Konstrukcja kuchni, salonu 30 metrów kwadratowych: 3 zdjęć i wykonawczym pomysłów

Konstrukcja kuchni, salonu 30 metrów kwadratowych: 3 zdjęć i wykonawczym pomysłów

12 October 2017



Tworzenie projektu kuchnia-salon, korzystają z nowoczesnej czas pracy projektTworzenie projektu kuchnia-salon, wykorzystywać nowoczesną architekturą narabotkamiOformit kuchnia, pokój dzienny o powierzchni 30 m kw będzie trudne. Można to wytłumaczyć stosunkowo dużą przestrzeń, która musi być umiejętnie rozprowadzać i wykonywać poprawnie. kuchnia, pokój dzienny z 30 metrów kwadratowych konstrukcji można dobrać bardzo różne. Tu chodzi o osobiste preferencje. Zanim zrobisz naprawę, to najlepiej skonsultować się z doświadczonych projektantów, którzy pomogą Ci wybrać ogólny styl, biorąc pod uwagę specyfikę tych pomieszczeń. Główną zasadą jest stworzenie jednej kompozycji.


W połączeniu kuchnia, pokój dzienny z 30 kwadratów: Wskazówki dotyczące rejestracji

Aby połączyć się z kuchnią i salonem i każdy może. Nie zajmie dużo, jeśli uzyska pozwolenie na przebudowę i uruchomienia go samodzielnie lub z pomocą budowniczych.

Cały haczyk na przebudowę mieszkania jest jego przestrzeń i jej prawidłowe wykonanie. Że techniki projektowe mogą optycznie powiększyć mały obszar, właściwe akcenty w wielu dziedzinach pojedynczym odstępem.

Imponująca powierzchnia styczna kuchnia, salon jest doskonałym miejscem do śmiałych eksperymentów ze stylem wnętrzImponująca powierzchnia styczna kuchnia, salon jest doskonałym miejscem do śmiałych eksperymentów ze stylem wnętrz

Istnieje wiele kwestii, które muszą zostać rozwiązane przed przystąpieniem do aranżacji kuchni, salonu. Odpowiedzi są przez doświadczonych projektantów, jednak należy zdawać sobie sprawę z wyjątkowości każdej przestrzeni i indywidualnych upodobań właścicieli.

Problemy, które należy rozwiązać

 • Połączenie preferencji smakowych i wygody. Mieszkania, ma 30 metrów kwadratowych, pytanie dotyczyć będzie możliwość wyboru odpowiedniego stylu dla dużego obszaru.
 • Ustalenie kwoty kosztów. Różne style wymagają materiały wykończeniowe, meble i tkaniny w różnych kategoriach cenowych.
 • Aby ustalić, czy przestrzeń odpowiada wybranego stylu.
 • Ważne jest, aby dbać o to, że nie został stracony teren funkcjonalności.
 • Określić, czy pokój jest urządzony w tym samym stylu, lub inna. Różne style trzeba umiejętnie połączyć ze sobą.

Dokonując ważną przestrzeń, w pierwszej kolejności w celu określenia pojęcia. Że leżała zrozumienie tego, co projekt techniki mają być stosowane do jego realizacji.


Design projekt kuchni, salonu 30 metrów kwadratowych: cechy i niuanse

Przed rozpoczęciem napraw, trzeba utworzyć projekt konstrukcji, które wyraźnie pokazują, jak to będzie wyglądać w kuchni i salonie, znajduje się w tej samej przestrzeni.

Dobrym pomysłem jest wyposażenie kuchnia z jadalnią. O powierzchni 30 metrów kwadratowych pozwala na odtwarzanie z miejsca.

Meble do jadalni powinny być wybierane, biorąc pod uwagę ogólny kierunek stylistyczny wnętrzaMeble do jadalni powinny być wybierane, biorąc pod uwagę ogólny kierunek stylistyczny wnętrza

Kuchnia z jadalnią zwalnia przestrzeń, dzięki czemu jest bardziej praktyczne i funkcjonalne. Duża powierzchnia może być stosowany do ogólnej atmosfery meble pokojowe, który ma pozytywny wpływ na wygląd i pokoju.



Dane szczegółowe dotyczące kuchnią i jadalnią:

 • Korzystanie z dużą okrągłe lub owalne stoły do ​​wyposażania duży pokój. Mogą być umieszczone w środku obszarach wyspiarskich, a nacisk będzie położony dokładnie na jadalnię.
 • Wybór mebli do jadalni powinny pasować do stylu z szafek kuchennych. W przeciwnym razie, w kuchni może nabywać eklektyczny wygląd.
 • Wyróżnij jadalnię stosując niskie abażur. dla strefy musi być wyposażony w oświetlenie kierunkowe. Pomoże to poprawić zabudowy kuchni i jadalni.
 • W kuchni można zorganizować teren rekreacyjny - o powierzchni 30 metrów kwadratowych, może to zrobić. To może być sofa, kanapa, Sofa rozkładana, fotel ottamanka. Z tabeli można umieścić miękkie meble.
 • W celu podkreślenia teren rekreacyjny, należy stosować rozproszone, stłumione światło.

Aby umówić się na pokój w stylu, który spodoba się wszystkim członkom rodziny muszą wspólnie podjąć się opracowania koncepcji projektu, który dziś można łatwo przeprowadzić w specjalnym programie komputerowym.

Plan kuchnia, pokój dzienny z 30 metrów kwadratowych: układ dwóch stref

kuchnia, pokój dzienny powinien połączyć funkcjonalność i wygodę. Po wybraniu układu pomieszczenia jest ważne, aby zwrócić uwagę przede wszystkim na wygodę wykorzystanej przestrzeni.

Właściwy dobór oświetlenia do pracy kuchni pomogą uprościć proces gotowaniaWłaściwy dobór oświetlenia do pracy kuchni pomogą uprościć proces gotowania

W celu właściwego planowania przestrzeni, kuchnia i pokój dzienny Powierzchnia powinna być podzielona wizualnie. Pomoże to właściwe akcenty.

Na dużą wygodną kuchnię w kształcie litery U jest układ, który zajmuje dużo miejsca, ale jest to bardzo praktyczne i wygodne.

kuchnia układ

 • Należy zwrócić uwagę na poprawę powierzchni roboczej. Powinien on mieć dobre oświetlenie.
 • Obszar ten powinien być umieszczony z dala od mebli tapicerowanych.
 • Zorganizować gorące i wilgotne obszary z myślą o bezpieczeństwie.

Kiedy przebudowa pamiętać, że kuchnia nie może znajdować się na terenie obiektu.

Budowa salonu

 • Wyposażyć mnóstwo salonie wygodnych miejsc do siedzenia pozycję.
 • Używane szafy powinny być funkcjonalne, zawierają dużo przedmiotów i rzeczy, nie może być kłopotliwe. Jako magazynowania możliwe jest użycie szuflady, niższe cokoły, przedziały i pomostów.

Styl Provence stworzyć niepowtarzalną atmosferę komfortu i wygody we wnętrzu kuchni-SalonStyl Provence stworzyć niepowtarzalną atmosferę komfortu i wygody we wnętrzu kuchni-Salon


Uruchomić układ jest poprawny - nie jest prostym zadaniem. Na początek, to wymaga uchwały umieszczenia emisyjnej Wystrój wnętrz na papierze, a dopiero potem realizując pomysł w rzeczywistość.

Wnętrze kuchni, salonu 30 metrów kwadratowych: Zalecana style

kuchnia, pokój dzienny o powierzchni - jest to dość przestronny pokój, który daje projektantom pole dla pracy produkcyjnej.

Przestrzeń 30 metrów kwadratowych pozwala realizować wszystkie pomysły i używać każdego stylu wnętrza. Ważnym jest, aby uniknąć niuanse nasycenie połączonych informacji przestrzennych.

Istnieje wiele opcji, które oferują nowoczesne projektantów. styl wnętrza pokój tego typu zależy od indywidualnych preferencji najemców.

Zalecane style wystroju wnętrz:


 • Hi-tech;
 • Fusion;
 • styl klasyczny;
 • nowoczesne;
 • Styl skandynawski;
 • Provence;
 • Ethno-style.

Każdy styl ma swoje własne cechy i funkcje i mogą być realizowane samodzielnie lub z pomocą doświadczonego projektanta. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy styl wymaga różnych kosztów materiałowych.

Kuchnia połączona z salonem: idea planowania i zagospodarowania przestrzennego (wideo)

O powierzchni 30 metrów kwadratowych możliwe jest zorganizować w dowolnym stylu. Wybór ważne jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że podstawową zasadę, że prowadzi projektantów, jest - Harmony. To powinno być tak wysokie, jak w trakcie prac wykończeniowych, układu mebli, wybór tkanin i elementów wewnętrznych. Nawet jeśli kuchnia i pokój dzienny będzie wykonywana w innym stylu - muszą mieć wspólne elementy, które sprawiają, że pokój harmonijny.

Konstrukcja kuchni, salonu 30 metrów kwadratowych. m (foto)

7oai81byv2Y 4ee05daeb5fe06cb94aaadbc672d4f05 10 31 0008 80e987a2ffe76e97980deb17a3b378ec2edb0916 88be33827d0559e5fcd52d82286f 27215 2015-09-12185012 1920x1080resizeinterior66538911438170093

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − = 62

map