Materiał do sufitów podwieszonych: Rodzaje i właściwości

Materiał do sufitów podwieszonych: Rodzaje i właściwości

12 October 2017Napinane sufity - nowoczesna wersja wykończenia wnętrza charakteryzujące się estetyką i długim życiuNapinane sufity - nowoczesna wersja wykończenia wnętrza, charakteryzujący się estetyką i długich sufitów ekspluatatsiiSegodnya są popularne środowiska konsumenckie. Sufity napinane - jest piękny widok z wykończeniem sufitu. Ich instalacja zajmuje minimalną ilość czasu. Na rynku budowlanym istnieje wiele różnych materiałów, z których są one wykonane. Każdy materiał ma swoje własne cechy, metody instalacji oraz dekoracji.


Zalety sufitów

Wybierając materiał do sufitów podwieszonych, w pierwszej kolejności ważne jest, aby zapoznać się z funkcji i zalet sufitów podwieszanych do innych rodzajów wykończeń. Niezależnie od wybranego materiału, sufity podwieszane - jest konstrukcja jakość sufitu, która zapewni suficie przyjemny, gładki i stylowy powierzchni.

Jedną z zalet sufitów podwieszanych - Łatwa instalacja: W razie potrzeby można z powodzeniem zaprojektować swoje ręceJedną z zalet sufitów podwieszanych - Łatwa instalacja: W razie potrzeby można z powodzeniem zaprojektować swoje ręce

Zaletami konstrukcji naprężenia:

 • Instalacja może być wykonana w dowolnym momencie, niezależnie od tego, czy prace budowlane prowadzone w pomieszczeniu.
 • Montaż odbywa się w ciągu 2-3 godzin, co znacznie oszczędza czas. Montaż sufitów wielopoziomowych zajmie dwa razy tyle czasu.
 • Sufit folia PVC chroni przed zalaniem górnych piętrach były w stanie wytrzymać wysoką masę wody.
 • Zaprojektowany przez długi okres użytkowania.
 • Ukryć przewody i komunikację.
 • To nie wymaga szczególnej opieki, z wyjątkiem mokrego procesu czyszczenia zanieczyszczeń.

Rozważając zasadność pokazuje, że pułapy będzie trwać długo żywotność dzięki wysokiej jakości materiału, z którego jest wykonane.


Sufity napinane są wykonane wyłącznie z materiałów przyjaznych środowisku. Odnosi się to zarówno do folii PVC i tkanin z sieci. Dlatego wybór materiału jest do konsumenta, który musi uwzględnić ich wymagania dla sufitów, ich właściwościach i cechach.

W porównaniu z tymi rodzajami wykończenia, takich jak malowanie i montaż sufitów gipsowych powlekania mają wielką wartość, która charakteryzuje ich uniwersalnych cech.

Materiały do ​​sufitów PCV lub szmatką

Istnieją dwa rodzaje sufitów podwieszanych, które są równie popularne sprzedaż. Każdy typ ma swoje własne cechy, są wykonane z różnych materiałów, mają charakterystyczną strukturę.Rodzaje obrazów:

 • Sufity filmowych. Powłoka, która obejmuje chlorek winylu lub polichlorku winylu. Materiał ma szerokość 3 m. Wynika to z możliwości urządzeń produkcyjnych. Zatem w dużym pomieszczeniu za pomocą wielu taśm, które są zgrzewane ze sobą za pomocą specjalnego urządzenia. Wymaga to obliczenie materiału na m2. Ta metoda instalacji wymaga obecności szwem, który nie psuje ogólny wygląd ponieważ prawie niewidoczne.
 • Tkanina sufitów. Sufity wykonane są z tkaniny są droższe niż film i mają pozytywne opinie wśród konsumentów. W produkcji tkaniny impregnuje się po obu stronach ze specjalnymi polimerami. Jest oddychająca, która zapewni pomieszczenie jest dobrze wentylowane. Wstęgę tkaniny, o maksymalnej szerokości 5 m.

Sufity Film może mieć matową lub błyszczącą powierzchnię i dużą trwałośćSufity Film może mieć matową lub błyszczącą powierzchnię i dużą trwałość

Każdy materiał ma swoje zalety i wady. Należy wziąć pod uwagę przy wyborze i instalacji.

Sufity folię, na przykład, mogą łatwo wytrzymać wysokie ciśnienie wody, która zapobiega pomieszczenie przed zalaniem. Następnie woda może z łatwością być odprowadzony przez otwór, a sufit pozostaje sucha. Tkanina ma zwartą strukturę na skutek impregnacji jest trudne do przebicia lub cięcia, w przeciwieństwie do folii.

Oba rodzaje materiałów mogą być zdobione na wiele sposobów. Film sufity są matowe, błyszczące, satyna, zamsz. Sufity tkaniny mogą być malowane w różnych kolorach, z wykorzystaniem farb akrylowych na tkaninie.

Slack pułapów: materiały i technologie

Materiały do ​​sufitów są wykonane z różnych technologii, która wpływa na ich strukturę i właściwości.

Odcinek budowy tkaniny bardziej kosztowny, ale różnią się rafinowany wygląd i wysoki poziom ochrony środowiskaOdcinek budowy tkaniny bardziej kosztowny, ale różnią się rafinowany wygląd i wysoki poziom ochrony środowiska

Sufity tkanki ze specjalnego wstęgę papieru syntetycznego, która jest pokryta specjalną impregnację polimerów. To sprawia, że ​​są odporne na wszelkiego rodzaju wpływy. Sufity folii wykonanej z PCW, przy czym folia jest zamocowana do innej struktury.

Każdy materiał jest ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego. Różne techniki wytwarzania wstęg określić tekstury. polotki Film może reprezentować różne rodzaje powłok.


Tekstura sufitów

 • Matt. To ma chropowatą powierzchnię, nie błyszczący. Ten rodzaj wykończenia wykorzystuje do stworzenia klasycznego wnętrza. Mają niski koszt.
 • Błyszczące. Tkaniny posiadają odblaskowe efekt, co sprawia, że ​​możliwe do eksperymentowania z przestrzenią. Sufity są idealnie brzydki powierzchni.
 • Satin. Materiał wykonany z użyciem folii PVC satyna. Jego struktura, przypomina naturalny satyna, czego nie znajdziesz nigdzie indziej, a to sprawia, że ​​pokój bardziej komfortowe. Materiał nie świeci i nie ma możliwości, aby odzwierciedlić sytuację.
 • Zamsz. Tkaniny wykonane przy użyciu folii z zamszu tekstury. Płótno ma strukturę relief, który przypomina oryginalnego zamszu. Tkaniny są szczególnie gęstości.

Każda faktura nadaje się do różnego rodzaju pomieszczeń. Dzięki efektów wizualnych, co sprawia, że ​​sufit z pewną strukturę, można zwiększyć przestrzeń pokoju, podniesienie limitu do sprawiają, że pokój bardziej komfortowe.

Nowe sufity napinane materiał: Jak wybrać

W badaniu na różnorodność gatunków, sufitów, może być zmieszana. Jakiś nowy materiał do sufitów napinanych jest lepiej można rozwiązać jedynie w szczegółowym badaniu typu pomieszczeń, określonych oczekiwań z sufitu ilości, że można wydać na instalację danego typu sufitu.

Zasady wyboru nowego materiału:


 • Weźmy pod uwagę obszar pomieszczenia, wysokości sufitu, aby uzyskać dostaw.
 • Określić cechy, które powinien posiadać materiał.
 • Biorąc pod uwagę to, co dekoracyjny ciężar będą ponoszone przez materiał.
 • Określona z kategorii cenowej.
 • To analizuje zalety i wady każdego rodzaju materiału.

Dla małej wielkości pomieszczenia najlepszym wyborem będzie film lustrzanym sufitem optycznie powiększa przestrzeńDla małej wielkości pomieszczenia najlepszym wyborem będzie film lustrzanym sufitem optycznie powiększa przestrzeń

Nowy materiał na sufit łatwo wybrać, czy od razu do określenia oczekiwanego rezultatu, należy rozważyć punkty, które będą decydujące.

Jeśli pomieszczenie jest przedmiotem częstych powodzi - najlepszy wybór do powierzchni folii, która jest w 100% będzie chronić swój dom przed wodą. Jeśli pokój jest mały i niski - najlepszym wyborem będzie błyszcząca powierzchnia sufitu, które optycznie powiększają przestrzeń. Do pokoju „oddychania”, jest najlepsza tkanina tkaniny.

Wybór materiału, każdy musi decydować za siebie, co jakość będzie więcej zalet, które działają sufit.

Zasady wyboru materiału dla sufitów podwieszanych (wideo)

Są dwa główne typy materiałów, z których wykonane są podwieszane - folię PCW specjalnej obróbce tkanin. Zakres tekstur pozwala wybrać opcję, która będzie harmonijnie ze wspólnym wnętrzu. Wybór jest tak wielki, że istnieje możliwość łączenia obrazów, oferuje ogromne możliwości dla najbardziej odważnych decyzji projektowych.

Materiał do sufitów podwieszanych (foto)

3D1 3edb44b574f450c4b3fcfd385f97abff 03a14390a9f370827f9e5989a89f58b3d1b9e7 7 -16-2zyojm1r4kvu26s713t0qo 11 460f51a3319 20130902101855269614 499111 499061

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 87

map