The BlogKomodzie w sypialni - bardzo praktyczne i bardzo potrzebne mebelKomodzie w sypialni - bardzo praktyczne i bardzo potrzebne przedmiotem intereraShkaf w sypialni, stolik nocny, toaletka - wszystkie klarowne roztwory. Komody znaleźć także trochę mniej, i, niestety, sztuki nie są tak ciekawe, grać się, jak mogli. A to wielka pominięcie do wnętrza sypialni.


Szerokie szuflady do sypialni jest znowu w modzie

Raz na takich modelach prawie postanowił zrezygnować na rzecz wąskiej, bardziej elegancki komoda. Wierzono, że we wnętrzu, wyglądają zbyt nieporęczne, i nie potrzebują tak duże skrzynie i stoły w sali. Ale dziś, szerokie klatki piersiowe, często podobne do starych mebli, są zwracane do sypialni.

Wydawałoby się, że szerokie skrzynie nie są popularne, jednak i teraz są one nadal pojawiają się w sypialniWydawałoby się, że szerokie skrzynie nie są popularne, jednak i teraz są one nadal pojawiają się w sypialni

Ale te piękne Komoda, tak pojemny rzeczy, które wymagają dużo uwagi, ponieważ trzeba umieścić je tak, aby nie było niezgoda. Zazwyczaj, łóżko - centrum sypialni, i nie jest też wybitnym Komoda, trzeba wybrać najlepszą lokalizację. Jeśli kredens rzeźbiony lub jaskrawo pomalowane, to jest dokładnie w centrum sypialnia, która będzie rozpraszać uwagę nawet na łóżku.

Wąska komoda w sypialni - częstym rozwiązaniem

Oczywiście, są one coraz częściej wykorzystywane. Wąska Komoda może być umieszczony w dowolnym miejscu w pokoju, a oni przychodzą do wydłużonego wąskiej sypialni. Oczywiście, od tego, traci swoją pojemność. Ale można wybrać wysoki model, a to jakoś rekompensuje małej pojemności.


Wąskie skrzynie nie tak przestronne, ale oni zajmują niewiele miejsca i jest bardzo dobrze nadaje się do wąskich sypialniWąskie skrzynie nie tak przestronne, ale oni zajmują niewiele miejsca i jest bardzo dobrze nadaje się do wąskich sypialni

Czasami kredens zastępuje stoliki, i masz do wyboru - co meble są bardziej istotne. Ale Komoda, w każdym razie, nie ma więcej miejsca do dekoracji. Put świece, ramki, świeczniki, pudełka na biżuterię, wreszcie, wazon z kwiatami. I wysokość pozwala, i wygląda bardziej przekonujące niż w przypadku nocnej.

Długie skrzynie sypialni: gdzie byłoby właściwe

Ciekawe długie szuflady jest czasem zastąpiony przez konsolę. Są po prostu w tym samym kolorze, w przypadku gdy nie ma miejsca, aby umieścić tabelę i dekoracji sypialni nie ma nic więcej. Następnie blat skrzynia pozwala to zrobić.Długie szuflady są bardzo praktyczne, ponieważ mogą one pomieścić wiele rzeczyDługie szuflady są bardzo praktyczne, ponieważ mogą one pomieścić wiele rzeczy

Na stole można umieścić:

 • Zabawki Wewnętrznych;
 • Szkatułka;
 • Śliczne pudełka i wazony;
 • świece;
 • Szereg klatek obrazu;
 • Chusteczki i inne przedmioty rękodzieła;
 • kwiaty;
 • Lalki.

I to będzie na tyle, że pokój nie potrzebuje dodatkowego wystroju. Ważne jest, że komoda i wewnątrz był praktyczny i pojemny tyle ze względu na długość. Często ta opcja jest zaznaczona w piersiach długą, wąską sypialnię, w której znajduje się łóżko, szafa, a może tylko tak długo kredens.

Komody dla kącie sypialni: opcja w małym pomieszczeniu

Stylowy narożnik skrzynie dzisiaj jest łatwe do znalezienia na sprzedaż. Ich wygląd nie jest tak znane, ale projekt jest jak praktycznych ludzi. często nie osiągając rogu w małej sypialni. I nowoczesny narożnik kredens dokładnie tam będzie. Jeśli pokój jest mały i lekki, a boisz się przeciążać meble, można wybrać białą komodę lub kredens kości słoniowej.

Corner Komoda są idealne dla małej sypialni, a ich konstrukcja jest dziś bardzo zróżnicowanaCorner Komoda są idealne dla małej sypialni, a ich konstrukcja jest dziś bardzo zróżnicowana

Pomimo swojej zwodniczej wygląd, kątowe kredensy może być bardzo przestronne. Ponadto, opcja ta jest często bardziej tanie. Liść pośrednictwem katalogu i upewnić - Zapotrzebowanie takie decyzje.

wysokie komody dla sypialni: oszczędność miejsca

W małej sypialni, ważne do racjonalnego wykorzystania każdego centymetra jest. I często rozgrywa się kosztem przestronności wysokości. Im więcej pudełek w klatce piersiowej, tym bardziej dopasować go. To może być wąskie, ale wysokie - i umieścić go więc nie ma trudności. Minus długość oraz wysokość - rozwiązanie dla małych sypialni.

Highboy bardzo stylowy wygląd w pokoju dziecięcym, w sypialni dla dorosłychHighboy bardzo stylowy wygląd w pokoju dziecięcym, w sypialni dla dorosłych


Ta komoda i nadaje się do sypialni dziecięcej, gdzie półki zbyt długo nie jest bardzo wygodne - wszystko zmieszane, Małe dzieci są mylone ze sobą. Tak, a wysoki Komoda zwalnia miejsce dla innych mebli, na przykład w sypialni, możesz umieścić mały stolik komputerowy, wskazując w ten sposób i miejsca pracy w pomieszczeniu.

Wiszące komodę do sypialni - to

Zawieszone skrzynie - chyba najbardziej nowoczesne odmiany mebli do sypialni. Te skrzynie nie dotykały podłogi, jakby unosił się nad tym, które z pewnością przyczynia się do ułatwienia przestrzeni. Mocuje się je w specjalnych gniazdach - oryginalne i stylowe wnętrza ze względu na to jest do ciebie.

Zawieszone skrzynie zaskoczony jego lekkości i elegancji dać pokójZawieszone skrzynie zaskoczony jego lekkości i elegancji dać pokój

Są to te same konstrukcje z drewna, tylko z pozoru łatwiejsze. I to jest również dobrym rozwiązaniem dla małej sypialni. Długość może wynosić co najmniej 1600 cm, ale sam jest niski Dresser. Takie modele są często stosowane zamiast stoliku.


Wybór sypialni kredens: wymiary, co lepsze

Minimalna wysokość klatki piersiowej - 850 mm. Jeżeli jest ona mniejsza, to nie jest komoda i szafka nocna. Kredens tylko silnik może być nawet mniejszy, jego cechy konstrukcyjne zapewnia. Długość klatki piersiowej jest prawie zawsze więcej niż połowę. Mniej niż długość z każdego punktu widzenia nie jest to uzasadnione - nie jest ani piękna, ani przestronne.

Rozmiar klatki piersiowej powinien być wybrany na podstawie wielkości pomieszczeniaRozmiar klatki piersiowej powinien być wybrany na podstawie wielkości pomieszczenia

Głębokość klatki piersiowej jest zwykle równa 30 cm. Głębokość mniejszy całkowicie nieprzydatne, oprócz ścian i elewacji potrwać kilka centymetrów. Tiny szuflady w sypialni - nie jest najlepszym rozwiązaniem, aby były one umieszczone? Są one używane wyjątkiem korytarzach do przechowywania drobnych rzeczy.

Wygodne meble: komoda we wnętrzu sypialni

Jest to dobra alternatywa dla toaletce, jeśli z jakiegoś powodu zdecydowaliśmy się porzucić ten ostatni. Ale czasami nie w zestawie stół i ustawić, na przykład, „Rondo” obejmuje następujące - łóżko, ściany, klatki piersiowej.

Wybór klatki piersiowej w sypialni:

 • W sypialni dla dwóch osób byłoby właściwe i komody w dwóch rzędach, gdzie każdy ma możliwość, aby umieścić swoje rzeczy;
 • Kredensy dobrym substytutem dla toaletką, a na nim możliwe jest do przechowywania kosmetyków, ale to jest do malowania muszą stać;
 • Komoda można umieścić na stronie łóżka lub przed nim, to wszystko zależy od tego, gdzie wisi lustro.

Sypialnia idealna komoda z lustrem, i umieścić go najlepiej przed łóżku lub na jej stronachSypialnia idealna komoda z lustrem, i umieścić go najlepiej przed łóżku lub na jej stronach

Wraz z komody może zorganizować najpiękniejszy zakątek sypialni. Na lustro powiesić delikatną długi naszyjnik, który będzie pięknie Sparkle w wieczornym świetle. Położyć na stole wnętrze klatki piersiowej ulubiona zabawka, umieścić okno z ich dekoracji. Ozdobić szafki wdzięku wazon z kwiatami, to niekoniecznie jest prawdą. Dzisiaj, sztuczne kwiaty wyglądają tak arcydzieło, a oni zasługują sypialnia dekoracji.

Komoda może zastąpić rączkę, kupując mądrzejsi, lub pracować na transformacji nie bardzo ładne długopisy. Pierś może wreszcie odmalowane, sztucznie wieku, aby korzystać z innych rodzajów renowacji, powiesić nad nim ulubione zdjęcie lub położyć obok ciepłego futrzany dywan.

Vintage Komoda - specjalny element wnętrza. Często dosłownie przyniósł ze strychu skrzynię starej babci z szufladami i długa, ale ciekawa praca zamienia stare meble do prawie obiektu sztuki. Najczęściej kredens odmalowane, otrzymuje dodatki, dekoracji, i staje się centralną postacią w sypialni.

Warianty szuflady w sypialni (wideo)

Przy wyborze komoda, ocenić jego wygląd i praktyczność, a także materiał, z którego jest wykonany. Sprawdź uchwytów i innych urządzeń, czy one szybko tracą przekonujący wygląd. Proszę ocenić i czy trzeba będzie komoda, jeśli naprawa będzie zmienić pokój - czy będzie pasować do innego wykończenia. Wreszcie, to każdy produkt musi być warte swojej ceny, nie przepłacać.

Udane eksperymenty!

komody w projektowaniu sypialni (zdjęcie we wnętrzu)

pictList714702 2 5 3fd9651da87468f3d45ab4d241f454c0 829 111i3enl52 374 2048bg0 20153cost28a01PH123778 473530p0

Leave a Comment

Your email address will not be published.

47 − = 41