kurulum ve Yararları: Asma tavan Harpoon montaj sistemi

kurulum ve Yararları: Asma tavan Harpoon montaj sistemi

12 October 2017Harpoon montaj sistemi en güvenilir ve kolayHarpoon montaj sistemi en güvenilir ve prostoyMnogie insanlar asma tavan kendilerini kurulumunu yapmayı tercih. Başlamadan önce, web'de sağlamanın bir yolunu bulmalıyız. sabitleme en iyi yolu - zıpkın sistemi. Bu en güvenilir olmakla aynı zamanda basit. Zıpkın - birçok çıkıntılar ile donatılmış bir plaka. Bu eleman, esnek ve çeşitli manipülasyonlara kolay olan.


Harpoon Montaj gerginlik tavan: adım adım kılavuzun

Tesisat Teknolojisi zıpkın streç tavan basittir. Böyle bir sistemin kurulumu önce, oda ölçümlerini yapmak ve gerekli materyalleri hazırlamak gerekir. Bir lazer seviyesini kullanarak ölçümler yapmak istenmektedir.

zıpkın gergi tavan montaj teknolojisi ile her anlamak mümkün olacakzıpkın gergi tavan montaj teknolojisi ile her anlamak mümkün olacak

Algoritma zıpkın tavan monteli:

 1. tavana çerçeve yerleştirin.
 2. Platform aydınlatma için destek plakasını takın.
 3. web için malzemeyi kesin.
 4. tuval zıpkın yerleştirilmesi için kaynak.
 5. Alüminyum profil duvarları iliştirin. Bunu yapmak için, yuvanın yüzeyinde yapmak ve dübel ile profil düzeltmek gerekir.
 6. zıpkın profili doldurun. Bunu yapmak için, bir spatula tertibatı kullanın.
 7. kumaş hizalayın. Bunu yapmak için, bir ısı tabancası kullanın.
 8. dekoratif ekin profili yerleştirin.

boşluk teknolojisi ortadan kaldırmak amacıyla plastik bir esnek bir tahta parçası kullanır. Bu öğeyi iç diş baget olmalıdır takın.

Üretim ve asma tavanlar için zıpkın avantajları

tek başına gerilim kumaş imalatı zıpkın tasarım imkansızdır. gergi tavan için üretim zıpkın özel ekipmanlar yardımıyla gerçekleştirilir.


Harpoon teknoloji düzeyli yapıyı imal edebilirsinizHarpoon teknoloji düzeyli yapıyı imal edebilirsiniz

Harpoon sistemi yapılmıştır:

 • Profil. görünen ve görünmeyen türleri profilleri vardır.
 • polivinil klorür filmi. Bu parlak veya mat doku olabilir. Bazen film kadifemsi bir dokuya sahiptir.
 • Harpoon.

Asma tavanlar Harpoon montaj tekniği aşağıdaki avantajları vardır: 1. Tasarım kusurları, iletişim ve kablo gizleme sağlar. Buna ek olarak, zıpkın teknolojisi aydınlatma birimi ayarlamak için izin verir.
 2. Yükleme sırasında düzeltme bıçağına ihtiyacım yok.
 3. Nedeniyle zıpkın yapısal özelliklere, asma tavan yüksek kuvvete sahiptir.
 4. teknoloji çok düzeyli bir yapı üretmek sağlar.
 5. Kumaş, bu yöntem kullanılarak belirlenen, ortadan kaldırmak için kolaydır.

Harpoon streç tavan yükleme yöntemi önemli dezavantajları vardır. Bu tasarımın dezavantajları yüksek maliyet ve levha yakın bir mesafeye bir profil monte etmek yetersizlik sayılabilir.

tavanlar yükleyin: zıpkın sistemi veya shtapikovaya

zıpkın veya shtapikovaya: Birçok kişi için, soru daha iyi olduğunu sistemdir? Uzmanlar her sistem kendi özellikleri vardır derler. bağlanması yönteminden seçerken bireysel tercihleri ​​ve bütçe oluşturmak için gereklidir.

bağlanması yönteminden seçerken bireysel tercihleri ​​ve bütçe oluşturmak için gerekli olanbağlanması yönteminden seçerken bireysel tercihleri ​​ve bütçe oluşturmak için gerekli olan

Sistem shtapikovoy önemli bir avantajı hassas ölçümler yapmak gerek yoktur. sistem sipariş yapacak kadar bu nedenle, gerek beklemek. Sen montaj çalışmaları öncesinde bir uydurma bez yapabilirsiniz.

Ayrıca, shtapikovoy sisteminin faydaları şunlardır:

 • Düşük maliyetli web. Böyle bir sistem zıpkın göre birkaç kat daha ucuzdur.
 • Hızlı ölçümü. Sadece oda uzunluğu ve genişliği ölçümü gereken shtapikovoy sistemi kurmadan önce.
 • Web'in gerginlik derecesini kontrol yeteneği.
 • tuval ve teknik boşlukları sarkma olmaması.
 • streç kumaş resimlerinin montaj imkanı.

dezavantajları shtapikovoy sistem iletişimi gizlemek için yetersizlik tasarım ve montaj karmaşıklığı düşünülebilir. Yalnızca özel bir astar vasıtasıyla olabilir boruyu gizlemek için shtapikovuyu sistemi kullanıyorsanız, plastikten yapılmış.

Eğer dikdörtgen yapılandırmanın küçük bir odada asma tavan monte etmek istiyorsanız, o zaman tercih shtapikovoy sistemini verir. Kurulum size çok daha ucuz mal olacak. Sıra dışı bir konfigürasyona sahip bir odada bir gerilmiş tuval yüklemek istiyorsanız, bir zıpkın teknolojisini kullanılması tavsiye edilir.

elleri ile zıpkın olmadan Stretch tavan

montaj Bezgarpunny yöntemi nadiren kullanılır. Bu yöntemin önemli bir avantajı, - kurulum kolaylığı. yöntemi olabilir hatta bir acemi bezgarpunnogo kullanarak Seti gergin tuval.


Hatta acemi yöntemi bezgarpunnogo kullanarak Seti gerilmiş kanvasHatta acemi yöntemi bezgarpunnogo kullanarak Seti gerilmiş kanvas

Takma tavan bezgarpunnym yöntemi, şu sırayla gerçekleştirilir:

 1. Öncelikle plastik ve alüminyumdan yapılmış bir profil oluşturulması gerekmektedir.
 2. Daha sonra, bir spatula kullanılarak montaj desteği bölgesinde ağın kenarı sopa gerekir.
 3. aşırı kumaş kesilmelidir.
 4. Arzu edildiği takdirde, dekoratif şeritler vasıtasıyla kenar ağ-dekore.

Bu bezgarpunnogo kurulum yöntemi için size bez kullanmak istediğiniz dikkati çekiyor, büyüklüğü bir streç tavan geleceğin boyutundan daha küçük 15-17 cm olmalıdır. Bu vinil filmi yüksek sıcaklıkların etkisi altında deforme başlar olmasından kaynaklanmaktadır.

tavanlar için Harpoon montaj sistemi (video)

bir zıpkın yöntemi kullanılarak bir asma tavan takın. Asıl - doğru ön ölçümlerini yapmak. zıpkın tavanlar merkezinde sarkmaya eğilimi unutmayın. Eğer PVC paneller yüklemeyi planlıyorsanız Ayrıca, bu teknoloji sadece kullanılmalıdır. Eğer bez kumaş kullanmaya karar verirseniz, size shtapikovaya sistemini yaklaşacaktır. 


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =

map