Ławka w sypialni: funkcje, cechy i przypadki użycia

Ławka w sypialni: funkcje, cechy i przypadki użycia

12 October 2017Ława tapicerowane dającego sypialni elegancki i expensivenessBanquette tapicerowane stanie dać elegancką sypialnię i dorogoviznyDizaynery uwierzyć, że stolcu rodzaju mebli, które nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny urok. trendy w modzie są takie, że ten mebel znów stają się popularne, jak to było wiele lat temu.


Taboret Sypialnia: czego potrzebują

Ławki są proste w konstrukcji, bez wdzięku krzywe nogi i piękny tapicerki. Ale w sypialni, w przeciwieństwie do korytarza, prostota nie zawsze jest pożądane. Nawet stolec może ustawić pokój nastrój. Dobrze, celem nie jest tak wąski, jak mogłoby się wydawać na pierwszy.

Co jest potrzebne w stolcu sypialni:

 • Służy ona jako miejsce przechowywania ubrań zdjąć przed snem;
 • Miękkie, wygodne i bardziej wygodne stołki zastępcze;
 • Wyściełane stołki odgrywa rolę - na przykład, służy jako miejsce do siedzenia przed toaletką;
 • Łącze w projektowaniu pokoju - czasami może łączyć części pokoju w kolorze, fakturze lub stylu.

Ławka jest bardzo praktyczny mebel, jak to może być składany lub rzeczy, do wykorzystania jako wyściełane stołkiŁawka jest bardzo praktyczny mebel, jak to może być składany lub rzeczy, do wykorzystania jako wyściełane stołki

W wielu miejscach nie weźmie go. Jeśli używamy go często i nie zawsze jest nieruchoma, można użyć stołek na kółkach. Takie meble powinny być proste. Cóż, jeśli zdecydowali się na jego stałej lokalizacji, można wziąć cięższy produkt - z kutego nóg, na przykład.


Banquette Sleeper: A Practical Option

Ta opcja nie jest jeszcze tak powszechne, ponieważ ten mały stołek pomassivnee zwykle. Najprawdopodobniej jest to wariant taborety z oparciem, przypomina dużą starym stylu sofę. Drewnianych nóg (lub metali) z powrotem do ciała stałego, bez składania.

Banquette Sleeper to mała kanapa, gdzie goście mogą spędzić nocBanquette Sleeper to mała kanapa, gdzie goście mogą spędzić noc

Oczywiście, nie słusznie nazywają ten meble ławki, wszystko jedno, to jest kanapa. Ale jeśli myśli, że ten meble, stosowne jest w sypialni, zwłaszcza jeśli od wielkości pokoju. Jest to bardzo dobry ścianę harmonizuje z łazienką sypialni w tym samym stylu.Ławka w sypialni z rękami: wariant starego stolik

Dając nowe życie starych rzeczy są zawsze interesujące, a sprawa ta z tej samej serii. Jeśli masz piękny, ale z długim śladów życia na stolik, nie można go wyrzucić, i starają się przekształcić w ławie.

Materiały będą potrzebne następujące elementy:

 • Wystarczy stary stolik;
 • Pianka dwa cala;
 • wełna gruba;
 • zszywacz;
 • Sklejki pół cala szerokości, pocięte do wielkości;
 • tkanina;
 • szlifierka;
 • aerozolowego;
 • gliny;
 • malować;
 • Primer.

Do sypialni wnętrze wyglądało harmonijne stolce koloru i łóżka powinny być takie sameDo sypialni wnętrze wyglądało harmonijne stolce koloru i łóżka powinny być takie same

stolik trzeba zawijać, piana, wełnę i tkaniny. Zrobić tylko z górnej części tabeli. Tkanina trzeba szyć i do dołu. Wyciąć sklejkę, jeśli chcesz - zostaw zaokrąglone krawędzie. I pracować z tym kawałku sklejki. Warstwy są umieszczone w następujący sposób: własny stół, sklejki, bawełna, tkaniny.

Ważne jest, aby prawidłowo leczyć starą tabelę. Malować na powierzchni lepiej jest zachować, trzeba zrobić szlifowanie. Shlifuete nogi, powierzchnie boczne, przy czym cały gruntuete. Czekać, aż wszystko wyschnie. Farba tabeli farbą do opryskiwania w żądanym kolorze. Zwykle, w przypadku dobrego równomiernego pokrycia wymaga trzech warstw.

Różnice stylistyczne Banquettes w sypialni

Względu na styl zdobione sypialni, a wybór zależy od Banquettes projektu. Na przykład, klasyczny styl. Banquettes odpowiednie do ścisłego wdrożenia z nie jasne monochromatycznego tapicerki. Kolory w tkaninie nie powinny być jasne. Nogi w kształcie stolce powinny być połączone z klapkami łóżka.

Jeśli sypialnia urządzona jest w stylu Prowansji:


 • Ława musi być dopracowane akcesoria wykonane z materiałów wysokiej jakości;
 • Meble muszą sztucznie zużyciu;
 • Rzeźbione nogi zazwyczaj dobrze polerowane lub pokryte woskiem;
 • Te stołki są dobrze połączone z siedzeniami z wikliny i lekkich drewnianych lakierowanych nóg.

W klasycznym wnętrzu sypialni pasuje kute stolecW klasycznym wnętrzu sypialni pasuje kute stolec

Bankiety w stylu art deco - kosztowna przyjemność. Jest to z pewnością najlepszego drewna, wysokiej jakości skóra, elementy kute. Drewniane elementy są zazwyczaj pokryte czarnego lakieru. Dobry wygląd i biały stołek dla sypialni złota (może być srebro), siedzenia skórzane z zaokrąglonymi narożnikami i prosty drewnianych nogach.

Ławka w stylu eko wnętrza powinny być wykonane ściśle z naturalnych materiałów i wygląda nieco przypominają elementy natury. Dziś robi ciekawe stolce z surowców roślinnych z zastosowaniem splot.

Piękne, ciekawe spojrzenie na małe stolce lub zawierać długie futrzane dywany. Delikatne, intymne, wygodne - co jest potrzebne do sypialni. Przykłady dowód ze zdjęciem.

Jak wybrać banquette w sypialni (wideo)


Bench - to stylowy bar, nie jest obowiązkowe, ale bardzo ładny mebel. On jest dobry w sypialni wnętrza w dowolnym stylu, jeśli odpowiednio dobrany. Co ważne, nie powinny kolidować stolec, i znaleźć dokładnie jego miejsce.

Miłego wyboru!

Przykłady stolce w sypialni (fot wnętrze)

01 1 3-10023-1376653654 12 gostinyh-Komnat-DIZAIN-interiera-gostinoy-dekor-interiera-DIZAIN-gostinoy-komnaty1 15L-88010 098 2048x1365737974wwwArtFileru 5199160 5203946 a-wspaniały-przykład-of-the-sypialni-photo-01

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − 25 =

map