Kołdra patchwork własne ręce

Kołdra patchwork własne ręce

12 October 2017Kołdra patchwork, wykonany własnymi rękami, będzie to doskonała dekoracja wnętrzKołdra patchwork, wykonany własnymi rękami, będzie wspaniałą ozdobą intereraV Ostatnio wiele osób woli, aby narzuty i koce z rękami. Jeśli chcesz, aby obiekt przez siebie, dać techniką patchwork preferencji. Koce wykonane w tym stylu, wyglądają bardzo atrakcyjne i łatwe do wykonania. Dodać do tego produktu ewentualnych pozostałości innej tekstury tkaniny.


Dokonywanie kołdry z rękami

Zrób patchwork quilt łatwo. Aby to zrobić, trzeba maszynę do szycia, nici, igły, nożyczki i szpilki.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni materiał na kołdrę. Eksperci radzą, aby korzystać z białą bawełnianą tkaninę z nadrukowanym wzorem. Ponadto, do produkcji koców trzeba Sintepon.

Do produkcji wyrobów bawełnianych wymagane łaty drukowane tkaniny i wypełnienie z poliestruDo produkcji wyrobów bawełnianych wymagane łaty drukowane tkaniny i wypełnienie z poliestru

Algorytm koce produkcyjnych przedstawia się następująco:

 1. Cięcia kwadratów tkaniny wytworzenia wymaganej wielkości.
 2. Powstałe kwadraty leżał na powierzchni.
 3. Szyć wszystkie kwadraty w pionie.
 4. Następnie połączyć wszystkie elementy w jednym materiale.
 5. Wytwarzać dwa paski szerokości 16 cm.
 6. Szyć paski na krawędziach koce.
 7. Pin Sintepon do góry koc przy użyciu igieł. Usunąć nadmiar tkanki.
 8. Produkcja 2 przecina wstęgę do poduszki. Szyte elementy odbierane do sieci bazowej.
 9. Układ ściegów uzyskany produkt.

Wykonujemy kołdra patchwork: mistrzowską klasę dla początkujących

Jeśli znasz tylko z techniką patchworku, można użyć prostego obwodu. Do produkcji koców ramach systemu uproszczonego, trzeba będzie monofoniczne Perkal, arkusz dopełnienie poliester, płaty różnych kolorach.


Najpierw trzeba wyciąć co najmniej 50 kwadratów tkaniny. Każda strona musi wynosić co najmniej 21 cm. Można połączyć skrawki różnych kolorach. Pomoże to stworzyć niepowtarzalny wzór.

Aby kołdrę, dane muszą być rozszerzone według wzoru poczętego i uszyć siebieAby kołdrę, dane muszą być rozszerzone według wzoru poczętego i uszyć siebie

kołdry szycia dla początkujących algorytmu jest następujący: • Ułożyć kwadraty na każdej powierzchni. Deseń kształt, a dokładnie przemyśleć temat składu produktu.
 • Przystąpić do sieciowania łatki. Szyć pasy oknach, a następnie połączyć je ze sobą. Nie zapominaj od czasu do czasu gładkim materiałem. W ten sposób zapobiega się tkaniny skurczu.
 • Zrób podszewkę na kocach. Pamiętaj, aby zostawić mały dodatek.
 • Krotnie materiału, wypełniaczy i podłoża. Rozszczepiania otrzymanych szpilki produktu.
 • Ściegiem wzdłuż krawędzi koca.
 • Jeśli to konieczne, szyte na krawędzi wiążącej kocem.

Jak uszyć patchwork kołdra szybko

Wielu artystów pracujących w stylu patchwork, stosować się do szybkich maszyn „kwadratów”. Technologia ta pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

W produkcji koców metodą z „fast placu” trzeba będzie kilka wzorców perkalu. Przed rozpoczęciem, trzeba namoczyć szmatkę w gorącej wodzie, a następnie dokładnie spłukać. Następnie nakrahmalte perkal i przejść nad materiałem żelaza.

Maszyny do produkcji placów kołdrę jest bardzo proste i dostępne nawet dla początkujących mistrzówMaszyny do produkcji placów kołdrę jest bardzo proste i dostępne nawet dla początkujących mistrzów

koc kwadratów Technologia produkcji jest następująca:

 1. Z 2 różnych kolorach przecina tkanki cięcia taśmy 2 tej samej wielkości. Następnie umieścić je twarzą w twarz, a prostrochite obrabiany wzdłuż jednej krawędzi.
 2. Tnie taśmę wyrobów bawełnianych, której wysokość może być tej samej szerokości, co w dwóch poprzednich zespołów połączonych.
 3. 3. Zespół zszywane z dwóch pierwszych. Nie zapomnij dodać je twarzą w twarz. W rezultacie, trzeba mieć podobiznę tulei.
 4. Otrzymany stwardnienie tuleja pocięte trójkątów równoramiennych.
 5. Pobrana tkanka do niewłaściwej stronie kocem (na przykład bawełny lub trawnika) rozłożone na powierzchni. Top z poliestru i dopełnienia elementu i podwójne trójkąty (z kolei muszą mieć konfigurację kwadratów).
 6. Ścieg na obwodzie produktu.
 7. Dokonaj krawędzi koce. Aby to zrobić, trzeba będzie pasek naturalnych tkanin. To musi być szyte na kocu, a następnie podwinąć i ponownie zrobić ścieg.
 8. Podobnie w leczeniu wszystkich krawędzi przez koc.

Dwustronna narzuta patchwork własne ręce

Dwustronna narzuta patchwork wygląda harmonijny, jeśli pokój jest utrzymane w stylu rustykalnym. Do produkcji koców trzeba nici, maszyny do szycia, nóż, nożyczki, wzory tkanin.

Przed rozpoczęciem pracy, konieczne jest, aby kwadraty do tworzenia koce. Jeśli wielkość gotowego internetowej 1,5h2,3 metr, pożądane jest, aby korzystać z łatek kwadratowych z boku nie mniejszej niż 23 cm. Sinteponovye rozmiar podszewka na kocach muszą być nieco mniejsze niż wymiary gotowego internecie.

Ręcznie robione narzuty techniką patchwork Ukończ wnętrz w stylu countryRęcznie robione narzuty techniką patchwork Ukończ wnętrz w stylu country

Maszyny do szycia obejmuje następujące elementy:

 • Najpierw trzeba przygotować tkankę. Aby to zrobić, należy starannie umyć i materiał żelaza. Jeśli korzystasz z tkaniny bawełnianej, zaleca się ich skrobię.
 • Kiedy już przygotowane skrawki, dodać dwa kwadraty do siebie twarzy. Nie zapomnij zostawić naddatek szwu o szerokości 1,5 cm.
 • Zszyć dwa kwadraty.
 • Szyć do otrzymanego przedmiotu jeszcze jeden strzęp. Powtórz ten proces, dopóki nie dostaniesz pasek 6 kwadratów. Trzeba produkować co najmniej 9 z tych pasków. Po zamknięciu ściegu progladte otrzymaną wstępną.
 • Krotnie dwa sąsiadujące paski są zwrócone do siebie i połączyć je z kołkami. Ściegu taśmy. Powtórz tę procedurę dla wszystkich pasków.
 • Ukończony przód pokryte położyć spodem do góry i umieścić na poliestru płótno dopełnienia.
 • Szyć okładzinowe przeszczepu.
 • Wytworzenia formy wstępnej z materiału ciętego, którego wymiary powinien być nieco większy niż rozmiar powstałej wstęgi.
 • Zabezpieczyć obrabiany przy użyciu bulavochek i szyte go.
 • rogi hem wynikające artykułu.

Patchwork kołdra z rąk (wideo)


Jak widać, kołdry i koce, aby bardzo proste, nawet jeśli dopiero zaczynasz z techniką patchworku. master class z kroków opisanych w tym artykule pomogą Ci nauczyć się patchwork. Aby dostać piękny produkt, wykonaj następujące bloki symetrycznych i nie zaniedbywać wstępny materiał dekatirovkoy.

kołdra patchwork (foto)

0907a5162ba84XLjpg 09079e5753ff87XLjpg 2 2e75b99ed5e96fd 3-DSCN1895 03-DSCN2403 3c7d18c8ae850a7 3e43273f5bbbe1a 005 6afff96cc023068

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − = 82

map