koridora Kompakt köşe giriş holü: tadı ile mobilya seçmek

koridora Kompakt köşe giriş holü: tadı ile mobilya seçmek

12 October 2017koridor daha işlevsel şık köşe koridor kullanabilirsiniz olunEğer küçük açının geleneksel koridorları aksine şık köşe prihozheyGlavnoe kullanabilirsiniz koridor daha işlevsel haline getirin elverişli olmasıdır, sen dairenin hemen her iç tasarım ve duvar renkleri kolayca uyum sağlayabilir. Ama bir koridor seçeneği ile yanlış olmamak, tam olarak salon köşe duvarlarının altında ölçümlerini gerçekleştirmek ilerlemek zorundadır. Diğer bir fark - fiyat. Daha az malzeme senin salonun üretimine harcanacak Sonuçta, maliyet düşecektir. mobilya pazarında Günümüzde bulabilir ve düzgün dairenin içini donatmak amacıyla her şeyi almak.


küçük koridorlar için küçük köşe Lobi: nasıl seçilir

Bugün, çok popülerdir bugün küçük köşe kullanabilirsiniz küçük koridor dönüşümü ve salonun küçük boyutu bu dairenin tüm misafirler kıskandıracak layık tasarım çözümleri dönüştürülebilir. Neredeyse her boyutta ve alanın bir oda için iyi bir seçenek, bir açısal koridor çağrılabilir. senin dekor sığar şey bulmak için, sonra fiyatları hakkında konuşmak ve size küçük açısal koridorları bir resmini vermek yoktur, herhangi bir mobilya mağazasının içine bakmak.

Ayrıca kendi tercihleri, arzuları hakkında konuşmak ve daire onun iç hakkında biraz bilgi, doğru bir onun renkleri almak için, salonun büyüklüğü seçimini belirlemek mümkün ve hatta malzeme olacaktır.

o ve odada fazla yer fonksiyonel, ferah işgal edip etmediğinin bir koridor köşesinde Avantajlarıo ve odada fazla yer fonksiyonel, ferah işgal edip etmediğinin bir koridor köşesinde Avantajları

Köşe koridor seçerken, aşağıdaki özelliklere göz önünde bulundurun:

  • işlevsellik;
  • bir apartmanda montaj ve kablolama kolaylığı;
  • genişlik;
  • malzeme;
  • Tasarım köşe koridor.

Kuşkusuz, küçük lobi daha kolay ve inşa etmek ve oda için optimize ucuzdur, ancak düzgün bu amaç için kullanılabilir alan elden önemlidir. O bunu başarmak için her zaman mümkün değildir, ama tecrübeli bir tasarımcının tavsiye gereksiz olmayacaktır. Büyük bir giriş salonu varsa daha geniş olduğunu ve ek bölümlerin kurulumu gerektirmez, ancak fiyat kesinlikle çok daha yüksek olacağı gibi, bu, dolap ayarlamak en iyisidir.


Küçük bir köşe koridor Özellikleri

Biz zaten küçük boyutlu farklılıkları zamanki köşe koridor ele aldık. koridorda için mobilya seçerken Şimdi tasarım kararı üzerine inşa edilecek. Daha önce bahsedildiği gibi, dairedeki eşyaların bu tip popüler olan hatta Lütfen sitede koymak şeyler için bir depo arayabilirsiniz mobilya, iyi olacak bir kır evi, olalım.

temel amacı her zaman açık giysiler için köşe koridor olmuştur, ancak çeşitli ev bagaj ve hatta ayakkabı saklayabilir (raflar, bireysel bölümleri, ekler, ayna ve kapı ile) türleri ve çeşitli boyutları vardır. Ancak küçük koridorlar için bu küçük köşe açısından, bunlar ağırlıklı olarak giyim depolama için kullanılır.

Küçük köşe koridor hızlı ve kolay giysiler ve ayakkabılar hem gizlerKüçük köşe koridor hızlı ve kolay giysiler ve ayakkabılar hem gizler

koridor gereksinimleri, koridorlar ve ucuz çeşitleri ile donatılmış olmalıdır en temel unsurlar bağlı: Bir gardırop, askı ve aynalar monte etmek için takın, iç ve kulaklık koridoru uygun diğer bileşenlerin varlığını gerekirse, o zaman değişir doğrudan sizin hayal üzerine. Herhangi mobilya düzgün bütün daire ve odaların iç uyması gerekir: Her zaman dikkate önemli bir gerçek alınmalıdır.küçük salonda Köşe salonu: En iyi seti

koridorda seçerken, büyüklüğüne ve binanın alanı bakmak, bu yüzden engel veya koridor açıklıklar müdahale etmez. Mükemmel ev çok önemli bir bileşeni kolaylık değil, aynı zamanda konfor konusunda unutmamalıyız.

Eğer küçük koridor alanına sahip olduğunu varsayalım, o zaman, küçük boyutlu açısal koridorları modüler formu tercih ettiği en gerekli öğeleri eklemeyi unutmayın öneriyoruz.

Köşe koridor seç koridorda boyutuna ve özelliklerine dayalı olmalıdırKöşe koridor seç koridorda boyutuna ve özelliklerine dayalı olmalıdır

yani:

  • çekmece raflar (kutu) ile göğüs;
  • Ayakkabı için bordür;
  • Şapka raf;
  • ek bölümler yükleme imkanı.

son nokta çok önemlidir, ek cebi yükleme gibi, gündelik dolap, aynı zamanda gelecek sezon için ertelendi gereken şeyleri sadece saklayabilir.

Küçük bir köşe koridor seçerken giriş holü bir tür sahibi burada yaşıyor ne gösterdiği gibi, dairenin büyüklüğü değil, aynı zamanda bir bütün olarak tasarım sadece dikkate alınması gerekmektedir. koridor malzemeler böylece zemin, tavan, duvarlar ihtiyacı vardı ve mobilya birbirleri ile birleştirilmiştir. tasarımda tüm küçük ayrıntıları sizin hayal ve bütçe sadece bağlıdır. doğru aşağıda okunan sizin koridorda boyutunu belirlemek için.

küçük koridorlar için Köşe lobisini: boyutu nasıl seçilir

Bize köşe koridor boyutunu seçmek için en iyi olanı geri dönelim, bu nedenle iç için optimize edilmiştir ve daire ile birbirlerine uyarlar. Şimdi pazar zaten mobilya montajı birçok seçenek sunar, evet, o çok güzel ve işlevsel, ancak daire için uygun değildir. Nedenle gerekli boyutlarla sipariş için salonunu daha iyidir. açısal koridorları temel boyutları seçerken dikkate alın - bölümün genişliği ve yüksekliği.

koridorun iç konforlu ve uyumlu bir oldu için, koridor odanın şık bir tasarım tamamlamalıdırkoridorun iç konforlu ve uyumlu bir oldu için, koridor odanın şık bir tasarım tamamlamalıdır


Standart boyutlar şunlardır: 2-2.5 metre boy ve 1-2 metre uzunluğunda, hem de kurulum açısı, yine, tüm daire yerleşimine bağlıdır. Biz açısal salon vb aynalar, ek kaideler, gibi ek elemanlar, oluşacak dikkate alırsak, o zaman onlar da sırayla dikkate alınmalıdır. uzunluk: - 1,5 metre, boyu - 2.5 m2 m genişliğinde en yaygın varyantları ölçüler salonları bulunmaktadır.

İpucu: görsel olarak kapı yakınında bulunan açı, bir dar koridordan geniş bir görünümünü vermek salona yerleştirmek daha iyidir.

koridora Küçük ölçekli giriş holü (video)

bornoz ve Headdress bırakmak için bir yer var, hemen rahatça oturabilir daire, gitmek güzeldir, katılıyorum. apartmanda Köşe salonu böyle mobilya başarılı düzenlemesi ile iç iç koridor ile mükemmel gidecek. Yol anlamıyla her santimetrekare, bu çözüm mükemmel değildir, ama düzgün tasarım kararı, doğru bir açısal koridor tedavi aldıysa, mükemmel koridor alanı düzenlemek ve misafirler dairenizde rahat hissetmesini sağlayacak hangi küçük bir koridor için en başarılı seçenek, .

Küçük koridorlar için örnek olarak köşeli Ön oda (verilmedi)

0o6SpsxwHc 2fca464f4abcbfab2e1d19c9eb00c964 4e92a 5 2untitled 13933 bebac52e93ba8347613bb9171385b61f1 iCfdm8m5n2 inanılmaz siyah-taşınabilir-dolap-dolap-IKEA ile-asılı-raf-de-large-ayna-artı-çekmeceler görüntü 283069


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =

map