Kruşçev Standart yatak odası: moda iç ve fotoğraf fikirler

Kruşçev Standart yatak odası: moda iç ve fotoğraf fikirler

12 October 2017Kruşçev yatak Odası dikkate binanın tüm özelliklerini alarak doğru tasarımı seçmek olmalıdırKruşçev Yatak odası, yarısından fazlasını bir asır önce inşa dikkate pomescheniyaK evlerin tüm özelliklerini alarak doğru tasarımı tercih ilişkisel kelimeyi eklemek olmalıdır "Kruşçev." Ve onlar ve bunlar ilgili her konuda sorular küçük odalar ve alçak tavanlı bu daireler yaşayan insanlar olacak kadar. Onarım geliyorsa, göz layık, tüm bütçe fikirleri sadece rasyonel bunu düzenlemek için yardımcı değil, aynı zamanda görsel olarak ev alanı genişletmek için.


Kruşçev de yatak odası tasarımı: Odanın görsel ayarlama

uzayın Görsel düzeltme - bu küçük bir yatak odasında dönecektir ana odak vardır. Oda fiziksel olarak genişletmek olamaz, ama görsel olarak elleriyle, bunu dönüştürebilir.

dar veya kare, veya herhangi bir şekilde birinde yatak odası Kruşçev. Ve gerçek koşullar (yatak odasında merkezi bağlantısıdır) yatak koymak nasıl olursa olsun, pencereye sadece dar bir geçit olacak şekildedir. mobilya vazgeçmek - bu durumda ne yapmalı. Mümkünse, yatak odası onsuz sol olsun. Veya bunun yerine bir hantal kabine parlak yüzeye sahip sığ bir dolap ayarlayın.

Kruşçev de küçük bir yatak odası yapmak için görsel olarak daha gerekli düzgün bir ayarlama yer açmak içinKruşçev de küçük bir yatak odası yapmak için görsel olarak daha gerekli düzgün bir ayarlama yer açmak için

daha modern dolaplar - vb giysiler için raflar, ama hatta açık raflar, TV için bir niş, sadece bir modüler duvar yakınındaki kompozisyon, Ve burada imar tetiklenen - görsel genişler, duvar daha kompakt yaparken bir niş bir kabine, bölüme odası böler.


yatak odası dar ve varsa böyle bir yöntem geçerlidir - yüklü tavan yapısında medyan bölge rengini ve şeklini ayırır. Genellikle ya da tavan veya alçı yapıları askıya aldı.

Kruşçev bir yatak odasının modern iç: ipuçları

Bu yatak odası ana vurgusu - kolay yolu. Hiçbir giysi ve renk aşırı yük. Dolaplar - mobilya, ışık dekor pencereler, sayısız incik boncukla reddedilme en azından zarif ve sığ.

birbirleriyle uyumlu hale böylece Kruşçev küçük yatak odası için her zaman doğru bir odaya mobilya, bağlantı parçaları ve renk seçin gerekiyorbirbirleriyle uyumlu hale böylece Kruşçev küçük yatak odası için her zaman doğru bir odaya mobilya, bağlantı parçaları ve renk seçin gerekiyor

İç küçük yatak odası ve ne zaman kazanın:  • açık renklerde Dekorasyon, koyu renkler - ölçülü, doymuş - Asgari;
  • mobilya ve duvarlar aynı renk aralığında olmalıdır Şartlar, bu durum "kaybolur" görsel verir ve psikolojik olarak oda ana baskı olmaz:
  • parlak tekstil ve orijinal mobilya monokrom duvar dekorasyonu;
  • büyük bir şekil merkezi duvarın sadece bir işlemeler parlak duvar.

Galeri görüntülerin bir bütün zenginliğini açılır ve derhal duvar kağıdı yetkili seçimini ne kadar önemli anlayabiliriz. Provence ve ülkenin Stil tekrar araç içine bir kez daha küçük çiçek, duvar kağıdı varsayar. Önemli olan - tasarım daha az önemlidir duvar kağıdı, kalitesi.

İmar yatak odası Kruşçev: iyi verim

İmar - Bu iyi bir kırmızı ringa, sadece uygundur. Gider oda görünür boyut olarak değildir. yatak odalı daireler Kruşçev İmar mobilya nedeniyle gerçekleşebilir. raflar yerleştirilir asılı duvarda bir yer bulmak için basitçe hiçbir yerde iyidir mini kabine, alanını seçmek için köşe bilgisayar masası, sandalye, lamba, vb

İmar alanı - bu görsel yatak genişletmek için harika bir yoldurİmar alanı - bu görsel yatak genişletmek için harika bir yoldur

Ama bitirmek imar tabi olabilir. Bu zıt duvar ve odanın farklı alanlarda farklı bitirir. Diğer duvar kağıdı, halı - bir tuvalet masası ve aksi belirtilmediği ile sık sık küçük boudoir yerleştirin. Rezonatör bir depolama alanı olarak kullanılan bir podyum, olabilir.

Kruşçev yatak odasından renk paleti

Ne olursa olsun yatak odanızı kurma hangi stil - bugün kesinlikle hangi olanlar terk edilmelidir moda stilleri ve vardır. Ama renk her zaman ilk pozisyonuna gitmek bazı alanlar vardır. Eğer modayı takip etme bile, renk dikkate odanın büyüklüğü alarak kullanılır.

duvarları dar yatak odası takım elbise için:

  • şeftali;
  • Lavanta;
  • fıstık;
  • bej;
  • Soluk pembe;
  • Açık mavi.

Yaptığınız zaman Kruşçev bir yatak odası farklı renk şemaları kullanmak mümkündürYaptığınız zaman Kruşçev bir yatak odası farklı renk şemaları kullanmak mümkündür


Eğer duvarlar için duvar kağıdı seçin, bunlar büyük bir süs olmak gerekmez. çizgili monokrom duvar kağıdı en çok kullanılan versiyonu. Duvar üzerindeki büyük ve aydınlık desenler görsel alanı sıkıştırmak ve sadece acil iç yatak dikkati dağıtıyor.

Yatak odasında her duvar farklı renklerde tasarlanabilir. Renkler yüzeyleri birbirleri ile uyum içinde olmalıdır, kontrast teşvik edilmez. sadece ayırarak çeşitli tonları, aynı zamanda doku birleştirin. Üç odalı duvar bir tonu boya eğer ilginç tasarım elde edebilirsiniz ve dördüncü çok parlak değil süslemeleri ile papered.

Küçük bir yatak odasında Aydınlatma de yeterli olmalıdır. Doğru aydınlatma yatak odası tavan çevresinde bulunan spot yardımıyla elde edilir. vurgulu aydınlatma kullanılan başucu aplikleri ya da duvar modern armatürleri gibi. uzay alçak tavanlı sınırlıdır Ama eğer merkez avize ve atılabilir. Bu ve benzeri dar ve görsel zaten düşük olan oda azaltacaktır.

Kruşçev yatak Odası tasarımı (video)

eğer mümkünse Odası mobilya, lehine veya asma küçük çöp depolama dolapları olmalıdır. Bu bağlamda, minimalizm sizin tarzıdır. Ve dekor ve hediyeler bolluğu da oda görsel daha büyük görünüyor önlediğini unutmayın.


Başarılı yenileme!

Kruşçev yatak Odası tasarımı (iç fotoğraf)

1-4 103890 1-24-1024x682 35-29 123-41-1024x768 201 76 347457 839214 contentdizaynspalnivhruschyovke15econetru

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 44 = 50

map