master class liczono techniką krzyżową dla początkujących: 5 kluczowych etapów

master class liczono techniką krzyżową dla początkujących: 5 kluczowych etapów

12 October 2017Haftować krzyż - jest nie tylko cenowo i łatwe, ale także niezwykle zabawneHaftować krzyż - to nie tylko niedrogie i proste, ale wciąż niezwykle uvlekatelnoVyshivat krzyż może nauczyć się w ciągu zaledwie 2-3 godz. Sprzęt jest uważany za proste, niedrogie, bezpieczne. Ponadto ciekawy i niepowtarzalny. Obrusy i serwetki z kwiatami i ptakami są gdzieś w odległej przeszłości. Obecnie przeszycia u szczytu popularności, dziś jest modne haftować wyłączne motywy, które zdobią wyposażenia wnętrz. Mody nie jest pominięty, odzież i obuwie znanych modeli również ozdobione elementami haftu. Naucz się haftować krzyż może praktycznie każdy, wystarczy nauczyć się kilku sztuczek i zrozumieć podstawy zasad wydajności.


Prosta technika haftu krzyż

produkcja techniką haftu wymaga wysokiej precyzji i dobrego szkolenia.

Do pracy potrzebne są następujące materiały i narzędzia:

 1. Tępej igły;
 2. obręcz;
 3. płótno;
 4. Nić wątku.

Haft technika ściegu w inny sposób jest nazywany „liczenie”. Nazwa ta została załączona ponieważ, jak w schemacie dziania na obserwacji i zliczania liczby ściegów rozmieszczone w każdym rzędzie oraz bloku koloru. Na tej podstawie, że jest konieczne, aby kupić komfortowe płótno, które ułatwią proces liczenia.

Naucz się haftować krzyż po prostu dlatego, że proces uczenia się trwa 2-3 dniNaucz się haftować krzyż po prostu dlatego, że proces uczenia się trwa 2-3 dni


W początkowych etapach nauki powinien wziąć płótna z dużych kwadratów, które są utworzone z przędzy tkania.

Płótno jest zazwyczaj wykonane z bawełny lub lnu, ale mistrzowie poleca używać pierwszy materiał pary z dodatkiem włókien syntetycznych, winyl, ponieważ łatwiej jest "czytać", Haft krzyż nie jest konieczny zakup specjalną obręcz, dopasowanie i regularne jak haft można zrobić w części. Szwaczka z doświadczeniem zaleca się, aby dać pierwszeństwo do drewna Hoop z nich wygodne do pracy. W odniesieniu do igieł, powinno być tępy. Gęstsze płótno, rozcieńczalnika powinna być narzędziem do haftu. Należy również zwrócić uwagę na wielkość ucho igielne, musi zdać wątek luźno. nici do haftowania tradycyjnie pochodzą z bawełny lub wełny, igła z doświadczeniem jak korzystać jedwabną nić.

Technika Haft Cross - jak zamocować wątku

Exquisite robótki powinni uważać na obu stronach. Jeśli haft dwukierunkowy dokładne, wtedy możemy mówić o poziomie umiejętności. Na przedniej stronie nie powinno być żadnych nieprawidłowości, wady. Jednak idealny produkt "czysty" i od wewnątrz, nie powinno być nawet guzki. W związku z tym, należy dowiedzieć się, jak prawidłowo zapiąć wątek.

W tym segmencie wątku jest składana na pół w środku i dostać „pętlę” vdevayut igły.

Prawidłowo nici ustalona na początku pracy - znak umiejętności szwaczkaPrawidłowo nici ustalona na początku pracy - znak umiejętności szwaczkaNastępnie igła jest wprowadzana w polu, na początku pracy i "pętla" pozostawione na przedniej stronie. Dalsze wzmocnienie gdzieś milimetr igła ponownie do twarzy i zacisnąć węzeł. Więc węzeł, który nie jest widoczny z przodu lub z boku, a nie od środka. Innym ważnym punktem pamiętać - jest to sposób łączenia nowy wątek. Gdy chcesz, aby przełączyć się z tonu do tonu, nowy wątek powinien być dokładnie wpisana do rysunku.

Odbywa się to w następujący sposób:

 1. Nowy wątek jest konieczne, aby rozciągnąć kilka szwów po niewłaściwej stronie.
 2. Ponadto, w tym momencie jest to konieczne, aby ścieg.
 3. Nowy wątek jest rozwiązany, można kontynuować tworzenie.

Również stałe gwint gdy praca jest zakończona.

Technika liczone poprzeczny początkujących krok po kroku

To nie ma znaczenia, zostało zakończone kulinarne kolegium lub mają wykształcenie, nauczyć się sztuki haftu krzyż, każdy może, głównym pragnienie. Przed krzyż haftować, upewnij się, że wszystko z systemu a kończąc dobry nastrój na miejscu. Do pracy należy dokładnie, krok po kroku, bez pośpiechu, zwłaszcza jeśli technice mieszanej. Ważne jest, aby połączyć dobrą paletę kolorów, nici, jak pokazuje praktyka, nie wiele się dzieje.

Przed rozpoczęciem pracy, należy być niezbędne materiały, dobry nastrój i instrukcje krok po krokuPrzed rozpoczęciem pracy, należy być niezbędne materiały, dobry nastrój i instrukcje krok po kroku

Po wybraniu programu, można haftować:

 1. Pierwszym krokiem jest zastosowanie znaczników uprości zadanie.
 2. Haftować złego dużych obszarach jednolitego koloru.
 3. Z programu konieczne jest wykreślić już wyszywane łatki.
 4. Ważne jest, aby śledzić kierunek szwów.
 5. Konieczne jest, aby haftować podstawowy ścieg, sęki ukryć.

Aby zaoszczędzić czas, można przygotować wcześniej nić w igieł, za pomocą specjalnej organizatora. Trochę cierpliwości i można szyć własne ręce dzieło sztuki. Musimy zacząć od prostego krzyża, i po pewnym czasie można nauczyć się haftowania ściegów bekstich. To jest interesujące.


Bezpieczeństwo w ściegiem krzyżykowym

Należy również przestrzegać środków bezpieczeństwa podczas okupacji robótek.

  Pamiętaj, że jeśli krzyż szwy, nie zapomnij o bezpieczeństwo i delikatnie zastosowanie do produktuPamiętaj, że jeśli krzyż szwy, nie zapomnij o bezpieczeństwo i delikatnie zastosowanie do produktu

Ważne jest, aby:

 1. Przygotować wygodne miejsce.
 2. Narzędzia i materiały są umieszczone z przodu.
 3. Umyć ręce.
 4. Nie należy dotykać mokrymi rękami haftem.
 5. Nie gryzie zęby wątku.
 6. Reszta.
 7. Nie należy wyrzucać igły i trzymać go w ubraniach.
 8. Wykonaj nożyczki przechodzić naprzód pierścienie.

Haft haft krzyżykowy technika dla początkujących (wideo)


Teraz wszystkie ważne momenty znajome. Przestrzeganie zasad, można zrobić dobry haft i uzyskać pozytywne emocje, relaks z użycia. Bądź kreatywny i uzyskać pozytywne emocje! 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 72

map