhangi bir stil için uygundur.

o sürgülü kapılarla merdiven dolaba altında donatmak mümkün mü

Kesinlikle evet! Bu koridor yukarı kurşun merdiven altında boşluğu doldurmak için kazanan bir seçenektir. Ancak, birçok sahipleri kabine gerekliliği konusunda düşündürüyor sürgülü kapı bir küçük detay var.

sınırlı olacaktır hareketini yönlendirmek için, bu yüzden tam genişliği başarılı olmak mümkün değildir tümü üzerinde kabine ortaya koyuyor. Nedeniyle dışa açık salıncak kapı ile ana donanımlı içinde merdiven altında bu sebep dolapları için.

sürgülü kapılarla merdiven altında Dolap yüksek teknoloji veya modern iç harika görünüyorsunsürgülü kapılarla merdiven altında Dolap yüksek teknoloji veya modern iç harika görünüyorsun


Ama bu durumda biz bir çıkış yolu bulabilirsiniz. menteşeli ve sürgülü - Özgün karar ekipmanları dolap kapakları iki çeşit olacaktır. Bu tasarım vurgular, aynı zamanda soruna çok pratik ve kullanışlı bir çözüm olacaktır sadece.

Bu önemlidir: Kabine ambalaj kendi istekleri temelinde seçilmelidir! raf ve çekmeceler bir çoğunluğu - değil en iyi seçenek açık giyim ve dört mevsim ayakkabı saklamak gerekiyorsa.

koridorda merdiven altında Dolaplar: askı ve ayakkabı rafı yedek

ön kapıya koridorda doğrudan üst kata çıkan ahşap bir merdiven, genellikle oda dağınıklığı ve imkansız mobilya gerekli tüm parçaları ile salonu donatmak mümkün kılar. Bu durumda, iyi bir seçenek - merdiven altında kabine düzenlemek için. merdiven altında Boş alan bu tür anahtarlar, eldiven ve şemsiyeler gibi küçük şeyler için ayakkabı ve çekmeceler için giysiler, raflar için askılı doldurulabilir.

koridorda bulunan merdiven altında dolap, onun parçalarından biri ayakkabı saklama için takılabilir Eğerkoridorda bulunan merdiven altında dolap, onun parçalarından biri ayakkabı saklama için takılabilir Eğer

Düzgün içini planlamak ve bunu düzenlemek eğer ille kapalı kabine, bu güzel ve açık bir gardırop bakacağız vermeyin.

koridorda merdiven altında dolap tasarım odasının tarzı için uygun olmalıdır. koridor Provence tarzında dekore edilirse, kabine parlak renklerde olmalıdır, yüksek teknoloji tarzı aynalar ve parlak bitirmek varlığı ile belirlenir.

Her durumda, merdiven altında dolap ünitesi onun işlevsel amacını dikkate almak gerekir ve ancak o zaman onun üreticisi ile anlaşma.

Nasıl merdiven altında dolapta inşa etmek (video)

adımlarda yer gereksinimleri için kullanmak akılcı olabilir, boş kalmamalıdır. Çöp kutusuna getirmek için elini doğmuyorsa Tüm gereksiz şeyler merdiven altında soyunma saklanabilir. Bu kabine elle yapılması, ancak üretim ve montaj aşamalarının bazıları profesyonellere bırakılmalıdır edilebilir.

Dahili dolaba merdiven altında (fotoğraf fikirler)

06e7fc628db93bc41cc301b73a222c27b7483aeb6 1-Derevyannye-lestnicy-sevastopol 2-9 3 5e3d4eda 32 037-1 310-1024x916 1920x1080resizeinterior70701333001418 1920x1080resizeinterior20344871378309246

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 7 =

map