koridor 4 kapak sürümlerinde zemin tasarımı

koridor 4 kapak sürümlerinde zemin tasarımı

12 October 2017Organik iç sığacak ve ona tam bir türü vermek bir koridor böyle bir zemin seçmek gerekirOrganik iç uyması ve ona kayıt Bugün koridor ödeme nedeniyle ilgi tam bir türü vermek bir koridor böyle bir zemin seçmek gereklidir. Koridor - bu pratik değil, aynı zamanda estetik olarak çekici değil sadece olmalı, böylece ağırlamaktadır ilk oda. Duvarlar ve tavandan zemin bitirmek için, tüm yüzeylerin dekorasyon dikkat etmek önemlidir. kir, toz, topuklar gelen su basıncı: o çeşitli olumsuz faktörler tarafından etkilendiği olarak koridorda zemin tasarımı, özel dikkat gerektirir.


Zemin koridor varyantları: Popüler kapağı

Bir ev veya daire sahipleri malzemelerin kalitesi yüksek talepler olmalıdır. Onlar, çekici görünümü, kolay temizlenebilir, dayanıklı olmalıdır. Üreticiler döşeme için geniş bir malzeme yelpazesi sunuyoruz.

mekanik etkilere ve nem korkmuyorlar doğal malzemelerin moda kullanımında Bugün.

Koridor nemin olumsuz etkilerinden ve bu karo olarak diğer çevresel faktörlerin korkmayan bir zemin seçilir daha iyidirKoridor nemin olumsuz etkilerinden ve bu karo olarak diğer çevresel faktörlerin korkmayan bir zemin seçilir daha iyidir

Suni maliyetinden daha birkaç kat daha yüksek doğal malzemelerin maliyeti. Doğal kaplamaların özelliği seyrek paleti olduğunu. Ancak, bunlar şık ve zarif görünmek söyledi edilmelidir.

Kapsama seçenekleri:


 • linolyum;
 • laminat;
 • parke;
 • hasır;
 • karo;
 • Doyurucu tabanları.

Muşamba doğal ve yapay olabilir. değerinin düzeyinde malzeme kalitesine bağlı olarak değişir. Ahşap parke ve görünüm laminat rakipsiz güzelliği. Ama fayans şık ve uyumlu bakmaktır pratik bir malzemedir. lekelerin kullanılmak üzere temin malzemelerin bazı döşeme için.

Giriş holü: tasarımcı ipuçları

seçme ve koridorda döşeme malzemeleri satın alırken sadece kendi kalitesine dikkat etmek önemlidir ama aynı zamanda nasıl görüneceğini hayal etmek. Tüm ayrıntıları dikkate almak gereklidir: duvarların kombinasyonu, farklı malzemelerden, renk seçenekleri kombinasyon. Tamir için başarılı oldu, sen tasarımcıların yardımına başvurabilirsiniz.

döşeme seçimi duvar ve mobilya malzemelerinin seçimi ile eş zamanlı olarak yapılmalıdır.

zemin kaplaması tekdüze, örneğin, laminat fayans önlemek için kombine edilmelidirzemin kaplaması tekdüze, örneğin, laminat fayans önlemek için kombine edilmelidirrenk düzenleri dikkat etmelidir. döşeme için, uyum olacak birkaç renkleri kullanabilir ve kontrast oynayabilirsiniz. Her durumda, zemin rengi dekoratif unsurlarından biri ile kombine edilmelidir.

İpuçları tasarımcıları:

 • tonunda yapısında mobilya ana unsurları ile bitirme Kombine zemin. Burada ışık ve genişletmek veya hayali boşluk daralır renk oynayabilir.
 • döşeme malzemeleri farklı uygulayabilirsiniz. En büyük etkilere maruz Dilimi daha dirençli bir malzeme kaplanabilir.
 • Sen parke ile laminat veya kiremit muşamba ile birlikte oynayabilir. Bu teknik imar odası için kullanılabilir. Başlangıçta bir parlak tavan yansıyan Radius deseni, bakacağız.
 • mermer eklerin kullanımı zemin lüks ve pratik olun.

Tek bir kompozisyon prensibini takip etmek önemlidir. çok katmanlı tavan takdirde, zemin bir çok düzeyli yapmak da mümkündür. Bu durumda, tavana şekiller yansıtmalıdır.

Giriş salonunda katta koymak daha iyidir: seramik karolar

Porselen karo - koridor bitirme için ideal olan bir malzeme. Seramik karo temizlenmesi kolaydır, bu sağlam hasarlara karşı dayanıklıdır. satın alma veya ait olduğu hangi sınıf görmek için fayans sipariş ederken. Sınıf C ve D ise A ve B, dayanıklı malzemelerdir "blunder."

Seramik karo biz darbe direnci ve güzel bir görünüm bahsetmemiz gereken birçok avantajı vardırSeramik karo biz darbe direnci ve güzel bir görünüm bahsetmemiz gereken birçok avantajı vardır

O parlak fayans oldukça travmatik hatırlamak önemlidir, yüzden bir mat yüzeye sahip kaba döşemek için tercih vermek daha iyidir.

Karanlık bir renkte yapılmış koridor, olarak, ışık karoları koymak en iyisidir. Parlak bitiş tüm renklerin çini kullanımına izin verir. Renk karoları birçok seçenek vardır. Genel iç tasarımı ile uyum içinde en olacak birini seçmek önemlidir.

granit fayans Özellikleri:


 • güvenilirlik;
 • dayanıklılık;
 • Başarılı karşıt nem ve kir;
 • Olasılık ısıtma yüklemek.

Online nalburdan veya sırayla olabilir bir kiremit al. karoların Renk ve doku çok farklı olabilir. Fayans ahşap veya taş yüzey taklit edebilir.

Zemin koridor koruduğunu: muşamba yatıyordu eğer

Bu tip kaplamalar ev ve daire sahipleri arasında popülerliğini kaybetmez. Bu malzeme özellikleri ve özelliklere sahiptir. Bu, güvenilir ve yüksek kaliteli bir kaplama olarak kendini kanıtlamıştır.

daire oyunları katta düşmek sık sırasında küçük çocuklar, eğer Laminant durumda uygundurdaire oyunları katta düşmek sık sırasında küçük çocuklar, eğer Laminant durumda uygundur

Daha önce, muşamba sadece doğal malzemelerden imal edildi. Şimdi bunun imalatı için sentetik malzemeler kullanılmaktadır.

Sentetikler uzun. Üstelik muşamba bu tip renk ve desen çeşitliliği sunulmuştur. ahşap, taş: Sentetik linolyum doğal malzemeler taklit edebilir.


muşamba avantajları:

 • Kalitatif Malzeme;
 • güvenilirlik;
 • Uzun kullanım ömrü;
 • nem direnci;
 • Bol çeşit.

muşamba seçerken, dikkatli olmak önemlidir. Düşük maliyetli malzemeler tercih vermek gerekli değildir. Bu seçim kaplamanın çok kısa bir süre süreceği neden olabilir.

girişinde zemin modern tasarımı (video)

onarım önemli aşaması - koridor içinde zemin yapma. Ne kapsama seçmek için, herkes kendisi için karar verir. Bu daire iç önemli bir rol oynar. Duvarlar ve kombine zemin dolgu önemlidir. Çok popüler sıcak kiremitli kat. Eğer zemin yapmak için açık veya koyu seçebilir renklendirin. Beyaz veya kombine olabilir. Paul kendi ellerinizle yapılabilir. onarımlar zemin düzeyini belirlemek gerekir önce. Hesaba banyo ve koridor arasındaki farkı almak önemlidir. onlar tarafından yakınsa.

koridorda zemin tasarımı (fotoğraf örnekler)

2resize1 157 5 2d6afcc6d17934ac4041c53d422bf4d5 10-51 11-10 38 19403 1387981508img3542 a853b8c794

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + = 16

map