The Blogfarklı malzeme ve renk kombinasyonları odasında sıradışı ve canlı bir atmosfer içinde gerginlik tavan oluşturmakfarklı malzeme ve renk kombinasyonları tavan tipi, renk ve ton bakımından çok farklı malzemelerin en beklenmedik kombinasyonlar, her odayı yüceltmek odasında sıradışı ve canlı bir atmosfer yaratmak askıya alınır ve tüm bu - tavanlar birleştirdi. mat ve parlak kaplamalar, saten ve aynalar birleştirebilirsiniz. Önemli olan - tüm güzel ve akıllıca elbette yüksek kaliteli uzun yıllardır operasyon monte kombine ve.


Tavan ve daha belirgin olarak herhangi bir tasarım whims ve vahşi fanteziler genişletir, istiflenebilir. Mükemmel gerginlik tavanlar asma birleştirir.

Asma tavanlar: tavanlar - en popüler

asma tavan Popülarite yıldan yıla artmaktadır.

alçı levha asma tavan kimse için sürpriz olarak O zamandan beri, öncelikli Tavanlar kalır.

Onlar mükemmel bir görünüm ve uygun fiyata sahip olarak Stretch tavanlar, her geçen yıl daha popülerdirOnlar mükemmel bir görünüm ve uygun fiyata sahip olarak Stretch tavanlar, her geçen yıl daha popülerdir

Tavan bittikten diğer türleri ile karşılaştırıldığında gerginlik tavan Avantajları itiraz kabul edilmez.


avantajları:

 • Mükemmel bir görünüm, en geniş renk yelpazesi;
 • Gibi tavan borular, kanallar, elektrik kablosu altında saklamak mümkündür
 • tasarımcılar ve tüketiciler için fırsatlar.
 • Kombine streç tavanlar oluşturmak için yeteneği.
 • Yetenek cihazı 3d tavanlar vb

asma tavan popülerliği, gördüğünüz gibi, oldukça haklı.

Kombine tavanlar: güzel ve özgün

tasarım açısından bize sonsuz olanaklar verir kombine tavan dönemi.renk türü ve kimyasal bileşim açısından farklılık streç kumaşlar, düzenlenmiştir Kombine tavanlar.

tavanlar birleştirerek, iç estetik, özgün ve bireysel yapabilirtavanlar birleştirerek, iç estetik, özgün ve bireysel yapabilir

Tavanlar tek paneli oluşturan, birbirine kaynaklanır.

Nasıl görünüyor:

 1. tek bir ünite halinde farklı germe ağ (çeşitli dokular) kombinasyonu;
 2. kombinasyon, tek seviyeli ve çok düzeyli her ikisi de olabilir;
 3. Farklı renkler ve tonları birleştirir;
 4. Streç tavan alçı ile kombine edilebilir;
 5. Streç kumaşlar cam ekler ile kombine edilebilir.

Tabii ki, böyle özgün kombinasyonlar sevmez pek kişi var.

Asma tavan montajı: streç bağdadi koymayın

bir tavan inşa çeşitli malzemelerin kombinasyonu eşsiz, kesinlikle benzersiz bir etki verir.

biliyor İlk olarak, asma alanı uzun germe tavandan serbest ancak ondan sonra süspansiyon, örneğin alçı tavan, ve düzenlenir.

asma tavan montajı zor değildir ve uzmanlar çekmeden kendini koruyabilirasma tavan montajı zor değildir ve uzmanlar çekmeden kendini koruyabilir

Bu gibi kombinasyonlar, tek seviyeli hem de yararlıdır ve bunlar, çok katlı yapılar.


Prosedür:

 • Düzenlenen yapı alçı levha asma tavan. Kardeş - seçenekleri en yaygın, çoktur. Kural olarak, alçıpan inşaat çevresinde monte edilir ve orta streç tavan için tasarlanmıştır.
 • kartonpiyer yapılmış bir asma tavana sonra, bir streç tavan dönüş oldu. Yapısal olarak, asma tavan herhangi farklılıklar ve sapmalar olmadan, geleneksel olarak yapılır.

Kumaş, sırayla, malzemenin tek bir parça her iki ve birkaç olabilir - sizin hayal zengindir ve tasarımcı neyi.

bir gerilme tavan Süspansiyon: eklendiği spot

Bir streç tavan güzellik sorgulanmaya değil, ama soru asma tavanda lambaları takmak için nasıl?

hiçbir koşulda, levha duramaz - O tavan lambasına bıçak güvenli değildir söylemeye gerek yok!

Peki, nasıl bir gergi tavan ışıkları takmak için?


Spot çok kolay uygun çap delik yaptıktan sonra, elleriyle tavana monte edilmiştirSpot çok kolay uygun çap delik yaptıktan sonra, elleriyle tavana monte edilmiştir

hatırlatma:

 1. o armatürleri montajı tarafından üretilecek yerler, hatta streç tavan kurulumdan önce, önceden hazırlar. Sadece önceden, tedarik ve kablolama.
 2. Eğer avize izin verirseniz, kendi montaj tasarımı kendisi tamamen bağlıdır. tasarımı geleneksel kanca (çapa) koydu, o gerekli uzunluğunu çalıyor ve biraz gergi tavan seviyesinin altında olmalıdır. Bu montaj plakası durumunda ilk (avans) o ağacın taban yapabilir ve dübel (vidalar) ile taban tabana sabitlemek, tavanda gerekli yumruk delikleri önceden delmek için gereklidir. Ve bu üsteki montaj plakasını eklenecektir.
 3. Metal plakalar üzerinde metal askı ile eklenmiş, aynı armatürleri, eğer varsa, nokta. Süspansiyon (alt) bir tavan bez ile aynı seviyededir. Daha sonra, tavan tavan film monte edildiğinde delikler yapılır ve plastik çubuk halkası vardır. Kurutma işleminden sonra, yapışkan bant halkası içinde kesilir. Lambayı hızlandırır.

Hele floresan veya LED ampul güneşlenmek. lambalar lamba tasarımına dayalı seçilmelidir. Bir akkor lamba kullanırsanız, lamba ekstra yalıtımlı bir nokta olmalıdır.

gergi tavan Güzel kombinasyonu: tamamlandıktan diğer türleri ile inci tavanlar

Bunu inci andıran İnci kumaş dokusu, bir düz yüzeyi ve benzersiz bir parlaklık ile karakterize edilir.

Nedeniyle doku teklik ve etkisine hatta ipek oluşturulur.

Tavan bez seçimi doğru seçim yapmak, dahası, bu bolluk anlamak ve çok zor o kadar büyüktür ki. Bir büyücü elinin kartı istendiği gibi herhangi bir onurlu tasarımcı ve istemci, beslediği seçeneklerin inanılmaz sürü sunacak. Sedef bu durumda en iyi seçeneklerden biridir. ışık üzerine düşer ve bu olağanüstü güzel olduğunda o farklı renklerde bir inci gibi parlıyor.

Sedef tavan sadece muhteşem görünüyor ve onların inanılmaz parlaklık ile ayırt edilirSedef tavan sadece muhteşem görünüyor ve onların inanılmaz parlaklık ile ayırt edilir

Bu sebeple, malzemenin avantajları:

 • Değil kokuları emer;
 • Toksik olmayan;
 • toz geçirmez;
 • Bu güzel yansımaları verir;
 • Temizlenmesi kolay;
 • Bu m2 başına su yaklaşık yüz galon tutar;
 • Bu opak, parlak, hem de fotoğraf baskısı ile birlikte güzel görünüyor;
 • çok düzeyli tavan farklı odalarda inanılmaz muhteşem alanları elde edebilirsiniz düzenlenmesi;
 • Başarıyla böyle restoranda tavan yanı sıra oteller, kafe ve benzer düzenlemek edilebilir;
 • banyo ve koridorlar için mükemmel bitirmek.

Tür mutfak tavan monte etmek son derece istenmeyen bir - oldukça hızlı bir şekilde kirletilmiş yüzey ve kaplama eski güzellik ve özgünlük kaybeder.

Mükemmel bakacağız işe sonra ve - sedef tavan seçimi, böyle çalışmaları kendi alanında bu profesyonellerin uygun olması gerektiğini akılda tutmak gerekir.

Yatak odası için kombine tavan: rahat bir atmosfer hakim olmalıdır

Yatak odasında atmosfer dinlenmeye olmalıdır sır değil.

Yatak odası - Bir oda, bu nedenle, tavan için yatıştırıcı renkleri kombine edilecekYatak odası - Bir oda, bu nedenle, tavan için yatıştırıcı renkleri kombine edilecek

Bu durumda, sessiz, gösterişli değil renklerin seçimi için bir ihtiyaç vardır. Bu kombinasyon tek renkli olarak adlandırılır.

Onun avantajı mütevazı ve şartlandırılmış görünümüyle, orijinal kaplama görünüyor olmasıdır.

Ek aydınlatma kullanmak, daha etkin vermek için:

 1. Spot ışıklar;
 2. soffits;
 3. LED'ler.

bu tavan için malzeme kombinasyonu sayesinde, dikkate kaplama teknik özelliklerini almalıdır. Diğer bir deyişle, örneğin, PVC film mükemmel su tutar, ve tavan kumaş ince bir perforasyonu içinden geçer.

Güzel kombine tavanlar (video)

Sonuç olarak, kombine streç tavan hakkında birkaç söz söylemekte fayda var. Ne apartmanda tavan olacak - sadece sizin tarafınızdan çözülebilir. Sen tek seviyesinin kombine tavan yapabilir veya ev benzersiz bir tasarım konsepti de anlayarak, devam edebilir. tavan Sizin kombine tasarım, sen tasarımcı ile belki beraber kendinle gelip ve edebilirsiniz. Bu ders, fotoğraf ve video malzemelerinin, yardımcı olur. Senin güzel bir fikir, artı tasarımcının profesyonel deneyim iş yapacak! çok farklı, görünüşte malosovmestimymi malzemeleri birleştirerek, baş döndürücü başarıya ulaşacaktır. 

 Kombine tavanlar (fotoğraf)

1mnogourovnevyy-potolok 3 4 007-03 7c4761fc2aa11bd1e45c54c-2 14c 14c93219bdafae3b1289d24-2 028c44a19b5619903fb1795-2 202 269

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + = 2