koridorda cihaz dolap: 5 tasarım fikirleri

koridorda cihaz dolap: 5 tasarım fikirleri

12 October 2017Dolap herhangi koridorda bulunması gereken mobilya parçalarından biriDolap o şekil olarak düzensiz uzun ve dar veya kısa ve geniş olabilir kadar kolay değildir zamanlarda düz koridor tasarım oluşturun herhangi koridorda bulunması gereken mobilya parçalarından biri, ama akıllıca eğer o zaman, konuyu yaklaşım tasarımı, konforlu ve görünüş olarak çekici en iyisidir. koridorunu doldurarak yapılacaktır Seti, sadece iç uyması gerektiğini ve yapının içeriğini gizlemek odası dönüşümü ve kusurlarını gizlemek gerekir.


salonda Dolap: Bir fotoğraf ve tasarım fikirleri

ev için mobilya tercihlerine ve koridor özelliklerine bağlı olarak, seçmektir.

küçük bir koridor içinde uzayın en az alır kompakt köşe dolap, yerleştirmeyinküçük bir koridor içinde uzayın en az alır kompakt köşe dolap, yerleştirmeyin

Koridorlar fikirler çok farklı olabilir:

 1. Standart dikdörtgen dolap sürgülü kapı, bir değil birkaç olabilir. dikkatle odanın tarzına uygun olarak seçilmiş olması halinde Büyük kulaklıklar da şık olabilir.
 2. T harfi şeklinde Şık dolaplar, diğer bir deyişle, köşe - bu kombine koridor eğer büyük bir seçenek. Onların yardımı ile, boş olan köşelerde doldurup genel görünümünü bozabilir.
 3. Üçgen kulaklık görsel düzensiz duvarlar ve tavan vardır, özellikle, oda parçası gizleyebilir.
 4. Yamuk kulaklıklar - bu, onların kanatları olabilir tarafta raflarda açık parçasıdır gibi, sen Kruşçev tercih edilmemelidir bir gardırop var.
 5. en işlevsel olarak kabul edilir Son moda yarıçapı dolapları.

dolapları için koridorlar sadece rahat değil, aynı zamanda güzel, cepheleri modern teknolojilerle ve iç odanın tarzına uygun olarak dekore edilmiş tasarlamak gereklidir.


cephenin koridorları ve dekorunu Yapımı bölmeli dolap

Sonlandırma seçenekleri büyük miktarda olabilir.

raflarda gardırop mükemmel neon ışıkları için dekorasyon olarakraflarda gardırop mükemmel neon ışıkları için dekorasyon olarak

Ve kapıların kombinasyonunun türünü seçebilir mümkündür: 1. o bitirmek için pahalı yöntemler, ama sıradışı ve özgün bir görünüm, sadece mobilya değil, aynı zamanda tüm odayı alabilirsiniz - kumlama makinesi kullanan Paspas. Kumlama aynalar ve cam kapılar uygulanır.
 2. Kapılar özellikle akrilik cam eğer camdan yapılmış edildiği Çok güzel dolaplar,. Bu kaplama kolayca kişiye desen veya orijinal çizim seçerek, boya, sanatsal boyama veya fotoğraf baskı ile kaplı olabilir edilir.
 3. kapı, vitray boyama ile hiçbir az ilginç bakışlar dolap. Bir çok dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve yaratıcı dekorasyon yöntemi. Süs düzeni seçildi.
 4. Bu vitraylara yapma çok uzak değer ve zamanla kısa ömürlü ve kopyalarıdır çatlaklar, cips ya da çizikler görünebilir gibi, hazır bez seçmek daha iyi, ama sahte değil.
 5. koridor çağdaş bir tarzda dekore edilmiştir ve görsel alanı genişletmek istiyorum edilirse, hala baskı tercih vermelidir. Baskı ayna veya cam yüzeyine değil, aynı zamanda yonga ve MDF üzerine sadece uygulanabilir.

Modern teknolojiler oda, aynı zamanda set sadece yeni renklerle oynadığı, böylece kadar doğru, mümkün net ve parlak olarak çizimler taşımak için izin verir.

koridorda optimum genişliği dolap

Salon - sokaklar onun önünde çıplak ve elbise sonra, buna göre, çok geniş ve özellikle geniş olmamalıdır bir yer. Odanın büyüklüğüne bağlı olarak, kabine modeli özellikle, bu iki kapılı veya üç kapılı set modüler elemanlar olabilir, seçilen.

salonda bir gardırop seçerken, böyle kriteri olarak dikkat etmek gereklidir:

 • genişliği;
 • derinlik;
 • Yükseklik.

kabini kapıları için genişlik seçilen bu oluşturulduğu salonu boyutuna ve stil dayanmalıdırkabini kapıları için genişlik seçilen bu oluşturulduğu salonu boyutuna ve stil dayanmalıdır

Bazı insanlar hızla çözümler bilinen tasarımcıların ilgilendirmeyen moda dergilere başlıyor. Aslında, onlar tarafından yönlendirilen bu mümkün, ancak başlangıçta mobilya edinilen parçasına odada gerçek boyutu çok iddialı ve uygunsuz bakmadı değerlendirmek gerekir.

Uzmanlar sığ koridorlarda yüklemenizi öneririz, konforlu ve en önemlisi, kompakt dolap, sadece giyim depolama için tavsiye edilir.

mobilya satın böyle onun hatalarına, aydınlatma, şekil ve yapılandırma olarak koridorun tüm özellikleri ile gelecekteki yapısı kaba bir taslak, oluşturmalıdır önce. Ortalama olarak, coupe koridorları boyutu tabii ki, hemen yanındaki tavana yüksekliği fazla yarım metre, derinliği aşmamalıdır ve genişlik onlara 1200'den fazla cm'den yapmamalı. Böyle mükemmel bir set koridoru içine mükemmel bir uyum, onun tür yağma olmaz ve Bu durumda hareketin rahatsızlık getirmeyecek.

Emriyle kabine üretimi, ölçümler, örneğin bolerolar artık asmak, en ufak bir yanlışlık iç hasara mal olabilir, çünkü ürünün boyutları ile yanlış olması değil, uzmanlar tarafından yürütülen ve gerektiğine dikkat etmek önemlidir. tasarımı düz bir hattı ve kabin kabinin görünüşüdür değilse, bir yükseklikte ürünün boyutları sınırlı olabilir. Sadece dolap o kurulum kılavuzu gerektirdiğinden, tavana monte edilir.


gardırop giriş holü: ısmarlama ürünler

daha önce bahsedildiği gibi salon uzun ya da kısa, kare ya da dikdörtgen örneğin,, dolap seçildiği, yönüne bağlı olarak, ürünün belirli bir biçimde tercih vermek için gereklidir. Buna ek olarak, tür mobilya nedeniyle moda iç yaratabilir çünkü böyle bölme kulaklıklar ile koridorlar, birçok avantajlara sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Bu sürgülü kapılarda bir ayna ile donatılmış bir dolap, satın almak tavsiyeBu sürgülü kapılarda bir ayna ile donatılmış bir dolap, satın almak tavsiye

Ve ayrıca:

 • Ürünün üç boyutlu görüntüsü cephesinde koyarsanız Görme, oda alanı genişletmek;
 • Seç yapılanmalar elit koridor dekor, örneğin, duvar yapısı obbit suni deri;
 • Gerçekten rahat olduğunu ve raflar ile kalabalık değil, hangi yer açın;
 • Çekmece ve obuvnitsey karmakarışık oda dolap, göğüs eleyin.

Dolaplar bakmak için son derece geniş, kompakt ve çekici. Onlar büyük miktarda farklı bir biçim, uyum ve bitiş yapılan, ancak çünkü seçimler vardır. Her üretici tercihinize göre İtalyan ve Fransız ürünlerini sipariş edebilirsiniz hangi onun mobilya katalog vardır.


Ben koridorda hazır bir dolaplar seçmeliyim

Daha önce, pazar hazır dolaplar, standart ve ekonomi sınıfı bulunabilir. Örnekler çok parlak değildir ve seçim çok büyük oldu. Şu anda, hala binası ve diğer odalar için standart iç dekorasyon üreten fabrikalar vardır, ama onların dezavantajlara sahiptir.

yani:

 1. Sen beğeninize ürünü seçemezsiniz.
 2. almak zorunda kaliteli bir ürün değildir.
 3. Mobilya alıcıların gereksinimlerini karşılamıyor bazen çok dayanıklı değildir ve.

Belirli bir model renkte uygun olması durumunda satın alma ve koridor için şekil değer Hazır gardıropBelirli bir model renkte uygun olması durumunda satın alma ve koridor için şekil değer Hazır gardırop

renk ve malzeme seçimleri için olasılığı vardır çünkü çok daha iyi, sipariş sürgülü kapı dolap tercih vermek.

Ve ayrıca:

 • Ile ya da bir model olmadan;
 • Gömme veya corps;
 • kapı açma gibi bir yöntem;
 • İç dolgu;
 • Boyutlar;
 • Dekor.

2017 yılında gidecek eğilim fikirlerin tasarımcıları gibi bir sürü sipariş altında dolapları etmektir ve her zamanki Kruşçev koridorlar daha fazla kalmak hoş ve çok fonksiyonlu hale getirmek için, bu salon yapabilirsiniz özgün model seçmek gereklidir şık, şık ve modern.

koridorda Beyaz gardırop

mutfak için bir buzdolabı gibi koridor için Dolap. Bu onun ayrılmaz bir parçası olmakla birlikte, mobilya yanlış seçim önemli ölçüde salonun görünümünü bozabilir. Bugüne Açık lobide beyaz set ayarlamak için çok ilginç bir seçenek olarak kabul ve daire olduğu gibi ve evde.

Beyaz gardırop Provence tarzında yapılmış, bir salonda iyi görünüyorBeyaz gardırop Provence tarzında yapılmış, bir salonda iyi görünüyor

Aydınlık süitte hep karanlık mobilya üzerine bir avantajı vardı ve oldukça mantıklı bir açıklaması vardır etti:

 1. Özellikle cam oluşan Beyaz dolapları, çok şık görünüm ve stiller çok çeşitli için uygun olabilir. Bir beyaz steril, işletim ve sağlık olduğunu düşünmemeli. Aslında, bu renk tonları büyük bir numarası vardır ve hatta karanlık bir tonu vardır, sırasıyla lüks bir görünüm ürünü almak ve tanımlanmış bir stil için odasına uygundur yeteneğine sahip.
 2. duvar mobilya koridorda onarım aşamasında satılması durumunda değer, kontrast yaparak beyaz gardırop yanında. Böylece, iç odaklanmak ve böylece koridor ve konfigürasyonun eksiklikleri dikkatini aktarmak mümkün olacaktır.
 3. Beyaz mobilya en seçkin lüks ve zarif olarak kabul edilir. Başlangıçta beyaz dolaplar zengin insanlara ait daire ve evlerde monte edildi oldu. Ürün gerçekten muhteşem için, o düzeni ve münhasıran pahalı ahşaptan yapmak için değer.
 4. Pek biliyorum ama görsel olarak sizi yeterince sık koridorun alanını genişletebilir beyaz renk kullanıyor. Buna ek olarak, beyaz renk saldırganlık, sinirlilik ve son derece önemli olan ruh, hiçbir baskı neden olmaz.

Böyle mobilya ve olumsuz birine sahip - ve bu o hızla şımarık budur.

düzgün bir şekilde ve misafirhane koridor güzellik sürpriz aynı anda salona tutmak için, odadaki temizliğini gözlemlemek denemek için bir çok şey var.

Giriş gardırop salon ve açık kısmı

Bir dolap - küçük koridor yerleştirmelidir olarak, elbette, mobilya sadece bir parçasıdır.

Eğer boyutları koymazsanız, o sadece normal standart yazı biçimleri ve tasarım kurmak mümkündür:

 • birçok kapaktan ile;
 • kayar kapılı;
 • açık raf ile.

açık kısmı ile Wardrobe geniş işlevselliği ve iyi performansa sahiptiraçık kısmı ile Wardrobe geniş işlevselliği ve iyi performansa sahiptir

Daha önce de belirtildiği gibi bir kural olarak, açık kısmı ile dolaplar, bir yamuk şekline sahiptir.

açık kısım kadar tozlu değil çanta ve küçük aksesuarları gibi, cam kapılar, örneğin, pencere şeklinde yapılabilir. Veya kolay kullanım için açık raf. her bir yanı üzerinde raflar Dolap, düz köşeli ve kavisli olabilir.

Genelde, rafların varlığı mobilya şeklinde seçimini etkilemez. Zihin böyle eldiven, çanta ve anahtar gibi her şeyi olacak çünkü bazıları için dolaptan açık kısmı, büyük bir dezavantaj gibi görünebilir. Ayrıca, gerek çok daha yönetmemesidir açık raflarda mükemmel düzeni korumak. Bir ürünü seçmeden önce, bütün "artıları" ve "eksileri" tartmak ve faydalarını daha ağır çıkacak olana tercih vermek gereklidir. İdeal deneyimli tasarımcı ile istişare etmektir.

Ne emriyle salonda maliyet bölmeli gardırop belirler

Mobilya imalatında yeni ürünler her mevsim ile birlikte gelir.

Ve tüm modeller ağırlıklı olarak şunlardır:

 • dekor;
 • büyüklüğü;
 • Değer.

Yani müşteriler en fazla ilgili oldukları ev mobilyası fiyatıdır. Hesap makinesi nasıl kullanılır ve harcamak zorunda kalacak yaklaşık bütçenizi hesaplamak için?

Fiyat dolap bunların imalatında kullanılan büyüklük, aksesuar ve malzeme bağlıdırFiyat dolap bunların imalatında kullanılan büyüklük, aksesuar ve malzeme bağlıdır

Tipik olarak, maliyet bağlıdır:

 • problemin karmaşıklığı veya ana istenecektir işten başka bir deyişle,;
 • bazı ek ücretler gerektiren acil bir emir gerektiğinden, dönemi imalat;
 • Malzeme, bunlar arasında MDF, sunta, yonga, cam, metal söz edilebilir;
 • Dekor, örneğin, elle modern teknoloji veya yardımı ile uygulanacak olup olmadığı;
 • boyutları,
 • bölümlerin sayısı;
 • Türlere, özellikle de gövde veya gömülü;
 • renk;
 • tarzı;
 • kızaklı sistem yazın.

mobilya Alış, en dikkatli her cıvata, her raf ve açılması için kulp onu kabul değer.

salonda dolaplar (video)

tek yolu uzun bir süre sürecek ve kusurları ve scuffs oluşumu olmadan görünümlerini memnun edecek yüksek kaliteli, dayanıklı ve en önemlisi, dayanıklı kabine, elde edebilirsiniz.

Bir koridorda kabine uyuyan bölmesinin örnekleri (fotoğraf iç)

0a1bfc030463f2f273f9e028c41ba9d2 16 5 6ceec33b7849235cd7e933e35dfc8623 9-27 27 471 1340-53fee78870c29 6032961a647bc78dfe3539b1945cc023 1038223

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 + = 67

map