kot patchwork Yorgancılık

kot patchwork Yorgancılık

12 October 2017Birçok modern kadınlar oya eski giysiler kullanılan orijinal ya da başka şeyler uygulamak için bir arzu ile bile thrift dan ziyade vardır. kot dikiş yapma Bu sınıfların bir örnektir. kendi elleriyle kot itibaren, güzel yorgan oluşturabilir veya kot orijinal çantasına dönüştürerek, ikinci bir hayat vermek. Buna ek olarak, eski kot dokusundan yapılabilir şeylerin seçenekleri bol vardır.


Eski kot Patchwork: Second Life

Hiçbir şey dünyada ebedidir - aniden favori kot nokta dikilmiş veya onlar da Aşınırlarsa böyle bir düşünce, akla gelebilir. Ama bir çok şey size ikinci bir hayat ve daha birçok yıllar var olma hakkını verebilir istiyorum. Örneğin, kot ile yapabilirsiniz. yetenekli ustaların zihinleri arka arkaya görünür İyi fikirler uygulamak.

Patchwork denim kot gibi ürünlerin şeklinde mevcut hakkını verebilir:

 • battaniye veya battaniye;
 • torba;
 • şemsiye;
 • Telefonunuzda veya tabletinizde kapak;
 • veya kanepe döşeme dışkı yastıklı;
 • yastıklar.

Ve bu patchwork tekniğindeki denim değil tüm fikirler yaramaz. kot Yorgancılık nedeniyle bir kural olarak, sıkı denim, gerçeğine oldukça güçlü şeyler oluşturabilir.

Yapılacaklar mükemmel ülkesine hizmet edecek eski kot patchwork tekniği başladı. Buna ek olarak, favori kot yapılan ürünler evde sıcak ve rahat bir atmosfer yaratmak için edebiliyoruz.

kot, amaçlarına hizmet gereksiz çok sayıda huzurunda ve eğer çocukların oyun için yeni bir yer olacak bir çadır, dikmek deneyebilirsiniz.


Buna ek olarak, komik resimler ya da canlı renklere sahip kumaşın kot hurda ekleyerek Kızıma ya da benim küçük çocuk ceket için yeni bir elbise dikmek deneyebilirsiniz.

Bugün moda küçük ev hayvanları ihtiva olduğunu. Sadece tutmak ve genç çocuklar için sanki onların çaresine almayın. Bu durumda, kot, örneğin, bir minyatür köpek yeni külot ve tonda tasma bunları yaratıklarından şeklinde orijinal fikri uygulamaya kullanılabilir.

Tabii, bu eski kot patchwork tüm fikirler yaramaz. Herhangi sahibi hayatınızı kot yamalar halinde uygulanacak yollardan çok sayıda elde edebilirsiniz.kot Yorgancılık torbaları: güzel ve pratik

sadece ekonomik değil, aynı zamanda ilginç - iyi kullanmak için yıpranmış şeyleri atın. Kendi elleriyle yarattığı denim yapılmış torbalar, kesinlikle başkalarının dikkatini çekmek, hem de gri kalabalığın sahiplerini vurgulayacaktır.

Buna ek olarak, çanta veya giyim başka maddeye ve evin iç şeklindeki ürünlerin olumlu yönleri bir yeri vardır:

 1. Aşınmaya karşı direnci;
 2. dayanıklılık;
 3. higroskopik;
 4. Antistatik madde;
 5. çevre dostu.

Oldukça takmayan ise eski kot parçalarından dikilmiş Çanta, uzun bir süre, bir kişi olabilir. Denim bile maksimum gerginlikte bütün kalırken uzun, güçlü kalır kalır. Jeans, inter alia olarak, iç ve dış nem ve sıcaklık dengesini korumak için yeteneğine sahiptir. Denim ayrıca bazı insan yapımı malzemeler olarak, statik elektrik toplamaz. çevre dostu - Bu, tesadüfen, kendi artı başka birine işaret ediyor. Denim çanta metresi alerjinin nedeni olmayacak.

denim basit bir çanta dikmek öğrenmek için, özel kurslar bitirmek için gerekli değildir. Sadece internette bir sinema dersi izlemek ya sıklıkla şehirlerde ve kasabalarda fuarlarda düzenledi. Ayrıca nakış için şemasını okumak gerekiyor.

kot dışarı elleriyle yorgan dikin

kullanışlı arkadaşlarıyla pikniğe ilkbahar-yaz sezonunda veya zam yazlık anda eski kot parçalarından dikilmiş dayanıklı yorgan veya battaniye kullanmaktır. Aynı Çocuk odası için yorgan dikişli edilebilir. Çocuklar için, örneğin, orada kendi sevgiyle dikişli yorgan koymak mümkündür, soğuk katta oynamadı.

Eğer işe önce, eski kot pişirmek gerekir. onlar delikleri veya aşınmış noktalar olsa bile - Geleceğin ürünün aralık artıkları ve parçaları dikkatle tür siteler önler olmalıdır çünkü, önemli değil.

en kolay yolu, eşit kot boyutlu kareler bir kesim ifade eder. Cepler dışarı atmak için gerekli değildir. Onlar dekor unsuru olarak kullanmak için özgün bir yol olabilir. Önceden gelecek yavru görüntüsünü hazırlayabilir.

battaniye Çocuk odası için tasarlanmıştır ve bu çocukları oynayacak, o zaman mavi-gri tonları daha canlı renkler seyreltilmesi önerilir. Ancak bu durumda onun özellikleri ve kot benzerdi böylece malzemenin ikinci türü seçmek önemlidir.

Terziler daha kot dışında gerekli battaniye dikmek:


 • dikiş makinesi;
 • özel iplik mukavemeti;
 • Yedek iğne ve iğne;
 • Düz çizgi, sabun ya da tebeşir kesim.

Eğer kot yıkanmış ve iyi ütülenmeli başlamadan önce, kumaş kısa ve dikiş tamamlandıktan sonra deforme yaptı. Bazen iğne paçavra önceden hazırlanmış kompleksi yapılanmasında battaniye ile çalışmak daha kolay olacaktır uzman olarak, kat Şema şeklinde genişletilebilir.

Denim Patchwork: Tasarım Öğeleri Ev

En cesur kot severler için evinin kot ürünlerinin iç getirmeyi deneyebilirsiniz. Ve durumda büyük bir şehirde bir ülke ev veya apartman olup olmadığı önemli değildir. patchwork tarzında yapılmış kot, sözleşmesi mutlaka evde hemen hemen her dekora sığar.

en keyifli ve belki mobilya favori parçası olabilir kot yastık patchwork tekniği ile dikişli. Üretiminin için, tabii ki, bir battaniye veya yatak örtüsü gerçekleştirmek için doku gibi büyük miktarda ihtiyaç duymaz. Buna ek olarak, yastık sadece dekoratif bir işlev gerçekleştirebilir. Nedenle, çiçek ve hayvan şeklinde aplike kumaş veya üç boyutlu şekiller ile süslemek için güvenli bir şekilde mümkündür.

Tabii ki, battaniye ve yastıklar kot dışına yapılabilir her şey değildir.

Deneyimli kullanışlı tavsiye kot gibi araçlardan imalatında kullanımı:


 1. Işık için abajur;
 2. köpek ya da kedi için Yataklar;
 3. küçük şeyler saklamak için cepler organizatörü.

Kesinlikle zor bu ürünlerin imalatında denim her olumlu özelliklerini içerir.

Ama her zaman sadece son derece yararlı yapmak istiyorsunuz değil. Denim patchwork ustaca fayda ve güzellik birleştirir. Yani, örneğin, eski kot patchwork tarzında sıcak yapışma için uygun ve güzel bir olabilir. yemek masası tava ve yemekler için stantlar dekore edebilirsiniz. Odaya Konut katı karton ya da metal kutu oluşturmak dayanmaktadır kot organizatörleri, yükseltebilir.

Yeni bir etek, tunik, çantalar ve hatta ayakkabı içine eski kot dönüştürme usta umelitsy giyim tasarımcıları. Bu açık bir yüzle terlik ve şık botlar olabilir.

Özetle, biz kot patchwork tarzında eserler neredeyse hiç sınır, her şey istekliliği ve needlewomen fantezi bağlı olduğunu söyleyebiliriz.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2

map