Lustro w sypialni: wybór docelowego i wystrój pomysły

Lustro w sypialni: wybór docelowego i wystrój pomysły

12 October 2017Lustro - jest dość powszechne we wnętrzu obiektu, ponieważ może być stosowany nie tylko wizualnie zwiększyć przestrzeń, ale także dać pokój oryginalnośćLustro - jest dość powszechne we wnętrzu obiektu, ponieważ może być stosowany nie tylko wizualnie zwiększyć przestrzeń, ale także dać oryginalność projektantów pomescheniyuSovremennye grać z luster we wnętrzu, jak chcesz, z wykorzystaniem wszystkich funkcji obiektu. Mały pokój dobrze umieszczone lustra mogą optycznie powiększyć, z piękne oświetlenie lustra wewnątrz staje się skupić. To może być uzupełniony o dużych lub małych półek półki, udekorować boki, podnieś pod meble, powiesić na drzwiach itp


Element dekoracyjny - lustro we wnętrzu sypialni

Często lustro przekształca nudne wnętrze. W tym przypadku, wykonuje prawie wyłącznie funkcję dekoracyjną. Czasami piękne lustra są tak rozmieszczone, że niemożliwe jest, aby spojrzeć na nich. Ale oni tworzyć piękne efekty wizualne we wnętrzu sypialni.

Dzisiaj możemy mówić o budowaniu lustro w sypialni kompozycji. Na przykład, technika ta się modne: owalne, okrągłe małe zwierciadło jak krople wody rozproszone wzdłuż ścianki głównej. Ta technika jest używana do dekoracji sypialni w stylu śródziemnomorskim - to świeży, żywy i elegancki.

Projektanci twierdzą, że stosowanie luster we wnętrzu - jest punktem kulminacyjnym każdego styluProjektanci twierdzą, że stosowanie luster we wnętrzu - jest punktem kulminacyjnym każdego stylu

Od dawna sypialnia wnętrze z radością wykonuje słynne lustro-słońce. Ten element znajduje się wysoko na ścianie przeciwległej do okna, a to doda światła w pomieszczeniu. To odzwierciedlenie słońce często uzupełnia wygląd każdego perswazji - wygląda bardzo ładnie na ciemnym tapety, sitodruk.

Czasem lustro jest ozdobiona ornamentem rodzaju lustra - ten wzór pomoże wygładzić linie proste we wnętrzu, a czasami powtarza wzór włókienniczych. Czasami to jest cały lustrzaną ścianę z ornamentem. Lub wkłady lusterek oznaczyć w dużych paneli.


Czy w lustrze sypialni jest dopuszczalne: to jest dobre czy złe

Jeśli uważasz, że duchowość, wyznawców wielu religii i filozofii, wielu z nich zgadzają się co do faktu, że lustro - to jest rzeczą święta. I używać we wnętrzu swojej sypialni, aby być bardzo ostrożnym. Psychologowie uważają, że lustro w pokoju poprawić samoocenę mężczyzny. To daje mu pewność siebie. Jeśli słuchamy zwolenników Feng Shui, mówią, że gdy źle lokalizacja lustro, ten ostatni może być prawdziwy wampir energetyczny.

Co zrobić akcenty wszystkich obecnych i filozofia - jest niemożliwe spać przed lustrem. Uważa się, że w czasie snu człowiek uwalnia się od negatywnych, stres, strach, złych emocji, a lustro z powrotem do niego przez ich odbicia.

Istnieje kilka podjąć w stosunku do położenia lusterek i wierzą w nich, czy nie, jest to osobisty wybórIstnieje kilka podjąć w stosunku do położenia lusterek i wierzą w nich, czy nie, jest to osobisty wybór

O lustrem w sypialni, co następuje:  • Podwójne łóżko na pewno nie powinien pojawić się w lustrze;
  • Nie jest konieczne, aby powiesić lustro ścianie naprzeciwko drzwi wejściowych;
  • Więcej niż dwa lustra w sypialni - nadwyżkę;
  • Powiesić lustro (jeśli nie jest to bezwzględnie ozdobnych) musi więc, że szef patrzącego, wyświetla się całkowicie.

Zazwyczaj w lustrze sypialni wyświetlane na tej samej linii do łóżka. Mam go i nad głową łóżka, które dadzą głębokość pomieszczenia. Można powiesić lustro i ściany boczne, ale znowu, że łóżko nie było widoczne.

Lustro w sypialni naprzeciwko łóżka: dlaczego nie

Lustro naprzeciwko łóżka - to zły omen. A ona musi wierzyć w wielu kulturach. Słowianie od niepamiętnych czasów uznał, że taki przepis otwiera drzwi do świata duchów, wrogiej dla ludzi. Był pomysł, że kiedy człowiek śpi, jego dusza udaje się w podróż, a jeśli wracając do ciała, widzi swoje odbicie, ściągnął ją do innego świata.

Nie mogę uwierzyć w to, ale nawet sceptycy zwracają uwagę, że sen na łóżku przed lustrem, w podziale się rano, a często z bólem głowy. Ponadto uważa się, że lustro naprzeciwko łóżka bierze energię osoby - on będzie cierpieć na bezsenność, drażliwość, może mieć koszmary.

Najlepiej jest umieścić lustro tak, że nie był w przedniej części łóżkaNajlepiej jest umieścić lustro tak, że nie był w przedniej części łóżka

Niektóre przekonania, że ​​lustro naprzeciwko małżeńskiego łóżka - w drodze do zmiany, a jeżeli śpi na łóżku mężczyznę, on nie będzie zadowolony. Wierzcie lub nie, ty decydujesz, ale jeśli tak duża liczba przekonań, filozofii, ludzie mówią, że to ma sens, aby słuchać.

Toaletka z lustrem w sypialni

Jest najczęstszą wersja aplikacji - zwykle jest tabela obok łóżka. toaletka, wiele już związany z minionej epoki, bo nie tylko rodzaj stołów IKEA aktywnie szukać i kupować, ale również w modelu rocznika estetyki.

Do tej pory bardzo popularne toaletki z lustrem składanymDo tej pory bardzo popularne toaletki z lustrem składanym

Powinniśmy również powiedzieć o toaletkę z lustrem składanym - teraz są szczególnie popytu. Dla małych sypialni jest po prostu wybawieniem, ponieważ tabela ta jest wykorzystywana do różnych celów. Pominąć biały (lub inny) arkusz lustro i uzyskać mały stół roboczy, gdzie można usiąść z laptopem.


lusterka podłoga we wnętrzu sypialni

Ten komfortowy kupna - pozwala ocenić swój wygląd od stóp do głów. Najważniejsze jest to, aby mieć wygodne podejście do tego lustra. Styl wnętrza nie jest ważne, lusterko pasuje do każdej podłogi - nowoczesne, rocznika, minimalistyczna, Provence, etc.

Główny akcent dekoracyjny w tym przypadku spoczywa na ramie, która jest odpowiedzialna za stylistycznego dopasowania. Niemal domową - minimalizm, rzeźbione i elegancki - zabytkowe, drewniane ozdoby z kwiatów - Prowansja.

lusterka podłoga idealnie pasuje do każdego wnętrza, ale warto pamiętać, że najlepszym sposobem to wygląda w sypialnilusterka podłoga idealnie pasuje do każdego wnętrza, ale warto pamiętać, że najlepszym sposobem to wygląda w sypialni

lusterka podłogowe nieco cięższe sypialnia wnętrze. Ponieważ nie są one tak pożądane w małym pomieszczeniu, bez względu na to, jak przestronne sypialnie. Ale wszędzie można znaleźć kompromis.


Rozszerza przestrzeń: dublowane szafa w sypialni

Szafa z lustrem elewacji służy dzisiaj bardzo często, zwłaszcza w wąskiej sypialni, które po prostu naprawdę chcesz poszerzyć wizualnie. Szafa, która jest wbudowana w niszy, zostaną połączone ze ścianą sypialni. I nie będzie zaśmiecania pokój. Okazuje się, że drzwi szafy będą dublowane ścianie sypialni.

Ale czy to na pewno być szafa naprzeciwko łóżka, jak to może być? Przykryj lustro w nocy, oczywiście, nie jest rozwiązaniem. Wyjście będzie przez długi czas, i jest szeroko stosowany na całym świecie - postój lustro na noc specjalną kurtyną. I tanie, a ciekawe i praktyczne.

Lustrzane szafy w sypialni pomoże optycznie powiększyć przestrzeńLustrzane szafy w sypialni pomoże optycznie powiększyć przestrzeń

Szafka z lustrem ma wiele zalet:

  • Można zobaczyć siebie w całej wzrostu;
  • Była ona wizualnie rozszerza pomieszczenie w dużym stopniu;
  • W sypialni jest zawsze ze względu na to, staje się jaśniejsze;
  • On pojemny, który jest również ważna.

Czasami dwa lustrzana szafa jest umieszczona po obu stronach łóżka i zasłon nie. Jeśli zdecydujesz lustro kąt jest optycznie poszerzyć pomieszczenie po przekątnej. To jest dobre dla rozszerzonych niewygodnych pomieszczeniach.

Jak ozdobić lustro w sypialni (wideo)

Lustro - to jest piękne i funkcjonalne i eleganckie. Wybierz opcję na prysznic, nie zapomnij o niuanse, które zaznaczają psychologów i wierzeń ludowych. I pamiętaj, że częściej trzeba umyć lustro przez długi czas, a to jest również wybór niuansów.

Dobre decyzje!

Przykłady luster w sypialni (fot wnętrze)

1f 2 ----- 1030x822 4 3e081ac76fbadd6c7ef83d76d9d93902 10-lustro-dop 37 131-1024x682 386 1000 df12b7396dd06811e95405a22cf29fbf 2016-06-8-5758169b243c0

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

map