meble do przedpokoju w nowoczesnym stylu: 8 kompozyt wnętrze

meble do przedpokoju w nowoczesnym stylu: 8 kompozyt wnętrze

12 October 2017meble do przedpokoju powinny dobrze wyglądać i być wygodne dla właścicieli domówmeble do przedpokoju powinny dobrze wyglądać i być wygodne dla właścicieli zhilyaEsli teatr zaczyna się wieszak, nowoczesnego mieszkania - hol wejściowy. Najczęściej, to jest - mała przestrzeń, która musi spełniać wiele wymagań, a nie zajmuje dużo miejsca. Dzisiaj, projektanci mogą łatwo zarządzać, aby stworzyć atmosferę stylowy i praktyczny przy wejściu do swojego przytulnego gniazdo, ale jeśli spróbujesz, można zbudować swój własny korytarz, tak że goście chcą wrócić do was ponownie i ponownie.


Nowoczesne lobby: Meble dla wygody

Obecnie wybór mebli do sali jest ogromny. W sklepach każdy może nabyć niezbędne elementy wnętrze Twojego gustu i budżetu. Jest też duży wybór artystów: firm i prywatnych przedsiębiorców, którzy są gotowi wnieść swoje pomysły na życie lub rozwijać kilka opcji układ korytarz w nowoczesnym stylu, aby stworzyć dla Państwa niepowtarzalne wnętrze.

Jeśli nie potrzebujesz pomocy lub finansowego aspektu transformacji przedpokoju nie jesteś zadowolony i postanowił działać niezależnie od nabycia niezbędne meble, konieczne jest, aby nauczyć się podstawowych elementów wnętrza.

Aby hallway meble były wygodne, musi ona zawierać wieszak, lustro, niszę do przechowywania odzieży i obuwiaAby hallway meble były wygodne, musi ona zawierać wieszak, lustro, niszę do przechowywania odzieży i obuwia

a mianowicie:

 • Nisza, gdzie można umieścić swoje szaty;
 • Wieszak: ścienny lub stojak na ubrania na każdy dzień;
 • lustro;
 • Nisza na buty;
 • schowek na drobiazgi;
 • Uchwyty do czapki, rękawiczki, szale;
 • Półki i szuflady na nakrycia głowy;
 • Miejsce do siedzenia.

Każdy może zrezygnować żadnych przedmiotów meble z listy na korzyść przestrzeni, lub w związku z niepotrzebna. Bardzo popularne w tej chwili korzysta meble modułowe - poszczególne elementy w tym samym stylu, które można łatwo łączyć w zależności od konkretnych warunków. Jest także wygodny w użyciu zestawów skondensowany korytarz, gdzie wszystkie części w jednym pakiecie.


Wygodne meble w małym korytarzu w nowoczesnym stylu

Wyposażone w małej wielkości hali, należy zaprojektować metody ekspansji przestrzeni i użyć najbardziej odpowiedni dla danego pomieszczenia.

Metody tworzenia wizualny efekt rosnącej przestrzeni:

 • Zastosowanie powierzchni szklanych i luster
 • Wybór jasnych kolorach;
 • Jasne oświetlenie;
 • Zastosowanie w wewnętrznych pionowych wąskich przedmiotów;
 • Minimalizm.

Wizualnie powiększyć małe wielkości przedpokojem użyć jaśniejsze oświetlenie lustrzane powierzchnie i jasne koloryWizualnie powiększyć małe wielkości przedpokojem użyć jaśniejsze oświetlenie lustrzane powierzchnie i jasne koloryAby zaoszczędzić miejsce w małym korytarzu najlepiej wykorzystać wąski zintegrowany meble, czyli połączenie właściwości kilku obiektów, takich jak stoliku na buty, które można usiąść lub wieszak ścienny z półką na kapelusze. Wbudowany w projektowaniu fasad z przesuwane są również doradcy w tworzeniu małej wielkości hali.

Jeśli to możliwe, należy przechowywać nieużywane w codziennych rzeczy w innym pomieszczeniu. Na przykład, zimowe ubrania i buty w lecie mogą być przenoszone do pamięci innej części mieszkania.

Uniwersalny nowoczesny korytarz meble

Podnieś meble w nowej hali wejściowej zwykle zaczynają się od szafki.

Bardzo wygodne i niedrogie opcja - szafa, która ma następujące zalety:

 • Drzwi przesuwne: pozostawić swobodne przejście po otwarciu;
 • Lustrzane elewacji: eliminuje potrzebę instalowania oddzielnego lustra, dzięki dużej powierzchni ma wpływ na zwiększenie przestrzeni;
 • Obecność półek i szuflad do różnych rodzajów odzieży, kapelusze, rękawiczki, szaliki i inne rzeczy.

Wieszak ścienny - opcja dla małej wielkości przedpokoju, który nie zmieści szafy. Innym przedmiotem w nowoczesnej hali - wieszak do codziennego noszenia, może być niezwykły kształt, tworząc oryginalny akcent do wnętrza.

Komoda na buty - kolejny niezbędny mebel. Wybór tematu powinna skupić się na ilości dostępnych butów.

Szafa - wszechstronny mebel do przedpokojuSzafa - wszechstronny mebel do przedpokoju

Pionowe kredens przewiduje półkami na buty na całej wysokości, ale jeśli w korytarzu małej przestrzeni, to jest niewygodne w użyciu. Przy wyborze lustra, można też zatrzymać się w oryginalnej postaci, gra światła i wspólnym światła, nie jest konieczne, aby umieścić go w przedniej części powierzchni lustra wejście. Warto wspomnieć, że poziome lustro wizualnie sprawia, że ​​ściany, na której wisi na dużą skalę, a sufit wydaje się być nieco niższa. Lustro pionowe - tworzy efekt wysokiego sufitu.

Innym ciekawym rozwiązaniem projekt może stać się uchwyt na parasole, jeśli odejście od klasycznego w jego realizacji, będzie zaskoczyć gości kreatywnych treści i żywe wydajność. W małym korytarzu przedmiotem mogą istnieć jako stojak, przymocowany do ściany. Bardzo przydatny element w dowolnym miejscu - otomana lub ława miękką poduszkę, gdzie można usiąść w tym samym czasie może być pole do przechowywania.


Wszystkie materiały w korytarzu powinno być tak silne, ponieważ obciążenie będzie wyższa, niż na meble w pozostałych pomieszczeniach.

Modułowa szafka narożna i meble w nowoczesnym stylu

Nowoczesny styl podczas konwersji korytarz sugeruje pewne opcje.

Są to:

 • Zamknięta przestrzeń przechowywania, tylko akcesoriów dekoracyjnych mogą być wystawiane na otwartych półkach;
 • Meble są proste i zwarte, bez zbędnego luksusu;
 • Wnętrze jest wykonane z dwóch lub trzech kolorów jest złożonym barwiących;
 • Obowiązkowe obciążenia funkcjonalne każdego mebla.

Modułowa korytarz, szafka narożna lub meble mogą być stosowane w nowoczesnym styluModułowa korytarz, szafka narożna lub meble mogą być stosowane w nowoczesnym stylu

Meble modułowe oparte jest na zasadzie projektanta. Jego elementy mogą być umieszczone lub zawieszony w każdym wariancie. Każdy moduł jest wyposażony w podświetlenie i rolki zamiast nóg, co sprawia ruchomych części łatwe i bezpieczne.


Meble Case - gotowy produkt jest połączeniem elementów poziomych i pionowych. Jest wykonana z różnych materiałów, co daje jej możliwość bycia w swoim przedziale cenowym. Do mieszkania z niewygodnych i niekonwencjonalnych korytarzy istnieć kątowych korytarze - już wykończone meble. Zasadniczo, zestaw zawiera również komoda na buty.

Przed zakupem lub zamawianie mebli, należy mierzyć przestrzeń.

Wygodne meble korytarz w nowoczesnym stylu (wideo)

W większości przypadków regeneracja korytarzu mieszkania podana jest znacznie mniej uwagi niż inne obszary domu, który jest bardzo lekkomyślny. Po tym wszystkim, to miejsce powinno zachęcić osoby do pewnej atmosfery, która panuje w całym domu. Jeśli po długim wyczerpującym dniu pracy, po przejściu przez korku, a wchodząc do kałuży przed wejściem, wracasz do domu i znaleźć się w ciemnym korytarzu bałagan z młotkiem szafa i parasol leżące wokół, to twoja rodzina będzie musiała starają się odzyskać swoje dobre samopoczucie. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio wyposażyć halę i stworzyć jego atmosferę komfortu i harmonii.

Projektujemy nowoczesne meble do przedpokoju (wnętrz zdjęciu)

1 5 9 1213 123-19 2012-04-20-w-16-52-27 5468a1633cc63 5560970x0 1422772028mebel-dlya-prihozhey-18 Fragment-gardschrank-17384-08

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 − = 54

map