koridor ve banyo arasındaki duvarı dikin

koridor ve banyo arasındaki duvarı dikin

12 October 2017Şık duvar olabilir odası ve koridor arasındaki boşluğu Delineategiderek iç duvarları dikme olan dairelerde şık peregorodkoyKrome taşıyan duvarlar olabilir odası ve koridor arasındaki boşluğu Delineate, bunlar çeşitli işlevleri yerine getirir. bölümü farklı bir malzemeden yapılmış ve element imar olarak hizmet olabilir, herhangi bir depolama için bir destek gibi hareket eder veya dekoratif işlevleri yerine getirmektedir. koridor ve oda ayrılmalıdır Bu takdirde, bölme yardımıyla, bu nedenle evin iç mekanına bitmiş olsun.


Nasıl koridor ve oda bölümü bölmek için

Dairenin imar insan varlığının çok önemli bir anlamı yoktur. Herkes ofiste merkezli olmak, yatak odasında huzur ve sessizliğin tadını sevdiği köşesinde dinlenebilir istiyor. Ama her zaman daire yeniden planlamak ve odanın tarihlerde iradesiyle bölmek için büyük ölçekte çalışmaz. Çıktı konut tam rekonstrüksiyon için mükemmel bir alternatiftir iç bölümleri yer almaktadır.

Bugüne kadar, en popüler alçıpan bölme vardırBugüne kadar, en popüler alçıpan bölme vardır

koridor ve oda ve mobil duvarların montajı arasındaki ana duvarın yıkılması sonra, artırmak ve uzay azaltmak mümkündür. dar geçitler ve ekstra kapılarını Kayıp ve sınır restore deplasman bölümü kanatlardan sırasında.

malzeme farklı bölümleri olabilir:

 1. ağaç;
 2. cam;
 3. Akrilik malzeme;
 4. Alçıpan;
 5. polikarbonat;
 6. tuğla;
 7. Köpük bloklarının;
 8. Kombine - metal ve metal, plastik, cam, bambu, tekstil ve diğer uçlar yapılmış bir gövde.

Alçıpan bölmeler duvarı tamamen taklit eder. Onlar mükemmel düz ve pürüzsüz duvarlara yüzeyini, hem de kolay kurulumu oluşturmak için yardımcı olur. Böyle bir yapı tasarımı uzaya uyuyorsa Onlar eğri olabilir. rafları, çiçek saksıları, gardırop, kaide üzerinde bir akvaryum, vb: Eğer ölçüde hareket etmek istemiyorsanız, size odadan koridor ayrı görsel olabilir Benzer bir imar görsel bir kontrol noktasının yaşam alanı ayırır.


bölümleri sürgülü Avantajları: bir koridor aynı odayı paylaşan

Bölme maksimum konfor bir iç çözelti haline getirilmesi, diğerinden bir alanı ayırmak uygunluk göstermesine olanak tanır.

İç özgün ve güzel bu eğlenceli sürgülü bölümü olunİç özgün ve güzel bu eğlenceli sürgülü bölümü olun

Ne olursa olsun kayar bölümlerden malzeme bir çok avantaja sahiptir: 1. Ciddi çalışma gerektirmeyen tamirat sırasında planlama çeşitli görevleri çözmek yardım edin.
 2. Onlar büyük nakit harcamalarını gerektirmez.
 3. en kısa süre içinde, herhangi bir odanın görünümünü değiştirmek. bir oda bölücü olarak böyle küçük daire için Kruşçev iç çözümler sorunlar için mükemmel bir yapı malzemesi haline gelir.
 4. Dışında farklı yönlere gerekirse odanın parçası haline gelir.

Koridorda, çocukları en ve ebeveynlerin yatak odası mutfak kapalı bölümü bir ihtiyaç olduğunu beri bu tür bölümler yaygın toplumda yayılır.

ortak koridor bölümü: ipuçları ve inşaat meşruiyetini sorgulama

Çoğu zaman ortak koridor büyük ve daire giriş kapısı biten bir oyuk vardır. Çeşitli (genellikle metal) bölümleri bu bölümünde kapalı Birçok çit. Ama yasal mı? Koridor - evin tüm daire sahiplerinin mülkiyet parçası. Böyle mezhkvartirnyh merdiven bir daire sakinleri ait değil. Duvarların ereksiyon izni sadece kiracı genel kurul sırasında elde edilebilir.

bölüm koridorunu geniş yapacaktırbölüm koridorunu geniş yapacaktır

Daha fazla bilgi almak gerekenler:

 1. Keyfi yapmamalıdın, koridor kapalı bölümü. Kapı kilidi eksik ise iç erişim evin herhangi sakini tarafından kullanılabilir beri Ancak, bu bölüm oldukça helaldir.
 2. Sen denetim otoriteleri (örneğin konut muayene kuruluşları) bildirmelidir. Bir toplantı ve kiracıların onayı küçük olacaktır.
 3. Bir bölümü sadece özelliğinde çok düz varlığına atıfta edilebilir koyun. Muayene belgelerinin üretimini gerektirebilir. Çıkarılabilir konut tür eylemler yasadışı.

Dahili duvar kapı kilit ihlal edilebilir olan özellikle böyle bir yapının inşasında yangın yönetmeliği,. Böyle bir durumda, dava mahkemeye gidebilir.

koridor imar

İmar - Bu prefabrik evlerde koridorlar için en iyi seçenektir. Bu gibi küçük bir alan bölgeye bölmek için oldukça zordur, ancak karar görsel geniş yapacak ve işlevselliği artacaktır.

Alçıpan güzel bir görünüm, ama işlevsel da sadece karakterizedirAlçıpan güzel bir görünüm, ama işlevsel da sadece karakterizedir

küçük bir koridor için kemerli duvarları uygun. Onlar bölgeleri 2-3 içine alan bölün. Üçüncü mutfak ve başka oturma odası arasında geçiş olacak tutmak için - ilk giysi ve ayakkabı ve diğer kaldırmak olacaktır.

alanları ayırt edebilirsiniz:

 1. Mobilya. Bir yandan farklı şeyler için diğer tarafta olan yerleştirilen dahili dolap ayakkabılar için askı ve yan tabloları monte. Kabine askı daha farklı bir renk olmalıdır.
 2. duvarları Dekorasyon. Farklı alanlarda çeşitli duvar kağıdı yapıştırılır veya farklı renklerle boyanmış. Onlar uyum gerekir, ama çok farklı değildi. Mükemmel ahşap lambri kaplamasına bakacağız.
 3. Farklı zemin kaplamaları, böylece aşınmaya dayanıklı malzeme seçimi gereklidir. Cinsiyet düzeyli olabilir.
 4. giriş bölgesindeki ve koridor alanının vurgulama.

Fonksiyonel bölüm koridor - odası (video)


evdeyken konforunu artırmak için - biz iki boşluk paylaştığınızda, biz tek bir hedefi ararlar. Bölümler herhangi tasarımında büyük bir uyacak en işlevsel ve kolay kullanımlı tasarımı vardır. herhangi bölümünün önemli bir avantajı dekore edilebilir olmasıdır. Bu seçenek değiştirmek isteyenler için idealdir. Aynı zamanda bölme geçici özel alanda dinlenmek için izin verir.

mutfak tasarımı, koridor ve oturma odasında (iç fotoğraf) arasındaki bölme

1b5f7 orijinal 15-Gostinaya-s-kuxney 155 50b9e9a3e3bf82c318a08e46b5d72e23 01907 4110 640992 a951905f6ff86160b87ed8d56711248a arka-iz-gipsokartona-11

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 91

map