koridorda bir ayna ne olmalıdır: 8 Modern fikirler

koridorda bir ayna ne olmalıdır: 8 Modern fikirler

12 October 2017Doğru aldı ayna koridorun estetik kalitesini artırmak ve daha işlevsel yapabilirsinizDoğru aldı ayna koridorun estetik kalitesini artırmak ve Koridor bir ayna olmadan hayal etmek zordur daha işlevsel yapabilirsiniz. Onsuz bir kişinin evi terk etmeden önce görünümlerini değerlendirmek mümkün olmazdı. bazen satır içi aynada biz makyaj hataları görmek ve giysi lekeleri bulamadık çünkü o, sorun doludur.


koridorda bir ayna seçin: Tasarım

koridor büyüklüğüne bağlı olarak, sizi tatmin edecek bir ayna seçebilirsiniz. o ayakkabılar için çekmeceli veya raf göğüs odadan gerekli olduğundan Genellikle, küçük bir koridorda, boy aynaları için bir yer vardır. Büyük bir salonda bir ayna için iyi bir yer daha kolaydır düzenlemek için: yansıtıcı yüzeyin başarılı seçim için pek çok seçenek vardır.

salonda, ayna çerçevesi hacmi altın veya kahverengi için ideal, klasik tarzda yapılmışsalonda, ayna çerçevesi hacmi altın veya kahverengi için ideal, klasik tarzda yapılmış

aynaların yerleşim için aşağıdaki seçenek vardır koridorun alana bağlı olarak:

 • yerleştirilebilir küçük bir koridor içinde çok büyük bir ayna değil, ama biraz hile kullanın: Eğer tam büyüme bunu yansıtmak yapmak için ayna eğin ve tamamen dışarı çıkmadan önce görünüşünüzü takdir başardık olabilir.
 • Salon boyutunda orta, aynaya yerleştirilmesi konusunda daha fazla olanak vardır. Oldukça popüler taraflı ayna düzeneği koridor kapısı aynalı bir gardırop olduğunu. Kabin kapısı tavana katında bulunan çünkü ekonomik uygun ve kullanımı kolaydır.
 • Nispeten geniş Koridorlarda bir ayna paneller veya aynalarla başka kompozisyon hayal dolaşmak ve yüklemek için izin verilebilir. Bu ekleme sizin iç lüks ve zarif güzelliği verecektir.

Koridordaki büyüklüğüne odaklanarak, bir ayna seçin.

Ön oda Aynalar: nerede iyi bir model satın almak

Önemli anına dikkat edin: Aynanın kalitesi görünüşlerine ve dayanıklılık bağlıdır. Aynaya iyi üreticilerini seç mükemmel yüzey ve garantiler vardı. Ikea, Leroy Merlin ve diğer popüler alışveriş merkezleri, ev eşyaları satan, kaliteli ve düşük fiyat birleştiren oldukça tolere seçenektir.


Ne zaman bir ayna satın satıcıya kalite belgesine sormalısınızNe zaman bir ayna satın satıcıya kalite belgesine sormalısınız

Onların değeri temelinde aynalar için belli bir sıralama vardır:

 1. Cazip fiyatlı, bilinmeyen üreticilerin ucuz aynalar size istenmeyen etkileri yanı sıra küçük kusurların varlığını hayal kırıklığına uğratmak. Eğer aynalar kullanımı ile tamamen dekoratif kompozisyon oluşturmak veya kaldırılması için bir ayna konut satın almak için bir satın alma yapacağız, bu seçenek size uygun olacaktır.
 2. Eğer kusurları olmaksızın, pürüzsüz ve temiz bir basit ama güvenilir bir ayna, gerekirse ortalama fiyatlarında Aynalar seçtiğiniz layık. Böyle aynaların satışı büyük alışveriş merkezleri ve perakende mağazalarda gerçekleştirilir. böylece Josephine, Christina ve: Böyle aynalar ve giyinme tablo adını sık sık orijinal dişi isimlerle ilişkili.
 3. Pahalı tasarımcı modeli aynalar sıkı kalite kontrol altında üretilmektedir. Sen ünlü iç tasarımcılar tarafından gerçek sanat eserlerinin pahalı modelleri arasında bulabilirsiniz.

Düşük maliyetli model genişlemesi veya görüntünün başka bir deformasyonun etkisi şeklinde beklenmedik kusurları, yanı sıra küçük cips, çizikler ve lekeler olabilir, çünkü ayna eksik etmeyin.

koridorda ayna ile Modaya ve güncel ayna

Tuvalet masası - Farklı detay saklamak için kolay kullanışlı bir kaide veya konsolda, ile tamamlanmaktadır bir ayna. Tuvalet masası - hala aynaya iddia eleştirmenlerin görüşlerine bir moda aykırı olarak kabul edilir koridor, oldukça yaygın bir şey - o koridor için çok hantal bir tasarım. Unutmayın: rahatlık ve konfor demode asla.Ayna ve koridorda mobilya diğer parçaları aynı tarzda yapılmalıdırAyna ve koridorda mobilya diğer parçaları aynı tarzda yapılmalıdır

Nasıl koridorda ayna kullanabilirsiniz:

 • Cheval-konsol ve aksesuarlar için anahtarlar gibi küçük şeyler, çeşitli kullanılabilir. Küçük konsol kutuları çok geniş, ama çok zarif değildir.
 • Büyük bir kaideli tablo Pansuman ayakkabı için bir kap olabilir. Kutunun yüksekliği genişlik tablolarının düzeyini belirleyecektir. kışlık ayakkabı sığabilecek küçük şeyler ve büyük kutuları için düşük ayakkabılar için uygun kutular küçük boyutu.
 • Geleneksel sosu bir tuvalet masası yapabilirsiniz. tuvalet masası iyi aydınlatma olması gerektiğini unutmayın. Fikstür yüzünden gölge kaldırmak için simetrik olarak yerleştirilmelidir. Parantez üzerinde son derece uygun dönüm lambaları.

tablo Giyinme - bu fonksiyonların çeşitli olabilir koridor, rahat ve şık iç bulunuyor.

İç koridorda Orijinal ayna

Güzel ayna iç için harika bir ek olacaktır. yansıtıcı yüzey, kendi içinde güzel ve bir başyapıt haline getirmek için çok çaba gerektirmez çünkü aynaların yer aldığı kolay ve işe hoş.

salon dolap yerleşik ise ayna, o zaman ayrı gerekmez satınsalon dolap yerleşik ise ayna, o zaman ayrı gerekmez satın

Orijinal aynalar ne tür iç kullanılır:

 1. LED arka ışıklı çağdaş ayna;
 2. iki parçadan bir ayna ile köşe dolabı;
 3. ayna Dövme;
 4. Oval ve dairesel ayna;
 5. ayna karoları;
 6. tekerlekler üzerinde zemin ayna;
 7. bir stand üzerine dekoratif ayna;
 8. Şık kafes.

Orijinal ayna senin içini seyreltin.

Nasıl ayna Baget koridorda bakmak

Baget herhangi aynalar dekore edebiliyor. çerçevedeki şey önemli durumunu alır. Bu nedenle sanatçılar ve biz güzel çerçeve içinde sonuçlandırmak başarılı fotoğrafların harika eserler; öyleyse neden orijinal Baget kendi yansımada imzalamaması?

Baget Ayna klasik tarzı salonda mükemmelBaget Ayna klasik tarzı salonda mükemmel


Ne baget tüketiciler arasında en popüler şunlardır:

 • Geleneksel hafif çerçeve MDF Wenge gölge;
 • dar bir metal çerçeve;
 • Beyaz kare onun yansıması bakar herkes hoş, açık renkli gölge veren;
 • hali hazırda temin edilebilir malzemelerden yapılan süslü çerçeve;
 • Sanat dövme.

Teorik olarak basar hali hazırda temin edilebilir malzemelerden imal edilebilir.

Biz elleriyle koridorda dekorasyon ayna üretmek

kendiniz, hazırlanan asılı koridorda aynaya yapmak istiyorsanız, senin fikrin kolayca vücut bulma bulacaksınız! Şık tasarım seçenekleri farklı ana sınıflarında internette yaygın olarak kullanılabilir yansıtır.

Büyük bir çözüm aynanın yakın küçük lambaların düzenlemedirBüyük bir çözüm aynanın yakın küçük lambaların düzenlemedir

gururla el altında şu malzemeleri kullanmak, kendi elleriyle süslenmiş bir ayna, asmak için:


 1. ağaç;
 2. düğmeleri;
 3. güzel deniz kabukları;
 4. küçük dekoratif çiçek ve dallar;
 5. bez;
 6. iplik;
 7. arka ışık;
 8. Diğer.

Aslında, hatta küçük kaşıklarla aynayı dekore edebilirsiniz. Önemli olan ürünün tarzını sürdürmek ve tadı ile Başyapıtınızı oluşturun. ellerinizle bir ayna ile süsleyin kolaydır.

Bir ustanın elinde ifşa Dekoratif potansiyel sıradan ev eşyaları.

Ahşap bir çerçeve koridorda Geleneksel ayna

Ahşap çerçeve - aynalar için klasik. Ahşap yumuşak ve rahat bir yansıması yapar. ağaç eski günleri hatırlattı edilebilir, ancak bunun yerine bir çok modern ve şık olabilir. mobilya ve aksesuar satan mağazada, Biraz ziyareti, bunu kanıtlayabilirim.

Ahşap bir çerçeve içinde Ayna, dekore antika, güzelce ülkenin tarzında yapılmış, iç bakmakAhşap bir çerçeve içinde Ayna, dekore antika, güzelce ülkenin tarzında yapılmış, iç bakmak

Ne ahşap çerçeveler içinde aynalar türleri şunlardır:

 • Modern bir tarzda. Bu ayna mütevazı nevychurnym dekora sahip dar şık çerçevesi vardır.
 • Eski tarzında. Shuffled ağaç yaşlı etkisi yaratır. Patina ve zımpara bu duyguyu güçlendirmek için yardımcı olacaktır.
 • art-deco tarzında. yenilik ve gelenek bir kombinasyonu - Bir ağaç tarafından somutlaşan Olağandışı şekiller ve cesur çizgiler,.

Ne aynası her kişinin özel konuyu seçmek için. Ama gelenek herkes için tahta bir baget maliyetlerinde bir aynaya girmek unutmayın!

koridorda büyük bir ayna düzenlemek için nasıl

Evinizde sahip olmak ister Eğer feng shui oldu, ayna evin içinde uyum enerjisini keyfine yardımcı olacak bir dizi koşul uymak zorunda kalacak yüklerken.

Ne feng shui ilgili kurallar aynaların koridorunu dikte şunlardır:

 1. Sen giriş kapısının karşısında bir ayna asmak olmamalıdır. Aksi takdirde, evde kalıyorsunuz ve sahipleri beslemek gereken tüm pozitif enerji evden gidecek.
 2. koridorda büyük bir ayna resimler gibi güzel bir şey, yansıtmalıdır.
 3. Uzun dar koridor standı veya ayna asılı daha iyidir. Bu, bu tehlikeli bölgenin enerjisini uyumlu hale getirmek için yardımcı olacaktır.

Büyük ayna büyük salonun duvarına yakın yerleştirilmelidirBüyük ayna büyük salonun duvarına yakın yerleştirilmelidir

Bu kurallara göre bunları yerleştirildiğinde Büyük aynalar harika görünecek. en az alan, isteğe bağlı çekmece modeli işgal edecek asılı modeli, unutmayın. Sıradan bir ayna satın almaya karar verirseniz, kolaylık olması için, ona rahat ve şık kitaplık alabilirsiniz.

Eğer büyük bir ayna ve çekmeceli sökülmüş bir modelini satın aldıysanız, panik yapmayın: kutu bir montaj şeması olan bir açıklama, eşlik etmelidir.

koridorda bir ayna (video) nasıl seçilir

Kişisel Ayna sanki duvar lambaları veya tavan ışıkları şık tamamlayacak mümkün olacak. Aynanın üstünde aydınlatma yeterli olduğunu unutmayın. Bir ayna tasarımı onların, mali estetik ve mekansal tercihleri ​​temelini düşünün. Aynaların yardımıyla geçit süslemek ve güncellenmiş iç koridor tadını çıkarın!

salon (fotoğraf tasarımı) ayna örnekleri

01--011p 1 820 0420003infinitymirrors1 12-24 14-51 36-45 166 394c85bb7e260e4bc6d2c3a6e60bae9c 1920x1080resizeinterior52452521421910054

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =

map