The BlogZanim zdecydujesz, które ozdobić szatnię, trzeba dowiedzieć się, celów, dla których jest przeznaczony, i zdecydować się na meble doskonale uzupełniają wnętrzeZanim zdecydujesz, które ozdobić szatnię, trzeba dowiedzieć się, celów, dla których jest przeznaczony, i zdecydować się na meble, doskonale uzupełniając intererRodonachalnikom skrzynia była skrzynia. Że utrzymuje rzeczy lub inne rzeczy, ale był tylko jeden przedział. Aktualne komody mają 2, 3 lub nawet więcej szuflady, ale nadal mają mały rozmiar. Skręć w klatkę piersiową w szafce odważył się francuskiego w XVIII wieku, a dali nazwę przedmiotu. Przetłumaczony z francuskiego komoda oznacza „łatwy”. W pełni uzasadnia nazwę funkcjonalnej strony przedmiotu, prawda?


Odmiany szufladami do salonu

Początkowo skrzynie nie są bardzo popularne. Dopiero po XX zauważyli funkcjonalność w połączeniu z funkcją, więc przedmiotem została doceniona. Ale jego lokalizacja, głównie był w sypialni. Biorąc pod uwagę obecną wielkość mieszkań, komody są instalowane wszędzie, w tym w salonie.

Komoda, dzięki koloru i stylu będzie się wyróżniać na tle całej kompozycji, nitowanie na siebie uwagę i odciągnąć od elementu, który chciałby, aby ukryćKomoda, dzięki koloru i stylu będzie się wyróżniać na tle całej kompozycji, nitowanie na siebie uwagę i odciągnąć od elementu, który chciałby, aby ukryć

Obecny model mini-szafy zachwycają oryginalnym pomysłem i jakością wykonania:

  • rogu;
  • Długie, krótkie, średnie;
  • zmywania;
  • Zmiana;
  • Z lustrem;
  • Wysoki, niski;
  • Spośród różnych rodzajów drewna.

Podnieść komodę w pokoju - zupełny nonsens. Ale co wybrać? Początkowo, warto pomyśleć o praktycznych przypisania piersi: w jakim celu zostanie ona zainstalowana. Z ogromnym bogactwem modeli, wielu producentów oferujących zrobić mini-garderobę robione aby zadowolić wszystkie wymagania klientów, od kolorów do liczby przedziałów i pól. Nawet w najbardziej niezwykłych i ekstrawaganckie wnętrza szuflad idealnie pasuje.


Rogu komoda do salonu

Jak wiadomo, kąty w pokojach zawsze pozostać niezauważone, więc nie ma doniczce lub cokolwiek. Aby ożywić to miejsce, to został wynaleziony kątowych kredensy. Co do salonu, więc jest to idealne dla organizacji przestrzeni: nie zajmują dużo miejsca i na tyle pojemny.

Narożny kredens jest bardziej korzystne, ponieważ zaoszczędzić miejsce w małym pomieszczeniuNarożny kredens jest bardziej korzystne, ponieważ zaoszczędzić miejsce w małym pomieszczeniu

Corner Komoda - dość niski mebel. Najczęściej są one wykonane nie więcej niż 1 metr wysokości. Te wymiary są optymalne do pozycjonowania w kącie, nie obciążając tym samym przestrzeń i tylko co jakiś pokój urok.Kredensy dużo bardziej praktyczne w porównaniu z szafy. Są małe, doskonale pasuje do każdego projektu i są stosunkowo niedrogie.

Funkcjonalny składnik klatki piersiowej mogą być aktywowane z maksymalną korzyścią. Przestronne szuflady może przechowywać żadnych przedmiotów. Górna płaszczyzna jest wsparcie dla dodatkowych wazony, figurki, rzeźby, jak również telefon lub mały kwiat.

Corner Komoda idealny do małych pomieszczeń, ponieważ nie zaśmiecać przestrzeni z ich obecności.

Długie komody do salonu

Pomieszczenie musi być koniecznie obecny telewizor. Lokalizacja na zakup specjalnego ściany, które zajmują dużo miejsca, a często nie zawsze piękny wygląd we wnętrzu. Długie szuflady w salonie, łączące wiele pól do przechowywania przedmiotów i ogromny płaskiej powierzchni, podbił serca wielu konsumentów.

Długa Komoda - tradycyjna dla wielu konsumentów mebel, który pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów gospodarstwa domowegoDługa Komoda - tradycyjna dla wielu konsumentów mebel, który pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów gospodarstwa domowego

Niektóre skrzynie wyposażone są w takie niesamowite funkcje, aby opuścić platformę do telewizora plazmowego. Dzięki tej technice innowacji zawsze ukryte przed ludzkim okiem i używa tylko zgodnie z przeznaczeniem, a nie poza kurzem i nie narażone na atak dzieci i zwierząt.

Przy wyborze mini-szafkę rozmiary trzeba budować od wielkości pomieszczenia. Ale nawet przy małej wielkości salonu, ustawić małą komodę od ściany do ściany - nie jest taki problem. Odrębną zamówienie ze wszystkich funkcji pomieszczeń i życzeń klienta będzie to najbardziej funkcjonalny i wygodny. Podczas produkcji, można wybrać się aż do postaci: komoda może być owalny lub prostokątny z zaokrąglonymi narożnikami lub kwadratowych.

Modele z lustrem stać się ulubieńcami dziewczynki. Uwielbiają spędzać czas przed powierzchni lustra, wywołując piękno lub zabawie. Jak również obecność lustra w salonie wpłynie na uczucia: one wizualnie rozszerzyć przestrzeń.

Duże komody do salonu

Jeśli w pomieszczeniu nie ma wystarczająco dużo miejsca i nie działa umieścić pełną szafę, trzeba wymyślić alternatywne rozwiązanie. Tak będzie umiejscowienie dużej komodzie w salonie.

Przy wyborze komoda, należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także od materiału, z którego jest wykonanaPrzy wyborze komoda, należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również na materiał, z którego jest wykonana

Nie zawsze mini-szafa w przedpokoju jest używana dla układu w nim napędu CD-ROM, taśmy audio, magazynów i innych szczegółów. W dużej rodziny mieszkającej w dość ciasnym mieszkaniu, opcja komodzie - jest uproszczenie życia wszystko i globalną gospodarkę przestrzeni, zamiast jak zwykle i nadwaga obiekt z wieloma drzwiami.


W zależności od wyglądu i wykończenia, pochodzą one w różnych przedziałach cenowych: tani można znaleźć wykonane z MDF lub wiórowych płyt, a najbogatsi i najbardziej elitarne wersje - z litego drewna. Pierwszym wyborem powinny być wykonane w oparciu o możliwości finansowe i realistycznej oceny lokalu. Staranne pomiar pomieszczenia pomogą ustalić idealnego rozmiaru piersi.

Trzeba też wspomnieć takie modele, które łączą w tabeli zmienia i pełny kredens z dużą ilością szuflad. Opcja ta jest idealna dla rodzin z dziećmi, dla których wymaga stałej opieki. Nie przebierają okruchy na stole kuchennym lub kanapy. Dzięki kół nawet największych komody (czyli wysokość, długość) nie może być łatwo przenoszone z pokoju do pokoju, dla wygody rodziców.

Biała komoda w salonie

White - klasyka. Choć jest on neutralny z punktu widzenia psychologii, ale to znajduje odzwierciedlenie w wielu nowoczesnych dziedzinach: high-tech, techno, minimal, nowoczesny, i inne. Jego spokojny kolor pasuje do wszystkich wnętrz. Gloss Black salon z białym komodzie - stylowy i luksusowy!

Biała komoda w salonie zmienia percepcję przestrzeni rzeczywistej - czyni go bardziej przestronne i bardziej interesującaBiała komoda w salonie zmienia percepcję przestrzeni rzeczywistej - czyni go bardziej przestronne i bardziej interesująca

Jako materiał to:


  1. Błyszcząca powierzchnia plastiku.
  2. Rygorystyczne i wyrafinowane drewniane tablice.

Obie te opcje wydają subtelne, ale konieczne jest, aby przystosować się do stylu pomieszczeń. Na przykład, w bogatym i eleganckim wyglądzie z drewna, błyszczący plastik powierzchnia kredens będzie wyglądać na miejscu. Po wybraniu powinien nie tylko dbać o wielkości, ale także kierunku.

Należy zwrócić szczególną uwagę na wyposażenie okucia piersi. Na przykład, w stylu high-tech, odzwierciedla obecny i po najnowsze technologie, będą bardzo odpowiednie do zamykania elektronicznej. Z ich pomocą, sam drzwi zamknięte gładko bez obcego hałas i wstrząsy.

Komoda na naczynia w salonie

Wiele zrozumieć szafkę dosłownie, jak mały mebel z dużą ilością pojemnych szuflad do przechowywania. Po części jest to prawda. Ale współczesne sztuczki projektu dowodzą, że w klatce piersiowej - to nie jest tylko przedmiotem, ale prawdziwa elementem wnętrza.

Komoda na naczynia w salonie - ważnym elementem wnętrza. Stwarza to szczególny smak dzięki jedności kolorachKomoda na naczynia w salonie - ważnym elementem wnętrza. Stwarza to szczególny smak dzięki jedności kolorach

Prawie każdy dom ma nie jeden, ale kilka różnych zestawów. Dostaje to dokładnie te same sposoby, jak prezenty dla dat. I bardzo częstym problemem w tym przypadku - brak miejsc dla wszystkich przedmiotów. W tym przypadku zestawy, nawet najdroższy, migracji na pobyt stały w szafie lub garażu.

Aby temu zapobiec, w sklepach oferują szeroką gamę różnych szuflad na sztućce. Pomimo faktu, że większość przyborów jest ukryty za drzwiami, ale jakaś część będzie widoczne. Dziewczyny są bardzo lubiący różnych potraw wszystkich kształtach i rozmiarach, więc ten mebel byłoby bardzo miłe. Stylowe i piękne odmiany zadowolą nawet wyrafinowanych konsumentów.

Pierś naczyń może mieć jako standardowe drzwi otwarte „ON” i wciągania stronie. W sklepie można skonsultować się ze specjalistą i wybrać najlepszą opcję, która jest w przedziale cenowym, w którym budżet został obliczony.

Komoda z szkła do salonu

Pokój bez drogich pamiątek lub zdjęcia serca? To nie jest prawdziwe. Każdy trzyma ich kosze rzeczy związane z pewnymi wydarzeniami w moim życiu. Pięknie układa się je w celu zawsze widoczne, można użyć komoda z hartowanego szkła. Oprócz akcesoriów dla przezroczystych drzwi będą korzystne wyglądać lub całe zestawy stołowe sety.

Komoda z szkła do salonu przynosi orzeźwiający efekt wizualny w przestrzeni kolorystycznej średniejKomoda z szkła do salonu przynosi orzeźwiający efekt wizualny w przestrzeni kolorystycznej średniej

Komoda z szkła służy do umieszczenia naczynia, książki, figurki, a nawet pamiątek osobistych zdjęć. Pomimo widocznych obiektów sztuki, to jest dobrze, aby interweniować w indywidualnych boksach są inne rzeczy, które chcesz ukryć przed wzrokiem ciekawskich. Ta komoda jest znany jako „szafy”, jak pokazuje zawartość półkach w całej swej okazałości.

wisiorek LED, usytuowany wzdłuż obrysu kredensu, skupia się na szczegółach i pozwala skupić się na gości w środku rzeczy.

Piękne szuflady w salonie (wideo)

Pokój dzienny - w centrum domu, gdzie goście zbierają się i spędzać czas z ludźmi w gospodarstwie domowym. Wnętrze pokoju nie powinno być żadnych oddzielnych części, ponieważ wszystko musi istnieć w nierozerwalnym związku. Harmony odbywa się nawet w planowaniu. I kredensy doskonały dowód jak one pasują do każdego wnętrza i doskonale uzupełniają wystrój pokoju, bez jej ważenia.

Przykłady długich szuflad dla pokoju gościnnego (wnętrza zdjęcia)

--1500 E284964 1 164 016203enl 0186silenialiving5 340zoom 586-Komod-berlin 2109 1003520Gost200202enl

Leave a Comment

Your email address will not be published.

55 − 47 =