koridora Pratik giriş holü: Küçük bir modeli ve avantajları 8

koridora Pratik giriş holü: Küçük bir modeli ve avantajları 8

12 October 2017Salon - daire ayrılmaz bir parçasıdır, bu nedenle koşulların iç mekan ile uyum içinde olmalıdır olduğunuSalon - daire ayrılmaz bir parçasıdır, bu nedenle koşulların iç pomescheniyaKoridor küçük boyutu ile uyum içinde olmalıdır - bu hatta yeni binalarda sadece bir oda, ve diğer her vatandaşın karşılaştığı bazen gerçek bir sorun, değil.


Bu durumu nasıl çözmek ve koridor en uygun, rahat ve pratik yapmak için? Iç mekanın her detayında üzerinde düşünmek birçok sorunu çözmek için, ve akıllıca bitirme malzeme seçimi değer.

küçük koridorlar tasarımı

Koridor, küçük olsa da, birincil olarak işlevsel olması gerekir.

Bu kriter olacak geçerli:

 • son 1 m2 kadar binayı kullanmak;
 • Oda rahat olun;
 • uzay en uygun ve rahatsızlık vermeden kullanıma uygun yapın.

Estetik görev koridor - psikolojik bir bütün olarak dairenin iç insan algısı uyumEstetik görev koridor - psikolojik bir bütün olarak dairenin iç insan algısı uyum


Odanın Disposition iç seçimler öncelikle etkiler. uzun ve dar oda ise, o zaman yapmak Çünkü çekici düzenlemesi oldukça basit yapılacaktır hangi bazı hileler kullanmak gerekecektir. Yani, uzun koridorlarda, onların görünümünü memnun kalmayıp, aynı zamanda bu tür ilginç avantaj vurgulayacak bir kumaş bırakmaya arzu edilir.

onlar görsel olarak pripodnimut duvar veya hacim ve ferahlık etkisi yaratacak bir kare desen, oldukları gibi çok orijinal burada, çizgili duvar kağıdı bakacağız.

Genellikle, bu tür mobilya beri sipariş tercih prihozhki böyle odalarında, birçok avantajı vardır.

yani: 1. Kendi tasarımı kullanarak bir mobilyayı gelişebilir.
 2. kuyu kendi başlarına düşünülmüş Dolum ve mobilya sadece güzel değil, aynı zamanda geniş olabilir.
 3. Ürün istenilen boyuta tam olarak karşılık gelecektir.
 4. Pahalı malzeme bütçe veya tam tersi kullanmak mümkündür.
 5. Dekorasyon ve tasarım çok fazla bugün takdir, bireysel ve özel olacak.
 6. İstediğiniz alanı kullanabilirsiniz. Örnek - Özel Modüler koridor.
 7. her şeyden önce Özlülük ve işlevsellik. Bu iki kriter döşeli karşılaşmamızı ve sunulan ne almayın.

Onların isteklerine gerektirdiği gibi, raflar, askılar ve kancalar gibi birçok oluşturmak mümkündür.

Küçük bir koridora Küçük koridor

Dekor ve küçük bir koridor zor bir görev organizasyonu, ama yapılabilir. Size sonuna kadar uzun koridor donatmak için varsa, bir sonraki odanın duvarına dayanır fazlalaştı, o zaman soyunma odasında bir tür oluşturmak için bir proje yürütmek mümkündür. İçindekiler ve bir oda vermek zor değil neredeyse moda profesyonelleri dizaynları var içeren her dizin: örnekleri, farklı fikirler ve terbiye için birçok seçenek.

nişlerin Giriş salonu kolayca kapalı dolapları çekmece ile donatılmışnişlerin Giriş salonu kolayca kapalı dolapları çekmece ile donatılmış

Bazı durumlarda, kapı bir kayma sağ kare oluşturun. Ayrıca Koridorları küçük türler ve dar giyinme damar tipi duvarları yanı sıra görsel kapasitesini artırabilirsiniz büyük bir ayna boyunca yerleştirildiğinde planı harika görünecek dar.

Yeterli raflar, kancalar ve pouf ile askı olacağı gibi çok küçük koridorlar için genellikle kompakt dolaplar da olsa büyük dışlamak gerekir. Aynalar giriş kapısı üzerinde böyle alanlar yerleştirilir.

küçük bir koridor için fikirler

Küçük bir koridorda onarım yapılması için nasıl fikri iştahlı çözüm ve düşünceli bir yol olmamalıdır.

Dolaplı, geniş bir oda yanılsaması yaratmak için, ayna karoları ile kolay kaplıDolaplı, geniş bir oda yanılsaması yaratmak için, ayna karoları ile kolay kaplı

gerçekleşecek bitirmek için nasıl planlarken, kullanılacak dekor ve mobilya modelleri seçenekleri nelerdir, bu öneriler tasarlamak için dikkat değer:


 1. Küçük koridorları hakiki olmalı, ama tüm yaşam içinde onlara parlak bir aksanı yapmayın. Ancak, koridor - bu evin bir parçası ve tasarımı toplam iç ve tasarım çözümü ile birleştirilmelidir. koridor mutfak veya oturma salonuna açılır, o zaman kendi stil ile uyumlu bakmak gerekir.
 2. Dairede aynı yerde iç kapılar monte edilmelidir vardır. koridorda kadar ışık olmak için, kapılar buzlu camdan yapılmış bir ekleme ile seçilmelidir.

Koridorda prizler, anahtarlar düzenlenmesi gerekir ve onlar evde kurulması halinde gözler elektrik kalkan ve alarm olarak bu ürünleri meraklı gizlendi.

kompakt koridorlar

Missteps ve onarım ve çevre sonrasında kusurların oluşumunu önlemek için kendi düzenleme kendi elleri güzel bir lobi, sadece doğru bir yaklaşım yapmak mümkündür. Küçük bir genişliğe sahip, yüksek giriş salonu - küçük koridorlar için rahat ve çok uygun bir seçenektir.

Koridorda mutlaka çanta ve diğer ihtiyaçlar için bir yer olmalıKoridorda mutlaka çanta ve diğer ihtiyaçlar için bir yer olmalı

Prihozhki özelliği oluşur olmasıdır:


 • raflar;
 • askılar;
 • Komidinler.

Sadece askı altına yerleştirilir osmanlı kıymetli boşluk veya kabine kaydedin. Şimdi mobilya fabrikaları ayakkabılar için raflar ile kombine Poufs gibi transformatörleri, dekorasyon ve özellikle soyunma odaları için ürünlerin çeşitli yelpazesi vardır sunuyoruz. Böylece, aynı anda iki sorunları çözmek mümkündür. Yani, ayakta sonbahardan ilkbahara doğru özellikle dönemde kişinin ayakkabılarında koymak beri, ayakkabı ve aksesuar koymak için, hem de rahatça koridor doldurmak için bir yer bulmak elverişli değildir.

Şu anda, büyük bir koridor için raf üniteleri aralığı, ancak binanın içine bunlardan her biri can mükemmel uymaz.

En iyi seçenek duvara raflar yerleştirilmesidir. eldiven veya konuma geleceğine tuşlarının yüzeyinin genişliği bağımsız olarak seçilebilir, ancak odanın etrafında taşırken yüzden rahatsızlık olmadığını. onlar onun yerine ve her zaman el altında her idi eşarplar, şallar ve şemsiyeler için özel tutucular da unutmayın.

küçük bir koridor tamiri

iç seçmek için oda imkansız olduğunda Bazen koridorda duvarlar böylece ruh üzerinde baskı. Aslında, her şey gerçek, ve sadece küçük ve iddiasız koridorda parlak anları görmek için denemek gerekir.

yukarıdaki kişiyi ve kapalı alan kamufle kalmamanız yerinde koridor armatürleriyukarıdaki kişiyi ve kapalı alan kamufle kalmamanız yerinde koridor armatürleri

Herhangi koridorun temel sorun dikkati çekiyor - şudur:

 • Doğal ışık eksikliği;
 • Yapay ışık minimum;
 • Küçük bir alan.

Bütün bunlar birlikte çok büyük bir rahatsızlık verir ve zamanla vizyon bozulmasına neden olabilir. Bu durumdan en iyi yolu odası yanacaktır aydınlatma seçmektir. Nedeniyle satışında lambalar ve avizeler inanılmaz miktarda olması nedeniyle, ölçülü bir tarzda yapılır ürünlere karar ve aydınlık bir dekora sahip olmaktır.

Bu yüzden koridor daha konforlu hale ve içindeki merkezi ışık, lambalar ve başucu lambası birleştirmek mümkündür. Her doğru zamanda kendi amacı için kullanılacaktır.

Nikolaev oldukça uygun maliyetle satın alınabilir Çok sıradışı ve orijinal bir görünüm LED araziye. Bu bantların yardımıyla odası ve büyük ölçüde parlak bir ışığı açmadan geceleri hareketini kolaylaştırır kapı açılması, kenarlarında, raflarda arka ışık olun. Mükemmel iç vurgu oluşturmak için konfor ziyade parlaklığına yapılmalıdır. Bu nedenle, tasarımcılar büyük çapta parlak vurgular kullanılmasını önermiyoruz. Bu nüans en cazip tuzaklardan uzak olması ve odanın düzenlenmesi üzerine tüm çalışmaları yağma edecektir.

küçük bir koridor varyantları

Ne olursa olsun örnek wenge ya da hakim ne renk için, koridorda mobilya üretimi için kullanılacak ne malzeme nedeniyle, şekil ve giyinme türünü seçmek için gereklidir.

küçük koridorlar için geleneksel kıyasla daha fazla özellik konforlu köşe dolapları vardırküçük koridorlar için geleneksel kıyasla daha fazla özellik konforlu köşe dolapları vardır

Bunlar olabilir:

 • modüler;
 • Hull.
 • köşe;
 • doğrusal;
 • Paralel.

Köşe modüler dolaplar, örneğin, modeller Peri Gizem, renk düzeni çok şık ve modern, özellikle mükemmel herhangi iç uyması ve koridorun bile en kompakt. Bu nasıl mümkün olur? içeride doğa ferah tarafından ve kompakt dış Köşe dolapları. Buna ek olarak, bu tür düzensiz duvarlar, eğimli tavan ve benzerleri gibi 1 metre oda up kusurlarını gizlemek için kullanabilirsiniz.

küçük koridorlar büyük aynalar ile donatılmış olacak gibi davaları, lekeli cam ve mümkün diğer dekor seçmeliyim için görsel oda geniş ve hacim olun.

onlar kara delik bir tür olarak siyah iç mekan öğeleri kesinlikle odanın bütün görünümünü bozan, bu duvar kağıdı ve zemin ışık bile küçük koridorlarda yüklemek yasaktır.

küçük koridorlar için Koridorlar: nasıl iç donatmak için

Her tamir önce devrenin çalışma oluşmuş ve bu koridorun kenarının her görüntüyü en iyi tasarımdır edilmelidir. Onların yardımı ile istediğiniz zaman hakkında dikkatlice düşünmek ve tek nüans kaçırmayın. satışa sunulan 2016 yılında Mobilya hemen hemen sadece moda en iyi seçenek seçmek zorunda ve belki koleksiyonları geçmiş.

Ayakkabı saklamak için salon çekmecede tezgah donatmak için rasyoneldirAyakkabı saklamak için salon çekmecede tezgah donatmak için rasyoneldir

koridorda gerektiği de mobilya parçası:

 • Odanın tarzına uyması;
 • çok parlak nötr ve Be;
 • fonksiyonel ve pratik olun;
 • uzun bir servis ömrü vardır;
 • dayanıklılık Possess;
 • mobilya ve binaları temizlemek için kimyasal ürünlerin bir algı olmasın.

Nedeniyle koridorda insanlar sokaktan doğrudan gider olması nedeniyle, bu oda diğerlerinden daha fazla kirlenebilir, bu nedenle düzenli temizlik etkisi altında bozulmayan bir mobilya seçmek gerekir. Herhangi koridor satın alırken, mutlaka garanti varlığına, dikkat etmelidir, küçük ya da büyük olması hangi kısa sürede kusuru veya hasar durumunda hizmet.

Salon tarafından yürütülür için mobilya seçimi:

 • büyüklüğü;
 • renk;
 • genişlik;
 • Genişliği.

Mobilyanın bitmiş parça mükemmel içine sığacak şekilde odaya sığmayacak her zaman mümkün olmadığı için modüler tasarım, sipariş - tasarım sanatta Uzmanları iyi seçenek olduğuna inanıyoruz. Tipik olarak, konut modeli tatsız bakabilirsiniz kalmaz, aynı zamanda uzay yığılmayı.

iç tasarım koridor (video)

Eğer kendi takdirine ve bütçe malzemeleri, ambalaj ve terbiye seçebilir çünkü Hatta mobilya, daha ucuz. kendi elleriyle evde konfor oluşturma, içine olmaktan zevk alabilirsiniz.

Detaylar: Küçük koridorlar için prihozhki (fotoğraf örnekler)

11445529712 6f59e 9-47 1920x1080resizeinterior1937851377007979 2016-11-17-582dbc6c3a205 1275223original 440081106600 89342344 1419849910prihozhaya-komnata-7 144973812810

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − 47 =

map