Lampy praktyczne dla sufitów podwieszanych: jak wybrać

Lampy praktyczne dla sufitów podwieszanych: jak wybrać

12 October 2017Różnorodność produktów oświetleniowych pozwala wybrać odpowiedni model dla sufitów napinanych i stylu wnętrzaRóżnorodność produktów oświetleniowych pozwala dobrać odpowiedni model do sufitu rozciąganiem i do stylu intereraIspolzovanie podwieszane sufity z ciekawym oświetleniu staje się coraz bardziej popularna, łatwa konserwacja, atrakcyjny wygląd i szeroki wybór wśród kolorów sprawi, że pokój prawdziwym dziełem sztuki. Rynek jest pełen różnych modeli opraw oświetleniowych dla wszelkich wykładzin sufitowych, więc nie będzie trudno wybrać najbardziej odpowiedni i ciekawy model dla kupującego.


W niektórych przypadkach, a co lepsze oświetlenie dla sufitów podwieszanych

Instalując sufit podwieszany, może odebrać mu prawie każdy lamp lub opraw na podstawie trendów w modzie lub preferencji w smaku. Dla instalacji, które tylko należy zakupić specjalny sprzęt i zawiesin, a sufit jest wyciąć otwór właściwej średnicy. Przed zakup lampy muszą być określone z góry z modelem i widokiem na oświetlenie, pozwala przejść do poczynić niezbędne przygotowania i aby proces instalacji bardziej komfortowe i optymalne.

Aby nie zepsuć drogiego pokrycie sufitu, trzeba postawić pewne wymagania sprzętu oświetleniowego.

Lampy energooszczędne w regeneracji sufitu napięcia wygląda bardziej korzystnie niż halogenLampy energooszczędne w regeneracji sufitu napięcia wygląda bardziej korzystnie niż halogen

Wymagania lampy:

  • oświetlenie punktowe nie powinien emitować znaczne ilości ciepła, i może to spowodować uszkodzenie stopiony cienki materiał;
  • Pomieszczenie powinno być żadnej różnicy temperatur, obfitego nagrzewania i schładzania sufitowych;
  • Specjaliści muszą koniecznie obliczenia właściwego umieszczenia urządzenia od rozpinanego sufitu, aby uniknąć jej uszkodzenia.

Zgodność z zasadniczymi wymaganiami oszczędzania energii i produktów oświetleniowych LED, pasują one lepiej niż żarówki lub halogenu.


Reflektory do sufitów: jak wybrać bez błędu

Aby nie zgubić się wśród dużej liczby reflektorów, i wiedzieć dokładnie, co masz do wyboru na lepsze zapoznanie się z ich gatunku.

Korzystanie reflektory eliminuje potrzebę instalacji silne światło, które oszczędza energięKorzystanie reflektory eliminuje potrzebę instalacji silne światło, które oszczędza energię

Istnieją 2 rodzaje reflektorów:  1. Żarówki znajdują się na zewnątrz - z takim oprawy rozpoznawczej znajduje się w niewielkiej odległości od standardowej lub rozciągania sufitu, z którego jest on oddzielony specjalistycznej platformy. Zaletą jest to, że gdy takie ustawienie nie jest poddany obróbce cieplnej lub cienkiej wykładziny na suficie lub lampy. Przez minusy eksperci uważają, że pojawienie się pogarsza z powodu niezdolności do ukrycia pierścień izolacji termicznej;
  2. Znalezienie światła wewnątrz - ten typ układu jest bardziej interesująca i coraz częściej wykorzystywane do prac remontowych. Przy takim lampa jest znalezienie się w suficie naprężenia, tworząc mniej światła rozproszonego i ciekawych efektów. Na takie rozwiązania nie są odpowiednie dla wszystkich rodzajów oświetlenia punktowego - Lampy do samego eksperci nakładać wiele wymagań. Metoda lokalizacja nie ostudzić szybko, więc ciepła powinna wynosić minimum. Aby wydostać się z tej sytuacji pomóc lampy energooszczędne, będą nie tylko dbać o pieniądze właścicieli, ale także mają wiele pozytywnych cech, wśród nich małe i słabe przewodzenie ciepła. Wśród niedogodności - dają tylko, jeżeli odległość między podłożem i powłoką napięcie jest nie mniej niż 6 - 10 cm.

Takie oświetlenie sprawia, że ​​nie można używać nieporęczne opraw oświetleniowych, takich jak żyrandole, nie są one potrzebne, ponieważ jest łatwiejszy w użyciu mały i zgrabny w reflektory wygląd, będą one zaoszczędzić pieniądze i będzie doskonałą alternatywą w pomieszczeniu z niskim sufitem.

Co lepsze żarówki do sufitów podwieszonych

Montaż sufitów napinanych w pomieszczeniu, można błyskawicznie przekształcić swój wygląd i tworzą atmosferę luksusu i komfortu. Obecnie istnieje wiele różnych kolorach, można wybrać najbardziej odpowiedni dla tego typu pomieszczeń. Przestrzeganie prostych zasad, a wybór potrzebnego oświetlenia zwiększy żywotność sufitu powłoki.

Lampy często stosowane w regeneracji sufitów podwieszanych, tworząc miękką oświetlenia otoczeniaLampy często stosowane w regeneracji sufitów podwieszanych, tworząc miękką oświetlenia otoczenia

Sufity mogą uszkodzić standardowe żarówki lub świetlówki, mają właściwości bardzo gorąco, a niestandardowy rozmiar nie będzie wyglądać estetycznie.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup lamp wykonanych przez ich halogenowej metallogalogena lub diody LED. Dla bardziej spektakularny wygląd sufitu specjaliści cover można połączyć kilka rodzajów urządzeń oświetleniowych dozwolonych. Obudowy do lamp wykonane są z odlewu aluminium, który jest następnie poplamione farbą błyszczącą lub matową. Drogie luminarze stworzyć obiektyw szkła w tańszej wersji kolorowego plastiku.

Najbardziej spektakularny możliwość łączenia różnych oświetlenie jest zainstalowanie systemu "gwiaździste niebo", Łatwy i dyskretny migotać umożliwia dziecko boi się ciemności i spokojny sen, obserwując małe gwiazdy. Na dorosłych działa uspokajająco i kojąco. Aby utworzyć taki cud stosuje się lekki silnik, który prowadzi włókna światłowodowe LED. Lekka poświata żarnik kończy tworzyć migotania, dodatkowo droższe modele kryształu jest przymocowany do sumowania lub pasty Svarovskiego, służą jako dodatkowy dyfuzor i udekorować pokój. Można utworzyć diody projekcyjne wariant w środku sufitu napięcia - jeśli taki dzień światło będzie widoczne dla normalnej powierzchni, a w nocy - do rozpraszania migoczących gwiazd.

W stosownych przypadkach reflektory

Najczęściej punktowe wykorzystywane do tych pomieszczeń:

  • łazienka;
  • korytarz;
  • Wyposażenie kuchni.

Poza reflektorami, projektanci powinni być wykorzystywane do oświetlenia w pomieszczeniu i element dekoracyjny żyrandol.


Aby utworzyć maksymalny wpływ na regenerację sufitów podwieszanych Projektanci często łączą reflektory z żyrandolemAby utworzyć maksymalny wpływ na regenerację sufitów podwieszanych Projektanci często łączą reflektory z żyrandolem

Istnieją pewne sztuczki, które pozwalają wybrać odpowiednią oprawę oświetleniową - jeśli powłoka sufitu posiada matowe wykończenie, konieczne jest, aby wybrać żyrandol z kierunkowe światła na ścianach i podłodze, jeśli błyszczący sufit napinany - światło powinno być skierowane ku górze.

Nowością są lampy, które są często używane do sypialni i pokojów dziecięcych LED.

Emitują one miękkie, przyjemne i stonowane światło, ale największą zaletą jest długi okres ich funkcjonowania - ponad 10 lat. Jakość oświetlenia jest sprawdzana za pomocą specjalistycznego testu, który nie tylko wygląda prawidłowo zmontowane części, ale również zgodności z wymaganą temperatury żarnika - to pozwala uniknąć uszkodzenia sufitu obejmujący kosztowne i wyeliminować małżeństwa w pierwszym badaniu scenicznej.

Lampy wiszące dla sufitów (wideo)


Używanie taśm LED jest znacznie łatwiej pracować z energią elektryczną i sprawia, że ​​wnętrze bardziej interesujące. Prawidłowe i równomierne rozprowadzenie takiego oświetlenia na całym obwodzie pomieszczenia sprawia, że ​​nie można użyć innego dodatkowego oświetlenia, a światło jest przyciemnione i nie oślepiony dzieci i dorosłych.

Lampy wiszące dla sufitów (foto)

011 4tochechnyesvetilnikidlyanatyazhnyhpotolkov 88de126002f8931d311c3ae0630f5f66-770x456 14 123 7491424 1361901517fh1 14422273081 ac60ca9e166ba60e009a73432de780ad DSCN4378

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5

map