Kurulum Talimatları asma tavan Armstrong

Kurulum Talimatları asma tavan Armstrong

12 October 2017Armstrong Tavanlar zamanımızda düşük olması nedeniyle maliyet ve dayanıklılık için çok popüler hale gelmişArmstrong Tavanlar zamanımızda çok popülerdir nedeniyle düşük maliyetli ve dolgovechnostiPotolki Armstrong türüne çok popüler hale gelmiştir. Çıktıkları düşük olması nedeniyle maliyet ve dayanıklılık için kullanılır. Buna ek olarak, tavan montajı mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleştirilir. Düzgün kendi elleriyle yapıyı monte etmek için, basit kurallara bağlı ve bir ön düzen yapmalıdır.


tavanlar Armstrong için DIN-ray: montaj teknolojisi

Eğer fayans döşeme başlamadan önce, destekleyici raylar yüklemeniz gerekir. yeterince kolay olun. Önemli olan - Uygun bir boyut kaburgalar seçin.

Taşıyıcı raylar montajına başlamadan önce, askı düzeltmek gerekir. Bu ayrıntılar ray sıkıca yüzeye karşı değil, deforme olduğu için gereklidir. Askıya 1.5 metre sabitlenmelidir.

Taşıma şeritleri birbirine bağlanır ve büyük odalarda tavan ayarlamak için kullanılabilirTaşıma şeritleri birbirine bağlanır ve büyük odalarda tavan ayarlamak için kullanılabilir

Uzmanlar 3.5 metre uzunluğunda bir demiryolu tercih etmek önerilir. Bunlar evrenseldir. montaj rayları için, kilitleri kullanmak arzu edilir.


süspansiyon montaj sırasında nüansları bir dizi düşünün:

 1. gereği üzerinde bir göz ile Cravings bir çapa yardımıyla tavan güçlendirmek. Bu öğeyi kullanamıyorsanız, sıradan bir vida kullanın.
 2. bir kanca ile taşıyıcı ray çekiş takmak emin olun.
 3. Bir yay süspansiyon takmak emin olun. Bu yapının uzunluğunu ayarlamak için yardımcı olacaktır.

kendi elleriyle asma tavanlar Armstrong yükleyin

Bu asma tavan düzeni montaj başlar. Başlangıçta, yatay döşeme unutulmamalıdır. hatlarına ilişkin rasyonel düzen doğru üniteyi toplamak için izin unutmayın. Eğer kontur karar verdikten sonra işaretleme çentik devam edin.

Bölümleme düzeni keser: • Odanın her köşesinde çentikler yerleştirin. Bu işlem sırasında, bir lazer seviyesini kullanılması önerilir. Bu araç daha doğru bir sayım yapmak yardımcı olacaktır.
 • Bir bant ölçüsü kullanıldığında, zemin ve alınan çentikler arasında biçimlendirme belirler.
 • Eğer mesafe ölçülür sonra, dönüşümlü aralarında her çentik bağlayın. Bunu yapmak için, uzman izleyicisi kullanabilirsiniz.

Armstrong bileşenleri, süspansiyonlar kullanmak gerekir tavan için sabitleme malzemeler T-şekilli bir konfigürasyona profiller olarakArmstrong bileşenleri, süspansiyonlar kullanmak gerekir tavan için sabitleme malzemeler T-şekilli bir konfigürasyona profiller olarak

Eğer yüzey işaretlenmiş sonra, iletişim ve kablolama gerçekleştirin. iletişim düğümleri plakalara yapışmaya gerekmez unutmayın. Ayrıca, senden önce montaj çerçevesi kapmak uygun aydınlatma başlar. Nokta aydınlatma kullanılması önerilir.

çerçeveye montaj teknolojisi:

 1. duvar profili kes ve duvara sabitleyin. Ürünü kilitlemek için, vida ve dübel kullanın. Eğer ahşap bir evde tavan Armstrong yüklüyorsanız, çivi ile duvar profili düzeltmek mümkündür.
 2. Daha sonra, destekleyici profillerin montajı.
 3. Askı takın. taşıma kayışı hizalamak için ameliyattan sonra unutmayın. Aksi takdirde, yapı çökebilir.
 4. uzunlamasına ve çapraz bağlantılar takın. Bu çapraz olarak kullanılır ve montaj şemaya paralel olabilir.

Bir asma tavan Armstrong monte Nasıl: adım kılavuz adım

Çerçeveyi topladıktan sonra, panelleri yüklemek başlamak için gereklidir. Bundan önce, çerçevenin gücü sağlamak için arzu edilir.

Kurulum aşağıdaki sırayla yapılır:

 • Alternatif her bir hücre için içeriğinizi yükseltmek.
 • hücrenin içeriğini İpucu ve boşluğa girin. Sonra yavaşça hücreye plaka koymak gerekir. Her karo katı oldu monte etmeye özen.
 • ışıklar yükleyin ve kablolama bağlayın. Bu güç-aşağı teller sonra yapılmalıdır.
 • Kör plakasını takın.

Tarama çerçeve herhangi kusurları bulursanız, yapılarını dağıtmak ve yeniden birleştirmek için tavsiye edilirTarama çerçeve herhangi kusurları bulursanız, yapılarını dağıtmak ve yeniden birleştirmek için tavsiye edilir

Eğer bir yüksek özgül ağırlığa sahip raster lambaları, yüklemeyi planlıyorsanız, bunlar bireysel askı yüklü olması gerekmektedir. Aksi takdirde, tavan çerçevesi ekstra yük verilecektir.

asma tavan tipi Armstrong için bağlantısı

yatak yük metal saçtan yapılmış çerçeve üzerine uygulanan. Genellikle, ancak bazı durumlarda çerçevesi sadece uzunlamasına unsurdan oluşmaktadır, bir hücre yapısına sahiptir.

Genellikle süspansiyon, bir U-şeklinde bir konfigürasyon ile tavana bağlanmıştır. Ayrıntılı olarak özel delikler bulunmaktadır. Alternatif ayarlanabilir süspansiyonlar kullanabilirsiniz. Onlar tek tek her bölümün yüksekliğini ayarlamak için izin verir.

Armstrong tavan blokların yüksekliğine göre ayarlanabilir süspansiyonlar vasıtasıyla sabitlenebilirArmstrong tavan blokların yüksekliğine göre ayarlanabilir süspansiyonlar vasıtasıyla sabitlenebilir


yardımıyla tutturulmuştur tavan tipi Armstrong:

 1. Profiller. Bunlar metalden yapılır. Profiller bir yay kilidi vasıtasıyla sabitlenir.
 2. Çakma birimleri.
 3. Askıları. Bu yükseklik birimi içinde ayarlanabilir.

Tamir tavanlar kendi elleriyle Armstrong tipi

Tamir tavan tipi Armstrong - basit bir işlemdir. Onarım çalışmalarına başlamadan önce, yapısını ortadan kaldırmak gerekir. Bunu yapmak için bir spatula, bıçak, tornavida, tel kesiciler, pense gerekecektir.

tavan sökülmesi için talimatlar:

 • Geçen içi boş fayans olarak belirlenmiştir profili, bükün. Bunu yapmak için, bir tornavida veya tel kesiciyi kullanın.
 • Boş plakayı sökün.
 • kelepçeler ve dinlenme plakasını sökün.
 • taşıyıcıyı ve köşe profili, gerekirse çıkarın.

tavan alanları sarkmış olsaydı, montaj parçaları değiştirmeniz gerekir. Bazı durumlarda, tüm zımba ve gömülü kancaları değiştirilmesi tavsiye edilirtavan alanları sarkmış olsaydı, montaj parçaları değiştirmeniz gerekir. Bazı durumlarda, tüm zımba ve gömülü kancaları değiştirilmesi tavsiye edilir


tavan sökülmesi sonra onarım çalışmaları başlayabilir. deforme plaka ve bağlantı elemanları değiştirilmelidir. deformasyon kumaş nedeni bir sel oldu, önce ışıkları kaldırmak gerekir ve daha sonra asma tavan sökmeye edecek.

Tavan Armstrong montajı (video)

Armstrong tavan oldukça kolay kendiniz yazarsınız monte. Önemli olan - montajdan önce doğru tavan ve duvarlarda işaretleri geçerlidir. Ayrıca iletişim ve kablolama yüklemeden bakmak gerekir. bileşenler dübel ve vidaları kullanmak düzeltmek için. Ahşap bir evde tavan Armstrong kurarken çivi kullanmasına izin verilir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − = 28

map