Koridor Tasarım: 35 fotoğraf ve moda trendleri 2017

Koridor Tasarım: 35 fotoğraf ve moda trendleri 2017

12 October 2017Koridor sadece güzel bir görünüm olabilir, ama aynı zamanda pratik olmalıkoridor güzel görünüm, aynı zamanda praktichnymSovremennye eğilimler işleme tesisleri ancak sevinmek edemez olmak sadece olmalıdır. Kendi kendilerine odanın tasarımına yol o kadar basittir. Ancak her basitlik birçok çabalarıyla elde edilebilir. Tasarım Resimler 2017 Koridor genel iç tasarımı ile uyum içinde en çok stili seçmek için yardımcı olacaktır. Koridor pratikliği ve güzel bir görünüm birleştirdiklerini olması önemlidir. Ağır ve genel iç vazgeçerek demektir moda minimalizm, Bugün.


Koridor 2017: Tasarım kuralları

Onarmak başlamadan önce, dikkate odası, onun işlevleri ve yüzey işlem tiplerinin alanı alacak bir plan yapmak gerekir. Koridor ilk etapta çekici olması. Sonuçta, bir ev veya daire başlangıcıdır.

her durumda bir koridor tüm binaların "resmi" kırmak olmamalıdır. onun yürütülmesi için stil başka ayarlanırsa, bu uyum iç diğer stilleri ile tezat olmalıdır.

stilleri Karıştırma sadece büyük bir alana sahip daireler için mümkündür. stilleri Çok büyük çeşitlilik bütün daire tatsız olmazdı aslında yol açar. öğe olmalı Her oda onları bağlayacak bazı stil koyar.

Stil büyük salon tüm tesislerin iç diğer stilleri ile tezat olmalıdırStil büyük salon tüm tesislerin iç diğer stilleri ile tezat olmalıdır

Tasarım Kuralları:


 • dikkate binanın özelliklerini alın.
 • dikkate koridorun boyutunu atın.
 • Gerekli mobilya minimum sayıda belirleyin.
 • Harmoniously bittikten Mobilya ve dekor elementlerin her türlü birleştirir.

yaşama tasarım fikirlerini başarıyla uygulanması için, tasarımın temel kuralları takip etmek gerekir. körlemesine modayı takip etmeyin. Yeni trendler dairenin sahipleri sevdim önemlidir.

Modern bitirir koridorda Şekilleri

Farklı tasarım seçenekleri koridor. Bunlar boyut, aydınlatma ve işlevsellik olarak tesislerinde, özelliklerine bağlıdır. Güçlü nem, kir ve toz yeri - O dekorasyon ve mobilya için doğru malzemelerin yanı sıra giriş holü seçmek önemlidir.

Koridor şık ve güzel görünmek için değil, aynı zamanda pratik, duvarlar, tavan ve taban dekorasyonu dikkat etmek önemlidir.

koridor sadece renklerin parlak paleti ve malzemelerin basit dokusunu kullanarak sorunu daha iyidir. Tavan yaygın olarak kullanılan çekme yapıları bitirme için. laminat, parke ya da karolar - duvar kağıdı veya dekoratif sıva ve döşeme ile dekore.birbiri ile uyum içinde olacağını yüksek kaliteli malzemeler seçmeliyim salonu vermek içinbirbiri ile uyum içinde olacağını yüksek kaliteli malzemeler seçmeliyim salonu vermek için

Ne aramaya:

 • Malzeme neme dayanıklı olmalıdır.
 • Tüm bitirir komplikasyonsuz bakım içermelidir.
 • zemin kaplaması sağlam ve mekanik hasarlara karşı dayanıklı olmalıdır.

Bitirir birbirleriyle kombine olması önemlidir. malzemelerin çeşitli ile, tasarım yüzeyleri orijinal ve şık olabilir. tavan ve zemin için, ilginç bir çok düzeyli bir yapı kullanabilirsiniz.

küçük bir koridor 2017 Tasarım

salona dekore edilecek bir stil, seçerken, onun büyüklüğüne karar vermelidir. koridor için her şey minimalizm kullanmak en iyisidir. Bu mobilya ve dekoratif unsurların büyük bir yığın vazgeçmek gerektiği anlamına gelir.

Farklı malzemeler ve bunların renk görsel olarak, büyük geniş, küçük ya da dar hale mekan algısını etkileyebilir unutmamak önemlidir.

Tasarımcılar görsel alanı genişletmek demektir teknikler cephane dolusu var. Bu parlak bir renk yüzeyi olabilir. Bir duvar ve mobilya üzerine bir ayna kullanabilirsiniz.

görsel küçük bir koridor artırmak için, aynayı kullanabilirsinizgörsel küçük bir koridor artırmak için, aynayı kullanabilirsiniz

Küçük bir oturma odası tasarımı:


 • tıkanıklık mobilya terkedin.
 • Modüler yapıların lehine bir seçim yapın.
 • Yüzey İşleme hafif gölgeler kullanın.
 • parlak bir yüzeye sahip mobilya seçin.

Eğer tasarımın bazı kuralları takip ederseniz Küçük giriş holü, şık ve güzel dizayn edilebilir. Açık renkler oda görsel daha büyük, koyu hale - boşluk gizlemek. Niteliksel kapsama unutmak için önemlidir.

Koridorlar, yeni 2017 yılında öğeler: Fotoğraf ve moda renkler

Yeni eğilimler iyileştirme koridor ışık tonları düşündürmektedir. Renkleri seçerken daire genel tarzı dikkat etmek önemlidir. Beyazlar, uzay büyütmek yardımcı salon aydınlık ve sıcak yapacaktır.

Görsel bir etki yaratmak istediğinize bağlı olarak renk seçmek gerektiğini belirtmek gerekir.

binanın sahipleri sevmiyorum moda renkleri seçmeyin. duvar dekorasyonu için modern ve moda malzeme duvar panelleri vardır. Sen paneller, duvar kağıdı ve fotoğraf kağıdı birleştirebilirsiniz.

Bugüne kadar, modaya uygun renkler doğal, ahşap, taş ve bej renklerBugüne kadar, modaya uygun renkler doğal, ahşap, taş ve bej renkler


Trendy tonları:

 • doğal;
 • ahşap;
 • taş;
 • Bej.

Moda trendi - Farklı bitirme malzemelerinin bir arada. birleştirerek alan zonlu edilebilir. Eğer bitirme malzemeleri üslup desen yapabilirsiniz.

2017 yılında koridorun İç: Mobilya seçimi

Koridorda genellikle şeyler, ayakkabı ve çeşitli ekipman çok tutulur. Her şey sığdırmak bir mobilya seçmek için önemlidir, ancak bu bütün koridor kadar karmakarışık olmaz. Tasarımcılar sıklıkla şeylerin yeterince büyük miktarda depolamak için izin entegre sistemler kurulması düşündürmektedir.

Birden depolama sistemlerini kullanmak daha iyidir, tüm uzay çaldı tek boyutlu durumda, yükleyebilir.

Bugün, modüler sistemlere moda oldu. Onlar sadece şık bir görünüm var, ama aynı zamanda en uygun yer modüllerini izin vermek. Bu düzenleme alanı kaydetmek yanı sıra koridor boyunca kolay hareket yapmak için yardımcı olacaktır.

koridor mükemmel modüler mobilya için: çok pratik ve işlevseldirkoridor mükemmel modüler mobilya için: çok pratik ve işlevseldir

Mobilyanın ayarlayın:

 • Dolap;
 • Ayakkabı için bordür;
 • asma:
 • Raflar.

salonda kolaylık sağlamak için rahat ottoman düzenlenebilir. uzay izin veriyorsa, o güzel küçük bir kanepe bakacağız. o bölgede konforlu bir konaklama müdahale etmemesi için mobilya insan sayısı göz önüne alındığında, düzenlenmelidir.

giriş holü, modern tasarımı (video)

koridorda onarım çalışmaları, tüm daire genel tarzını göz önünde bulundurulması önemlidir. koridor pratik olmalı, ancak aşırı değildir. uzayın bu tip tasarım için en iyi tarzı minimalist. O, tüm yüzeylerin mobilya, basit ama şık bitirme minimum önerir. Hesaba odanın büyüklüğü almak önemlidir. Modern eğilimleri doğal malzemeler, parlak renkler kullanılmasını öneriyoruz.

2017 yılında koridorun tasarımı (iç fotoğraf)

1-163 1-4 4 3 09 010 17-prih1 78 1012 36

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − 86 =

map