koridorda elverişli olmadığını dar dolap

koridorda elverişli olmadığını dar dolap

12 October 2017çok az yer kaplar ve tam olarak işlevlerini yerine olarak dar kabine, küçük bir koridor için mükemmeldirçok az yer kaplar ve tam özel yapılmış mobilyalar için küçük, ince uzun koridorlar için harika bir yardımcı hizmetler fonksiyonlarını gerçekleştirme olarak dar kabine, küçük bir koridor için mükemmeldir. Bu uygundur - Eğer hazır bir mobilya uyum yok ve master koridorları özelliklerini maç olacak şeyler yapıyorlar. dar oturma odasında derinliği kadar tanıdık değil dar dolapları, uygun olacaktır, ancak diğer özellikler pahasına böyle soyunma koridorda pratik bir şeydir.


koridorda dar dolap ne olabilir

Salonda kendisini uzamış ise dar, mobilya tek duvar boyunca sadece koyabilirsiniz. Ve "yemek" ve küçük yarda kabine olmadan dar olmalıdır değil. Model dolap, yerden tasarruf seçmek amacıyla 50 cm - - Böyle mobilya genişliği azami 40 olduğunu. Ve haklı, kanatlı kapı ile dolap uygulamada rahatsızlığa neden olacak çünkü.

kabine ek olarak alanı yoksa çekmeceli komidin koymak önerilirkabine ek olarak alanı yoksa çekmeceli komidin koymak önerilir

Dar koridor - her zaman koridorda mobilya işgal edecek olan işlevsellik ve minimum alan bakımından salonun yükünü dengelemek için bir ihtiyaç. Çok uzun, küçük, dar ve olmadığından bazı durumlarda tercih çünkü. Beş metrelik dolap, kesin, gözlerimin kaldırmak istediğiniz her şeyi gizlemek mümkün olacak, ancak yalnızca geniş koridor uyacaktır.

Dar bir koridorda kabine yak: Fotoğrafı

Bu bizim daire eski düzeni tipik örneğidir - trende bir koridor gibi dar bir girişi,. Tabii ki, çok koridor etkisi bir kez kaldırılmış böylece uzayın görsel yeniden tasarımının bir seçenek vardır. Bir askı, tabure ve tüm - bu durumda birçoğu tamamen koridorda mobilya terk etmeye karar. Evet, ve parlak bir bitiş. Eh, burada bir gardırop nedir? Nerede aynası, şifonyer veya çekmeceli dolap? Herkes bir şekilde kabine ve diğerleri olmadan yapılacak olağan çözüm dövmek için fırsat vardır.


Her zamanki tasarım biraz sıradışı mevcut olduğu için. Ve bu konuda yardımcı olabilecek birkaç basit teknikler vardır. Seçim ve size uygun olacağını seçin.

Hiçbir monotonluk, gölge olduğunu kabine duvarların rengi farklı olmalıdırHiçbir monotonluk, gölge olduğunu kabine duvarların rengi farklı olmalıdır

dar koridorda Wardrobe:

 • dolap açık renkli seçin (örneğin, ışık kayın ağacı) bitmiş (eğer parlak bir son) birleştirme maksimize edecek;
 • Bu kabinede Ayna öğeleri gerekli - ve hepsi son derece yansıtılmış cepheleri olabilir, ancak bunlar sürekli bakım gerektiren;
 • dolaba aydınlatma Organize - bu güzel, pratik, sadece konfor koridor katacak;
 • Sipariş olarak mobilyaların üretiminde öncelikle odaklanın - kuyu, mobilya belirli bir oda için yaptığında (bir kusur varsa ve usta bu kusurları kapanmasına yardım edecek hileler elde edebilirsiniz).

Dar bir koridor ana şey - renk ve ışık. Bir pozisyonda Işık renkler görsel doku ve iyi tasarlanmış bir aydınlatma sistemi genişletmek için. Baz ışığı değil, aynı zamanda spot üzerinde sadece odaklanın.Nasıl uzun dar koridorda bir gardırop seçmek için: Fotoğraf

kabine seçmek için bir başlangıç ​​kurallar dar koridorlar dışarı verme, sık yapılan yanlışlardan bir listesi olabilir. Hatta bu hataların varlığında gardırop iyi seçilmiş olduğundan, durum kaydetmez.

Şu uzun dar koridor olamaz:

 • kütleli armatürleri kullanmak;
 • dekorasyonda koyu renkler seçin;
 • koridor mobilya yığılmayı;
 • Duvar kağıdı üzerinde büyük desen kullanın;
 • fırfırlı Döşeme uygula;
 • Mobilya boyutu geçişini sınırla;
 • diğer ev odaları (Yani, keskin) ile koridora üslup kontrast izin verin.

Duvara monte kabine belirgin yerden tasarruf mükemmel seçenektirDuvara monte kabine belirgin yerden tasarruf mükemmel seçenektir

dolap Novena olduğunda Daha önce, insanlar hala fonksiyonları kiler gerçekleştirmek için bir türlü mümkün oturma odası daraltmak için contrive zorunda kaldı. Böyle geniş dolap görünümü bu sorun çözüldü.

En iç cihazın nihai devresi üzerinde bir dolap kitap veya öneri seçilecek. İhtiyacınız kaç raflar öğrendiğinizde, hangi büyüklükte, yer, vb Tabii ki, bu kabine sökmeye hareketli durumunda sorunlu olduğu üzücü, ama yine de her zaman uygun değil iç bölümü ile sabit kabine daha iyidir.

Fikirler: Dar bir koridorda gardrop

raf muhtemelen ayrı ayna için bir ya da iki dolaplar, dolap - salonun zamanki sete dahildir Ne, daha doğrusu, kulaklık "salonu" denir. istediğiniz gibi böylece tüm ayrı ayrı, yani duvarların köşeleri düzenlemek için. Ve dar koridorda bazen mümkün olmamaktadır bir dizi yerleştirmek.

küçük bir koridor için uygun kompakt köşe dolabıküçük bir koridor için uygun kompakt köşe dolabı

Ne yapmalı? Iyi bir alternatif - coupe-salonu. Bu uzun ve bir duvarın neredeyse tüm uzunluğu bulunan edilebilir. sorusunu Olgunlaşan, düzenli kabineden farklı nedir? Ve burada bir kaç ipucu. İlk olarak, bu kadar uzun bir kabin bütün olamaz - yani, bölmeler ayna ve yan tabloları, raflar, raf sistemleri ile düz bir duvar tarafından kesilebilir.

Ama en ilginç bile değil. Bazen bayan alanının bir tür kabine, koridorun bir bölme içerisinde düzenlenir. Basitçe sürgülü kapı - ve bir ayna, raflar, yastıklı dışkı yoktur. böylece masa, sandalye, bilgisayar, lamba ve - fikri çalışma kabinine düzenlenmiştir bile, diğer odalarda tasarım dolaplar geldi.


Seçenekler: koridorda dar dolap (video)

Dar bir koridorda olarak, kendi başına inkar etmiyor metre herşey güzel işlevseldir en hoş dış mekan, ve görünür alan ve solicitude oluşturmak için olabilir, ancak, kabinede olasılığı geniş olarak olmaktır.

Güzel çözümler!

dar koridorda dolap tasarımı (iç fotoğraf)

27 19 63 47 940 100 251 192 561 18952721-uglovoy-shkaf-kupe-v-spalnyu-foto-i sunuyoruz


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 40 =

map