Konstrukcja sufitu w hali (35 zdjęcia)

Konstrukcja sufitu w hali (35 zdjęcia)

12 October 2017Kiedy przygotowuje się do naprawy ważne jest, aby myśleć o każdy szczegół wnętrza, szczególną uwagę należy sufit, ponieważ ustawia ostrość w całym pomieszczeniuPodczas przygotowania do naprawy jest bardzo ważne, aby myśleć o każdy szczegół wnętrza, szczególną uwagę należy sufit, jak to określa nacisk na wskroś możliwości naprawy komnateSovremennye zapewniają ogromny zakres - można zarabiać na życie, tak że nie można odróżnić od luksusu auli. Albo można iść na temat idei sportowych - wnętrze i sportowy szyk ozdobić pokój w swoim mieszkaniu. Sufit - to detal, bez odpowiedniej rejestracji jest idealnym naprawa blaknięcie.


Sufit w pokoju 20 metrów kwadratowych. Opcje mody: m

Jest to jeden z najbardziej standardową wielkość pokoju dziennego (Hall), ponieważ często koncentruje się na przykładach konstrukcyjnych takiej właśnie sufitu. Tutaj wartość jest wysokość sufitu. Jeśli jest wystarczająco wysoka, można bezpiecznie dokonać wielopoziomowego sufitu. Jeśli struktura płyty gipsowo-kartonowej ułożone już wydawać, że nie są nowoczesne, można to zrobić, a wersja połączone.

Połączone sufit - rozciągniętym płótno i gipsowo skrzynki na krawędziach. Coraz częściej kupiony Płótno naciągnięte na blejtram z drukowania zdjęć, tak, że najlepsze pomysły mogą być zrealizowane. Na przykład, jeśli tematem salonie - wschód, zdjęcia ze wschodniej symboliki mogą być przeniesione do sufitu.

Obecnie można ozdobić sufit na każdy gust. Podświetlenie doda specjalny smak do wystroju domuObecnie można ozdobić sufit na każdy gust. Podświetlenie doda specjalny smak do wystroju domu

Piękny sufit w nowoczesnym domu - jest to również ciekawa opcja, gdy sufit i ściany ozdobione są tego samego koloru. Na przykład, można pomalować sufit i ściany w miękkiej cegły, komfortowo wyposażone ramka jasne pastelowe kolory i małe zielone akcenty w postaci dodatków.

Jak udekorować salę z wysokim sufitem

Ten niski sklepieniem nie jest szczególnie wysoki poeksperimentiruesh i daje możliwość instalowania dowolną konstrukcję zawieszenia.


Jeszcze bardziej wizualnie podniesienie limitu pomoże sufity połyskJeszcze bardziej wizualnie podniesienie limitu pomoże sufity połysk

Tak więc, w pokoju z wysokim sufitem, można:

  • Zrób wielopoziomowego płyt gipsowo-kartonowych na suficie. Konstrukcja metalowa rama osłonięte arkuszy GCR i zazwyczaj pomalowany na biało. Ale kolor może być bardzo różny. Biały lub połączyć z jasnych kolorach - na przykład, biały i niebieski, ale dodatkowo ma pokonać wszystkie poziomy.
  • Proste rozpinany sufit PCV. Nie boją napełnienia na górze (jeśli nie zalane wrzącą wodą). Takie błyszczący sufit tworzenia idealnie płaskiej powierzchni i błyszcząca wykonania może wizualnie zwiększyć przestrzeń w pokoju.
  • Materiałów filtracyjnych sufit. Matt sufit może wyglądać jeszcze bardziej interesująca, chociaż tkanka sugeruje różne warianty tekstur. PVC i poliestru, które są wykonane z tkaniny sufity, niewiele różni się pod względem przyjazności dla środowiska. Więc mit, że materiały te są różne (bardziej naturalne, mniej niż sekundę), nie więcej niż mit.
  • Wykończenie kesony sufitem. Pułap będzie zawierać wgłębienia komórek i belki. Można korzystać z klasycznych motywów, może być ze względu na kolor ich modernizację. Dla małego pokoju nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale w dużym pokoju będzie wyglądać świetnie.

A potem jest podwieszane (panele mogą być wykonane z drewna, metalu, tworzywa sztucznego), oraz kasety, Armstrong. Można schować boazerii na suficie, itd.wykończenie sufitowe (wideo)

Jak zrobić konkretny sufit w hali

Wlać beton na suficie - dość popularne techniki w Europie. W tym przypadku mówimy o aranżacji sufitu w prywatnym domu. Wypełnienie kosztuje więcej niż konstrukcji drewnianej sufitu i kłopotliwe. Jednakże, sztywność i dom będzie najlepszy.

Duplex strop betonowy wygląda stylowo w dużych pomieszczeniachDuplex strop betonowy wygląda stylowo w dużych pomieszczeniach

Aby to zrobić, trzeba najpierw zbudować deskowania, a następnie wzmocnienie konstrukcji budynku do betonowego sufitu, a następnie wlać beton bezpośrednio do sufitu. Bay z betonu do deskowania, trzeba będzie wyrównać go z jednego na drugi koniec. A kilka miesięcy będą musieli poczekać do ostatecznego suszenia betonu. I dopiero po usunięciu deskowania, budowa ścian domu, itd.

Sufit w pokoju z rękami w stylu skandynawskim

Nie możemy mówić o stylistycznej projektu. Dziś właściciele coraz częściej starają się zwrócić w określonym stylu wnętrza. Na przykład, Prowansja, strych, kraj lub popularny styl skandynawski.

Co jest skandynawski projekt? Nie, to nie tylko tworzenia bazy podłogowy przesunięcie mieszkanie IKEA. Ta obfitość światła, jest brak niepotrzebnych rzeczy, to jest piękne wiersze, komfort, przestrzeń i piękny wystrój.

Sufit w stylu skandynawskim jest:


  • Białym lub ich warianty;
  • Sufit - neutralne tło, którego zadaniem jest podkreślenie wewnętrznych akcenty;
  • Zazwyczaj sufit, a ściany są wykończone farbą, może być opcja tapetowania lub tynkowania przy minimalnym tekstury;
  • Ozdobny żyrandol jest też opcja, że ​​nie jest wnętrze.

Skandynawski chłód i świeżość powinny być odczuwalne wraz z przytulności i komfortu życia skandynawskim.

Sufit w modnym stylu drewnianego

Na kwadratowej lub prostokątnej części sufitu może sprawić niesamowitą konstrukcję stylistyczną. Jeżeli jesteś fanem stylu domku, gdy tylko przyjazne dla środowiska materiały są dopuszczone do naprawy. To, na przykład, drewno, kamień, szorstki tynk. 

Styl „górski” - praktyczność i wygoda przy minimalnym dekoracji i maksymalnych materiałów naturalnych i naturalnych odcieniachStyl „górski” - praktyczność i wygoda przy minimalnym dekoracji i maksymalnych materiałów naturalnych i naturalnych odcieniach


Belki stropowe - jest to najprostszy i zamierzony projekt. Oczywiście, górski - to przywilej z przestronnych pokoi w prywatnych domach, ale jeśli masz możliwość dokładnie wyciągnąć z domu, aby połączyć naturalne motywy, przestrzeń, komfort i wspaniałość stylu.

Zdobienia i konstrukcja sufitu (wideo)

Jest to najlepiej, aby zobaczyć więcej niż jedną opcję, aby przeglądać więcej niż jednej galerii, poprosić o cenę i znaleźć obraz sufitu, który zadowoli cię przez długi czas.

 Udane remont!

Konstrukcja sufitu w hali (wnętrz zdjęciu)

0e37a6cdd9f7e27c83187d2828b7c56e 000080-1 5437 1390292560natyazhnoy-8-Potolok 07fe1142dbb2bb26db677b6fae83 b0086bc632c7c7788132dd8b8560ed35 1416869797mnogourovnevye-Natyazhnye-potolki-foto-44 Dizajn-gostinoj s-kaminom15 imgserver-1 imgserver-2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 37 = 43

map