Köşe gömme dolap odanın iç

Köşe gömme dolap odanın iç

12 October 2017Köşe dolap az yer kaplıyor, bu nedenle küçük mekanlar için mükemmel bir çözümdürKöşe dolap az yer kaplıyor, bu nedenle Set giyinme ev veya daire herhangi bir odada olabilir küçük alanlarda açısı için mükemmel bir çözümdür - oturma odası, yatak odası, kreş, mutfak veya balkonda. Konunun iç haysiyet burada bir çok şey koyabilirsiniz gerçeği yatıyor, ama odanın görsel alanı özellikle azalmaz. dolap büyükse içinde bir kişi için yeterli alan olduğundan, o da, kılık için kullanılabilir.


Köşe dolap, dolap veya köşe dolap: faydaları ve özellikleri

Geleneksel sosu aksine köşe dolap rafları kapılara yakın orada bulunan olmasıdır.

Kural olarak, köşe dolap odaları küçük boyutu yerleştirilir.

avantajları arasında açısal vestiyerlerin iyi estetik kalite ve kapasitesini belirtmek içinavantajları arasında açısal vestiyerlerin iyi estetik kalite ve kapasitesini belirtmek için

Türleri köşe dolabı:

 • gömme - Odanın köşesinde ayarlamak, boyut taban ve tavan arasındaki mesafeyi sığdırmak için. Gömülü köşede dolap rafları odanın duvarlarında doğrudan monte edilmiştir. tamamen yapıya sökmek zorunda kalacak çünkü kurulumdan sonra o, başka bir yere taşınamaz.
 • Gövde (köşe dolap) - taşıyabilir ve taşıyabilirsiniz uglu.Ego yüklü mobilya ayrı bir eser. Kolordu Köşe dolap kapı, zemin, çatı ve yan duvarları bulunmaktadır.

Hull köşe dolap satın veya herhangi bir mobilya deposunda sipariş ve yerleşik bir alanda uzmanlara doğrudan gidiş edilebilir. İstenilen ve belirli becerilerin varlığı Bir kişi elleriyle bir köşe dolap giyinme odası yapabilirsiniz. Seçimi giysi IKEA markasını ticaret dikkat edilmelidir. Tüm mobilyalar ve aksesuarlar bu şirketin yüksek kalite ve dayanıklılık vardır.


Köşe gömme yatak odasında dolap: işletim avantajları

Birçok kadın mükemmel bir düzen içinde elbise, ayakkabı ve giysiler için yatak odasında geniş geniş gömme dolap hayal ediyorum.

yatak odası giyinme alanı bir köşede bulunması çok avantaj vardır:

 • Bu zeminden tavana alanını kaplar, bu nedenle dolapta daha fazla şeyler sığdırabilirsiniz;
 • Bu oda bir görsel alan azaltmadan, herhangi bir boyutta bir odada monte edilebilir;
 • Nedeniyle soyunma odasına büyük bir boyuta, giysiler, aynı zamanda gözlerden gizlemek istediğiniz diğer öğeleri sadece saklamak mümkündür.

Oda bu alan için yeterli olup olmadığını önerilir yatak odası köşe sosu yapmak içinOda bu alan için yeterli olup olmadığını önerilir yatak odası köşe sosu yapmak içinBir yatak odası içine avantajlı uyum soyunma Köşe, oda genel tasarımı tamamlayıcı ve giyim, yatak takımları, aletleri, vb depolanması için pratik bir çözüm olacaktır

Tipik olarak, mobilya bu parça varlığı yatak odasında bir zorunluluktur büyük bir ayna, tamamlanmaktadır.

Nasıl tasarım köşe gardırop seçmek için

Bir köşeye Tasarım şantiyenin genel iç oda, oda büyüklüğü ve konumu uygun olarak seçilen pansuman.

tasarım köşe gardırop için çeşitli seçenekler vardır:

 • Bu odanın bir köşesinde yer almaktadır;
 • U-şekilli;
 • dolaptan ilkesi üzerine kuruludur Lineer giyinme odası,;
 • Paralel sargı -, birbirine zıt tanzim edilmiştir raf ve çekmece, varsayar.

boyutunu, aralarındaki mesafeyi, kanca gerekli sayıda planlamak önemlidir tasarım köşe dolap rafları Düşünme. Ve ayrıca sahipleri tesislerinde isteğine bağlı olarak bir giyinme geri çekilebilir ütü tahtası, perde, ayna ve diğer öğeleri ile donatılabilir.

Tasarım köşe pansuman iç mekan stiline bağlı olarak seçilmelidirTasarım köşe pansuman iç mekan stiline bağlı olarak seçilmelidir

Çok modern ve şık sürgülü kapılar bakacağız, renk hangi odanın genel tasarımına karşılık gelir. Ayrıca kapı çekmeceler, nişler, girinti ve raflara yerleştirilebilir.

Yüksek kaliteli malzeme çeşitli ile açısal Giysi, istenilen herhangi bir tasarım yapılabilir.

Köşe vestiyerlerin sistemi: özellikleri ve aksesuarları

yüksek bir kapasitesi ile karakterize edilen köşe dolap sistemleri, bunlar ayrı bir odada bulunan ve giysi değiştirmek olabilir. Bu sargı çeşitli duvarları boyunca yerleştirilmiş bölmeleri olan bir ayna ve bir geri çekilebilir koltuk ve bazen raflar ile donatılabilir.


Dolap sistemleri şunlardır:

 • sepetler;
 • farklı boyutlarda raflar;
 • Çekmeceler;
 • askılar;
 • küçük şeyler için Organizatörler;
 • Hidrolik asansörler.

raflar, askı ve çekmeceler: Sık köşe gardırop gerekli tüm unsurları ile donatılmışraflar, askı ve çekmeceler: Sık köşe gardırop gerekli tüm unsurları ile donatılmış

Farklı malzemeler kullanılarak köşe dolap sistemleri, paketleme seçenekleri ve dekor ürünler imalatında. İç dolgu dolap sistemleri tesislerinde sahibinin şartlara uygun olarak seçilir.

Odanın tasarımında orijinal bir karar olarak Köşe giyinme odası

Köşe soyunma odası - giyinme sisteminin bir mini versiyonu. Tipik olarak, bu üçgen yapı, hangi odanın köşesinde ayrılır.


o gidersen, bütün raflar ve şeylerle çekmeceler çok uygun ve rahat kol boyu, altındadır.

Köşe sosu temel unsurlar şunlardır:

 • cephe;
 • çerçeve;
 • Dolum.

Köşe dolap mobilya pratik bir parçası değil, aynı zamanda dekor unsuru değil sadece, odanın görünümünü iyileştirirKöşe dolap mobilya pratik bir parçası değil, aynı zamanda dekor unsuru değil sadece, odanın görünümünü iyileştirir

Bu dolap tasarımı kullanacak kişilerin istek ve tercihlerine bağlı içeriğin farklı sürümleri olabilir. Eğer giyinme odası için raflar, çubuklar ve bölümlerin sayısı ve çeşitliliği hakkında karar önce, şeyler vardır ve ne miktarda saklanacaktır nasıl önceden karar vermeniz gerekir.

Köşe dolap kabini ve görsel açıdan daha geniş görünüyor bir odada beşinci duvarı oluşturan değiştirir.

Biz bir gardırop alanı gerekiyor Neden ve nereye yerleştirilir?

odada giyinme odası varsa, o feminen alanı donatmak gerekir. Böyle bir çözüm, modern dünyada oldukça popüler. Nedeniyle kolaylık ve kompakt yapıları, o çok olumlu tepkiler aldık.

Böyle köşe yerleştirmek için sosu bir serbest metre2 olması yeterlidir. ayrıca Orada yüklenir:

 • tablo;
 • ayna;
 • Koltuk veya nefes;
 • kozmetik, takı ve kişisel hijyen için raflar veya kutular;
 • Elektrik prizi;
 • Lamba veya armatürü.

Köşe gömme dolap iyi kapının karşısındaki köşeye yerleştirilirKöşe gömme dolap iyi kapının karşısındaki köşeye yerleştirilir

Tasarım soyunma braket içeriğinin yanı sıra, bireysel olarak seçilebilir. Mümkünse, her boyuttaki camlarını tamamlanmaktadır. Soyunma odasının köşesinde sağ ışık kaynakları seçmek önemlidir.

Uzmanlar kendisine her iki tarafında ayna yukarıdaki ışığın tek kaynağı ve başka 2 kurmak için bu durumda önerilir.

Hatta çok küçük bir dolap içinde sen, bir kadın için bölgede bir yer bulabilirse bu sorunu çözmek için yaratıcı bir yaklaşım.

Kurulan yapıların güvenilirlik garantisi olarak Projeleri köşe gardırop

görsel geleceğin inşasını görebileceğiniz bir çizim, - kendi projesini geliştirecek köşe gardırop uzmanları yüklemeden önce.

Yetkin oluşan giyinme projesi bile çok küçük bir odada tam depolama alanını düzenlemek için izin verir. Bu etki, alçıpan yapılmış oda bölme köşelerinden biri ayırarak elde etmek için ortaya çıkar.

Dahili köşe dolap modern tarzda veya yüksek teknoloji idam, iç mükemmel uyumDahili köşe dolap modern tarzda veya yüksek teknoloji idam, iç mükemmel uyum

Projeler köşe gardırop yardım aşağıdaki sonuçlar elde etmek için:

 • tasarım alanının maksimum kullanımı;
 • eki parça ve bileşenler Güvenlik;
 • yapı detayları boyutunun doğru hesaplanması;
 • tasarım konumu için en avantajlı yerin seçimi;
 • Tasarım köşe gömme dolap bulunmaktadır.

Ayrıca proje giyinme odası mobilya koymak isteyip ve boyunun ne olacağını belirlemek için.

Köşe küçük boyutlarda ise gömme dolaplar: pratiklik ve özgünlük

Son zamanlarda, kendi kompakt ve rahat nedeniyle küçük bir giyinme odaları kazanıyor popülaritesi büyüyor.

Düzgün yetkin yükleme sırasında taslak küçük bir giyinme odası taleplerini donanımlı.

gardırop, sen gereksiz öğeleri koymak için de giysi ve ayakkabı sadece depolamak, ancakgardırop, sen gereksiz öğeleri koymak için de giysi ve ayakkabı sadece depolamak, ancak

küçük bir giyinme odasının Avantajları:

 • Bir kaplama olarak kullanılabilir;
 • Yetenek kadro mobilya, ayna, bir ütü masası;
 • Doğru şeyi aramaya uygundur;
 • Nedeniyle soyunma odasına, kadar alan üzerinde yer aldığı odayı arındırılır.

Doğru mobilya ve askılar, sepetler, kutular, vb varlığını içerir küçük bir giyinme odasına kendi elemanlarını seçmek çok önemlidir Oda çok sıkı görünmüyordu için, görsel alanı büyütmek için yardımcı olacak büyük bir ayna, içine monte edilebilir. Kalıp, nem ve böcekleri önlemek için uygun havalandırma sağlamak için de gereklidir.

Neden köşe sürgülü dolap seçim

Sürgülü kapılar onlar standart özgünlük, pratiklik ve güzel görünümünden farklı, büyük bir buluş bulunmaktadır. Bu kapının bu tür çoğunlukla köşe dolap yapımında kullanılan olmasıdır.

sürgülü kapılar ile soyunma Köşe birçok avantajı vardır: çekici bir görünüme sahip ve meraklı gözlerden gardırop içeriğini gizlemeksürgülü kapılar ile soyunma Köşe birçok avantajı vardır: çekici bir görünüme sahip ve meraklı gözlerden gardırop içeriğini gizlemek

yapıları kayar avantajları:

 • oda alanından tasarruf;
 • Çocuklar için güvenlik;
 • Kolay kurulum;
 • Güzel görünüm, renk yelpazesi.

Evrensel tasarım ve geniş bir malzeme yelpazesi herhangi bir şekil ve boyutta bir dolap için sürgülü kapı almaya izin verir.

giyinme odası köşe (video) donatmak için nasıl

kalabalık ve gereksiz şeylerden Odaları boşaltmak - Düzgün bir köşeye en önemlisi odası, daha güzel daha ferah hale getirecek gömme dolap ve donatılmış. Eğer herhangi bir tasarım için bir tasarım seçmek ve maksimum konfor ve rahatlık için uygun içerik seçebilirsiniz. iç Bu detay hantal kabine kullanılmadan gereksiz şeylerin net alanı maksimize eder.

Tasarım köşe dolap (fotoğraf örnekler)

5 51 6-1 8 30 11 42 3716 8790 1436966156786w1920h1440

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2

map