Kurulum ve plastik tavan çeşitleri

Kurulum ve plastik tavan çeşitleri

12 October 2017plastik panellerin tavan - Yerli mobilya basit ve güvenilir bir seçenekplastik panellerin tavan - kayıt tavandaki iç döşeme basit ve güvenilir bir seçenek, en yaygın plastik kullanılır. Bu malzeme ülkede ve apartmanda tavan bitirme için tavan bitirme için uygundur. PVC paneller ve herhangi iç uyum sağduyulu bakış. Eğer plastikten yapılmış bir tavan yüklemeye karar verirseniz, tuvalin uygun boyutunu seçmek zorunda. panel genişliği, doku ve uzunluğu değişir. Ayrıca, plastik levhalar farklı renklerde olabilir.


Plastik Tavan: avantajları ve dezavantajları

Plastik tavan - banyo, mutfak ve balkon bitirme en yaygın varyantı. PVC paneller polivinil klorür yapılır. Bu malzeme zararlı değildir ve çevre dostudur.

plastik ağ kurulumu 6-7 saat ortalama sürer. zaman aslan payı panelleri için kurulum latası geçirdi. Nedeniyle tasarımın basitliği, plastik hatta bir acemi ayarlayabilirsiniz.

plastik tavan Avantajları:

 1. Düşük maliyetli paneller. Malzeme maliyetlerinin metrekare alçıpan bir metrekare göre 2-3 kat daha ucuzdur.
 2. Plastik özlü ve sağduyulu görünüyor.
 3. Paneller özel bakım gerektirmez ve kolay temizlenir yoktur. tavandan lekeler ve noktalar geleneksel sabun çözeltisi kullanılarak çıkarılabilir.
 4. Yüksek nem direnci performansı. plastik plakalar üzerinde kalıp veya mantar görünmüyor.

Plastik tavan nemli bir süngerle tozu silecek kadar zaman zaman özel bakıma ihtiyaç yokturPlastik tavan nemli bir süngerle tozu silecek kadar zaman zaman özel bakıma ihtiyaç yoktur

PVC panellerin Dezavantajları:


 • oda yüksekliğini azaltmak. Eğer plastik tavan yüklemeye karar verirseniz, o zaman tavan yüksekliği 5-10 santimetre düşecek gerçeği için hazır olun.
 • Düşük yangın direnci.
 • Düşük kuvvet değerleri. Plastik paneller kolayca mekanik hasar etkisi altında deforme olmaktadır.

tavan için plastik tabak: özellikleri ve tesisat tasarımı

Plastik kartlar - asma tavan türüdür. profillerden birleştirilmiş bir metal çıta üzerine bu malzeme uyar. Arzu edildiği takdirde, çerçeve katı ahşap malzemeden imal edilebilir.

Yükleme öncesinde, gerekli malzemelerin miktarını hesaplamak. Bunu yapmak için, tavan yüzeyinin alanını hesaplamak gerekir. oda alışılmadık konfigürasyonu varsa, birkaç dikdörtgen veya kare alana genelinde tavan ayrıldı.

tavanda plastik panellerin montajı şemasıtavanda plastik panellerin montajı şeması

Plastik fayans montaj sırası: 1. Marş profili yükleyin. su terazisi ile hizalayın.
 2. pas çapraz tasarım detaylarını takın. düzeltmek için özel askı kullanın.
 3. kasanın ilk panelini sabitleyin. Bunu yapmak için, kılavuz vidayı kullanın. arzu edildiği takdirde elyaf silah kullanılabilir.
 4. Benzer kalan panellerini takın.

tavan bitirme için Plastikler

Ne var plastik tabak çeşitleri? PVC paneller doku, renk, boyut ve konfigürasyonda ayrılmıştır. Ayrıca, plastik levhalar amacına bölünmesiyle elde edilir.

Plastik paneller şunlardır:

 • Reechnyh. Bunların kalınlığı 5 ila 10 milimetre ve 10 ila 40 santimetrelik bir genişliği arasında değişir. Raf bar uzunluğunun şeritlerinin ayrılması için. uzunluğu 2,5-6 metre arasında değişir. Raf panelleri çok daha ucuzdur.
 • Karo. Bu paneller, 30-100 santimetre olan kare bir şekle sahiptir. karonun çevre boyunca yoluyla tutturma, montaj flanşı yerleştirilmiş.
 • Yaprak. Bu panellerin eni 0.8-2 metredir. Yaprak uzunluğu 1,5-4 metre arasında değişir. panellerin birleşme noktasında profilleri yüklü.

Odanın rahat ve estetik bir görünüm oluşturmak için plastik panellerin renk aralığını belirlemek için önemlidirOdanın rahat ve estetik bir görünüm oluşturmak için plastik panellerin renk aralığını belirlemek için önemlidir

Bir doku seçmek ve zaman renk panelleri iç tasarım bakın. oda klasik, füzyon veya minimalizm tarzında ise, beyaz veya gri paneller tercih ederim. Diğer durumlarda renkli PVC levhalar kullanılması tavsiye edilir.

tavanda plastik levhalar montajı

Kuruluş başlatmadan önce, bir levha paneller kullanmaya karar verirseniz size kablolama ve iletişim kurulumu bakmak gerekir. Sonra bir ön yüzey hazırlığı yapmak gerekir. Kir tavan temizlemek ve bir dolgu macunu kullanarak eşitsizliği ortadan kaldırmak için tavsiye edilir.

görünmez mantar yüzeyinde tabanı için, Antiseptik solüsyon kullanarak tavan tedavi önerilir. Ayrıca web eki yüksekliğini belirlemek gerekir. Taban yüzeyinden 7-9 santimetre mesafeden paneli kurmak için önerilir.

plastik paneller kurulmasından önce taban yüzeyi kusurları bertaraf edilmesi gerekenplastik paneller kurulmasından önce taban yüzeyi kusurları bertaraf edilmesi gereken

Sekans plastik levha düzeneği:

 1. metal veya ahşap sandık yükleyin.
 2. özel köşeleri sabitleyin. Vidaları kullanarak bunları düzeltmek için.
 3. bir demir testeresi kullanarak, plastik paneli kesti.
 4. plastik kenar zımpara kağıdı kullanılarak paneller şerit.
 5. ışıklar için delikler açın.
 6. profilinde birinci paneli sabitleyin.
 7. tavanda kalan sayfaları yerleştirin.
 8. Geçen panelini yüklemeden önce, kılavuzların yardımıyla tavan hizalayın. Bunu yapmak için, sıkın veya vidaları gevşetin.

plastik paneller ile mutfakta tavan (video) Binaların


Eğer temel kurallara uyun, oldukça kolay plastik örtüler veya fayans takın. malzemelerini seçerken, misyonuna ve büyüklüğüne dikkat. Eğer bitirme banyo için plastik kullanmayı planlıyorsanız, raf panelleri kullanın. Diğer durumlarda, kiremit veya levha paneller kullanılması önerilir.

İç (fotoğrafın) Plastik tavan

1-mefsefin 2-min 3 dk 3-min85 4-min 6 dakika 6-min71 6-min72 7-Min2 8-min40

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 32

map