The Blogkoridorda özel bir sıcaklık ve konfor yaratan içine mükemmel uyum ayakkabılar için şık ve pratik standı,koridoreSeychas içinde özel bir sıcaklık ve konfor yaratan içine mükemmel uyum ayakkabılar için şık ve pratik standı, istediğiniz ayakkabılar için herhangi standı satın alabilir veya kendiniz yapmak için fırsat var. Farklı malzemelerden yapılmış. Kullanılan malzemeler, pratik ve mekanik hasarlara karşı dirençlidir. Farklı üreticiler tarafından modellerin çok çeşitli alıcılar göz memnun. Yeni teknolojilerin yaş mümkün ayakkabı güzel şekiller ve renkler için desteklerini üretmeyi mümkün kılmaktadır. iç koridor için, kullanımı kolay olurdu uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Ama seçim dikkate salon boyutları ve tasarımı her nüansları alarak doğru yapılması gerekmektedir.


fuaye içine ayakkabı metal Pratik standı

Üzerinde genellikle bu sezonda giymek tüm ayakkabıları yerleştirilen geniş ve kolay olmalıdır durun. Sen, giymek o karışmaz ve çok fazla yer almaz bize kabine veya kiler, çıkarmayın. Şimdi tüm gerekli parametrelere sahip çeşitli modellerin, büyük bir seçim var.

ayakkabılar için metal bir raf seçme koridor alanı boyutu ve özellikleri dayanmalıdırayakkabılar için metal bir raf seçme koridor alanı boyutu ve özellikleri dayanmalıdır

kullanılabilirlik etkileyen çeşitli faktörler ayakkabı açılımı:

 • Bu koridorda sığması gerekir;
 • raflarda yeterli sayıda sahip olmak;
 • Onların yapımında kullanımı kolaydır;
 • üretiminde kullanılan kaliteli malzeme.

satın alma veya ayakkabılar için özel yapılmış bir standı üretimi yaparken Bütün bu özellikler dikkate alınmalıdır. Yani gelecekte başka amaçlar için kullanabilirsiniz.

Eğer uygun bir seçenek bulamıyorum Ama eğer kendi elleriyle yapabilirsiniz. Bu süreç size internette sunulmaktadır gerekli bilgileri, fotoğraflar, hazır çözümleri ve düzenleri, yardımcı olacaktır.


salonda bir koltuk ile ayakkabılar için metal standı

Sen ayakkabılar için yeni bir tavır almaya karar verirler. Nedenleri çok bu ürünü yapmak için: Bu özellik, mobilya yoktu, eski ferahlık ve boyut olarak memnun değildim, devletin çalışması için elverişsiz hale gelmiştir standı veya artık koridorda genel tasarımına için uygundur. Tüm bu yukarıda belirtilen faktörler, yeni stand etme veya üretim için bize bastırıyorlar.

metalden yapılmış en pratik standı. Metal ahşap kütlesinin üzerinde avantajlara sahiptir. Modern teknolojiler güzel ve dövme çeşitli yapmak için izin verir.

Metal ürünler, modern ve güzel görünüyorsun. Malzeme boya ve korozyonu engelleyen koruyucu bir tabaka ile kaplanmış olabilir. Renk paleti herhangi biri olabilir. Koyu tonlu çözümler yaygın olarak kullanılır: mavi, kahverengi, siyah, bordo tonları, gri. fildişi, bej, sarı: Ama iç yumuşak ve parlak renkler gidebilir ışığına. Her koridorda genel sunumunda ve odanın amacıyla bütünsel baktım içinde tutucu kombine edilmelidir hangi elemanlarına bağlıdır.

küçük bir koridor için mükemmel bir seçenek yastıklı koltuk ile kompakt metal standı olacakküçük bir koridor için mükemmel bir seçenek yastıklı koltuk ile kompakt metal standı olacakBir koltuk ile ayakkabılar için metal standı harika bir çözüm olacaktır. Bu çok fonksiyonlu ve kullanımı kolaydır. Onları koymak için, temiz, dantel Yer: Ayakkabı ya ayakkabılar rahat bir pozisyonda oturmak ve eylemlerin bu diziyi alabilir hangi bir koltuk, olduğundan, ayakta ateş gerekmez. Bu sadece koyarak sürecinde zaman tasarrufu, ama koridorda ek ve gereksiz mobilya gerektirmez - bir sandalye veya tabure.

Tasarım gereği, bir metal, bir koltuk ile farklıdır standı:

 • Açık raflar veya kapalı mı;
 • Büyük orta ya da küçük olun;
 • Ek malzeme (ahşap) ile yapılmıştır;
 • Koltuk tarafında veya standın ortasında konumlandırılmıştır.

Bunlar bitmiş bir ürün veya üretim seçerken dikkat edilmesi tüm önemli noktalardır. karşı durmaya karar verdiyseniz, öncelikle ürünün dikkate başka metalin özelliklerini alarak yürütülecektir hangi bir çizim, yapmak gerekir. Bir koltuk donatın fazla konfor için çeşitli yolları olabilir. zarif dövme uygulayarak, bir metalin tüm temel inşaatı yapın. Bir koltuk baz köpüğün altına, döşeme malzemesi ile donatılmıştır. Ya da ahşap bu parçası haline getirmek ve dişli elemanları ile ana metal yapıya bağlı.

Tasarımcı elleriyle koridorda ayakkabı standı

koridorda büyük dikkat, evinize gelen herkes. Bu oda sizin veya misafir uyduğunu ilk. Tüm ayakkabılara, kullanımı kolay ve pratik yapmalıdır ve dış giyim küçük bir alanda yerleştirildi ve mobilya daha az yer kaplar. Eğer ekipman ve kendi yapmak mobilya aşina değilseniz, o zaman elleriyle ayakkabılar için bir stand yapmak gerekir. Tasarlanan devrede veya bitmiş ürünün bir fotoğraf dayanarak, değil zorlaştırmak için.

bağımsız olabilir ayakkabı altında güzel ve işlevsel destek olmak için, ana şey - tasarım duruyor önceden düşünmek ve çalışmak için gerekli materyalleri hazırlamak içinbağımsız olabilir ayakkabı altında güzel ve işlevsel destek olmak için, ana şey - tasarım duruyor önceden düşünmek ve çalışmak için gerekli materyalleri hazırlamak için

Bir kaldırması gerekecek gereken şeyler:

 • Zaman ve para;
 • Gerekli ekipman;
 • Yüksek kaliteli malzemeler;
 • Ek sabitleme;
 • teknik tasarım çizimi.

Başlangıçta tüm bu ile kolayca standa işin başından başlayabilirsiniz.


Ürün, renk, güvenilirlik ve işlevsellik pratik, güzel bir görünüm: Bireysel tasarımın gelişmesi, etkenleri dikkate almak biraz çok gereklidir.

Bu ürünün doğru boyut ve ferahlık projelendirme, uzay koridor artacaktır. Bu kapalı ya da açık raflar içerebilir: bölüme ortak bölümlü dolaplar veya raflar formunda olabilir. şu malzemelerin önerilen - metal ya da ahşap mekanik hasara karşı dirençlidir.

Ahşap veya metalden yapılmış ayakkabılar için bir stand ile salonda Bench

Mobilya üretilen veya unsurları olan bazı metaller ve bunların alaşımları, sahip olduğu mükemmel özellikleri. ayakkabılar için bir stand ile salonda Bench birçok sorunlara mükemmel bir çözümdür. Böyle metalin al niteliği özel bir bölmede olabilir. Sen dilek göz önünde ayakkabılar için Standı ile herhangi bir tasarım bir bank sahip olacaktır. Seçmen ya ürünün taslak gelişimine katılma seçeneği var. Eğer gerekli bilgi ve becerilere sahip Ya da, bunu kendin yap.

ağaçtan dükkanlar herhangi modern iç koridora iyi bir uyum vardır. daha o ayakkabılarını depolayacak bir yer ile donatılmış olacak.

Ayakkabı için ahşap desteklerin Avantajları oldukça pratik ve kullanımı kolay olmasıdırAyakkabı için ahşap desteklerin Avantajları oldukça pratik ve kullanımı kolay olmasıdır

ahşap ve metal tür eşyaların avantajları:


 • mekanik gerilime dayanıklı malzemeler;
 • uzun süre çalışması için;
 • Ahşap ve metal korozyona uğramazlar bir koruyucu kaplama ise;
 • Bu maddeler, insan (zehirli maddeler salgılar olmayan) emniyetli olan;
 • Kullanışlı ve pratik;
 • herhangi bir tasarım, renk ve şekil olabilir.

Ayakkabı için banklar ve bölmelerin kombinasyonu kullanımı bu tür mobilya kolaylık üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. sessizce onun ayakkabıları koymak bankta oturdu, o kadar bağcıklı veya temizlenmiş ve sokağa çıktım. Gerek bu eylem işlemleri gerçekleştirmek için ek sandalyeler koymak.

Elleri (video) koridorda ayakkabılar için bir raf nasıl yapılır

Satın veya kendiniz ayakkabılar için durmasını sağlamak dikkatle bazlı kalmamalı, tat, aynı zamanda salonun boyutuna. Nihai seçim yapmak çeşitli seçenekler dikkate alınması gerekmektedir. Ayakkabı için Standın seçim konaklama dahil bir kişinin rahatlık ve konfor bağlıdır. O kolayca ayakkabılarını çıkarmak ve belirlenen rafta koydu.

salonda ayakkabı için destek örnekleri (fotoğraf iç)

3-8 764 1271411original 14240654371 a60 banketka-V-prihozhuyu-s-polkami-dlya-obuvi Bonsonicom-4 ---- 825x790 galoshnicadlyaobuvivprihozhuyu kak-khranit-obuv-idei-foto32 mebel-brw-alevler-reg1d5-9-Tumba-1enl

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 81 = 89