Komfortowy pokój dzienny: 6 Rules Designer

Komfortowy pokój dzienny: 6 Rules Designer

12 October 2017pokój dzienny - centrum każdego domu, dlatego ważne jest, w swojej konstrukcji, aby stworzyć przyjazną atmosferę do spędzania wolnego czasu wszystkich lokatorówLiving Room - centrum każdego domu, dlatego tak ważne jest jego projekt, aby stworzyć przyjazną atmosferę do spędzania wolnego czasu wszystkich lokatorów To wrażenie salonie mogą tworzyć kompletny obraz rodziny i domu lub mieszkania jako całości. Oczywiście, smak właściciel mieszkania może być ustalona szybko. Na przykład, jest raczej osobą, która preferuje styl neoklasycyzmu, dawać retro lub nowoczesne. Nowoczesne projektanci mogą stworzyć najbardziej niesamowitą konstrukcję pomieszczenia przez preferencji klienta i biorąc pod uwagę innowacje 21 wieku przy wyborze mebli i akcesoriów.


Dokonując życia powinny brać pod uwagę fakt, że w tym pokoju rodzina będzie spędzać większość czasu, co oznacza, że ​​powinien on być multi-funkcjonalny, wygodny i komfortowy dla każdego człowieka i dla gości. To musi być miłe być kochanym i robić porządki.

Powierzchnia salonu: optymalna wielkość

Urban Living znacznie mniejsza niż w domku, ale to nie znaczy, że powinniśmy zrezygnować z marzeń do organizowania wykonania typowego pokoju w dobrym stylu. W większości przypadków, projektanci mają do czynienia z małymi pokojami, ale biorąc pod uwagę obecną technologię, wiele pomysłów i projektów, a nawet z pokoju 12 m2, można tworzyć wspaniałe i niezwykłe życie, które zaspokoją potrzeby każdego mieszkańca w mieszkaniu.

Najważniejszą rzeczą - nie pali się do pokoju i kierować się pewnymi zasadami sztuki projektowania.

Właściwa organizacja wnętrza w salonie pozwoli osiągnąć nie tylko estetyczną przestrzeń transformacji, ale będzie również okazją do optycznie powiększyć przestrzeńWłaściwa organizacja wnętrza w salonie pozwoli osiągnąć nie tylko estetyczną przestrzeń transformacji, ale będzie również okazją do optycznie powiększyć przestrzeń

Z zastrzeżeniem wszelkich przepisów, w pokoju:


 • Wizualnie poszerzyć i wywyższył;
 • Nie mogą być zaniżone;
 • Jest to doskonały i nie ma śmieszne momenty;
 • To nie będzie miało missteps i niedociągnięcia;
 • To zrobi wrażenie na każdego gościa;
 • Stanie przez wiele lat, aby zadowolić właścicieli.

Dokonując każdego pomieszczenia mieszkaniową powinny wdrożyć podejście dźwięku, a następnie rozmiar nie ma znaczenia.

Życie w mieszkaniu: rozwiązania w stylu

Domy istota jest nieco inna od prostych z sali, gdzie spotyka się z rodziną, a także w projektowaniu przestrzeni życiowej należy zwrócić uwagę na meble nadające się do odpoczynku i snu, który jest często wymagane w apartamentach.

Oczywiście przed zakończeniem życia musi najpierw zdecydować się na styl, który jest teraz zrobić, a każdy z nich ma różne cechy szczególne.High-tech styl może być bezpiecznie stosowany do dekoracji salonu o dowolnej wielkości. Wybrany zostanie wystrój podkreślają niezwykły wygląd pomieszczenia, ale jednocześnie nie pozbawia go komfortuHigh-tech styl może być bezpiecznie stosowany do dekoracji salonu o dowolnej wielkości. Wybrany zostanie wystrój podkreślają niezwykły wygląd pomieszczenia, ale jednocześnie nie pozbawia go komfortu

Wybór stylu może być bardzo zróżnicowane i zależą od niego będzie:

 • Klient;
 • budżet;
 • Wymiary pomieszczenia.

Style mogą być bardzo różne, a niektórzy projektanci zrobić połączyć dwa w jednym, okazuje się całkiem dobrze w praktyce.

High-tech styl

Idealny do małych pomieszczeń mieszkalnych, a jeśli chcesz, aby wizualnie zwiększyć przestrzeń, zużyte odcieni światła i minimalne wnętrze. W takim przypadku nie jest połączeniem high-tech i minimalistyczny. Pokój może być ozdobiona rzadkich antyki, antyczne meble lub ciężkie zasłony.

strych

Dla małych salonach w mieszkaniu jest doskonały styl loft, który jest podstawą - lekki kolor, przestrzeń, i tylko niezbędne meble.

Retro styl w projektowaniu salonie nie traci na znaczeniu, ponieważ nie tylko dodaje trochę smak projektowaniu pokoju, ale także podkreśla indywidualność właścicielaRetro styl w projektowaniu salonie nie traci na znaczeniu, ponieważ nie tylko dodaje trochę smak projektowaniu pokoju, ale także podkreśla indywidualność właściciela

Aby wizualnie zwiększyć przestrzeń można wykorzystać tiul powietrze lub odbiciami lustrzanymi, położenie, które muszą być przeprowadzone przed okien i drzwi.


styl retro

Określony przez stosowanie różnych kolorów w dekoracji pomieszczeń, a także ich kombinacji. Na przykład, obecnie odpowiedniego różowy z czarnym, zielonym i żółtym, czerwonym i pomarańczowym. Mogą być tapicerowane meble, zasłony i akcesoria.

Niewiele osób wie, że rodzaje lampy podłogowe w stylu lat 70-tych ubiegłego wieku stały się prawdziwym skarbem nowoczesnych rozwiązań projektowych. Lampa banalne z frędzlami mogą odgrywać niemałą rolę dla pokoju i właściwego zagospodarowania przestrzennego za pomocą oświetlenia.

styl afrykański

To coś niezwykłego dla współczesnych ludzi, ale korzystanie z symboli narodowych, rzeźby, a połączenie tego wszystkiego z minimalistycznym stylu, który pozwala na oszałamiający efekt. Styl może być odpowiednia dla dużych pomieszczeń i dla małych, ale jego głównym celem jest na obrazach i fotografiach przedstawiających życie afrykańskich.

kraj

Niektórzy ludzie lubią żyć w rustykalnym stylu, lub innymi słowy rustykalny, miejsce to nie jest takie proste, bo trzeba wykonać cały wystrój i meble i dekoracji ścian, okien, sufitów i poza nią.

Kraj stylu we wnętrzu salonu - to romantyczna prostota, znajduje się w spokojnym wypoczynkuKraj stylu we wnętrzu salonu - to romantyczna prostota, znajduje się w spokojnym wypoczynku


Na podstawie tej listy stylów, można wybrać coś odpowiedniego dla siebie i „serce” mieszkania do swoich potrzeb.

Życie w domu: cechy konstrukcyjne

Opisaniekazhdogo styl charakteryzuje się różnymi kryteriami, ale jeśli chcesz zaprojektować wybór do prywatnego domu, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do kilku innych obszarach.

a mianowicie:

 1. Eko-styl nadaje się do domów parterowych z panoramicznym ramie okiennej. Jest mało prawdopodobne, że fantazji można sobie wyobrazić, że z salonu będzie miał wspaniały widok na ogród przez okna i drzwi z dużymi oknami. W tym stylu używa tylko naturalnych materiałów takich jak tkaniny, korka, fornir, masy, rattanu i wikliny meble.
 2. Klasyczny będzie popularne przez cały czas, ale przede wszystkim dla domków salonie będzie pasować do stylu neoklasycyzmu, co jest ważne dla tworzenia wykorzystanie sztukaterie, kolumny, luster i rzeźby z drewna. Ponadto doskonałym rozwiązaniem do wykańczania mebli jest użycie kute ręcznie lub kosztownych zasłon. Elementem najbardziej uderzające jest kominek. Aby zaprojektować taki styl mocno zachęcać do korzystania z tanich imitacji, ponieważ są one znacznie zepsuć widok. Niedopuszczalne jest występowanie starych zabawek, reprodukcje obrazów lub rzeźb improwizowany. Niektórzy ludzie wolą stworzyć miniaturową galerię sztuki, w której znajdują się antyki, oryginalne obrazy i dzieła znanych artystów.

Eko-styl w salonie charakteryzuje się obecnością w drewniane meble, a także korzystania z elementów dekoracyjnych we wnętrzu materiałów naturalnychEko-styl w salonie charakteryzuje się obecnością w drewniane meble, a także korzystania z elementów dekoracyjnych we wnętrzu materiałów naturalnych

Pomysły zorganizować salonie może być ogromna kwota, ale głównym celem przetwarzania pokój - nie tworzy miejsce dla nastolatków, a pokój dla całej rodziny.

Lokalizacja salonu w domu

Privezde do nowego mieszkania lub domu, pojawia się pytanie, gdzie jest pokój dzienny.

Co do zasady, projektanci i właściciele domów sami wolą być umieszczony w środku sali.

Aby być precyzyjnym, to umieszczenie powinna otworzyć dostęp z dowolnego miejsca w domu. Od powinny być łatwo dostać się do kuchni, w łazience, przedpokoju i, oczywiście, sypialnię. Tak więc, każdy obywatel będzie mógł zawsze w pokoju i cieszyć rodzinne wakacje, oglądanie telewizji lub czytanie książek. Kiedy przychodzi do domku, w salonie mogą być umieszczone obok hali lub nawet w połączeniu z tym, co zrobi wrażenie na gości.

Mieszka w sąsiednim pomieszczeniu

Nie jest rzadkością, że salon znajduje się w sąsiednim pomieszczeniu. Do pokoju było wygodne i przytulne mają wiele do wypróbowania, bo dodatkowo meble lub wyposażenie zbyt obszerne i jasne mogą naruszać harmonii.

Aby osiągnąć harmonię we wnętrzu sąsiedniego salonu, trzeba starannie rozważyć lokalizację głównych obiektów mebli zgodnie z charakterystyką lokaluAby osiągnąć harmonię we wnętrzu sąsiedniego salonu, trzeba starannie rozważyć lokalizację głównych obiektów mebli zgodnie z charakterystyką lokalu

Problemy w sąsiednich pomieszczeń może być masa. Na przykład, nie wszystkie narożniki mebla może być umieszczone w trzech lub ściany stanowią drzwi.

Jest uważane za istotne dla tej lokalizacji TV w jednym z otworów między drzwiami a pod półką.

Dla osób mieszkających doskonałej modułowego zestawu słuchawkowego, którego położenie można zmieniać w zależności od preferencji i nastrojów. Przed telewizorem oczywiście powinna być rozkładana. Jeśli chcesz umieścić w pokoju tafty i fotele to początek od wielkości pokoju, żeby nie zaśmiecać go i nie stanąć na przełęczy, ponieważ może to być niebezpieczne dla domowników.

Akcesoria do salonu

W zależności od rodzaju pokoju rozmiarach można umieścić w nim różnorodne akcesoria. Dla miłośników starych produktów odpowiedni dobór pozytywki w postaci gramofonu.

Jeśli jest to salon w stylu retro, to jest możliwe, aby takie ozdoby jak czarno-białych zdjęć, negatywów, widoki miast i bujanym fotelu z rattanu.

Wybór akcesoriów - jest końcowym etapem projektowania wnętrz salonu, więc warto pomyśleć wcześniej liczbę i rodzaje aranżacjiWybór akcesoriów - jest końcowym etapem projektowania wnętrz salonu, więc warto pomyśleć wcześniej liczbę i rodzaje aranżacji

Nie mniej atrakcyjne będą wyglądać delikatna i lambrekiny do zasłon posiadaczy, dla których warto wybrać jasne kolory i kolory jak żółty i złota, brązu i czerwieni. Musisz być obecne materiały, takie jak drewno i szkło w salonie Art Nouveau.

Przykłady salonach

Nikt nie mieszka tam będzie wygodne, jeśli nie ozdobić go z chodników. Że dywan - jest to element, który uzupełnia dowolny pokój wygoda, komfort i niezwykłą ciepło. Dywany dobrany do tapety, zasłony i poprzez wnętrze jako całości. nie powinno być ograniczone tylko do nich, ponieważ można korzystać z tych wspaniałych akcesoriów jak wazony podłogowych, ikebany, kawa i stoliki.

W zależności od stylu trzeba dać pierwszeństwo do niektórych materiałów i form akcesoriów. Na przykład, korzystne są barokowego porcelany i starych produktów, a high-tech doskonałego metalu, szkła i gładka, ale ostrymi liniami.

Kraj stylu we wnętrzu salonu (wideo)

Nasza galeria zdjęć jest specjalnie dla tych, którzy szukają oryginalnego i niezwykłego sposobu zaprojektowania salonu. Duży wybór prezentowanych projektów wzorniczych znanych deweloperów, zdolnych najstraszniejsze i daleko od atrakcyjnych pokoi, aby elegancki pokój, wygodne, przytulne, wielofunkcyjne i wygodne dla gospodarstw domowych. Komfort i wygoda - to pierwszy i jedyny raz, to warto zwrócić uwagę przy projektowaniu każdego pomieszczenia.

Wnętrze salonu (zdjęcie)

1a-12 6 5 52 576f9b2d443eb 711 421d01fe4cba44214b4ff9ccb2c9b26744666fed 864 1920x1080resizeinterior15694961368422172 1920x1080resizeinterior56224641425928075

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 1 = 11

map