Master Class Cross Stitch: Counted Krzyż

Master Class Cross Stitch: Counted Krzyż

12 October 2017Dla początkujących najlepiej jest zacząć od prostego haftem, stosując schematy i instrukcje krok po krokuDla początkujących najlepiej jest zacząć od prostego haftem przy użyciu diagramów i krok po kroku instruktsiiNanesenie krzyży wykonanych nici Floss, które są wykonane z bawełny, jedwabiu i wełny przędzy. techniką haftu Counted krzyż odbywa się na dużym płótnie lub pościel z lnu. Dla początkujących to lepiej wziąć materiał z dużych kwadratów, ponieważ znacznie upraszcza zadanie. Wykonanie haftu powinny być wykonane zgodnie z następującym schematem zasad bezpieczeństwa.


Liczone krzyża: maszyny do szycia dla początkujących

Haftować krzyż jest proste, najważniejsze, aby mieć cierpliwość i chęć do nauki. Dzięki tego typu robótek można nauczyć się poprawnie, spędzać czas ze świadczeń zdrowotnych, a także hafty zapewnia doskonałą absolutorium psychologicznego, za darmo.

Cross Stitch przyniesie nie tylko korzyści, ale także pomagają się zrelaksować i pozbyć się negatywnych emocjiCross Stitch przyniesie nie tylko korzyści, ale także pomagają się zrelaksować i pozbyć się negatywnych emocji

Narzędzia i materiały

 1. płótno;
 2. obręcz;
 3. Igły do ​​haftowania;
 4. wątku;
 5. nożyczki;
 6. Schemat.

Można korzystać z zestawów. Aida płótno jest lepiej wziąć 14, 16, 18 firmy Zweigart. Hoop lepiej wziąć drewno, jak one działają bardziej przyjemne. Dla początkujących, stosowanie dużej obręczy nie jest to konieczne, można użyć zwykłego obręcz ze śrubą. Igły powinny być tępy i duże oko.

Podczas pracy z haftem najlepiej użyć drewnianą obręcz, bo są wygodne i przyjemne w dotykuPodczas pracy z haftem najlepiej użyć drewnianą obręcz, bo są wygodne i przyjemne w dotyku


Specjalna igła do haftowania nie nakłuć palec i nie przebić tkaninę, chodzi delikatnie w otwory na płótnie, pozostawiając gładką, gładkie szwy.

Specjalne igły Tapestry mogą być różnych rozmiarów, mistrzowie często używają numer 22, 24 i 26. Wybierz schemat, igły i nici pomoże sprzedającemu specjalistycznego sklepu. Ponadto, niezbędne jest przygotowanie nożyczek szybko cięcia nici. Ponadto konieczne jest, aby wyposażyć światło w miejscu pracy. Haft powinno być zabawą. Szydełkowania - wakacje dla dobra dusz.

Co liczy się w haft Krzyż

Istnieje wiele rodzajów liczenia szwów. Liczone Krzyż jest jednym z nich. Liczone Krzyż haftować wiele szwaczka dzisiaj. Opanowanie sztuki Counted Krzyż jest lepiej zacząć z prostym krzyżem.

Wiele needlewoman rozpoczęła opanowanie sztuki haftu z badaniem prostym krzyżemWiele needlewoman rozpoczęła opanowanie sztuki haftu z badaniem prostym krzyżemPóźniej można przejść do:

 • Duński Krzyż;
 • Dwukierunkowa krzyż;
 • Włoski krzyż;
 • Podłużny przekrój;
 • Tradycyjne krzyż.

Wszystkie z powyższych rodzajów krzyży są formą liczony krzyża. Podczas haftowania Counted Krzyż z pewnością będzie musiał rozważyć krzyże. Z tego materiału prace ręczne, które może być stosowane do oznakowania i obliczono powinny być stosowane.

Do wyszywania w tej technice, jest konieczny do czyszczenia tkanin, w których nie rysunków.

Przed rozpoczęciem należy zaznaczać kwadraty 10/10 cm, co pozwala wizualnie policzenia szwów. Kalkulator może być używany do liczenia.

Haft krzyż niezliczona

Niepoliczalne krzyż haftować wiele, choć może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego. Niezliczona cross - jest technika ściegiem krzyżykowym, gdy sam numer nie jest konieczne, aby rozważyć krzyże w barwach niezależności. Gotowe obwód jest bezpośrednio spowodowane na rysunku, na którym kolor wyznaczonej liczby lub koloru. Technika ta jest przydatna dla tych, którzy lubią haftować na wycieczkę.

Krzyż szwy nie jest trudne, ale proces ten zajmuje sporo czasu i wysiłkuKrzyż szwy nie jest trudne, ale proces ten zajmuje sporo czasu i wysiłku

master class na haft zapewnia pewne zasady:

 1. Na gotowy produkt nie powinien być guzki;
 2. Wyszywa podstawa powinna być całkowicie zamknięte;
 3. Krzyże muszą być tego samego typu;

Cross Stitch, choć nie za trudną, ale wymaga wiedzy, uwagi i umiejętności. Jeśli do robótek traktować z uwagą i pragnienie, wynik będzie przewyższać wszystkie oczekiwania.


Liczone Cross Stitch: Zestawy

Zestawy do haftu krzyż dzisiaj są sprzedawane w sklepach. Są bardzo wiele, z różnych przedmiotów i motywy są popularne haft mostowe, świątynie, kwiaty, martwe natury, zwierzęta i ptaki. Zestawy będzie doskonałym nabytkiem dla wykwalifikowanych pracowników, którzy są pasjonatami haftem.

Zestaw do haftowania można znaleźć w sklepach oraz w InternecieZestaw do haftowania można znaleźć w sklepach oraz w Internecie

Najbardziej popularne i wysokiej jakości są następujące zestawy:

 1. Lanarte (Holandia);
 2. Goblenset (Rumunia);
 3. „Złote Runo” (Rosja);
 4. Wymiary (USA);
 5. MAIA (Anglia).

Jak haftować przekrój prawo (wideo)


Można także znaleźć zestawy do haftu maszynowego. Przy odrobinie wolnego czasu, cierpliwości, chęci może się nauczyć techniką haftu Counted haft muliną, ponieważ oznacza to, aby nie tylko piękny produktu, ale również wiele pozytywnych emocji, spędzania czasu wolnego jakość. Najważniejszą rzeczą, aby zaopatrzyć się w dobry nastrój, dobrze się przygotować i zorganizować stanowisko pracy, z zachowaniem środków ostrożności. Następnie dzieło sztuki, wykonane własnymi rękami, masz 100%, będą ozdobą ścian, odzieży lub tkanin w domu. I można powiedzieć z dumą - I haftować!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 1 =

map