Küçük bir giriş salonunda Uygun mobilya: 4 fotoğraf ve gerekli şeyler

Küçük bir giriş salonunda Uygun mobilya: 4 fotoğraf ve gerekli şeyler

12 October 2017küçük giriş holü rahat hareket için boşluk vardı sadece en gerekli mobilya satın gerektiğinisadece en gerekli mobilya rahat hareket oda daire için boşluk vardı küçük bir koridor satın alınmalıdır diye tüm gelen karşılayan, koridor başlar. Oldukça sık, koridorun boyutu çok küçüktür ve onun düzenlemesi için büyük sorun teşkil etmektedir. Küçük bir koridor fotoğrafın farklı dergiler tüm gücü mobilya seçin. uzayın küçük bir hacim yaygın hayal gücü, önlemlere ve koridor tür izin vermez. O, o kadar ki tüm gerekli, daha fazla alan bırakılır yerleştirmek için dar bir odada zordur.


için gerekli olmalıdır Ne küçük bir koridor için mobilya

Dairelerin en temel sorunlar şunlardır: koridor alanı, tavan yüksekliği ve aydınlatma eksikliği. küçük salon için mobilya - bu sorunlardan başka bir izler. Sadece fonksiyonel ve boyut olarak uygun, ancak modern mobilya pazarını kaldırmayın seçiminde zengindir.

Modüler mobilya Ancak salon için gerekli tüm öğeleri birleştiren ve büyüklüğü büyük olabilir.

Sadece koridorda olması gerekiyor bazı şeyler vardır:

 • elbise askıları;
 • Ayakkabı için Kabine;
 • ayna;
 • Sezon giyim ve ayakkabıda ise storer.

Koridor mutlaka giysi ve bir ayna kancalarla çekmeceli küçük bir göğüs, bir duvar satın almanız gerekirKoridor mutlaka giysi ve bir ayna kancalarla çekmeceli küçük bir göğüs, bir duvar satın almanız gerekir

Görme Eğer açık renkli duvarlar kullanabilirsiniz, koridor genişletmek. Mobilya seçiminde Minimalizm fonksiyonel sorunu çözmek için harika bir yardımcı. İlle hazır set almak için, oldukça belirli gerekli öğeleri yapabilirsiniz.


Duvar raflar katta yer açmak ve oldukça hassas bir açık askı gardırop değiştirin. Ayakkabı için Raf oturmak için bir yer olarak hizmet edebilir, böylece dar ama yüksek seçmek gerekir. rahatlığı için, yumuşak bir yastık üstünde koyabilirsiniz. Ayna ayakkabılar için dolap tam uzunluğu ve konumu satın almak daha iyidir.

Hala holdeki dolaba yükleme seçeneği vardır, o zaman o dört fonksiyonları kombine iyidir:

 • Ayakkabı için ön alt;
 • giyim için bir yerin ortasında;
 • şemsiye, şapka, eldiven bölümün üst kısmında;
 • dış kapı büyük bir ayna.

Yer kazanmak için, sürgülü kapılarla dolaba tercih vermek daha iyidir. koridorda mobilya açık pastel tonları tercih duvarların rengine uyacak seçilmelidir.küçük bir dairede iyi mobilya koridor: kompakt modellerin seçimi

Küçük daire - değil nadir. onlarda Koridorları genellikle çok küçük ve bazıları sadece küçük. Çoğu zaman, bu koridor bile en gerekli öğeleri yerleştirmek zordur.

küçük bir koridor içinde mükemmel bir kompakt köşe gardırop uyacakküçük bir koridor içinde mükemmel bir kompakt köşe gardırop uyacak

küçük bir dairede mobilya koridor hala çeşitli seçenekler vardır:

 • Kompakt fonksiyonel dolap;
 • Süspansiyon seti;
 • Modüler mobilya.

Dolap işlevselliğine ek olarak bu çeşitli seçenekler vardır, küçük koridorlarda oldukça popüler. Köşe Dolap bir koridor ile mükemmel kare şekildir. Süspansiyon seti bir duvara, raflarda her türlü ve kompakt bir dolap-shop bir sürü gerekli tüm yerleştirilmesini sağlar.

Modüler mobilya kendi başınıza modüllerini yerleştirmek için izin verir, mobilya bu tip tamamen koridor geçti uygundur.

mini koridorda mobilya tasarımı

esasen çok zor bir giriş holü uç giriş kapısı vardır daire için mobilya seçin. Bazen çıkıp, ve yardım tasarımcıları gelmez koridorun tasarım hedefi ile baş. mini salonun tasarımı düzgün seçilmiş renk ve aydınlatma yardımıyla alanın görsel uzantısı ile başlar. Mobilya duvarlar ve genel tipi daireler maç için kural olarak seçilir.

Mobilya tasarımı bir giriş yapımı tarzı, bağlı seçilmelidirMobilya tasarımı bir giriş yapımı tarzı, bağlı seçilmelidir

mini koridor maksimum işlevsellik yapmanın birkaç yöntem vardır:


 • uzayın minimalist bir ortam seçin;
 • Bazı şeyleri saklamak için tavan altında alanı kullanın;
 • konut alanı yeniden zamanlama;
 • tasarım odası koridor ve yaşam alanı ile birleştirin.

Her seçeneğin kullanılması dairenin genel düzenini bağlıdır. Zor yeniden geliştirmek karar verin ama daire ayrı banyo halinde, ülkenin uyum sonra koridorda lehine bazı gerçek metrekare alabilirsiniz.

Bu durumda Mobilya başarıyla genişlemiş alana yerleştirilebilir veya çıkan niş tam bir gardırop yapmak. Ayrı bir tuvalet zordur Terk ve sonra tavan altında boşluk kullanabilirsiniz. giriş kapısının üzerinde kapıları genellikle boş alan kalır ve onlar mini koridor kullanma hakkına sahiptir. sezon öncesi şeyler için depolama alanı sağlayacak tavana dolapları yerleştirmek ve yer kazanmak için mükemmel sürgülü kapılar.

Başka çok ilginç bir seçenek - bitişik yaşam alanı ile giriş holü bir kombinasyonu olabilir. Daire boyunca Mobilya aynı tarzda seçilir ve koridor için odalardan geçiş pürüzsüz hale getirilir. uzay aşamalarında gibi mobilya ile doldurulur, iç koridor alanı bir daire paylaşmadan içine gidin. Minimalizm maksimum fonksiyonu ile kompakt bir mobilya seçmektir.

küçük salonda Formu ve mobilya

Koridorun küçük boyutlu doğru mobilya gerektirir. Küçük bir kare üç boyutlu mobilya yerleştirmek mümkün değildir. koridorda Kulaklık hep boyutuna karşılık gelmez ve onları vazgeçmek zorunda.


Büyük bir çözüm sağa veya ön kapı solundaki koridorda mobilya düzenlemedirBüyük bir çözüm sağa veya ön kapı solundaki koridorda mobilya düzenlemedir

Ayrı öğeleri olabilir fonksiyonel mobilya değiştirin, hepsi gerekli fonksiyonların ilgilenir.

dolap askı monte veya zemin kompakt raf edilebilir değiştirin. Genellikle şemsiye ve şapka için çeşitli bölmeleri ve kancalar temin raflarına.

Koridorları da farklı binaların metre sorunların eksikliği sadece şunlardır:

 • Köşe koridor;
 • kare;
 • Dar.

Köşe koridor vermek oldukça zordur. Ancak, kolayca dolap barındıracak bir serbest köşesi vardır, bir koridor artı bir tane var. tüm öğeleri salon düzeni koymak nasıl düşünmeye gerek yok tek bir yerde gereken her şeyi yerleştirmek için izin verir. hatta en mütevazı boyutta kare koridor hala, kendi takdirine bağlı olarak mobilya düzenlemek için mükemmel bir seçenek bulmak için boşluk hayal sağlar. Dar koridor iki şekilde sınırlıdır. Kural olarak, bu açılar yeterli hacim, ancak duvarlar arasında sadece dar bir boşluk değildir. Böyle bir koridor kararı askıya alınabileceği veya modüler mobilya, serbest geçiş karışmaz.

Koridorda küçük boyutta kompakt mobilya (video)

Sonuç olarak, aynalar salonu ayrılmaz bir parçası olduğunu ekleyin. Tam boy ayna sadece, içinde hayran olma fırsatını vermeyecektir o alanı genişletmek ve aydınlatma artacaktır. Doğru aydınlatma odanın herhangi bir şekil tasarımını tamamlamak ve daire dekore edildiği stili vurgulayacaktır.

Detaylar: giriş salonunda küçük ölçekli mobilya (fotoğraf örnekler)

0ab096cd928d3eeb2b8aa0befceea548 8cae28ef4f2ab8ce4cfdb3d0df407fde 11 41 713ae66844d79302e5f7381104975b21 5280 5402000b-2 1412850497mebelvprihozhuy 50029005100111 anjelikavengemlechnyidubpravaya

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6

map