küçük daireler 35 görüntüleri: İlginç fikirler yatak odası onarmak

küçük daireler 35 görüntüleri: İlginç fikirler yatak odası onarmak

12 October 2017yatak odası küçükse oda organik olarak görünüyordu için, yatak daha iyi gerekli mobilya koymak için merkezde ve iki tarafta konumlandırılmışyatak odası küçükse, yatak daha iyi organik dikkatlice fikirler küçük daireler içinde yatak çalışmaya başlamadan önce gerekli onarım incelemek görünüyordu odasına gerekli mobilya koymak için merkezde ve iki tarafta konumlandırılmış. İlk olarak, yaklaşan değişikliklerin tarzını seçmelidir. şekilleri ve renkleri fütürizm'e ilgili olarak modern klasik, kalın veya imkansız deneyler birden çok parçadan dikkate alınmalıdır. sonuca için tematik yayınlar elde etmek için gerekli sakinleri memnun. Onlar bir ön görüş yapmak için izin fotoğrafları yayınladı.


Küçük bir yatak odasında Onarım: üslup yönlere seçimi

nedeniyle görsel sınırlarını genişletmek için arzu oda iç tasarım koyu tonlar terk etme gerekliliği. Aynı hatayı anda sadece üzerlerinde yapılacaktır. gözlerini kamaştırdı neredeyse beyazlığı, birkaç parlak vurgular yardımcı hastane servisinde, hissi kaçının. Bunu yapmak için, sıcak ahşap tonların bir yer döşemesi kullanılması tavsiye edilir. bej, kum: Başka bir seçenek pastel tonları tercih etmektir.

Doğal malzemelerden, mobilya ve tekstil makul bir yapılan Genel üslup yönü takviyesi. Dikkat dikkat renk düzeni duvar kağıdına ödenmesi gerekmektedir. Karanlık ve vazgeçmek daha iyidir renklere yakın Gönderen - onlar görsel alanı azaltmak edilir. Sağ açık renkler üzerinde bahis küçük daireler içinde olmak.

Küçük bir yatak odasında Onarım ışık tonları kullanırken, klasik tarzda gerçekleştirmek için daha iyidirKüçük bir yatak odasında Onarım ışık tonları kullanırken, klasik tarzda gerçekleştirmek için daha iyidir

Buna ek olarak, tasarımcılar diğer öneriler bir dizi ileri sürülen:


 • görsel alanı genişletmek duvar kağıdı üzerine yatay deseni kullanarak;
 • Tavan rengi birkaç görsel santimetre ekler, beyaza yakın olmalıdır;
 • Duvarların birini deneyebilirsiniz Fanlar diğer pastel tonları bırakarak bir radyant beyaz yapmak;
 • elemanları alan algılanması üzerinde olumlu bir etkiye sahip zıt parlak beyaz duvarlara eklenmesi;
 • Doymuş pastel renkler yardımcı olacak küçük odalarda görsel vurgular düzenleyin.

Zemin veya laminat parke koymak planlıyoruz olanlar için, bir hile bilmek faydalı olacaktır. Yükleme alanı görsel algısını artırır, diyagonal üzerinde gerçekleştirilmektedir.

Tamir için Küçük yatak odası fikirleri: Gelen grup

Odada alanı ile çalışmak kompozisyonunun girişi ile başlar. Daha küçük o sakinleri "nefes" daha özgürce şeylerin aşırı miktarda yanında yer almaktadır. Eğer dikkat gereken ilk şey - karşıdaki duvara giriş lobisinden mesafe. Açık bırakmak için tavsiye edilir. boşluk duygusu üzerindeki bu pozitif etkisi.

Böyle mobilya mükemmel yer kazandırır ve çok şık görünüyorBöyle mobilya mükemmel yer kazandırır ve çok şık görünüyorBir sonraki adımda, dikkat başlık için çizilir. Bir yandan, kendi tasarımı genel üslup karar oda karşılamalıdır. Öte yandan, çok parlak olmamalıdır. Bu durumda, kafa odasında ilk görsel vurgular biri olacak.

Tasarımcılar diğer yararlı tavsiyeler bir dizi tahsis:

 • Bir fotoğraftan oluşturulan küçük soyut resimlerinin kullanılması genişletilmiş boşlukta odasında odak izin;
 • oda-stüdyo girişinde grup, ekran ayırmak için tavsiye edilir.

Küçük bir yatak odası, bir foto-seçeneklerinde Onarım: detaylara dikkat

görsel küçük bir oda geniş oda yapmak için nasıl Ufak ayrıntılar. her bakımdan etkili bir seçenek ayna vardır. bir büyük ve çok sayıda küçük aynalardan parası. Işık özgürlük hissi yaratmak yansıtın. konaklama açısından, pencerenin karşısındaki onları asmak gerekir. Onları ayna paneller köşe dolapları katına çıkarabilir Supplement.

Işık ve gölge oyunu duygusal durumu sakinleri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Mükemmel bir seçenek masaüstü sığabilecek pencereye girişine yakın yatağın konumudurMükemmel bir seçenek masaüstü sığabilecek pencereye girişine yakın yatağın konumudur

uzay görsel genişletmek için nasıl birkaç öneri işaret etmek yanlış olmayın:

 • Yatakta tavsiye edilmez yakın bir ayna yerleştirin;
 • İç hafif dönüş mavi canlılığını katacak;
 • pastel bej tonlarında veya kırmızı tonları ile kullanılan alanın algılanması üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Odaya gerçek bir değişikliği yapmadan önce o hazır seçeneklerini görmek için önerilir. tasarım çözümlerinin çalışma birinin farkında olması gerektiği gibi. körlemesine istediğiniz seçeneği kopya olmamalı. Çoğu durumda küçük iyileştirmeler için ihtiyaç bahsediyoruz.

Nasıl küçük bir yatak odasında bir onarım yapmak: Yeni başlayanlar için ipuçları

Gelecekteki dönüşümlerin tüm fikirler kabul edilir, biz güvenle pratik uygulamasına geçebiliriz. İlk adım, ikinci bir katman oluşturmak için. bakış fonksiyonel açıdan, bir odada o kullanılabilir alan optimizasyonu katkıda bulunacaktır. renk düzeni pastel renklerle düzenlenmiştir. Biraz boşluk pencere pervazına verir genişletin.

Standart bir yatak odası iç kullanıldığı takdirde, renkler için maksimum, becerikli tasarım yaklaşımı o şirin kanepe yapacaktır. Böyle fikirlerin uygulanması için önemli bir koşul derin set pencerelerdir.


Küçük bir yatak odasında 3D efekti ile orta büyüklükte bir resim uyanKüçük bir yatak odasında 3D efekti ile orta büyüklükte bir resim uyan

Aşağıdaki seçenekler yaklaşan bir yenilenmesi için başka ipuçları olarak kullanılır:

 • Alan eksikliği parlak yastıkları gizlemek için yardımcı olacaktır;
 • İş ve eğlence için boşluk bırakarak birkaç fonksiyonel alanları kombinasyonu, sen rahat bir atmosfer olmasını sağlar;
 • küçük mobilya kullanımı - Başarılı onarım anahtarı. Bunun yerine standart dolapları daha yüksek konsolları için tercih önerilir;
 • ekolojik tasarım trendleri hayranları için kendi eller birkaç el sanatları yapmak için tavsiye edilebilir. Duvarda üzerine yerleştirilir;
 • Desenin kullanılmıştır Perdeler ve tekstil;
 • Maksimum mobilya parçaları arasındaki boşlukları ortadan kaldırmak için tercih edilir;
 • Malovostrebovannymi Premises aşırı yüklenmesini önlemek için gereklidir.

İç küçük yatak odası: Tasarım fikirleri ve ipuçları (video)

Küçük bir dairede yer Örgütü mayın tarlasında bir yürüyüş ile karşılaştırılabilir. Her yanlış adım kıt alanı yok eder. Tasarımcılar her adımda üzerinde önceden düşünmek öneriyoruz. Duvar kağıdı rengi, dokusu ve mobilya, aynalar görünümü ve küçük dekoratif öğeler varlığı - tüm bu küçük odanın doğru kayıt temelini oluşturur.


Küçük onarımlar yatak odası için seçenekler (fotoğraf)

1f332a8e87ab14a3e711fe83ed7d 2-z14-0ceccad0-22f1-4a55-9f93-130e37a00105 10g11minibf2d789866dceaec847b1e2549b969f05-e1448377640548 11 077a1cd9c8a50a6a5e77c4fb7338e5bd 1443 4375f8e476fa142e25188083aeb9 1260724 20160115-küçük odalı-P13 1012868144

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 84

map