Konstrukcja kuchenny, w połączeniu z hali: zdjęcia i 5 układ przyjęcia

Konstrukcja kuchenny, w połączeniu z hali: zdjęcia i 5 układ przyjęcia

12 October 2017Prawidłowe ustawienie kuchni z pokoju daje więcej miejscaPrawidłowe ustawienie kuchni z pokoju daje więcej wolnego prostranstvaSegodnya popularne jest połączenie kilku pomieszczeń w jednym. Ta technika ma zastosowanie do mieszkań i domów o dużej powierzchni, jak również do małych pomieszczeń. Właściwa konstrukcja z kuchni połączonej z salą pozwala uczynić przestrzeń większe i jaśniejsze. Dokonując pokój zawodowi projektanci powinni stosować zasadę harmonizacji przestrzeni. Konieczne jest, aby umiejętnie wykorzystać efekty kolorystyczne i świetlne, w celu przeprowadzenia prawidłowego zagospodarowania przestrzennego pokoju i rozmieszczenie mebli.


Kuchnia z pokojem w Chruszczowa: łączyć czy nie

W starszych domach, które wykonane z powrotem w czasach sowieckich, zawsze do kuchni dano niewiele miejsca. Sześć metrów kwadratowych musi nie tylko umiejętnie umieścić meble, ale również zorganizować swoje miejsce pracy i odbywają się na posiłek.

Powiększyć małą kuchnię można osiągnąć łącząc kilka pokoi. Ważne jest, aby pamiętać, że przebudowa wymaga specjalnego zezwolenia.

Łączenie pokoje w Chruszczowa rozwinąć kuchnię i uczynić go bardziej wygodne w użyciuŁączenie pokoje w Chruszczowa rozwinąć kuchnię i uczynić go bardziej wygodne w użyciu

Przed dokonaniem zmian i połączyć kuchnię z pokojem, należy zapoznać się z tajnikami, które mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji.

Zalety Całkowita powierzchnia

 • wzrasta kuchni. To przyczynia się do jej większej funkcjonalności.
 • Przestrzeń całego pomieszczenia wizualnie zwiększa ze względu na brak ścian i otwarty dostęp do okien.
 • Dużo miejsca jest zawsze łatwiej podnieść konstrukcję, jak również przestrzeń sama staje obszerny i blady.

Połączone pokoje łatwiej podnieść i umieścić projekt mebliPołączone pokoje łatwiej podnieść i umieścić projekt mebli


Wraz z korzyściami, niedogodności są obecne w tego rodzaju przegrupowania.

wady przebudowa

 • Przenikanie zapachów na terenie całego wspólnego obszaru. Z tego to nie pomoże nawet najlepszy nawiew i wyciąg wentylator.
 • Volokita do uzyskania pozwolenia na budowę. Aby to zrobić, trzeba wykonać rysunki i plany przebudowy.
 • naprawy mogą być dość ogólny koszt w kategoriach materialnych i czasowych.
 • Częste zanieczyszczenie terytorium. Czyszczenie w tego typu pomieszczeniu muszą być wykonywane co najmniej raz lub dwa razy dziennie.

Gdy sąsiednie pokoje, zapach może przenikać z kuchni do salonuGdy sąsiednie pokoje, zapach może przenikać z kuchni do salonu

Po zapoznaniu się wszystkie wady i zalety wspólnej przestrzeni, każdy musi sam decydować, czy te warunki są do przyjęcia dla niego i członków rodziny.Pokój z kuchnią: jak zrobić to dobrze

Zwykle, kombinacje pokoju nie powodują trudności jeśli właściciele mieszkania lub domu, zbliżył się do kwestii przebudowy z najwyższą powagą.

Przede wszystkim konieczne jest, aby rozwiązać kwestię harmonizacji przebudowy. To może być rozwiązany, zarówno przed jak i po przebudowie. Ważnym warunkiem jest to, że zakaz rozbiórki ściany nośnej.

Łącząc sale ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym miejscu ściany nośnejŁącząc sale ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym miejscu ściany nośnej

Łącząc przestrzeń i wyburzenie ściany można zrobić samemu, ale można poprosić o pomoc specjalistę. W ten sposób można znacznie zaoszczędzić czas i uniknąć kosztów energii.

Być może trzeba do rozbiórki muru:

 • Maul;
 • puncher;
 • młot;
 • Worki na odpady budowlane.

Jeśli łączymy się z pokoju samemu, szczegółowe instrukcje i zdjęcia z rozbiórki można znaleźć w Internecie. Ważne jest, aby pamiętać, że rozbiórka ścian wymaga czasochłonnych i wystarczająco duże zanieczyszczenie przestrzeni.

Jako hali do uczynienia kuchnia: Praktyczne porady

Łącząc kuchnię i pokój dzienny - dość trudne zadanie, którym jest obarczona wieloma trudnościami. Ten biznes pracochłonne, który wymaga wiele wysiłku. Aby to zrobić, trzeba tylko wtedy, gdy właściciel lokalu, że ich zamiarem jest 100%.

W celu połączenia dwóch pokoi, trzeba sprawić, że większość z łuku pomiędzy nimi lub wbić ściana jest całkowicieW celu połączenia dwóch pokoi, trzeba sprawić, że większość z łuku pomiędzy nimi lub wbić ściana jest całkowicie


Ważne jest, aby pamiętać, że transfer powinien rozpocząć się rozstrzygać wszelkie kwestie prawne. Istnieją sytuacje, w których przekazywanie żywności jest zabronione, znaczące ograniczenia mogą mieć zastosowanie w innych sytuacjach.

Ważne jest, aby pamiętać, że zasady i przepisy co roku się zmienia. Jeśli wcześniej przy stosowaniu mógłby podpisać oświadczenie o celowym pogorszeniem warunków mieszkaniowych, teraz takie oświadczenie nie jest podstawą do zatwierdzenia.

Zasady przeniesienie kuchni do przedpokoju

 • Nie przenoś kuchnię, jeśli znajduje się nad pomieszczeniami mieszkalnymi. Kuchnia niekoniecznie muszą być umieszczone na powierzchni niemieszkalnych.
 • W pokoju nie mogą być łączone z kuchni, czy to są urządzenia gazowe.
 • Niedopuszczalne połączenie wentylacji kuchni kanałowe otwory do innych pomieszczeń.

Wszystkie te zasady są wiążące, jeżeli łączymy ze sobą dwa różne rodzaje pokoi. Ich naruszenie może prowadzić do nieprzewidywalnych skutków dla osób przebywających w domu.

Przez kilka pokoi trzeba ustalić prawo, gdzie znajdują się przewody gazowe i sieć elektrycznąPrzez kilka pokoi trzeba ustalić prawo, gdzie znajdują się przewody gazowe i sieć elektryczną

Porady, aby utorować komunikacji:


 • Dodaj sieć elektryczną w miejscu, w którym będzie znajdować się słuchawki. zatem Przewody zasilające powinny być wysokie.
 • Utorować okablowania Stroebe, które powinny być wykonane w ścianie. Druty mogą być chronione za pomocą osłon z tworzyw sztucznych wykonane z rury falistej.
 • Wykonać metalu z pionowej rury. Rury tego rodzaju są wytrzymałe, elastyczne i trwałe.
 • Dostać się do kanalizacji od pionu do odpowiednich punktów spustowych.
 • Pobierz kanał wylotowy w całym obszarze dawnej kuchni.

Wykonać pracę szybko i skutecznie pomóc nowoczesne narzędzia, które trzeba uzyskać przed rozpoczęciem naprawy.

Kuchnia przylega do hali: przykłady stref

W kuchni znajduje się w sąsiedztwie salonu nie powinny łączyć się z nim. Pojedyncze miejsca nie wymaga rejestracji do wszystkich w tym samym stylu, ale wymaga harmonijne połączenie technik projektowania używany.

Otwarty salon musi być różne od kuchni wizualnie. Projekt jest najbardziej harmonijny, można poprosić o pomoc profesjonalnego projektanta, którego arsenał już wiele przydatnych technik.

Niektóre techniki zagospodarowania przestrzennego zrobić wspólne miejsce zarówno funkcjonalne i wygodne.

Przylegający do kuchni z pokoju niekoniecznie uczynienia tego samego stylu, wręcz przeciwnie mogą być wykonane w różnych kolorachPrzylegający do kuchni z pokoju niekoniecznie uczynienia tego samego stylu, wręcz przeciwnie mogą być wykonane w różnych kolorach

Przykłady zagospodarowania przestrzennego:

 • Ustawianie bar;
 • Właściwa konstrukcja podłogi;
 • Montaż wyspy;
 • Zastosowanie stołu zamiast ściany;
 • Korzystanie z partycji;
 • Korzystanie z kanapy jako przestrzeń separatora.

Istnieje wiele metod zagospodarowania przestrzennego. Dlatego przed dokonaniem naprawy, ważne jest, aby ogólny plan i szkic przełożyć lokalu, należy rozważyć każdy szczegół projektanta. Ważne jest, aby pamiętać, że z każdej trudnej sytuacji, zawsze jest konstruktywny sposób.

Wspólna kuchnia, zamieniając pokój: jak oddzielić

W połączonej przestrzeni jest bardzo ważne, aby móc umieścić akcenty. Obszar roboczy w kuchni musi być umiejętnie oddzielona od salonu.

Przylegający do kuchni i salonu nie powinna mieć granic społecznościPrzylegający do kuchni i salonu nie powinna mieć granic społeczności

Ważne jest, aby podłączyć kuchnię płynnie w salonie. Do chwili obecnej nie powinno być oczywiste, surowe obszar separacji.

Podstawowe techniki, które są z powodzeniem stosowane przez projektantów - pomieszczenia zabudowy. Pozwala dzielić się przestrzegać ogólnych pomysłów i jednocześnie wnieść do wnętrza coś oryginalnego i świeżego.

Przyjęcia dla harmonijnego różnicowania przestrzeni

 • Zastosowanie witamy spadek poziomu podłogi. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli łączymy poziom dwa pokoje, w domu są małe dzieci i osoby starsze, może to być niewygodne dla nich.
 • Zastosowanie kolumny, łuki, ruchomych ekranów i przegród. Szczególnie dogodne działowe mobilne, które mogą być usunięte, a jeśli to konieczne, aby umieścić ponownie.
 • Prawidłowe korzystanie z oświetlenia naturalnego i sztucznego. Kuchnia byłoby właściwe wykorzystanie żaluzje i rolety, w salonie mogą być ozdobione zasłonami wysokiej jakości z lambrekinów.

Dla prawidłowego wytyczenia pokoju i pokój jest konieczne stosowanie kolumn lub łukiDla prawidłowego wytyczenia pokoju i pokój jest konieczne stosowanie kolumn lub łuki

Korzystanie z porad projektowych, aby pomóc zaprojektować wnętrze pokoju tak, że było harmonijne, wygodne i praktyczne w tym samym czasie.

projektowanie kuchni w połączeniu z publicznością (wideo)

Dziś wielu sen połączyć kuchnię do sali, na tej podstawie, że jest to wygodne i praktyczne alternatywny układ mieszkania. W rozwiązywaniu przebudowę dwóch pokoi w jedno, ważne jest, aby przede wszystkim brać pod uwagę wszystkie niuanse, które następują. Z plusy i minusy takiej kombinacji można znaleźć przeczytaniu opinii w internecie, w porozumieniu z projektantem lub poprosić przyjaciół i krewnych, którzy mają takiego doświadczenia. W każdym razie, przekształcony wnętrze musi najpierw zadowolić właścicieli mieszkania lub domu.

Konstrukcja pomieszczenia połączono z kuchnią (zdjęcie)

01kuhkras 7min4 18min5 25min3 39min2 52 736 45 4110 713449

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5

map