Kruşçev için küçük bir koridor: iç ve fotoğrafları

Kruşçev için küçük bir koridor: iç ve fotoğrafları

12 October 2017uzay koridorda tasarım çözümlerini kullanarak artırılabilir ile ve daha işlevsel haleBir koridor veya vestibül yoktur yerine koridorun, koridorda alanını artırmak ve "Kruşçev" denir daha funktsionalnymV ev, yapabilir tasarım çözümleri yardımıyla. Ama, dar alanda rağmen, bu tür dairelerin sahibi kendi evinde pratik ve güzel olacağını özel ve eşsiz bir tasarıma görmek istiyor. Koridor Kruşçev de, iç ölçüde biz bunu değiştirme hakkında sormak bu takım elbise fotoğraf onarım bakın veya iyi tavsiyelerde makaleleri okumak yeterlidir, dönüştürülebilir.


koridor tasarım Kruşçev değiştirin: Fotoğraf ve örnekler

Kruşçev isim olmaz şanslı sahipleri: dar mutfak, küçük odalar, rahatsız salon. veya böyle bir düz olarak açmak veya özgürlüğü hissetmek. bu evlerde dış duvarlar 40 cm kalınlığında olan ve daireler taşıyıcı arasındaki duvarların bir kalınlık sadece 20-30 cm oldu. Ancak, tüm çok üzücü değil göründüğü gibi.

salon daha kompakt ve pratik hale getirmek için, bazı noktalarda hesap içine almak gereklidir:

 1. Doğru elemanları ve duvarları renklendirmek için renk seçimi doğru yapılmalıdır. Açık renkler seçmek için tercih edilir;
 2. Salonun boyutu bu katkı varsa, koridorun uzun duvarında bir gardırop yerleştirebilirsiniz;
 3. Tavana altında altındaki boşluk ve yer ışıklar kaydetmek için, bir asma kat gömebilirsiniz. Görsel alanı daha geniş hale gelir;
 4. Tüm tesislerinde iyi aydınlatılmış olmalıdır.

fuaye Ayna tavanlar uzay genişleme bir yanılsama yaratmakfuaye Ayna tavanlar uzay genişleme bir yanılsama yaratmak

Bunun yerine raflar asmak için kabine yükleme çok alan mevcuttur, yerleştirmek için kancalar giyinik. şu anda kullanımda one - sezonun en iyi küçük bekleme odasında Giyim mağazası.

salon tasarımı görünümünü değiştirme genellikle bir plan ile başlar. Hesaba tüm geleceğin istek ve mobilya boyutunu almak gereklidir. malzemelerini seçerken, ahşap ve plastik, suni taş ve sıva panelleri alçıpan kullanmayın. İdeal boyamak ve duvar kağıdı vinil ve polar kumaştan yapılmış. Fotoğraf galerisi koridorda duvarları düzenlemede yardımcı olur. tek renk, ancak farklı şekiller ve fotoğraf çerçevelerinin boyutlarını seçin. Onlar resimlerini yerleştirilir ve hazır varyant duvarlar boyunca yüklü olmayan geniş tezgahı üzerinde yayılır.


Kruşçev bir dar koridor: zemin için tasarım, fotoğraf ve materyaller

dar koridorlar olarak, iç ve tasarıma yansıtan minimalizm üzerine seçim durmalıdır. parçaların çok sayıda zaten küçük boşluk Spam edecektir. koridor L şeklinde olduğunda, köşe dolapları yükleyerek iç değiştirmek mümkündür. ayakkabılarını yerleştirebilirsiniz içinde, çünkü kabine büyüklüğü her zaman el altında olacak aynı zamanda her şeyi, giysi asmak. zemin malzemesi seçimi, en uygun odaklanmak gerekiyor. fena evin giriş salonu olduğu Onlar, yüksek yaşam olmalıdır.

Bu gibi malzemeler şunlar olabilir:

 • Seramik karo - nemli bir bezle temizlenmesi kolay. Bu tür bir kat, çeşitli etkiler ve çok güzel dayanıklı uzun bir süre, sürecek;
 • parke;
 • Muşamba - kullanımda pratik, ancak fayans daha az dayanıklıdır;
 • Halı - kısa bir şekerleme seçmek daha iyidir;
 • masif ahşap Kurulu;
 • Laminat parke - nem hızla bozulur zaman kolay kurulum ve pahalı bir görünüme sahiptir ancak bunlarla.

koridorda dar bölümlerini genişleyen ihtimali ile fotoğraf duvar kağıtları kullanmakoridorda dar bölümlerini genişleyen ihtimali ile fotoğraf duvar kağıtları kullanmaDar bir koridorda iç oluşturmada asıl sorun mobilya, özel olarak yer olur. Uzun duvarların sorunu da bölgeye bölerek çözülmelidir. bölgeler, çok düzeyli tavan ve duvar ve zemin kaplamaları bir arada kullanılarak ayrılır.

kemer için kapı değiştirilmesi, dar koridor harika bölgesini ayarlamak mümkündür.

Lambalar merkezinde yerleştirilmelidir, bu görsel oda uzunluğunu kısaltmak yan duvarları üzerinde bir hafif aydınlık oluşturacaktır. 

koridor Kruşçev de Mobilya ve onarım: fotoğraf

Kruşçev ilk izlenim - bu daralan. Dekorasyon ve küçük bir koridor tasarımı bu kadar para, zaman ve emek alır, ancak tüm daire imajını artıracak değil. Tamir tavan ile başlamalıdır. ideal bir seçenektir beyaz renkli ve duvarların tavan ışık tonları olacaktır. tavan akrilik emaye boyama dikkatle ana yüzeye hizalamak gerekir sanki eğik ışık tüm düzensizlikler gösterecektir, ancak bu tür bir seçenek en pahalı olurdu. salon mobilya donatmak, bunların diğer odalarda depolama için uygun değildir, çünkü her şeyi nasıl ayarlayacağını dikkate alınması gerekmektedir.

Atmosfer salonu ayrılır:

 1. Pratik seçenek - Eğer bir çok şey koyabilirsiniz. Yerleştirme-in dolaplar, dolaplar ve çekmeceler;
 2. rekreasyon seçenek - masa ve sandalyeler;
 3. Ek mobilya bir servet - ayrıntılar için raf ve masa varlığı.

Koridorda görsel alanı artırmak ve alandan tasarruf ayna ile bir gardırop yerleştirmek için pratiktirKoridorda görsel alanı artırmak ve alandan tasarruf ayna ile bir gardırop yerleştirmek için pratiktir

Bir değil birlikte küçük mobilya koridorda tüm cephanelik, bu yüzden vurgu mobilya işlevselliği üzerindedir. Küçük bir koridor mobilya vurgu yapmak gerekli değildir, bu o duvarların rengi seçmek daha iyidir, öne şey yok.

Böyle katlanması gibi bir koridor ottoman veya tabure satın almak da değer. Bu tür mobilya içinde bu tür giysiler için bir fırça olarak, önemsiz ayrıntılar saklanabilir.

koridorda duvar kağıdı seçin: Fotoğraf Khrushev

koridorda duvarları Dekorasyon görsel alanı artan ve konfor getiren oda tarzı tamamlar. genişleme alanı için fikirler yatay düzenlenmiş küçük vuruşları veya tire duvar kağıdı tasarımı seçmek bulunuyor. alanı genişletmek için tasarımcılar tarafından kullanılan başka bir fikir, koridorun uzak duvarı uzun duvarlarda daha koyu bir arka plan ile duvar kağıdı mühürlü olmasıdır. Şekil kaplama aynı olmalıdır.


Salon de duvarların ışık tonları ile birleştirilir için duvarların usulsüzlük gizlemek yardımcı olacaktır koyu renkler duvar kağıdıSalon de duvarların ışık tonları ile birleştirilir için duvarların usulsüzlük gizlemek yardımcı olacaktır koyu renkler duvar kağıdı

Sen floresan boyalar kullanarak ışık duvar kağıdı deseni kendi elleri yapabilirsiniz. ışığın yokluğunda resim görünür hale gelecek ve salon canlandırmak olacaktır.

duvarları için en uygundur:

 1. Duvar kağıdı vinil - mekanik hasara karşı dayanıklı, ama çok basit yapıştırılmış;
 2. Sıvı duvar kağıdı - en iyi seçenek, çok pratik olarak;
 3. PVC paneller ve MDF - kalınlıkları güçlüler daha büyüktür, ancak yükleme zaman alıcı duvar kağıdı duvar yapıştırarak aşıyor.

Kruşçev de Kompakt salonu: İç (video)

Kruşçev koridorlar - iç üzerinde düşünmek için zor bir durum. , Çok küçük bir yerdir brezhnevki olduğu gibi Kruşçev olarak, biz güzel bir ev donatmak ve yaşamak için bir yer olacak şekilde mobilya ile bunu vermek alanı artırmak için akıllı çeşitli şekillerde ortaya gelmek zorunda. Ne olursa olsun bir kişinin gayrimenkul sahiptir: iki odalı daire veya konumu Rus para birimi parça vardır, ilginç tasarım varyantları hep kompakt iç ayrıntılar harika tasarım çözümleri bir arada olduğu, bu nedenle düşünebiliriz.


Kruşçev salon tasarımı (iç fotoğraf)

2e564 4e745d8bcd37c8dea45dae85c30357f8 1 965 26-52 0110c 766a3f3622e16ddf83dc315314a4c1ca 1024x768 daire-küçük-daire-zeki-tasarım-çözümler-in-gothenburg 91541881largeDizajjnmalogabaritnogokoridora0 133620100 görüntü

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − 77 =

map