Köşe oturma odası mobilyası: 8 çekirdekli avantajları

12 October 2017Köşe oturma odası mobilya sadece boş köşeleri doldurmak değil, aynı zamanda çevredeki alanın verimli kullanımını etkinleştirmek değilKöşe oturma odası mobilya sadece boş köşeleri doldurmak değil, aynı zamanda oturma odası için çevredeki prostranstvoUglovaya mobilya etkin kullanımını sağlamak değil büyük alanlar için mükemmel bir seçenektir. Çok az mobilya külfetli ve aşırı dönüştürülmüş oda bulma yapacak - kırmak kolaydır. Sağduyu ve nihai hedefi anlayışı - makul bir alışveriş anahtar ve rahat bir yaşama. Bu basit tasarım önerilerinde yardımcı olun.


Köşe oturma odası mobilyası: faydaları

Daha önce belirtildiği gibi, açısal mobilya çok kapalı alana ihtiyaç kaydeder. Geçen yüzyılın ortalarından doksanlı kadar odanın parçaları "ölü" olarak değerlendirilmiştir. Uygulamada bu standart Kruşçev içinin tamamen kullanılamaz anlamına geliyordu. tasarım ve teknik çözümler, tüketici alanının her santimetre faydalanmak için fırsat gelişmesine teşekkürler.

Küçük bir oturma odasında alanı ergonomik kullanımı en yaygın örneği aşağıdadır:

 • bir katlama masası ile bir kanepe kullanımı;
 • mini bar için bir raf Tablo;
 • çarşaf altındaki saklanır Kanepe;
 • Fonksiyonel açılı duvar.

oturma odasında açısal mobilya düzeltmek Rastavlennye ayrı bölgeye güzel bir sınırlayıcı odası haline gelebiliroturma odasında açısal mobilya düzeltmek Rastavlennye ayrı bölgeye güzel bir sınırlayıcı odası haline gelebilir

Bariz "artı", örneğin, kanepenin bir köşe, boyutunu değiştirmek için yeteneğidir. monte zaman, rahatça 3-4 kişi oturup sağlar. misafir gitmiş sonra, güzel mobilya geniş bir yatak dönüşür. İstenirse, depolama için yerleşik çekmeceli bir kanepe seçebilirsiniz. Onların sayısı ihtiyaçlarınız tamamen bağlıdır.


Bir başka avantaj - bakım kolaylığı. Sözleşme mobilya resmi mağazasında satın aldıysanız, kendi çalışma süresi 15-20 yıl garantilidir. Önemli olan - Zaman rutin denetim yürütmek için. mobilya aydınlatma Hakim olan derecesine ve odanın renklerine göre seçilirse, oturma odasında her istasyon optimal yüklenecektir.

Köşe salon için mobilya döşemeli: fotoğraf ve ipuçları seçimi konusunda

satıcının ya da reklam vaat ikna gücünü Alış - yaygın bir hatadır alıcılar. Bunu bir iç yükseltme tutmak için planlanan bir muayene odası ayarları ile başlamalıdır. seçimi ile yanlış gereken bir fırsat - hakim geometriyi düzeltin. pencereler boyunca uzanan odalar, döşemeli mobilya seçilen pastel renkler için. o pencere ile doruğa paralelkenar, varsa o çakmak tonları almak daha iyidir.

Basit yastık ve köşe oturma odası mobilya rahat oturma herhangi bir konfigürasyonda monte edilebilirBasit yastık ve köşe oturma odası mobilya rahat oturma herhangi bir konfigürasyonda monte edilebilirtematik resme Ancak tasarımcılar rezervasyonları çeşitli yapmak dolayı Mobilya seçenekleri düşünülebilir:

 1. mobilya köşesinde baskın malzeme dikkate tahmini çalışma koşulları alarak seçilir. dolap minör ya da hayvan vardır oda duran, bu plastik ya da cam terk etmek iyi olur;
 2. Küçük bir odada, güneş hakim günün çoğunda, hakiki deri olmamalıdır. Bu malzemeden yapılmış Kanepeler çabuk yakarlar. Tercih yapay malzemeler verilmelidir;
 3. Eğer bir raf gerekirse, yerine bir varyant daha yüksek bir seçim önerilir. Özellikle dikkat yapılmış olduğu malzemenin çizilir.

modeli% 65 veya ahşaptan daha eğer, satın alma terk etmek gereklidir. Bu materyal, nem ve sıcaklık düzeylerindeki değişikliklere duyarlıdır.

Modern tarzda köşe odası mobilya: O moda dikte

mobilya seçiminin birinci süreç köşe duvarı ile başlar. Ne tarz yılında dairenin sahibini belirleyecek. Sadece tüm parçaları aynı şekilde seçildiğini unutulmamalıdır. Aksi takdirde, "Çok seslilik" fayda olmaz. Gerekirse, açısal duvar geleneksel veya modüler sürümünde satın alınabilir. İlk monolitik bir tasarım içeriyorsa, modüler duvar iradesiyle dönüşümü kolaydır. Benzer bir özellik modüler kanepe.

Ana bir köşe duvarının özelliği - kapasite ve pratiklikAna bir köşe duvarının özelliği - kapasite ve pratiklik

Onların işlevsel farklılıkları anlamak gerekir:

 1. Muhafaza duvarı - giysiler yerleştirmek için büyük bir kesite sahiptir. Dolaplar ve çekmeceler raflar farklı parametreler ile karakterizedir. Bu kolay ile bir tasarımda gereken her şeyi saklamak için.
 2. Modüler duvar - giyim için bir kesite sahiptir, ve aynı zamanda parametreleri benzer bölümleri ile karakterize edilir. bu model hafif konut dost ve daha dayanıklı olduğu zaman. o vitrin için kullanılan nedeni budur.

Ne olursa olsun tercih seçeneğinin, tasarımcılar hazır seçeneği satın almak ve sipariş mobilya yapmak için tavsiye edilir. Bu durumda, kabine veya modüler mobilya iç uyması.

oda köşesi için mobilya: Özellikle bakım

Bir köşe kabine, duvar ve kanepe satın alma ve yükleme işlemini tamamlar düşünmek bir hatadır. set monte formda olduğu gibi kısa sürede, performansını düzenli olarak kontrol etmek gereklidir. Her şeyden önce dönüşüm mekanizmalarını ilgilidir. Altı ayda, aşınma ve mekanik hasar kontrolü yapın. hiçbiri bulunursa, o zaman hiçbir zarar metal hareketli parçalar için yağ ile yağlayın olacaktır.

bakım mobilya amatör araçlarını kullanarak olumsuz kaplamanın kalitesini etkileyenbakım mobilya amatör araçlarını kullanarak olumsuz kaplamanın kalitesini etkileyen


sıhhi koşulların yaratılması, - tavsiye insanlar için değil, aynı zamanda mobilya için de önemlidir.

Bir güzel duvar veya dolap gözü memnun etmek uzun süre devam için aşağıdakilere ihtiyacınız vardır:

 1. klor ya da alkali göre aşındırıcı temizlik maddelerinin kullanımını önlemek.
 2. kanepeler doğal deri ile kaplı ise, mağazada özel bir araç satın almak. 
 3. Modern iç sık sık doğal olanları taklit sentetik malzemeler kullanmak edilir. talimatları dikkatlice okumalısınız onların saflığını korumak.

duvar ile mobilya köşe Oturma odasına dolap (video)

oturma odasında her birim alanının sürdürülebilir imar anahtarı - Odada açısal mobilya uygun kullanımı. boyut, renk ve aydınlatma Hakim olan derecesine: mağazaya gitmeden önce size görünüm parametrelerinin işlevsel ve estetik açıdan önemli öğrenmesi gereken nedeni budur. Düzgün mobilya bakmak gerektiğini unutmayın. Bu durumda sahibinin yenisini satın düşünmek için uzun zaman ihtiyacı yoktur.

Modern tarzda Köşe oturma odası mobilya (fotoğraf)

2 2e3411086747dfa722c1de4b198ea81d 4f864bbded5eb04a47580fb81b9ec79b 17e5cc468debe015f7dd75551f41cb46 24-2 257zoom 68ccf0afc32be4add89377d3a7839240 301f10c5d9e9c6050ef952058a3d958d1024576 6341b 17972-mebel-dlya-gostinoy-uglovye-shkafy


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 77

map