koridorda asılı tavan yüklemek için 5 İpuçları

koridorda asılı tavan yüklemek için 5 İpuçları

12 October 2017Stretch tavanlar bir koridor gibi seçkin ve özgünlük, hatta böyle küçük bir oda vermek yardımcıBirçok daire ve evler için bir sorun alanına - Stretch tavanlar seçkin ve özgünlük, koridorKoridor bile böyle küçük oda verin yardımcı olur. koridor mobilya birkaç parça sığdırmak için hangi alanı acıklı parçası olacak şekilde Maalesef dairelerin düzeni genellikle yapılandırılmış. Tavan alanının tasarımı ile sorunu çözmek için yardımcı olacaktır. Bir streç tavan yardımıyla koridoru hassaslaştırmak öğrenmek istiyorsanız, aşağıya bakın.


koridorda Asma tavan: oda tasarımı

Genellikle, insanlar diğer alanlarda üzerinde durularak, koridorda tavan tasarımına özel dikkat etmezler. Ancak, bu koridor insanları alır dairenin ilk bölümüdür. Nedenle, mekanın tasarımını dikkate almak önemlidir.

koridorda Asma tavan odasında kendisinin içine akma ve hatta daha parlak ve daha güzel yapmalıdırkoridorda Asma tavan odasında kendisinin içine akma ve hatta daha parlak ve daha güzel yapmalıdır

salonun geri kalanından aşağıdaki özelliklere göre ayırt edilir:

 • küçük bir alan;
 • yetersizlik avize, sadece nokta aydınlatma nokta ya lambalar yüklemek için;
 • açılardan mümkün, burkulmalar binaların, kompleks formu;
 • Odanın tarzının göreceli tarafsızlık.

Stretch tavan tüm bu gereksinimleri karşılamak için kolaydır. koridorda her köşesinde arkasındaki gerçeği ayrı ödemek zorunda kalacak, ancak tavan döşemeleri, hem de tavan dışarı atılmasını kesme ilişkin sorunları önler. Stretch tavan tamamen düz olduğu ve yükleme bir günden az sürer. Profesyonel çalışma iz bırakmaz: odasında toz ve kir olacak.


Bir koridor bütün daire ilk izlenim yaratır, çünkü koridorda Tasarım tavan, en düşünülmüş yaşam olmalıdır.

Uzun bir koridor asma tavan nasıl yüklenir

Uzun koridor çok iyi bir gergi tavan ve uygun aydınlatma yardımıyla yürütülür. Bu odada streç tavan için temel görevi alanın görsel uzantısı haline gelir.

Uzun koridor açık renkler kullanmak daha iyidir için nyatyazhnyh tavan ve aydınlatma tavan alanının boyunca eşit yapmakUzun koridor açık renkler kullanmak daha iyidir için nyatyazhnyh tavan ve aydınlatma tavan alanının boyunca eşit yapmak

Aşağıdaki teknikler uzun koridor hacim duygusu oluşturmak yardımcı olacaktır: 1. Parlak yüzeyi. Nitel parlak yansıtıcı yeteneği ayna yüzeyine neredeyse karşılaştırılabilir. Eğer boşluk genişletmek istiyorsanız Bu etki çok faydalıdır. Bundan başka, yüzey yansıması lambalar ışık, iki katıdır.
 2. birbirinden eşit bir mesafede koridorun uzunluğu boyunca çeşitli noktalar yerleştirin. Bu odadaki doğru aksanı yapacaktır.
 3. Hiçbir zaman hacimsel aydınlatma asmak; avizeler, aplikler ve zemin diğer odalarda geniş izni lambaları.
 4. Tavan da boşluk genişleyecek, duvarlar daha birkaç tonları hafif yaptı.

mobilya seçimi ile son derece dikkatli olun. küçük şirin dolap tercih durdurun. Zaten küçük bir yer yığılan Yüksek mobilya.

dar küçük koridorda tavan düzenlemek için nasıl

koridor tescili için sunulan çok dar ve küçük ise, tavan da bu durumun üstesinden yardımcı olabilir. rakamlar ve projeksiyonlar olmadan hafif parlak yüzeyler için seçim durdurun.

Beyaz streç tavan küçük bir koridor için mükemmel bir seçim olacaktırBeyaz streç tavan küçük bir koridor için mükemmel bir seçim olacaktır

İşte küçük dar koridor çeşitlendirmek yardımcı olacak bazı orijinal fikirler:

 • Orijinal aydınlatma. noktalar ek olarak büyük bir ışık şeridi veya bir koridor veya koridor uzunluğu boyunca birkaç küçük panellerin ortasında bulunan tüm ışık panelleri bakacağız. Genel olarak, ışıkla oynayarak Bir o keyifli olduğu bir rahat ve güzel bir oda yapma biraz yer kazanmak.
 • tavan rengi. Çok sıradışı ve çok uygun (. Yani resim çerçeveleri, duvar kağıdı şeritler, kapı kolları ve) bazı iç unsurları ile kombine parlak kontrast tavan, bak daha açık tonlara favori renkleri seç.
 • Şık ve özgün tavan parlak siyah radikal görünüyor. Parlak noktalar karanlık kaplamanın zarafeti ön plana yardımcı olabilir. Yansıtıcı özellikleri karanlıkta maskelenir etkisini kaldırmak için yardımcı olacaktır.

Sadece yüksek kaliteli kumaşlar ışığı yansıtmak için yüksek bir yeteneği var olduğunu unutmayınız. şirketin eksik etmeyin; Ünlü marka - güvenilir, dayanıklı ve güzel tavan anahtarıdır.

koridorda İki seviyeli germe tavanlar

Geleneksel olarak, büyük odalarda iki seviyeli tavanlar size keyiflerini yaşamaları ve farklı dokular, renk ve desen kullanımı ile ciddi bir kompozisyon oluşturabilir nerede.

Dubleks tavan sizin iç koridor süslemek için yardımcı olacaktır askıyaDubleks tavan sizin iç koridor süslemek için yardımcı olacaktır askıya

o, görsel koridorunu artırmak dekore ve ideal bir konuma aydınlatma sağlayacak şekilde Bununla birlikte, iki katmanı oluşturmak için izin anda geliştirilen teknikler asma tavan.

Ne dar uzay satır içi uygulanabilir filmin gerilim iki düzeyde düzenlemenin yolu vardır:


 1. Küçük bir çıkıntı koridorda hafif koyu parlak yüzey için bir çerçeve yapmak mümkündür. Bu popüler teknik alanı genişler ve tasarım daha tam hale getirir.
 2. koridor uzunluğu boyunca yer alan Hoparlörler kareler. uzunluğuna bağlı olarak 2 ile 5 kareler arasına sığabilir. Bu tür tasarımlar ışık bileşimler için platformun bir tür olabilir. renkli LED'ler ile Bant yükselen tavan etkisi yaratacak ve parlak renkler tavan yüzeyine lüks ve eğlenceli aksanı yapacaktır.
 3. Uzay senin koridorda izin veriyorsa, 2 ya da 3 kat geleneksel dalgasını yapabilirsiniz. kademeli çatı - büyük dikdörtgen bir salon için uygun güzel bir resepsiyon vardır.

koridorda seviyeleri ile oynamak, orijinal mat yüzey parlak desenli birleştirmeyi deneyin. Fotokopi veya hazır dokulu desenleri ile kapsayacak şekilde - karar.

salon ve koridor (video) 'de Asma tavanlar

Koridor - Kruşçev ve diğer küçük dairelerde yaşayanlar için özellikle zor bir konudur. Ama doğru tavsiyelerde kullanarak ve bir uzman danışmanlığında, mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. asma tavan ve aydınlatma kurulumdan sonra size koridorda bilmiyorum! mobilya düzenlemesini dikkate unutmayın; koridorun geleceğin şemaları onarım başlatmak için ustaların verilmelidir. Şirketin seçimi ile dikkatli olun! Sadece kanıtlanmış şirket sınıfındaki her şeyi yapacağız.

salonda Asma tavanlar (fotoğraf)

1 4 8d2515e644a7409bc91416c5f9b03745 242a2f188635af7edb233bcba986af0f 82 1330525190258 1389979077natyazhnoy-potolok-3 1389979083natyazhnoy-potolok-10 1391099450kombinirovannyy-potolok-9 besshovnye13

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 48 = 53

map