Klasyczny brytyjski tapety lub dekoracje ścienne w stylu brytyjskim

Klasyczny brytyjski tapety lub dekoracje ścienne w stylu brytyjskim

12 October 2017Zgodność ze stylem wnętrza angielskiej pod wieloma względami zależy od wyboru tapetZgodność ze stylem wnętrza angielskiego jest w dużej mierze zależny od wyboru stylu oboevAngliysky we wnętrzu - to unia dyscypliny i wyrafinowania. Nudny, ale dyskretny i elegancki jednocześnie surowym i przytulne - English domu jako sposób myślenia, tak często mówią projektantów wnętrz. I ważną rolę, jaką w tym stylu tapety.


Tapety w stylu angielskim: zasady zdobienia

Prawdziwy styl angielski - masywne drewniane meble, dekoracje z tkaniny, nietypowe i wyszukane dodatki. A wszystko razem to jest atmosfera, jeśli nie z elementami starożytności, to hołd dla tradycji, ciepły i ponadczasowej rocznika.

Tapeta - element wnętrza, które przykleja cały obraz w sposób całościowy. A oto kilka opcji - skromny prowincjonalny wygląd i drogie luksusowe żyjących domów szlacheckich.

tapety tekstylne są najczęściej we wnętrzu w stylu angielskimtapety tekstylne są najczęściej we wnętrzu w stylu angielskim

dekoracja z zasadami Tapeta:

 • Pokrycia tekstylne - jeden z najbardziej korzystne, a często korzystać Wallpaper „w ramach starego tynku„;
 • Wzory i nadruki - naturalnych scen, klasyczny wzór, ścisłe geometrii, Loki i, oczywiście, szkocki klatki;
 • Angielski tapet doskonale połączone z boazerią i szyn;
 • Dla małego pokoju najlepsza tapeta będzie światło kolorowe i przestronne pokoje wszystkie poprawne udekorować ciemniejsze odcienie tapet;
 • Jeśli pomieszczenie jest wychodzą na południe i udekoruj je w chłodnym, low-key kolorach, północnej pokój jest najlepiej zrobić odwrotnie jaśniejsze.

Środowisko powinno być wygodne - to główna zasada. Bardzo jasne kolory, naciśnięcie wydruki mogą zakłócić tę sytuację, więc nie przesadzaj.


English tapety z kwiatów: klasyczne lub modne rzeczy

Dzisiaj mały kwiat, duży kwiat, słowo, angielski kwiat ponownie jednym z najbardziej popularnych druków na tapetę. I chociaż nigdy nie wyszedł z mody, właśnie nowa fala popularności stało się modne.

Obrazy z kwiatami na tapetę - atrybut charakterystyczny i modny styl angielskiObrazy z kwiatami na tapetę - atrybut charakterystyczny i modny styl angielski

Kwiatowy print może być różny i używać go na tapecie Właściwie - prawie sztuką. Główną różnicą - małe lub duże kwiaty są przedstawione na płótnie.

Ogólne zasady wyboru

 • Im mniejszy pokój, tym mniejszy kwiat;
 • Główne ta może być również pokleit w małym pomieszczeniu, ale tylko jedna przegroda centralna - trzy pozostałe ściany tapetą bez drukuje;
 • Mały rysunek ściany wizualnie zabrać i przynieść duże, jest on stosowany jako metoda korekcji długość / szerokość pomieszczenia;
 • Aby zmniejszyć efekt „przymusu” tapety dekoracji ściany jako listwy, panele dekoracyjne i granic. Rama ta nie pozwoli na ścianie „wzburzyć”.

English tapety - to nie tylko każdy kwiat, zbyt stylizowane kwiaty jakby z komputera prosta grafika nie będzie działać.

wzór tapety w stylu angielskim (wideo)Tapeta z dużymi kwiatami we wnętrzu

Jest to nowoczesny i świeże, choć angielskie klasyki nie pasuje. Można jednak znaleźć kompromis, gdzie kwiaty - Nie, aby wydrukować obraz i nadal obraz. Takich tapet lepiej na tych ścianach, gdzie minimum mebli. Czasami mogą być wydawane tylko jedną ścianę.

Tapety z dużym wzorem kwiatowym będzie korzystne, aby spojrzeć na meble tło światłoTapety z dużym wzorem kwiatowym będzie korzystne, aby spojrzeć na meble tło światło

Zgodnie z tymi tapetami będzie pasować meble z jasnego światła. Pożądana wartość - rolka z kwiatami. Na przykład, te same kwiatowe tiebacks lub kwiatowy print na poduszkach dywan, itp

English tapeta w małym kwiatem

Tapeta w małym kwiatem były i pozostają liderami w sprzedaży. W przeciwnym razie są one często określane jako „babci”, ale z prostego Radziecki tapety kwiatowy tapety angielski jest znany z jakości i uszlachetnianie druków.

Grochu kwiat ornament we wnętrzu angielskiego powinna być jakość i elegancjaGrochu kwiat ornament we wnętrzu angielskiego powinna być jakość i elegancja

Tapeta „pod perkal” jest szczególnie istotne we wnętrzach domów kraju, ale również w mieszkaniu w tym tapetę umieści. Bardzo ściśle powiązane z tym stylu motywów Provence, ale nadal istnieją różnice.

Jakie mogą być łączone

Akcentować te tapety we wnętrzu:

 • Meble z kwiatów tapicerki. Na przykład, krzesło z kwiatem powłoki w łagodnych, naturalnych kolorach. Lub wstawia na klatce piersiowej lub szafce z kwiatowym nadrukiem. Ale wzór tapety do druku, a meble nie powinny łączyć.
 • Drobne akcesoria. Od najprostszych komórek dla ptaków i dom świeca piękne obrusy, serwetki, godzina, itd.
 • Piękne naczynia w szafie. W przypadku, gdy lekki zestaw z wysoce artystycznym malowaniem warto umieścić na ekranie - jest to styl angielski.

Ale, oczywiście, można także pójść zbyt daleko - kwiatowy motyw spożywać z umiarem.

English paski tapety

Zespół - również znajomy druk w stylu angielskim. Ale to musi być traktowane bardzo ostrożnie.


Strip - kolejny tradycyjny ornament tapety w stylu angielskim wnętrzeStrip - kolejny tradycyjny ornament tapety w stylu angielskim wnętrze

Zespoły we wnętrzu:

 • poziomy pasek wizualnie rozciąga szerokość pokoju, ale sufit wydaje się niższy, niż jest. Dobrym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń z wysokimi sufitami.
 • pionowe pasy będą przedłużenia ścianki, lecz w wąskim pomieszczeniu, w sposób nieunikniony tworzyć złudzenie studzienkę.
 • Wąskie paski podobne kolory wizualnie postrzegana monochromatyczny kontrast jest wąski pas - jest zbyt agresywny wariant przeciążenia wizję;
 • Jeśli wybierzesz pasma pastelowe kolory, powinny być szerokie, kontrastujące pasek lepiej wziąć pokój za głośne, aktywne, ale nie toalet.

Jeśli chodzi o połączenia tapety, ma tu też swoje tajemnice. Idealnie pasują do siebie kropki i paski, motywy kwiatowe będzie wyglądać świetnie na tle neutralnej strefy na tle rozłożony ścian, nawiasem mówiąc, będzie wyglądać wspaniałe fotele kratkę lub zasłony w klatce.

Jak wybrać tapetę angielskiego (wideo)


English tapety zawsze spokojny, nie pretensjonalne, niezadrukowana i bardzo śmiały projekt. Ale dodają wnętrzu spokój, rygor i komfortu, a to wszystko idzie dobrze.

Dobry wybór!

Przykłady angielskiej tapety (zdjęcia we wnętrzu)

a3d4114945b3b057f2c42cdced593 a2Dainty-Accents- A34 a88b1940302fc7d4a31e69415d4bf a84486a6da737d6067e31eabbb465a7d2 a573241b3bd40d97d098bffc988597221 a1365763767 a13235400740147w1920h1440 a13847044071484w1920h1440 a13476697492733w1920h1440

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 81

map