Küçük bir koridorda bir gardırop nasıl seçilir

Küçük bir koridorda bir gardırop nasıl seçilir

12 October 2017şekil ve fiyatı farklıdır, bu nedenle uygun seçeneği gardrop, geniş bir yelpazede zor Orada değil miumutsuzluk bir ada - şekil ve fiyatı farklıdır, bu nedenle uygun seçeneği gardrop, geniş bir yelpazede zor Kompakt salon yok olmasıdır. Elbette, bu şekilde tedavi edebilir ve etkileneceksiniz ve pratiklik mahrum olmayacak böyle bir tasarım, tasavvur etmek mümkün ve çok az görüntüleri. Daha sık Kruşçev de salonun düzenini, ancak diğer tipik binalarda bulunan küçük lobisini üzerinde bulmaca gerekmez daha.


küçük bir koridor için fikirler

Biz kabine seçimi hakkında konuşmaya başlamadan önce, mekanın organizasyonu, küçük bir koridor üzerinde bazı önemli ipuçları vermek gereklidir. Böyle bir mekanın ana ilkesi - bu minimalizm olduğunu. Küçücük koridor bileşenleri de dahil olmak üzere ve dekoratif elemanlar çok sayıda içermez.

En sık hatalardan biri - yani darmadağın koridor shkatulochek vazo, fotoğraf çerçeveleri, tablolar, podstavochek gibi şeyler. Bu tür cihazların çok sayıda küçük boyutta herhangi odasında terk edilmelidir. Küçük bir alanda, bu tip yerlerden kaçınılmalıdır çünkü Açık askılar, aynı etkiyi yaratacaktır.

Koridorda küçük ise, uyum köşelerinden birinde sığacak uygun durumda, seçmek gereklidirKoridorda küçük ise, uyum köşelerinden birinde sığacak uygun durumda, seçmek gereklidir

mantıklıdır hantal mobilya itibaren de vermek zorunda kalacaktır. Bu koşullar için norm - Bu dolap 45 cm derinliği vardır. Bu çıkıyor o küçük bir koridor en kompakt sürümü - bir gardırop. Ama menteşeli kapaklı standart dolaplar sadece Yer darlığı durumu kötüleştirir.

küçük bir koridor Dahili: neden olmasın

Ve koridorda uzun uzun dolap gerekirse? Bazen moda bir haraç ya da orada bir armoire "herkes gibi" ünlü, ama gerçek gerçektir ihtiyacı var. düşünmek Çünkü aniden mini raf iyi bir uzlaşmadır.


Ne koridorda küçük dolap olabilir:

  • iki bölüm kabini Sabit - bir kapı ve askı için çubuk, kabinin ikinci bölümü giysiler için kancalarla açın. Kural olarak, ayakkabılar için dolap ile kapı altına itibariyle ve gömülmüştü. bir dolaba sadece mevsimsel dış giyim dönüş tutun.
  • Kapalı üst ve alt raflara Gardrop. üst ve alt sadece küçük bölümü - Oradaki bir dolaba gibi kapılar vardır. Ve merkez ceket kancalarla serbest uçağı.
  • dar iki kapılı dolap. Genellikle çekmeceli veya dolabın bir göğüs ile birleştirilmiştir. giyimleri için kesinlikle kullanılmış - neredeyse hiç orada o raflar.

Küçük boyutuna rağmen, neredeyse tüm dolaplar bir ayna ile donatılmıştırKüçük boyutuna rağmen, neredeyse tüm dolaplar bir ayna ile donatılmıştır

Küçük dolap - bu da bir seçenektir. Ama böyle çözümler hala az sıklıkta başvurdu. Ve küçük bir kırtasiye dolabı genellikle (değil hep birlikte ve değişken) çekmeceli dolap, ayna, raflar, göğüs ile gelir çünkü. Başka makul bir çözüm - koridorda küçük köşe dolabı. Bu sözde "ölü" uzay kullanmasını sağlar.Alternatif: koridorda küçük dolap

Dikkat çekici, içerik-dolap bölmesi ile gelip fırsatı varsa. Eğer sipariş üzerine bunu yapıyor eğer, böyle bir çözüm genellikle mümkündür. yerleştirildikleri kaç raflar, - İçinde dolap tasarımı ne olacağını, çizebilirsiniz. Sonuçta, sadece siz dolaba kullanacağız tam olarak biliyorum.

Eğer dolap ele alırsak, küçük koridorda cephe aynalı iyi seçenek bakacağız. Evet, onların parlak ve gerekli netlik için sürekli izlemek için. Bununla birlikte, bu sakıncaya bir görsel etki ayna yüzeyine telafi - serin görsel küçük salonu genişletmek. Böyle böyle devam gravür kalıpları, biriktirme gibi - Ayrıca, bu sadece bir ayna gibi yüzey ve dekoratif çeşitli teknikler olamaz.

sürgülü kapı yanında dolaplar tablolar ve kat kanca satın almak için tavsiye edilirsürgülü kapı yanında dolaplar tablolar ve kat kanca satın almak için tavsiye edilir

Ayrıca sık seçenek - buzlu camın şeklinde Kapılar. Ve iç kabine (sadece çok kontur) içeriğini görmek ve bu yüzden biraz boşluk ihtiyaç duyulan çok hafiflik, havadarlığını, oluşturulan olamaz. İç rulo bulmaya çalışın - Kabine renklendirmek gerekir ya da ne başka salon öğesinden farklı dokusal.

küçük giriş salonunda Dekoratif dolap: Fotoğraf

Ve hala biraz pratik yükün koridorda küçük dolap değmez fikrini itmek olur? Yani, giysi, ayakkabı, öğeleri, kutular ve bir sürü depolamak için orada olmayacak. Sonra bir kabine dekoratif çağrılabilir ve bu tür kararlar da çok nadir değildir.

Nasıl bir dolaba gibi görünür? Küçük bir gardırop, bir bölümü standart dışı yüksekliği raf ve diğer barı düşünün? küçük bir aile varsa ve bu mevsimlik giysiler ve küçük şeyler her türlü için yeterlidir.

beyaz boyalı ahşap dekoratif kabine, klasik bir iç tam oturanbeyaz boyalı ahşap dekoratif kabine, klasik bir iç tam oturan


Bu kabine olur ve giysiler için kullanılmaz. Hiç koridorda bir kütüphane gördünüz mü? Böyle bir karar kimseyi şaşırtmaz zamanlar olmuştur. Sonra koridorda ceket raf Daimi ve kitap ve çeşitli küçük eşyalar için dolaplar.

koridorda Köşe dolabı

Menteşeli kapaklı köşe dolap - bu verilen koşullarda oldukça başarılıdır, bu seçeneği vazgeçmek acele etmeyin. O onun genişlik, normal kabinede vermeyecektir olduğunu en önemli şey. Kapılar kanat tarafında gidecek için - O ekstra alan zaman gerektirmez açılmış olması dikkat çekicidir.

küçük bir koridor için mükemmel bir seçenek kompakt köşe dolapküçük bir koridor için mükemmel bir seçenek kompakt köşe dolap

Artı genellikle herhangi bir şekilde kullanılmaz açısını etkinleştirmek gerçeği. salon düzeni izin veriyorsa, bu seçenek çok faydalı olacaktır. Kalan Uzayda Eğer dolabı veya çekmeceli ve aynanın göğüs koydu. Bu yer tam anlamıyla baştan bulunmuştur çıkıyor. Ve "bitişik" açı görsel etkilemez.

Ve köşe kabine yakın yüksek bir hasır sepet koyabilirsiniz. Bu şemsiye ve sadece ilginç dekor olarak bir kap olarak kullanılacaktır. önlemek için küçük bir koridorda küçük dekoratif veshchichek hatırla, iyi, büyük bir dekoratif tek yer olacaktır. o mobilya arasına sıkışmış değil Özellikle, sonra orada boş alan korumak önemli boşluklar vardır.

Seçim Kuralları: koridor kompakt dolap (video)


Küçük - rahatsız anlamına gelmez. hala mümkün Güzel ve geniş dolaplar küçük bir oturma odasında yere. Tüm seçeneklerin bak onların giriş için bunları deneyin ve en iyi seçin.

İyi kararlar!

salonda küçük dolap örnekleri (fotoğraf iç)

004 6 6-17 9 38 8650image 1045736 39045l1 6876847ab760-909x909b 51121595

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − = 73

map