kogut ściegu: obwód i technologia

kogut ściegu: obwód i technologia

12 October 2017Piękne haftowane kogut będzie wspaniałą ozdobą kuchniPiękne haftowane kogut będzie wspaniała dekoracja dla kuhniEsli projektowych kuchennych wykonanych w stylu country, wnętrze jest bardzo organicznie pasuje kolorowe ręczniki i paneli, zwłaszcza gdy pokazuje kogut: schematy cross-stitch takie produkty będą zawsze aktualne. Po wszystkie koguty przeszycia doceniane nie tylko w roku, który jest symbolem tego ptaka.


Kogut jest czczony w wielu kulturach, a jej obraz jest prawdziwy talizman, jak również magnesem dla szczęścia.

Nowoczesny cross-stitch cock Riolis

Miłośnicy współczesnych Riolis haftu doceniają produkty spółki. Jest to gotowy zestaw wszystkich niezbędnych materiałów, aby wykonać zdjęcie.

Należą do nich:

 • Nici do szycia;
 • igła;
 • Kolorowe płótno;
 • Książeczka z kolorystyką.

Firma „Riolis” produkuje wysokiej jakości zestawy do haftu, w szczególności z wizerunkiem kogutaFirma „Riolis” produkuje wysokiej jakości zestawy do haftu, w szczególności z wizerunkiem koguta


Firma produkuje różne artykuły, hafty „Rooster” to # 1479. Rozmiar WWW 30 x 40 cm, ilość kolorów na schemacie. - 22 kolorów.

Takie zestawy są wygodne, że wybierając go - nie ma potrzeby dalej iść na zakupy w poszukiwaniu odpowiedniej tkance, podnieś nić. Wszystko, co potrzebne jest zawarte w jednym pakiecie.

Przewodnik do haftu jest napisany w języku rosyjskim i kilku innych popularnych języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski. Przed rozpoczęciem pracy, należy zauważyć, jak haft zawiera krzyż i pół krzyż i nitka będzie musiał dzierżyć w jednym i dwóch, a trzech w uzupełnieniu. Dzięki temu obraz wygląda wolumetryczny i koguta otoczony kwiaty - jak żywy.

Cross Stitch: kogut i kura

Gdy zamówienie nie jest możliwe ustawienie gotowy, można pobrać z sieci jakikolwiek inny program do gustu za darmo. Daje to większą swobodę dla kreatywności, ale w tym samym czasie prac przygotowawczych będzie trwać dłużej. Rzeczywiście, w tym przypadku, trzeba wybrać własną tkankę, aby znaleźć potrzebne wątki, zapewnia, że ​​odcienie wybranych kolorów są łączone ze sobą.Szczególnie popularny wśród needlewomen programu używa pięknego kurek i kurczakaSzczególnie popularny wśród needlewomen programu używa pięknego kurek i kurczaka

Na przykład, duży popyt schemat, który przedstawia kilka takich jak kogut i kurczaka. Kompozycja okazało harmonijne haftowane koguta trzeba jasne nici: żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy. I dla kurzych piór lepiej jest wybrać odcienie brązu. szare odcienie pasują także ją.

Schemat lepiej drukować na niej można było zrobić znak. Jeśli masz czarno-biały rysunek, schemat jest lepiej ozdobić kredkami - tak jest bardziej wygodny w obsłudze niż symbol.

Po obwodzie drukowanym, nie od razu usunąć kopii przechowywanej na komputerze. Być może mają jeszcze wrócić, jeśli wydruk niektóre znaki są trudne do odróżnienia i skala musi być zwiększona.

W procesie szycia podczas pracy z pobranego programu sekwencji może być:

 1. Na schemacie przeprowadzono oznaczenia na placach, w których poziome i pionowe szwy 10 są umieszczone na krzyż.
 2. Ten sam układ powinien zostać przeniesiony na tkaninę - ołówek lub podlać nici.
 3. Wykorzenić lepsze hafty z centralnej części obwodu - to będzie punkt wyjścia, z którego skład będzie stopniowo wypełnić cały internet.
 4. Haftować koguta poziomych lub pionowych wierszy będzie bardzo niewygodne, ponieważ takie systemy zazwyczaj zawierają dziesiątki odcieni, i ciągle nie jest zastąpić je z ręki. W związku z tym, każdy element w etapach wypełnione najpierw jednej barwie, a następnie sąsiedniej - nić innym odcieniu.
 5. Gdy wszystkie elementy systemu są haftowane dane liczbowe pierwszym planie - Kogut i kurczak - należy okryć bekstichem.
 6. Także łączyć z powrotem „igły” czarne nici pojedyncze skrzydła i kilka pojedynczych pióra koguta ogon.
 7. Aby luzem haft, szew bekstich dodatkowo przeznaczyć kilka źdźbeł trawy na tle przedstawiająca ptaka. Odbywa się to tylko na jednym ostrzy bocznych stworzyć efekt cienia światła słonecznego.

Podczas haftowania krzyż koguta, może być prowadzony przez klasy podstawowego lub specjalnych systemówPodczas haftowania krzyż koguta, może być prowadzony przez klasy podstawowego lub specjalnych systemów

Na końcu pomocniczej wyciągnął haft gwint przemyto i odparowano. Nawet najbardziej ostrożne wątku roboczym jest zepsuty, a tkanina jest rozciągana na obręcz.

Często przekroju ściegu interesujące w połączeniu z innymi technikami. Na przykład, gdy skład wykresie obrazuje nocy - kurek pod księżycem - gwiazdy na niebie mogą być wykonywane przez francuskich węzłów. Fruzelki stosowany również odnieść się do lotu ptaka lub haft blooming roślin wokół mężczyzn.


Vintage hafty ścieg Schematy kurki

Vintage schemat haftu może być bardzo przydatna, jeśli rodzina się do przestrzegania zwyczajów i tradycji ludowych w wielki, rodzinny wypoczynek. Ale nawet jeśli nie, to staną się godni ozdobą kuchni.

Główną różnicą pomiędzy starymi haftów od współczesnego, że nasze programy czasowe są bardziej szczegółowe. Oni wyraźnie odróżnić tułów pokryte piórami, ogon i skrzydła, łapy z pazurami i głowę z grzebieniem, oczy, dziób. Na starych schematach, elementy te są często uwarunkowane i haft nie jest tak malownicza.

Nawet starożytny haft z koguty będzie doskonałym elementem dekoracjiNawet starożytny haft z koguty będzie doskonałym elementem dekoracji

Aby utworzyć haftowania antyczny, nie potrzebują tak wiele materiałów i narzędzi:


 • Odpowiedni tkanek;
 • Czerwona nić;
 • obręcz;
 • Igła i nożyce;
 • Schemat.

Ozdobić ten haft naczyń będą musiały mini koguta schemat sylwetka i prosty motyw do krawężnika. Ten ostatni może składać się z pastylek, krzyży, pająki, stylizowane winogron lub żurawiny.

Jeśli jesteś haftowane ręczniki, granica wzdłuż wąskich krawędziach i mężczyźni powinni być haftowane na niego - kilka sztuk w tej samej odległości od siebie. Kiedy te wzory zdobią obrusy czy serwetki, hafty na kanwie dokonać obwodzie.

Aby wystrój wyglądały stare dekoracje, niekoniecznie zrobić haft i monochromatyczny tylko w kolorze czerwonym. Dobrych parę posłuży mu czarny, niebieski, niebieski, bordowy lub białe nici.

Rok koguta: haft krzyżykowy rok symbol

W 2017 roku, w celu zastąpienia ognista czerwona małpa przychodzi roku pod auspicjami ognisty czerwony kogut. Dla tych, którzy lubią horoskopy Wschodnich, będzie zadowolony, aby otrzymać dar pamiątkę jak haftowane symbol roku.

Haftowane kogucik na tkaninie lub poduszce to idealny prezent dla przyjaciół lub krewnychHaftowane kogucik na tkaninie lub poduszce to idealny prezent dla przyjaciół lub krewnych

Może to stanowić występować w różnych formach:

 • Jako element dekoracyjny poduszki z haftem;
 • Jako płyty ściennej w ramce;
 • Mając haftowane ręczniki herbaty lub innych materiałów eksploatacyjnych.

Hack, aby stać się niezapomnianym prezentem, obok koguta może być haftowane cyfry roku. Wysokości i doskonałości - aby utworzyć kalendarz na płótnie z igły i nici.

Gdy dom ma małe dziecko, to proszę haft, który zaprezentuje motyw bajki. Na przykład, Złoty Kogucik z tytułowej baśni.

Haftowane kogut cross (wideo)

kogut cross-stitch ma długą tradycję. I to będzie bardzo ciekawe dołączyć historię, tworząc własne dzieło używając płótnie, igły i nici. Stworzony z miłości haftem, jeśli nie zwrócić natychmiastowy szczęście, to z pewnością cię zadowolić i rodzinie z jego wspaniałych widoków.

Piękne koguty hafty cross (zdjęcia)

0673cf1c77ecb3orig --- 012991ce686c6c0XXXL 104 203-702 623a5afc6091843823d70a50ca8i - Kartiny-panno-Vyshivka-krestikom-petuh grafika b5b3412ffc55e70482f17d330589ede5 445339558w640h6404072 c3930f3842d62c8212677ea46adl - Kartiny-panno-Vyshivka-biserom-petuh-gotovaya biserinfo57536petuh1325678583

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 79 = 82

map