koni ve yaprakların güzel bir sonbahar Topiary: Birlikte iç mekanı tamamlayan

koni ve yaprakların güzel bir sonbahar Topiary: Birlikte iç mekanı tamamlayan

12 October 2017koni bir topiary oluşturmak için zaman ve çaba biraz gerekirkoni bir topiary oluşturmak için darbelere karşı zaman ve usiliyTopiary biraz ihtiyacım - hem basit ve anlaşılır bir fikir kendi elleriyle yeni yıl için süslemeler yaratmak. Biz imalat Topiary yapan kişiler kullanışlı insanları düşünürsek ilk yıl değil - tüm aile üyeleri mutluluk ve iyi şans getirmesi için bir "simge". üretim sadece birkaç büyük darbe, saksı, çakıl, kum, tel, sıcak tutkal tabancası, hem de başka herhangi bir takı, boncuklar, swarovski taşlar gerektirecektir için. Doğal olarak, budama sanatı koni oluşturulması çocuklar dahil pratik olabilir.


elleri ile koni Topiary: ne yapacağını gerek

koni Topiary tanıdık aynı şekilde yapılır "mutluluk ağacının." ve bir tel çerçeve - temeli olmalıdır ile yani, başlamak için, hiçbir şekilde (eski bir müzik kayıtlar aynı zamanda, örneğin, hali hazırda temin edilebilir malzemelerden yapılabilir) saksı vermektedir. 

o küçülen değil, zamanla çürüyüp etmez ve istenen biçimi mükemmel tutan - Bir telden bunu yapmak için arzu edilir. Ne biçim sormak? Ve sadece ustanın hayal bağlıdır. Mümkün - zamanki odun, bu mümkün - icat. Aslında yanlış bir şey yok, diğer Topiary fotoğraflarını dikkate odak söyledi.

koni Topiary mükemmel yeni yıl tatilleri arifesinde herhangi bir dekor içine sığacakkoni Topiary mükemmel yeni yıl tatilleri arifesinde herhangi bir dekor içine sığacak

Tel, örneğin delinerek ters yan sıkma, daha rijit kap sabitlenmiştir. Sadece yapıştırıcı ya da sızdırmazlık sıhhi tüm alt doldurabilir, baz mümkün olduğunca sıkı olduğunu sadece bir tel büküm birkaç halkalar vardır. Sonra, süslemek için kendi elleri konileri hazırlamak gerekiyor "bir ağaç." En ladin, çam uygun ve daha da kötüsü olmasa da. Önemli olan - onların boyutu. daha fazlası - o kadar iyi. Tüm ön koni kurutmak ve daha sonra atıyorlardı henüz tohumlara "out roll" için.


Koniler kendilerini fissürler önlemek için yapmanız gerekenler:

 • Birkaç kez onlar kurutmadan önce kaynar su dökün.
 • 15-20 gün boyunca onları sıcak sürdürün.
 • bakır sülfat ile Kolu (çözelti tüm çatlakların içinde olduğu şekilde, sadece püskürtme ile serpin).

"Boş" darbe ve pota sonrası - yaratma topiary doğrudan alınabilir.

koni Topiary: nasıl adım mutluluk ağacı adım yapmak için

Yani, temellerini hazırlamak sonra Topiary yapıştırma doğrudan meşgul olabilir. ilk şey tacı için şekil yapmak gerekir ve zaten - tüm el sanatları düzeltmek için. Bunun için herhangi bir doku sarıldığı üstüne, aynı kablo uygun. daha olacak bu hack - daha iyi. O, zor bir oyuncak gibi yumuşak değil yapmak istenmektedir. aslında Temeli güçlü olması ve ağırlık yükünün oldukça fazla dayanacak.Sen vakıf yeterince güçlü olduğunu, en önemlisi koniler, daha el sanatları oluşturabilirSen vakıf yeterince güçlü olduğunu, en önemlisi koniler, daha el sanatları oluşturabilir

Kumaş Yapabileceğiniz rağmen, dikmek iyidir, unwound ve en yaygın zımba stiplera hatta tutkal için değil. Ve mutlaka tamamen düz taç şekli yapmaz. Ve bir üçgen, bir piramit, hatta herhangi bir açık formda olmadan olabilir. Önemli olan - Sonuçta sevdim ustasıdır.

taç sonra dekorasyon topiary için yapılabilir. Koniler daha sıcak tutkal üzerine monte - o kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır. Yukarıda itibaren onlar talaş, payetler veya herbaryum süslemek olabilir - istediğiniz gibi. 

Gelecekte bu tüm için çekici bir görünüm yapmanız gerekenler:

 • Tüm saç spreyi (maksimum kilidi) işleyin.
 • sürecin şeffaf oje - koniler üstleri.
 • Dikkatle tüm tohumlarını vytrusit (ve pul topaklar bazı kaybolur - bu normaldir).

koni Topiary: Usta-dekorasyon sınıfına

Bazı koniler işe yaramadığını doğaldır. Onlar da güzelleştirmek gerekir ve bu böyle derdi - tek tek her çözmek. Yine, kağıt klip veya bayat dikmek ile yapıştırıcı ile aynı olabilir tüm süslemeleri takın. Ağaç ve yeni bir yılın eşiğinde ise her yılbaşı dekor süslemek gerekiyor.

Yine de, bu bir dekorasyon olarak kullanılabilir? 

Bir topiary oluşturma, birleştirmek ve deney hayal serbest bırakınBir topiary oluşturma, birleştirmek ve deney hayal serbest bırakın


Bu amaçlar için uygun:

 • Onların meşe palamudu kapak takın.
 • üvez.
 • kestane "buketleri".
 • çam veya köknar iğne.
 • Boncuk.
 • Folyo.
 • Herbaryum.
 • (Daha iyi yamalı olarak da bilinir) Dokuma greft.

Doğal olarak, bu dekorasyon için kullanılabilir kısa listesi tarafından temsil edilmektedir. Birisi autumn moss kullandı, bırakır. ana sınıfı kendisi bütün bu şeylerin bir arada göstermek zorunda kalacak "mutluluk ağacının." Ama en önemlisi - bu konuda herhangi bir kural verilmemektedir. Hatta birbirine aykırı kompozisyonu birleştirmek için izin verdi. Ve onlar birisini sevdim ille ki. kendisi için yapılan "Mutluluğun Ağacı"!

koni ve yaprakların Sonbahar Topiary

topiary için en sıradışı dekor yaprakların süsler vardır. Ama ne gelip yapmak ve nasıl kullanılacakları? Kendi kurutulmuş yapraklar çok kırılgan tüm sonra, ufak fiziksel etkilerine çökmeye. o (renksiz) sıradan oje veya mobilyanın son işlem için kullanılan torna vernik, yardımcı olacaktır düzelt. Yani, yaprak kompozisyonu birkaç aşamada yapılır.

için bir fırça ile boya uygulanır. Daha iyi - tabaka incelir. Ve hile ve hatta boya almadan, ama çok sıradan yapışkan bant (tercihen geniş) gerektirecektir olabilir.

yaprakları ve tomurcukları mükemmel tek topiary birleştiriliryaprakları ve tomurcukları mükemmel tek topiary birleştirilir


Aynı şekilde arka tarafa yapıştırılır - tabaka daha sonra bant, yapıştırılır. Kağıdın tüm parça çıkıntılı parça ile, yapışkan bant olmalıdır. koli bandı Ekstra parçalar kesilebilir. 

Yapabilirsiniz bir dekor Topiary ekle:

 • Sıcak tutkal Açık (dikkatli olmak gerekir - eriyiğin temelini).
 • klipleri Açık (taban kumaşı eğer - sadece doğru olacaktır).
 • Presleme koniler (bu çıkıntı ölçekleri bağlama).

Nasıl bir kış budama konileri (video) yapmak

Bir budama sanatı adımlarını nasıl hazırlanacağını herhangi bir kural vardır. Önemli olan - bir sağlam bir temel ve ileri kroki araştırılmış. koni Topiary yeni yıl beklentisiyle yapıldığı gibi Ve, aynı zamanda yapay kar ile dekore edilmelidir. Veya diğer "Yılbaşı" oyuncaklar, bu serpantin, "yağmur", hatta gerçek bir çelenk olup olmadığı. En son, sadece LED kullanırsanız arada, - sırayla güvenliğini ateşe. 

topiary koni örnekleri (fotoğraf)

113265 82 1-002 112 79535 3335830-4 06296354 8149259-7 606300000 1369076801490097s

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

map