Komple talimatları: nasıl duvar sıvı duvar kağıdı çıkarmak için

Komple talimatları: nasıl duvar sıvı duvar kağıdı çıkarmak için

12 October 2017Eğer sıvı duvar mümkün değildir kaldırırsanız, başka bir kaplama maskeleyebilirKendi elleriyle yapılabilir bir malzemeyi, ve bu süreç gerçekten yaratıcı - eğer sıvı duvar mümkün değildir kaldırırsanız, diğer pokrytiemZhidkie duvar kağıdı maskeleyebilir. Hem de bunları kaldırmak olarak da sahip olabilirler. Ve duvara zarar vermeden eski duvar kağıdı çıkarmak için çeşitli yollar vardır.


bir spatula ile sıvı duvar kağıdı nasıl kaldırılır

Doğrudan mala ve su ve fırça bir kova gerekir.

Yeniden kullanılabilir sıvı duvar kağıdı, daha fazla bunları kullanmayı planlıyorsanız, daha sonra çok dikkatli kapağı çıkarın ve bu fragmanlar kuruydu, iyi bir pakete kadar ekleyin ve bir sonraki kullanıma kadar muhafazaYeniden kullanılabilir sıvı duvar kağıdı, daha fazla bunları kullanmayı planlıyorsanız, daha sonra çok dikkatli kapağı çıkarın ve bu fragmanlar kuruydu, iyi bir pakete kadar ekleyin ve bir sonraki kullanıma kadar muhafaza

Bütün işlem üç adımdan oluşmaktadır:

  • bir kova sıcak (gerekli sıcak) su dökün. Fırça cömertçe duvarı nemlendirmek için yeterli su sprey ve su yedek vermedi. duvar kağıdı yumuşak olmadığı kadar bu işlem birkaç kez tekrarlanır.
  • Su, düzgün duvar kağıdı ıslatmak sonra mala veya spatula-kazıyıcı Eğer bitirmek kaldırmalısınız. kalite sadece duvar kağıdı tam plastisite ile mümkündür olun. Sonra kağıdı kolaydır kaldırın.

Ama kaldır duvar kağıdı kadar kolay değildir olur.


sıvı duvar kaldırmak zordur halinde

Bazen sıvı duvar kağıdı "ölü" bir yüzeyi ile bağlayan bir güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırılmış ve maserasyon yöntemi burada çalışmaz. Ancak bu durumda, sorunun birkaç çözümü vardır.

endüstriyel kurutucu

Aynı boya - Bu sıvı duvar kağıdı, sen işlenmemiş yüzeyler üzerinde uygulandığı takdirde geçerlidir. Bu sıvı duvar kağıdı ile bir spatula ile hemen silinecektir, boya yumuşar, hava kendiniz için duvar kağıdı kurutma alır çıkıyor. 

bir sıcak hava tabancası kullanarak duvar kağıdı Çıkarma - yolu hızlı değil, ama güvenilirbir sıcak hava tabancası kullanarak duvar kağıdı Çıkarma - yolu hızlı değil, ama güvenilirBu süreç elbette, hızlı, ama etkili değildir vardır.

Doğrudan taşlama makinesi

sıkıca alet çalışan duvarına karşı bastırılır eğer yapabilirsiniz kapağını çıkarın. duvarları cilt soyma Bu çok zaman alır ve tabii ki, fiziksel gücü kullanışlı olacaktır. Ve şeytan tozlu bu prosedür denilen edilemez. Su duvar kağıdı gider kaldırmaması halinde Fakat, bu yöntem kesin yardımcı olacaktır.

Bulgar

Bir güçlendirilmiş gövde ve geniş kapasiteli bir araca gereksinim vardır. direkt taşlama makinası yanı sıra Bulgarcayı kullanın. Ama şimdi işler daha hızlı gider. bu araç gerçek temas değilse, çalışma tehlikeli olabilir.

Duvarın yüzeyi deforme olmayan özel memelerini kullanınDuvarın yüzeyi deforme olmayan özel memelerini kullanın

gizlemek

Başka bir dezavantaj yoktur. Eski sıvı duvar kağıdı örtbas için İndirgenmiş. onları istenilen yüzey pürüzlülüğü, duvar atmak daha iyi ve daha sonra kaplanmış vermek üzere - düz duvar ise duvar dokusu ise, özellikle çıkıntılı parçalar öğütün. Bundan sonra, birinci duvar ve dolgu maddesi mühür. sıva kuru olduğunda Ama, bitirme başlayabilirsiniz.

Duvar kağıdı çıkarılması için sıvı: bu

Eski duvar kağıdı kurtulmak için bir seçenek de vardır. çekmeyle ilgili sıvı yüzey aktif maddeler ve köpük önleyiciler, özel katkı maddeleri oluşmaktadır. duvar yapıştırıcı, tipik olarak iyi bir dağıtma maddesi organik maddeleri çözmek için gerekli olan bir nişasta, olduğu gibi. Eğer markalı bir tutkal satın, o zaman mutlaka imalatçı size onun yarılmasına bir sıvıyı sunabilir.

yapıştırıcı ve aynı üreticinin sıvı, duvar kağıdı kaldırma işlemi hızlı ve basit iseyapıştırıcı ve aynı üreticinin sıvı, duvar kağıdı kaldırma işlemi hızlı ve basit ise


Hala sıvı kesinlikle zararsız su dayanan, kompozisyonun allergenicity dert olamaz. Bunun yanı sıra herhangi bir sıvı kayda değer bir kimyasal kokulara sahiptir ve harici olarak sıradan bir deterjan benzer.

Özel bir sıvı içinde antiseptikler eklendiğinde de, bu kalıp ve küf duvar korur.

duvar kağıdı çıkarmak için sıvı nasıl kullanılır

Bazen bile duvara uygulanan sıvı duvar kağıdı yeterli kavrama. Sonra aynı spatula ile onlara yardım edeceğiz.

güvenliği hakkında unutmayın - işten önce, elektrik gücü kesin, prizler anahtarları kaldırmak, teller yalıtmakgüvenliği hakkında unutmayın - işten önce, elektrik gücü kesin, prizler anahtarları kaldırmak, teller yalıtmak

Duvar kağıdını nasıl kaldırılır:


  • Dikkatle hafifçe bir spatula ile kanvas kenarını gözetlemek duvardan çekme;
  • yarım duvar kareler ortalama 100 litre sıvı akış hızı;
  • Düz musluk suyu ve hemen kullanılabilir ile çözünür, sıvı;
  • bulaşıkları yıkama sıvı sıradan sünger, uygulayın;
  • daha verimli sıvıyı uygulamak istiyorsanız, sıvı akış ekonomiktir çünkü bir sprey şişesi kullanmayın ve eşit yüzey neden olacaktır.

duvardan sıvı duvar kağıdı nasıl kaldırılır (video)

Sıvı duvar kağıdı bazen o kadar kolay değildir çıkarın, ancak bir yöntem yardım etmezsen mutlaka başka yardımcı olur. Belki duvar kağıdı bu şekilde gidecek ve sadece tutkal ıslatmak deneyin sıvıyı satın almadan önce para harcamak gerekmez.

Çalışmalarınızda bol şans!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 3

map