koridorda ayakkabılar için uygun çekmeceleri: yapılarının 6 çeşit

koridorda ayakkabılar için uygun çekmeceleri: yapılarının 6 çeşit

12 October 2017Eğer salonun büyüklüğüne odaklanarak, en iyi seçenek seçerseniz kolayca çok fonksiyonlu bir şey dönüştürülmüş ObuvnitsaSık sık insanların mobilya özel parçalar halinde ayakkabılar tutmayız boyutuna prihozheyOchen odaklanarak, en uygun seçenekleri ve sadece koridorda katta bırakılırsa kolayca çok fonksiyonlu bir şey dönüştürülür Obuvnitsa. kötü bir seçenek, ancak büyük bir aile, eğer basitçe yerine düzgün bir düzenlemenin ayakkabısını kazık döner değil. Ve burada ayakkabı depolama için çeşitli mobilya kurtarmaya gelir, obuvnitsy sözde.


koridorda ayakkabılar için mobilya

Obuvnitsy düpedüz koridorda mobilya gerekli bir parçasıdır. Temel işlevi - depolama, ancak uygun seçenekleri seçerseniz çok fonksiyonlu şeyi alabilirsiniz.

Obuvnitsa geçitli ayakkabıya erişim güvenli ve sağlam olacağı anlamına gelir ki, bu yüzden kolay olmayacak garantiObuvnitsa geçitli ayakkabıya erişim güvenli ve sağlam olacağı anlamına gelir ki, bu yüzden kolay olmayacak garanti

ayakkabı yerleştirmek için mobilya türleri epeyce şunlardır:

 • kapalı yapısı;
 • açmak;
 • Dolap;
 • kurutucu;
 • Resepsiyon;
 • İnce.

Kapalı dolaplar küçük çocuk veya hayvan olanlar için uygundur. Bu tip Obuvnitsa ayakkabıya erişim güvenli ve sağlam olacağı anlamına gelir ki, o kadar kolay olmayacağını garanti eder. bir büyük dezavantajı var - böyle bir uzayda ayakkabı kurudur. Ve koku oluşabilir.


Bu sorun bir havalandırma sistemi eklenerek çözüldü, ancak bu mobilya çok daha buna değer. Ayrıca obuvnits üstündeki sıklıkla rahatça oturabilir bir tezgahtır.

ayakkabı ürünleri için Açık raflar kalıp ve hoş olmayan kokuların olasılığını en aza indirmek için, iyi kurumasını bekleyin. Ama hepsi o kadar pembe değil - açık alan ayakkabıları toz birikmesine katkıda bulunur. raf oldukça ucuza duruyor - bir daha avantaj vardır.

koridorda için ilginç bir çözüm - ayakkabılar için dolap. çanta, eşarp ve şapka - Genellikle diğer aksesuarları saklamak için kancalar ve askı çeşitli sağlanmaktadır. Ayrıca kabine ayakkabı gerçekten bir çok şey var girmek için, yani tavana kadar olabilir.

Açmak için modeller hala kurutma makinesi bulunmaktadır. O önemli bir fark var - bu en kuruma fonksiyonudur. UV lambası varlığı dezenfekte ve nemden hoş olmayan sonuçlar ayakkabı ortadan kaldırır. herkes bu şekilde kurutulabilir - Bu kurutucu ek olarak ayakkabı saklama için talimatları dinlemek gerekir, şebeke bağlantısı gerekmektedir.oldukça büyük bir koleksiyona sahip ayakkabı hayranları, için, mükemmel bir döner mekanizması ile obuvnitsa-standı. yükseklik tavan yapısına küçük flanş arasında değişebilir. Ama mobilya bu parça çok kararsız ve sadece bir dikkatsiz harekettir - Bütün ayakkabılar yeniden monte ve düzenlemek zorunda.

genel olarak dar İnce tasarım, uzun, yüksek ya da katlanır raflar. küçük bir koridor için mükemmel bir seçenek! Gerekli detay üstüne koymak, böylece Ayrıca, açılmamış İnce, sıradan bir taş farkı yoktur. anahtarlar için kase veya çiçek vazo.

koridorda ayakkabılar için Aracı: dar modeli

Mimarlar sürekli "sevindirici" daire oda garip düzeni sakinleri. Giriş salonu istisna değildir. Çoğu zaman, koridor kalem tipi yapmak, böylece normal bir şifonyer ve teslim etmez. Dar ve uzun boylu raflar - bir çözüm yoktur. Derinlikleri eksikliği tam olarak bir çift ve uzunluğu ve yüksekliği en az duvar olabilir.

salon yapılandırma masif mobilya kullanımını engeller ise, Yaz ayakkabı depolama için yoğun kumaşın özel bir ajanda dikebilirsinizsalon yapılandırma masif mobilya kullanımını engeller ise, Yaz ayakkabı depolama için yoğun kumaşın özel bir ajanda dikebilirsiniz

Bu mobilya malzemesinin birkaç türlerinden oluşur:

 • Ağaç;
 • metal;
 • MDF;
 • Plastik.

Bu en güvenilir ahşap yapılar olarak kabul edilir. Bu onurlu ikinci metal obuvnitsa kaplar. Kimse çeşitli fonksiyonları birleştirmek yasaklar - Böyle bir alay, prensipte, ayakkabılar için değil, mükemmel bir depolama sistemidir.

koridorda ayakkabılar için Raf: dikkate alınması gerekmektedir

Koridorda raflar seçim - bu ilk bakışta göründüğü gibi o kadar basit değil.

Böyle karaçam gibi, ayakkabı saklama için güzel bir doğal desenli ahşap kurulu raf monte etmek uygun olabilirBöyle karaçam gibi, ayakkabı saklama için güzel bir doğal desenli ahşap kurulu raf monte etmek uygun olabilir


Birkaç faktörleri dikkate almak önemlidir:

 • Çevre dostu malzemeler;
 • Kapasite ve iyi işlevsellik;
 • Salonun tarzı ile uyumluluk;
 • boş alan uygun büyüklüğü;
 • Güvenilirlik ve dayanıklılık;
 • Farklı boyutlardaki ayakkabılar için raflar olmalıdır.

Obuvnitsy böyle Ikea gibi mobilya mağazalarında satın almak veya salonda (örneğin modüler "Nick" mobilya) için mobilya ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, raf şeylerin çeşitliliği ile takviye edilebilir: bir halı koymak, ayakkabı için öğeleri saklamak için tepsinin altına ayarlanmış bir sandalye koydu. Yakın uygun dışkı olacak.

Çok ilginç bir görünüm metal modeli dövme. Bazen koridorda tezgah veya tezgah iyi üst döşeme ile dekore ayakkabılar altında gerçekten uzun raf vardır. Gerçekten sessizce ve normalde ayakkabıları koymak oturmak mümkün - obuvnitsa küçük, rahat koltuk olduğunu.

koridorda ayakkabı kutusu

koridorda Raf sıkı formu, aynı zamanda köşe değil sadece olabilir. genellikle açı tutmaz ve ayakkabı için bir kutu bunu bir iyi gerçekleşir - Bu kolaylık sağlıyor. Ayrıca yaz ayakkabı saklama için doku ve düzenleyici bir kutu bulunur - basitçe duvara asılabilir. Tabii ki, o topuklu sandalet ile daha yakın tanıdık hayatta ama babet tutmak ve çevirme çok iyi o flop olmaz. Bunu yapmak için gerçeği ile Obuvnitsy iyi çok sert elleriyle değil.

Tumba hasardan ayakkabı korur ve güvenli ve şık tutmak sağlayan mükemmel bir çözümdürTumba hasardan ayakkabı korur ve güvenli ve şık tutmak sağlayan mükemmel bir çözümdür


Ahşap obuvnitsy ihtiyaç imalatı için:

 • Kalem ve bant ölçüsü;
 • Testere;
 • planya;
 • Vidalar;
 • Kil;
 • köşeleri;
 • Tornavida tornavida;
 • Vernik veya boya;
 • Zımpara.

Yan duvarları gördü İlk. Bundan sonra, destek çubukları ve kiriş (enine) hazırlanması. sonradan raflar haline parçaları kesin. Tüm parçalar iyice zımpara ile yuvarlanır edilmelidir. çubuklar, vidalar aracılığıyla yan duvarlara bağlıdır. Arkasında metal köşeler ekleyin. boardlarda raflar koydu. Hazır obuvnitsu, doğal ahşap doku vurgulamak filmi üzerine yapıştırın ya da sadece boya lake edilebilir.

koridorda Ayakkabı için mobilya

koridorda ayakkabı yerleştirmek için mobilya en popüler türü - bu raflar var.

Kitaplık - koridorda ayakkabı yerleştirmek için büyükKitaplık - koridorda ayakkabı yerleştirmek için büyük

Bunlar avantajları çok şey var:

 • yüksekliği değişebilir;
 • teknikleri ve seçim malzemelerinin seti;
 • Çoğu tasarım stilleri uyar;
 • Çok yönlülük.

Çoğu zaman, metal raflar yapılmış. Metal Sanatı hayal gücü için oda verir - Çeşitli monogramları, çiçekler ve soyut unsurlar eşsiz kitaplık olun. daha çok kişisel tercihlerine ve stiline koridor göre göre sipariş yapılabilir çünkü.

Ne yazık ki, kitaplıklar ayakkabı yerleştirmek için mobilya açık türüdür. Ne olursa olsun denemek ne kadar zor, ancak salonda her zaman diğer odalardan daha toz olacak ve hepsi ayakkabıları çözecek. Birçokları için, bu argüman çok önemlidir ve tercih kapalı tasarım türüdür modelleri verilir.

elleriyle ayakkabılar için Kabine (video)

Tüm mobilya obuvnitsa zaten dahil mobilya setleri hariç dışında bir yerde olduğu zaman genellikle, o zaman bile satın obuvnitsy. Bu nedenle, dikkatli seçim göz önüne almalıyız. büyük ölçüde hayatı kolaylaştırmak Obuvnitsa, yaklaşık sonsuza yanılmak için hesaplar ayakkabı dağı kurtulmak ve salon daha işlevsel ve kullanışlı hale getirecek. İyi şanslar!

giriş salonunda ayakkabılar için mobilya örnekleri (iç mekanlarında fotoğraf)

8uyt5r 8uyhgf5 31 215 1921f3d4066bbe26720636 95963548925410 39158d155673 1104684 1006726 0181717PE285194S5

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − = 10

map