Kurallar benzersiz tasarım salon-yemek odası oluşturmak

Kurallar benzersiz tasarım salon-yemek odası oluşturmak

12 October 2017Nedeniyle tasarımda stil ve trendleri çok çeşitli, kolayca bakılmaksızın şekil ve büyüklükte, yemek oturma odası için doğru stili seçebilirNedeniyle tasarımda stil ve trendleri çok çeşitli, kolayca detaylara öncesi planlama olmadan, hem de dikkatli dikkat edemez orijinal yemek-oturma odası tasarım oluşturmak için bağımsız şekil ve büyüklükte, yemek-oturma odası için doğru stili seçebilirsiniz. iki oda birleştirilmesinden sonra imar sorunu yaklaşım önemlidir. Ideal olurdu iç oda dekore edilecek tek bir görüntünün yaratılması sayesindedir.


tasarım ve fotoğraf: Modern yemek odası, oturma odası nedir

Tipik bir yemek kendinizi ortadan modern daireler Yemek odası geçerli değildir. Ayrıca mutfak olduğundan Aslında bu odada, sadece yemek için değil. Oldukça sık, mutfak kadar çok sahipleri iki oda birleştirerek amacıyla, yeniden geliştirme yürüten düşünüyorsun, karenin istenilen boyutlara karşılık gelmez. Böyle bir karar, bir şehir daire tarzı yanı sıra özel bir evde muhteşem odalar dekorasyon özen için büyük bir fırsat değiştirmek için özgün bir yol olarak kabul edilir.

yemek odası-oturma odasında tasarımın sorusu ile karşı karşıya kalan küçük şeyler eşitlemek dikkat edilmelidir. Yani, oda, aydınlatma ve renk temaları sona ermesiyle ilgili sorunları göz ardı etmeyin edilir.

Yemek odasında, salon ışıkları sıklıkla masaya yerleştirilirYemek odasında, salon ışıkları sıklıkla masaya yerleştirilir

yemek odası-salon tasarımı binanın özelliklerini etkiler, hesaba şekli ve odanın boyutlarını alınması tavsiye edilir.

Odanın kombine tasarım konusuna yaklaşım, aynı zamanda dikkate alınmalıdır:


 • Evin üslup tema (sadece modern bir daire, ama Bahçe ve kırsal) ile uyum içinde entegre olmalıdır Seçilen iç;
 • Eğer geniş bir alana karakterize bir oda olsun, uygun imar yapılması gerekmektedir.

mobilya seçerken, bölgelerin her biri için fonksiyonel önemi hakkında hatırlamalıyız.

oturma odası ve yemek odası için Orijinal fikirleri: planlama seçimi

Bir kombine oda düzeni için birçok seçenek vardır unutulmamalıdır. Ancak, imar harcamadan önce, hesaba kullanılabilir alanı almak gereklidir.

Profesyonel tasarımcılar tasarım çözümleriyle fikirleri paylaşmak: 1. Mutfak ada. Bu izleyici ile kombine stüdyo alanı için mükemmel bir çözümdür.
 2. "G", lay-şekillidir. Burada anahtar unsur ayırıcı olarak kullanılan bir çubuktur.

yemek odası-oturma odasında masa odanın köşelerinden birinde yer iyidir, bu yüzden serbest dolaşımı ile müdahale etmediyemek odası-oturma odasında masa odanın köşelerinden birinde yer iyidir, bu yüzden serbest dolaşımı ile müdahale etmedi

Bu mobilya tam yerini içeren birleşik bir proje yapmak için salonun tasarım üzerinde çalışmaya başlamadan önce önerilir. yemek odası-oturma odasında boş alan artırmanın yollarından biri mutfak alanında bir azalma olarak kabul edilir. mutfak ekipmanı bunu yapmak mümkün değildir onsuz pratik ve kompakt mobilya, tercih edilmelidir Yani, ne zaman.

oda-yemek odası için iyi bir çözüm özel transforme ve çok işlevli tasarımlar kullanmaktır.

Nasıl oturma odası, iç yemek odası seçme

Odaların düzgün hizalama ek olarak, tüm bölgelerin işlevlerini koruyarak özen önemlidir. Tasarımcılar alanın görsel ayrım yapmak için tavsiye edilir.

Bugün kullanılan formda ayırıcılar:

 • çubuk ya da herhangi bir bölümü;
 • Raznourovnevogo kat ya da kombine döşeme;
 • Yemek masası;
 • Projeksiyon duvarı.

Birçok sahipleri görsel kullanım alanı genişletmek mümkün olduğu yardımıyla, bay penceresinde bir tablo düzenlemek için tercih ediyorum. Eğer oturma ve yemek odası için önemlidir geniş odanın özgün bir tasarım oluşturmak istiyorsanız seçilen stille tamamen tutarlıdır.

oturma ve yemek odası küçükse, o zaman tasarım iç mobilya minimum miktarda kullanımını gerektirir minimalizm stilini, kullanmak daha iyidiroturma ve yemek odası küçükse, o zaman tasarım iç mobilya minimum miktarda kullanımını gerektirir minimalizm stilini, kullanmak daha iyidir

yani:


 1. modernitenin dekorasyon malzemelerinde, aynı zamanda mobilya sadece özlü formları, seçim yapmak zorunda. düz renklere ek olarak bu tarzında parlak ve zıt renklerin kullanılmasını bekliyoruz.
 2. art deco konusuna iç karşılık gelir renkler ve düzensiz şekil mobilya beklenmedik kombinasyonu yararlanmak gelirse.
 3. Klasik tarzda gelince, bu seçenek pahalı ve doğal malzemelerin kullanımını gerektirir. kendisine ödenen özel dikkat renkler ve yüzeyler önerilir sayesinde.

dekore edilmiş yemek-oturma odası yakalamak, dekore edilecek oda çok özel veya parlak olmaması gerektiğini unutmayın. Bunun yerine, bu oda mükemmel diğer odalar ile uyum içinde olduğunu ve evde rahat bir atmosfer yaratır.

İmar kurallar ve oturma-yemek odası için mobilya seçimi

yemek odası-oturma odasında benzersiz bir tasarıma oluşturma, sen fonksiyonel alanların organizasyona dikkat etmelidir. Ve ille bir ekran ya da kapı, kullanmak için bir ayırma elemanı olarak ancak bunun yerine görsel ayrılık düşünmek önerilir. Görsel imar odaları için en uygun yolu duvarları ve zemin uyumlu bir tasarım olarak kabul edilir. Ancak, dairenin iç birleşik bir üslup tema sürdürmek önemlidir.

iç Zengin, canlı renkler iştah uyarılması katkıda yüzden yemek masasının yakınında bir duvar dekorasyon zaman benzer bir şekilde duvarlara düzenlemek için tavsiye edilir.

Yaşam alanı görsel olarak 2 bölüme odası bölecek bir kilim koymak önerilirYaşam alanı görsel olarak 2 bölüme odası bölecek bir kilim koymak önerilir

Uygun imar için bir diğer önemli koşulu cinsiyet kaliteli yürütme olarak kabul edilir. Bu oda ayrı odalarda araya, görebilmek çeşitli malzemeler, onların doku kullanabilirsiniz. aydınlatma da bölgelerin bir atama olarak kullanılır. Yani, süspansiyon veya olağandışı avize özgün armatürleri yardımıyla iç yemek odası vurgulamak için yönetir.


oturma ve yemek odası benzersiz bir tasarım oluşturma amaçlı bir önkoşul mobilya doğru seçimdir. Eğer oturma odası veya yemek odası kullanmak Ama hepsinden önce mobilya başarılı yerleşimi konusunda özen göstermelidir. alanın rasyonel kullanımı için mobilya çok fonksiyonlu bir parçasına tercih vermek için tavsiye edilir.

Ne zaman mobilya seçimi ürünler zorunlu gereksinimlerine uygun olmasını sağlamak için önerilir:

 • Sandalyeleri üslup isteklerini karşılayabilmek için önemlidir;
 • Bir kanepe seçerken tek renkli modeller üzerinde kalmak daha iyi olduğunda, temel renkler ile uyum uyum;
 • Belirli işlevleri gerçekleştirir tablonun 2 satın almak tavsiye edilir.

Asılı raflar ve dolaplar kitap ve fotoğraflar olduğundan, herhangi bir odanın temel unsurlar olarak kabul edilir ve çok sayıda çekmeceler için depolama alanı sayesinde artırabilir.

Düzen ve tasarım yemek-oturma odası (video)

iki oda birleştirerek uzayın genişlemesi bakabilirim. Ama sadece yemek-oturma odası çalışmalarını ve tasarım bitirme için yeterli değil. Buna ek olarak imar sorununu çözme dekorasyon yüzeyleri yapmak, hem de mobilya almak için gereklidir. işin kurallarına Tutarlılık ve uyum ev sahipleri gururu olacak benzersiz bir tasarım sağlayacaktır.

Özel bir evde Tasarım yemek odası-oturma odası (iç fotoğraf)

2 12 25-1 34dcaabac029d0332822a5471669cad8 190ae0ebd45344d14898730b82c27c1c 1836 1920x1080resizeinterior64131331888323 1920x1080resizeinterior80211336769424 1920x1080resizeinterior11884961359549302 1920x1080resizeinterior22114201380986278

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 38

map