koridorda bir ayna ile bir gardırop nasıl seçilir

koridorda bir ayna ile bir gardırop nasıl seçilir

12 October 2017salonu Dolap bir çok avantaj sahipSalon preimuschestvShkaf-bölmeler kayar kapı yapımında öngörülmesidir standart kabinden farklı olan bir dizi sahip Dolap. Ve böyle modellerinde ayna sadece bu kapılardan ayarlanır, böylece giysi denemek ve size nasıl uyduğunu değerlendirmek edilir - çok daha kolay. Ancak, dolaplar, kendi koridorda için en uygun modeli seçmek mümkün olacak göz önüne alındığında, diğer avantajlarının yanı sıra bazı ayrıntılar vardır.


koridorda bir ayna ile Dolap: faydaları

Eğer mağaza veya online mağaza web sitesine gidin önce, oda veya koridor uygun hangi modeli belirlemek için dolap tüm avantajlarını ve özelliklerini dikkate almalıdır.

aynalı Dolap bir koridorda yer kazandırıraynalı Dolap bir koridorda yer kazandırır

Yararları bölmeli aynalı dolap:

 1. Uzay tasarrufu. Her gardırop ana unsuru olan geri çekilebilir kapı, sayesinde, kapılar açık salıncak olmaz çünkü, biraz boşluk kaydedin ve yavaşça kenara itilmiş olabilir.
 2. Kapasite. Bu optimal alan tüm işgal böylece Dolaplar tasarlanmıştır: derinlik, genişlik ve kabinenin uzunluğu. Ayrıca, her model askılar, raflar ve çekmeceler üzerinde açık giysiler için bir depolama alanı vardır.
 3. Evrensel tasarım. Birçok modelleri, abartılı veya belirli bir tarzda altında hapsedilmiş bazı ne (çatı, pop art ve diğer) ek olarak, hemen hemen tüm iç mekanlar için uygundur.
 4. Çok yönlülük. Bir giysi ve çeşitli ev aletleri gibi bir dolaba koyabilirsiniz. Ön oda bazı modellerde de ayakkabı yerleştirmek için özel raflar var.
 5. Dahili ayna. Tabii ki, en belirgin avantajı: bir gardırop satın, ayrı bir ayna üzerinde para harcamak zorunda kalmazsınız. Bu şekilde, sadece koridorda para değil, aynı zamanda yerden tasarruf.
 6. Olasılık odası bölgeye aktarmak. Bir koridor ya da başka bir oda ile salon birleştirmek zorunda daireler, dolap birbirinden bu alanları ayırmak için yardımcı olacaktır.
 7. Kabinin Ayna yüzeyi aynı zamanda görsel küçük alanlarda sahiplerine özellikle önemlidir odanızı, genişletmek olduğunu.
 8. fiyatlarının Çok çeşitli. Bulabilir ve daha yüksek bir fiyata en düşük maliyetle olarak modelini ve çok yüksek kalitede satın alabilirsiniz.

zamanında önemli şey tekerlekleri ve rayları kontrol etmek: tüm avantajlarına ek olarak, bu dolap hiçbir tavan, duvarlar yok, taban ve böylece neredeyse hiçbir şey kırmak dikkati çekiyor.

salonda Yansımalı gardırop: Çeşitleri

Standart dikdörtgen modeline ek olarak, odadaki alanını korumaya yardımcı veya buna özel bir yetenek verebilir gardrop diğer türleri vardır.


Yarıçap dolap bireysellik koridor vermekYarıçap dolap bireysellik koridor vermek

Türleri dolaplar:

 1. Boğaz;
 2. köşe;
 3. Radius.

Doğrudan dolaplar klasik sayılan ve hala uygundur ve hemen hemen her iç sığacak en yaygın ve evrensel tipi vardır edilir.Köşe modelleri küçük odalar insanlar için mükemmel, ama köşede çok fazla yer vardır. üretim daha detaylı bir tasarım gerektirir beri Ancak, bu tür modellerin fiyatı, standart göre biraz daha yüksek olabilir.

Radius modelleri bireysel siparişler için öncelikle imal edilen ve fiyatı biraz daha yüksektir. dairesel konkav kadar eğimli, hatta asimetrik: Bu modellerin avantajı alışılmadık şekilleri olup. Yavaş yavaş orijinal iç mükemmel tamamlayıcısı olacak şimdi moda haline gelir ve.

Ayrıca klozet gömülmüş ve yuva içine ayrılır. Gömülü tasarım, konut aksine, tamamen kendilerine ayrılan alanı işgal, duvar, tavan ve zemin vardır. Bu modellerin dezavantajı gelecekte onları hareket ettirmek ve değişiklik yapma yetersizliğidir.

Nasıl salonda aynalı gardırop seçmek için

Bazı nüanslar seçme ve koridor için en iyi model aynalı dolap satın almak mümkün olacak bilerek vardır.

speküler dolaba miktarı salonun büyüklüğüne bağlıdırspeküler dolaba miktarı salonun büyüklüğüne bağlıdır

Kabine bölmesinin seçiminde yardımcı olacaktır nüanslar:

 1. Odanızın boyutları. Bu konuda geleceği ve kabine boyutunu bağlıdır. Standart model Kural olarak, genişlik olarak 250 cm, tavan yüksekliğinin, ancak her bir modelin derinliği farklıdır.
 2. Aynı zamanda kabine size istenen parametreler dikkate değer: Aynada tek kapı veya iki kapılı modeli, kum püskürtme deseni, sizin için cephesi ve diğer önemli kriterlerden genel performansı.
 3. Fonksiyonel kabine. Onun derinliği, çeşitli raflar, raflar, dolaplar ve diğer elementlerin varlığı.

Ayrıca dikkate değer: Eğer daha pahalı olabilir, ya da pazarın çok çeşitli şeyler seçecektir yapılan sipariş üzerine eşsiz bir model, ister misiniz.

koridorda bir ayna ile Köşe dolabı: ister satın almak

Yukarıda belirtildiği gibi, köşe dolap elbise dolabı ayrı bir köşe almaya hazır olan odaların küçük koridorlar, sahipleri için iyi bir seçimdir. o iç diğer elemanları ile uyumlu bakacağız eğer Böyle bir model almalı ve köşede uzay oda dolaba için gerçekten yeterli olup olmadığını.

küçük bir koridor için mükemmel - Köşe dolap aynalıküçük bir koridor için mükemmel - Köşe dolap aynalı


Ayrıca köşede dahil gardrop birçok modellerinde, içinde, küçük spot şeklinde aydınlatma sistemi temin unutmayın. Bu nedenle, aynalı bir gardırop satın alma ve çok fonksiyonlu bir gardırop ve aynası ve bir aydınlatma sistemi olsun.

aynalı dolap kapı kupası montajı (video)

kendi standart modellere göre daha fazla dolapları Faydaları. Günümüz pazarında geniş bir yelpazede herhangi salon için uygun bir gardırop seçmesine olanak verir. Bu nedenle, modelin, fiyat aralığının türünü belirlemek ve seçim!

Tasarım salonda dolap aynalı (fotoğraf örnekler)

2 3 4 5 6 8 9 11 10 14

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − 60 =

map