Korytarz Wzór: 35 zdjęć i trendy w modzie 2017

Korytarz Wzór: 35 zdjęć i trendy w modzie 2017

12 October 2017Korytarz powinien być nie tylko piękny wygląd, ale również praktycznyKorytarz powinien być nie tylko piękny wygląd, ale również być praktichnymSovremennye zakłady przetwórstwa tendencje nie mogą jednak cieszyć. Oni są tak proste, że doprowadzi do projektowania pokoju na własną rękę. Ale każdy prostota może być osiągnięty przez wiele wysiłków. Design Pics 2017 Korytarz pomoże wybrać styl, który jest najbardziej w zgodzie z ogólnym wystrojem wnętrz. Ważne jest, że korytarz złączył praktyczność i piękny wygląd. Dziś w modzie minimalizm, co oznacza rezygnację z ciężkiego i ogólny wnętrza.


Przedpokój 2017: zasady projektowania

Przed rozpoczęciem naprawy, konieczne jest, aby plan, który weźmie pod uwagę powierzchnię pomieszczenia, jego funkcji i rodzajów wykończenia powierzchni. Przedpokój być atrakcyjne w pierwszej kolejności. Po tym wszystkim, to jest początek domu lub mieszkania.

Korytarz w żadnym wypadku nie powinny przełamać „obraz” całego lokalu. Jeśli styl dla jego realizacji jest ustawiony na inny, musi harmonijnie kontrastuje z innymi stylami we wnętrzu.

Mieszanie stylów jest możliwe tylko dla mieszkań o dużej powierzchni. Zbyt duża różnorodność stylów doprowadzić do tego, że całe mieszkanie będzie wyglądać bez smaku. Każdy pokój powinien mieć elementy stawia pewien styl, który będzie je połączyć.

Styl wielka hala powinna być skontrastowane z innych stylów we wnętrzu całego lokaluStyl wielka hala powinna być skontrastowane z innych stylów we wnętrzu całego lokalu

Zasady projektowania:


 • Brać pod uwagę charakterystykę pomieszczeń.
 • Należy wziąć pod uwagę wielkość korytarzu.
 • Określić minimalną liczbę niezbędnych mebli.
 • Harmonijnie połączyć wszystkie rodzaje wykończeń i elementów mebli i wystroju wnętrz.

Dla pomyślnej realizacji projektu pomysłów na życie, trzeba przestrzegać podstawowych zasad projektowania. Nie ślepo modą. Ważne jest, że nowe trendy lubił właścicieli mieszkania.

Formy nowoczesnego wykończenia korytarza

Zróżnicowane możliwości projektowania korytarz. Zależą one od charakterystyki pomieszczeń, takich jak wielkość, oświetlenie i funkcjonalności. Ważne jest, aby wybrać odpowiednie materiały do ​​dekoracji i mebli, a także hol wejściowy - miejsce silnej wilgoci, brudu i kurzu.

Przedpokój stylowy wygląd i piękne, ale także praktyczne, ważne jest, aby zwrócić uwagę na dekorację ścian, sufitu i podłogi.

Korytarz jest lepiej wydać tylko przy użyciu jasnym paletę kolorów i proste tekstury materiałów. Do wykańczania sufit powszechnie stosowanych struktur rozciągające. Ściany ozdobić tapetą lub tynki dekoracyjne i podłogi - laminat, parkiet lub płytki.Aby dostarczyć do sali powinni wybrać wysokiej jakości materiałów, które byłyby w zgodzie ze sobąAby dostarczyć do sali powinni wybrać wysokiej jakości materiałów, które byłyby w zgodzie ze sobą

Na co zwrócić uwagę:

 • Materiały powinny być odporne na wilgoć.
 • Wszystkie powłoki powinna obejmować nieskomplikowany opieki.
 • Wykładzina podłogowa musi być wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Ważne jest, że kończy się w połączeniu ze sobą. Z różnych materiałów, powierzchnie projektowe mogą być oryginalne i stylowe. Na sufitach i podłogach, można użyć ciekawą strukturę wielopoziomową.

Zaprojektować mały korytarz 2017

Wybierając styl, który zostanie urządzony hol, należy zdecydować się na jego wielkość. Wszystko na korytarzu najlepiej jest użyć minimalizm. Oznacza to, że trzeba zrezygnować stertę mebli i elementów dekoracyjnych.

Ważne jest, aby pamiętać, że różne materiały i ich kolor może wizualnie wpływać na postrzeganie przestrzeni, dzięki czemu jest duża, szeroka, małe lub wąskie.

Projektanci cały arsenału technik, co oznacza zwiększenie ilości wizualnie. Może to być powierzchnia jasny kolor. Można użyć lustra na ścianie i meble.

Aby wizualnie zwiększyć mały korytarz, można użyć lustraAby wizualnie zwiększyć mały korytarz, można użyć lustra

Znajduje się mały projekt salonu:


 • Porzucić meble przeciążenia.
 • Dokonać wyboru na korzyść konstrukcji modułowych.
 • Użyj jaśniejsze odcienie do wykańczania powierzchni.
 • Wybierz meble z błyszczącej powierzchni.

Mały przedpokój mogą być zaprojektowane stylowo i pięknie, jeśli przestrzegać pewnych zasad projektowania. Jasne kolory sprawiają, że pomieszczenie optycznie większe, ciemne - ukryć przestrzeń. Ważne jest, aby nie zapomnieć o pokryciu jakościowej.

Korytarze, nowe przedmioty w roku 2017: Zdjęcia i modnych kolorach

Najnowsze trendy wskazują odcienie poprawa korytarz świetlne. Przy wyborze kolorów ważne jest, aby zwrócić uwagę na ogólny styl mieszkania. Whites pomoże powiększyć przestrzeń, sprawiają, że hala jasny i przyjazny.

Należy zauważyć, że trzeba wybrać kolor, w zależności od tego, co chcesz, aby stworzyć efekt wizualny.

Nie należy wybierać modne kolory, które nie lubią właścicieli budynków. Nowoczesne i modna materiał do dekoracji ścian są panele ścienne. Można łączyć panele, tapety i foto-tapety.

Do tej pory, modne kolory są naturalne, drewno, kamień i beżowe koloryDo tej pory, modne kolory są naturalne, drewno, kamień i beżowe kolory


Modne odcienie:

 • naturalne;
 • drewniane;
 • kamień;
 • Beżowy.

Trend w modzie - połączenie różnych materiałów wykończeniowych. Poprzez połączenie może być podzielony na strefy przestrzeni. można dokonać stylistyczną wzorzec materiałów wykończeniowych.

Wnętrze korytarza w 2017 roku: wybór mebli

W korytarzu jest często trzymane wiele rzeczy, obuwia i różnych urządzeń. Ważne jest, aby wybrać meble, które pasują do wszystkich, ale nie będzie zaśmiecać cały korytarz. Projektanci często sugerują ustanowienie zintegrowanych systemów, które pozwalają przechowywać wystarczająco dużą ilość rzeczy.

Lepiej jest używać wielu systemów pamięci masowej, można zainstalować jeden przypadek wymiarową, która kradnie całą przestrzeń.

Dzisiaj stało się modne systemów modułowych. Oni nie tylko stylowy wygląd, ale również w celu umożliwienia najdogodniejsze miejsce modułów. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić powierzchnię, jak również dokonać łatwe przemieszczanie wzdłuż korytarza.

Na korytarzu doskonałej mebli modułowych: jest bardzo praktyczna i funkcjonalnaNa korytarzu doskonałej mebli modułowych: jest bardzo praktyczna i funkcjonalna

Zestaw mebli:

 • szafa;
 • Krawężnik do obuwia;
 • półpiętro:
 • Półki.

Dla wygody w hali mogą być ustawione komfortowe Osmańskiego. Jeśli miejsce na to pozwala, to będzie wyglądać piękną małą sofę. Meble powinny być ustawione tak, aby nie kolidować z komfortowego pobytu w okolicy, biorąc pod uwagę liczbę osób.

Nowoczesny projekt przedpokoju (wideo)

Przeprowadzanie napraw w korytarzu, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ogólny styl całego mieszkania. Korytarz powinny być praktyczne, ale to nie jest przeciążony. Najlepszy styl projektowania tego typu przestrzeni jest minimalistyczny. Sugeruje on, minimum mebli, proste, ale stylowe wykończenie wszystkich powierzchni. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia. Współczesne trendy sugerują użycie materiałów naturalnych, jasnych kolorach.

Projekt korytarza w 2017 roku (zdjęcie wnętrza)

1-163 1-4 4 3 09 010 17 prih1 78 1012 36

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 24

map