Master Class Çapraz Dikiş: Çapraz sayılır

Master Class Çapraz Dikiş: Çapraz sayılır

12 October 2017Yeni başlayanlar için bu adım talimatlar şemaları ve adımı kullanarak, basit nakış ile başlamak en iyisidirbaşlayanlar için, pamuk, ipek ve eğrilmiş yünden yapılmış diş ipi ipliklerini gerçekleştirilen adım instruktsiiNanesenie çarpılar ile diyagramlar ve adımı kullanılarak, basit bir nakış başlamak en iyisidir. Nakış tekniği Sayılan çapraz keten büyük bir zemine ya da keten üzerinde gerçekleştirilir. Yeni başlayanlar için büyük ölçüde görev basitleştiren olarak, büyük kareli malzemeyi almak daha iyidir. nakış Yürütme güvenlik kurallarına aşağıdaki şemaya göre yapılmalıdır.


Sayılır Çapraz: Yeni başlayanlar için dikiş makineleri

Nakış çapraz basit, ana şey sabır ve öğrenmeye istekli olması. iğne bu tip sayesinde doğru öğrenilen nakış ücretsiz, mükemmel bir psikolojik boşaltılmasını sağlayan yanı sıra sağlık faydaları ile vakit geçirmek edilebilir.

Çapraz Dikiş sadece faydalar sağlayacak aynı zamanda rahatlamanıza yardımcı ve olumsuz duyguların kurtulmak olacaktırÇapraz Dikiş sadece faydalar sağlayacak aynı zamanda rahatlamanıza yardımcı ve olumsuz duyguların kurtulmak olacaktır

Araçlar ve materyaller

 1. tuval;
 2. çember;
 3. İğne nakış;
 4. iplik;
 5. makas;
 6. Şema.

Sen kitleri kullanabilirsiniz. Aida tuval şirketi Zweigart 14, 16, 18 almak daha iyidir. onlar daha hoş çalışırken Hoop daha iyi, odun almaya. Yeni başlayanlar için, büyük çember kullanımı Eğer vida ile düzenli çember kullanabilirsiniz mutlaka değildir. İğneler künt ve büyük göz olmalıdır.

nakış ile çalışırken onlar dokunma rahat ve hoş çünkü iyi, ahşap kasnağa kullanmaknakış ile çalışırken onlar dokunma rahat ve hoş çünkü iyi, ahşap kasnağa kullanmak


Özel nakış iğne parmağınızı prick etmez ve kumaşı delip yok, bu düzgün, pürüzsüz dikiş bırakarak tuval üzerine deliklerine nazikçe gelir.

Özel Goblen iğneler ustaları genellikle şeması, iğne seçin ve iplik satıcıya özel bir mağaza yardımcı olacak numarayı 22, 24 ve 26. kullanmak, farklı boyutlarda olabilir. Buna ek olarak, hızla konuları kesmek için makas hazırlamak için gereklidir. Ayrıca işyeri ışık donatmak gerekir. Nakış eğlenceli olmalı. Crocheting - ruhlar yararına bir tatil.

Ne nakış Haç sayılır mı

sayma dikiş birçok türü vardır. Sayılan Çapraz bunlardan biridir. Sayılan Çapraz bugün birçok dikişçi oyalamak. Çapraz basit haç ile başlamak daha iyidir Counted sanat Mastering.

Birçok dikişçi basit haç çalışma ile nakış sanatı uzmanlığı başladıBirçok dikişçi basit haç çalışma ile nakış sanatı uzmanlığı başladıDaha sonra, gidebilir:

 • Danimarkalı Çapraz;
 • Çift yönlü çapraz;
 • İtalyan çapraz;
 • uzatılmış enine;
 • Geleneksel haç.

haç Yukarıdaki tiplerinin tümü sayılır çapraz bir şekilde bulunmaktadır. Sayılan iülerken Çapraz kesinlikle haç dikkate almak gerekir. biçimlendirme uygulanır ve hesaplama uygulanmalıdır gerçekleştirmek olabilir, bu iğne kumaş ile.

Bu teknikte nakış için, kumaş üzerinde hiçbir çizimler temizlenmesi gereklidir.

Başlamadan önce, görsel olarak yardımcı dikiş saymak 10/10 cm, karelerini dışarı işaretlemek için gereklidir. hesap sayımı için kullanılabilir.

Nakış çapraz sayılamaz

onlar bile bunun farkında olsa da sayılamayan haç, birçok oyalamak. Sayılamayan çapraz - sayı kendisi bağımsızlık renklerde haçları dikkate almak gerekli olmadığı zaman, çapraz dikişin tekniğidir. Hazır devre doğrudan renk numarası veya renk ile gösterilen şekil, kaynaklanır. Bu teknik gezi Nakışa sevenler için yararlıdır.

Çapraz dikiş zor değildir, ancak sürecin zaman ve çaba alırÇapraz dikiş zor değildir, ancak sürecin zaman ve çaba alır

nakış üzerinde Usta sınıfı bazı kurallar sağlamaktadır:

 1. Bitmiş ürün nodüller olmamalı Açık;
 2. taban tamamen kapalı olmalıdır işleyerek;
 3. Çaprazlar aynı türden olması gerekir;

zor kabul ama bilgi, dikkat ve beceri gerektirir olmasa Çapraz Dikiş. Örgü ve işleme için dikkat ve arzusu ile tedavi, sonuç tüm beklentileri aşacak.


Sayılır Çapraz Dikiş: Setleri

nakış çapraz bugün için Setleri özel mağazalarda satılmaktadır. Farklı konular ve motifler popüler nakış köprü, tapınaklar, çiçekler, natürmortlar, hayvanlar ve kuşlar vardır ile Onlar inanılmaz derecede fazla. Setler nakış konusunda kararlıyız vasıflı işçi, için mükemmel bir kazanım olacaktır.

Nakış kitleri özel mağazalarda ve internette bulunabilirNakış kitleri özel mağazalarda ve internette bulunabilir

En popüler ve kaliteli aşağıdaki kitler şunlardır:

 1. Lanarte (Hollanda);
 2. Goblenset (Romanya);
 3. "Altın Post" (Rusya);
 4. Boyutlar (ABD);
 5. MAIA (İngiltere).

Çapraz hakkı (video) nakış nasıl


Ayrıca makine nakış için kitleri bulabilirsiniz. o kaliteli zaman geçirmek, güzel bir ürün değil, aynı zamanda olumlu duyguların çok değil sadece almak demektir çünkü serbest zaman, sabır ile biraz, arzu nakış tekniği sayılır çapraz dikiş nakış öğrenebilir. En önemli şey güvenlik önlemleri gözlemleyerek, iyi bir ruh hali üzerinde işyeri hazırlamak ve organize etmek için tamam kadar stok. Öyleyse kendi elleriyle yapılan sanat eseri, sen evde duvarlar, giyim veya tekstil dekore edecek,% 100 olsun. Ve gururla söyleyebiliriz - Ben nakış!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

map