Kompleks struktura geometryczna sufitów

Kompleks struktura geometryczna sufitów

12 October 2017Stretch sufitowe skomplikowane kształty geometryczne uczyni Twoje wnętrze nietypowe notatkiStretch sufitowe skomplikowane kształty geometryczne uczyni Twoje wnętrze niezwykłych nuty suficie podwieszanym - unikalnej konstrukcji, ponieważ może pomóc wnieść do życia wiele twórczych pomysłów. W razie potrzeby, w internecie można układać fali. Montaż takiej konstrukcji będzie przeprowadzone w podobny sposób, jednakże, trzeba odpowiednio zginać i zamocować bagietki. Jeśli nie chcesz korzystać płótnie nietypowym kształcie, możliwe jest użycie w kształcie pułap jednopoziomowych.


Fala zawieszony sufit: cechy i korzyści operacyjne

Montaż sufitu fali odcinek rozpoczyna się od montażu szafy. W produkcji skrzyń należy stosować specjalistycznych bagietki, które łatwo dają się zginać. trudności montażu jest to, że taka struktura jest łatwy do zainstalowania w pomieszczeniach z kolumnami i łukami.

Warto zauważyć, że falisty kształt sufitu nie nadaje się do wykańczania małych przestrzeniach. Konstrukcja ta ma duże rozmiary, tak że powinien on być stosowany do wykończenia domku lub biurowej z wysokimi sufitami.

Efekt fal na suficie napięcia uzyskuje się za pomocą specjalnej ramkiEfekt fal na suficie napięcia uzyskuje się za pomocą specjalnej ramki

Kompleksowe projektowanie falista ma kilka zalet:

 1. Oryginalność. To wykończenie ozdobią każde pomieszczenie, bo wygląda bardzo niezwykłe i skomplikowane.
 2. Wysokie elastyczności. Konstrukcja nie odkształca się pod wpływem skurczu budynku.
 3. Łatwe do czyszczenia. Sufity napinane falisty nie wymagają szczególnej opieki. Wystarczy, aby przetrzeć je wilgotną szmatką.
 4. Okres trwania operacji.
 5. Wysokie wskaźniki wytrzymałości na rozciąganie.

Wybór proste sufity

Jeśli nie chcesz korzystać z rozbudowanego projektu, można zainstalować tradycyjnego sufitu jednopoziomowych. Montaż takiej platformy może wykonać nawet początkujący. Różnorodność kolorów i faktur tkanin pozwalają łatwo wybrać odpowiedni materiał. Proste sufity single-level może być stosowany nawet do kuchni i łazienki wykończeniowej.


Dobór kolorów obrazów, należy zwrócić szczególną uwagę na wnętrza domu. Jeśli pokój jest w stylu hi-tech, najlepszym rozwiązaniem byłoby płótno jasnych kolorach. Do wykończenia wnętrza, zaprawiony w stylu nowoczesnym lub fuzji, zalecane jest użycie tkaniny w pastelowych kolorach.

Zdarza się, że nawet najbardziej prosty sufit podwieszany jest w stanie ozdobić pokój, najważniejsze - właściwy wybór kolorówZdarza się, że nawet najbardziej prosty sufit podwieszany jest w stanie ozdobić pokój, najważniejsze - właściwy wybór kolorów

Istnieją 3 rodzaje tkanin z PVC:

 • Materiały z folii matowej. Takie materiały powinny być stosowane w ograniczonym budżecie. folia matowa jest zwykle używany, gdy ustawiono prosty sufit w sypialni.
 • Film satyna. Ten materiał mieni perłowe pięknie podkreśla. Film Satin wyglądają bardziej imponujące niż macie, są jednak droższe. Zalety tego materiału obejmują wysoką wytrzymałość i trwałość.
 • folia PVC błyszcząca konstrukcja. Materiały te mają powierzchnię lustrzaną. Błyszczące materiały powszechnie stosowane do wykańczania salonu lub przedszkola. Jeśli zdecydujesz się korzystać z tego materiału, należy stosować wyłącznie reflektory.

Złożoność montaż sufitów podwieszanych w mieszkaniu

Jakie są trudności w instalacji musi być brane pod uwagę przy instalacji taśm mocujących? Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na wysokości głównego sufitu. Jeżeli wysokość pomieszczenia 2-2,5 m, a następnie ustawić konfiguracja złożona konstrukcja niepraktyczne. Pokój ma wysokie sufity celowe przeprowadzić instalację. Jednak w tych obszarach będzie bardziej czasochłonny proces.Szczególną uwagę należy zwrócić na jakość ścian. W murach niektórych domach można znaleźć wszelkiego rodzaju pustki i żużla. W tym przypadku należy zakupić specjalną klamrę. Oni zapewnienia bezpiecznego mocowania szyny do ściany.

Należy pamiętać, że sufit złożonej struktury jest odpowiedni tylko w warunkach wysokiej sufitówNależy pamiętać, że sufit złożonej struktury jest odpowiedni tylko w warunkach wysokiej sufitów

Do złożoności instalacji, można również zawierać:

 1. Konieczność stosowania przekładek na dużym obszarze. Jeśli rozmiar pokój duży, sufit pokryty jest jednym szmatką jest niemożliwe. W tym przypadku konieczne jest użycie specjalnego separatora.
 2. Konieczność przetwarzania przez rurę. Dla tych celów specyficzna krawędzi.
 3. Wstępnego przygotowania powierzchni. Przed zainstalowaniem listwy muszą koniecznie wyrównać sufit i wyeliminować wady.
 4. Konieczność zainstalowania platformy do oświetlenia.

Jaką formę sufitów lepiej dzisiaj

Uzyskując w pomieszczeniu może być stosowany nie tylko falisty sufitu. Istnieją inne rozwiązania, które będą realizować najśmielsze pomysły. Najpopularniejsze sufity wielopoziomowe. Ten projekt przewiduje instalację obrazów na różnych wysokościach względem powierzchni bazowej. Ta metoda jest używana do dekoracji wnętrz w stylu klasycznym lub secesyjnym stylu.

Jeśli chcesz użyć sufit wielopoziomowy może zorganizować płócien w sposób chaotyczny. Połączenie poziomu przejścia i gięcia będzie wyglądać bardzo imponujące. Można również eksperymentować z kolorami i fakturą tkanin.

sufity wielopoziomowe, składający się z obrazów o różnych kolorach również wyglądają bardzo imponującosufity wielopoziomowe, składający się z obrazów o różnych kolorach również wyglądają bardzo imponująco

Ponadto, sufit może być gotowy w formie:

 • Stożek. Ta konstrukcja jest wykonana z taśm tkaniny. Zazwyczaj struktury o kształcie stożka jest używany, jeśli to konieczne, aby zapewnić płynne przejście pomiędzy kolumnami do sufitu.
 • Arch. Taka konstrukcja pozwala na zwiększenie przestrzeni wizualnej. Łukowate ramy mogą być umieszczone w praktycznie dowolnym kątem.
 • Wydm. Konstrukcja ta jest najtrudniejsza. Zazwyczaj sufitów ukształtowane w postaci wydm, jeśli chcą osiągnąć spektakularną dekorację różnych produktów oświetleniowych. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej formy sufitów, stosuje się wyłącznie błyszczącego materiału.

Zainstalować ozdobny sufit zawieszony płyt gipsowo-kartonowych

Montaż sufitu dowolnej figury są wykonane w tej samej kolejności. Najpierw trzeba określić poziom sufitu. Pamiętaj, że najlepszym gradient 50-60 milimetrów. Jeśli używasz lampami najlepszy różnicowego - 100-130 milimetrów.

W celu przeprowadzenia prawidłowej instalacji, trzeba ciągnąć kabel pomiędzy znakami otbivochnogo. Jest to gęsty przędza, która jest impregnowana specjalnym błękitu metylenowego. Otbivochnogo potrzeba cięgna całym obwodzie pomieszczenia.

Wielopoziomowe sufity z płyt gipsowo-kartonowych stały się najbardziej popularnym rozwiązaniem do tworzenia wyrafinowane konstrukcje sufitoweWielopoziomowe sufity z płyt gipsowo-kartonowych stały się najbardziej popularnym rozwiązaniem do tworzenia wyrafinowane konstrukcje sufitowe


Późniejszego zamontowania sufitu rysunku odbywa się w następującej kolejności:

 1. Oznaczyć sufit za pomocą poziomnicy i marker.
 2. Postępować w otworach sufitowych materiałów mocujących.
 3. Zabezpieczyć prowadnicę za pomocą kołków rozporowych.
 4. Bezpieczne wieszaki. Aby to zrobić, należy użyć specjalnego rozgorzał korki.
 5. Dokręcić nić nylonową. Pomoże Ci umieścić wszystkie elementy na tym samym poziomie.
 6. Krotnie końce nośnika w zawiesinie.
 7. Fix profil sufitowy.
 8. Ułożyć wszystkie niezbędne komunikacji.
 9. Obsheyte płyty gipsowo-kartonowe ramki dokładności.
 10. Przygotuj szablon dla wykończenia zakrzywione sekcje.
 11. Zamocować szyny do szyny sufitowej.
 12. Tnie się na poszczególnych profilowanych elementów łożyska. Powstałe produkty naprawić profil prowadnicy.
 13. Zainstalowaniu innego profilu prowadzącego na dolnej krawędzi struktury.
 14. Umieść płytę CD-profil.
 15. Obsheyte budowa płyt gipsowo-kartonowych.
 16. Zainstalować światła i rozpocząć wykańczanie.

Kompleks sufit wielopoziomowej (film)

Kręcone sufity - idealne rozwiązanie do wykańczania dużych obszarach. W celu ustalenia, czy taki sam strukturę, przy prawidłowej produkcji toczenie. Na pokrycie ramkę, można użyć niemal każdy materiał, jednak zaleca się, aby dać pierwszeństwo mostków tkankowych, panele PCV lub płyt gipsowo-kartonowych. Dobór kolorów i oświetlenia odnoszą się do własnego budżetu i projekt pokoju.

Przykłady złożonych konstrukcji sufitów podwieszanych (foto)

2urovnev-15585d76e3a6c4 2 4 6 27 36 79skill1 91 01111 33529694


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 24

map