Klasik tarzda oturma odasının lüks iç: 10 İpuçları

Klasik tarzda oturma odasının lüks iç: 10 İpuçları

12 October 2017Klasik tarzda yaşamak her zaman zarif ve pahalı görünüyorKlasik tarzda yaşamak her zaman zarif ve dorogoUyutny, geniş ve fonksiyonel görünüyor - böylece tat ve gelir sahiplerinin seviyesi hakkında bazı sonuçlara varmak için izin veren klasik bir tarzda, içinde oturma odasının iç karakterize edilebilir. rengin esas olarak açık veya koyu mobilya seçmek. Her odanın büyüklüğü ve istenen sonuca bağlıdır. Bir "kuru üzüm" olarak kitlesel avize asılı görünür. Hakkı nasıl seçileceği, bu kadar pahalı olmamalı.


Klasik tarzda iç Avantajları

Başlangıçta herkes benzer bir ev uygulamak için acele yani klasik tarzda oturma odası tasarımı, çanta genişliğine vurgu ima görünebilir. Bu açıklamayla şiddetle tasarımcıları katılmıyorum. Bunlar sürecin işlevsel ve estetik bileşenin üzerine vurgu. Odada her öğe daire detaylarda zaten mevcut ahenkli bir kombinasyonu temelinde seçildi.

Önemli olan - olmayan "çok uzakta" mobilya, renk ve tasarım öğelerinin seçimi açısından. Daha iyi onun aşırı daha boş alan bırakmak.

klasik tarzda odaların kayıt avantajı her zaman ilgili ve güzel kalacak olmasıdırklasik tarzda odaların kayıt avantajı her zaman ilgili ve güzel kalacak olmasıdır

Bir yetkili projenin durumunda, onların oturma odasından hatta küçük alan bir sanat eseri haline gelir:

 • Klasik asla geçerliliğini kaybetmektedir;
 • yüksek stil için tutku misafirleri yapmak için fırsat;
 • Çok yönlülük - Bu iç konfor hissi bırakarak gerekli şeylere erişmek için kolaylaştırır;
 • Cazip görünümü.

Klasik tarzda oturma odası tasarımı: Yeni başlayanlar için ipuçları

Ne olursa olsun, sadece yeni binada yerleşmiş daire veya evde planlı onarım, projesini yapmak başlayacak. Bu ve benzeri oda geometri, aydınlatma derecesini, pencereler, kapılar, yer sayısı ve tutmak yapılır. Daha doğru kroki yapılacaktır, o kadar kolay tasarım seçmek olacaktır. Bundan sonra, baskın stili seçmek gerekir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bir karanlık ve aydınlık bir versiyonudur.


Küçük bir oturma odası için ideal - ilk yüksek tavanlı ve geniş bir alanda, ışık sürümü ile karakterize odalar için uygunsa. Daha sonra duvarlar için dekorasyon seçebilirsiniz.

oturma odası tasarımına geçmeden önce, en küçük detayına kadar tasarımı önceden düşünmelidiroturma odası tasarımına geçmeden önce, en küçük detayına kadar tasarımı önceden düşünmelidir

Klasik tarzda simetri, doğal malzemeler ve aksesuarları dolu kullanımını ima unutulmamalıdır. Örneğin, bir sandalye ve bir kanepe arasına yerleştirilen çekmeceli eski bir göğüs, gerekli atmosfer yaratacaktır.

yeni gelenler stilleri ve trendleri karışık alamadım için tasarımcılar bazı basit kurallar hazırladık: • Oda 3-4 küçük figürler olmalıdır;
 • Sen sıva kullanabilirsiniz;
 • Görme alanı ayna 2-3 genişlemesine yardımcı;
 • klasik sanat eserlerinin Reprodüksyo duvarlarını süslüyor;
 • Küpeli bir avize kullanılması önerilir;
 • Kuvvetle "ağlama" veya "asit" renklerin kullanımı vazgeçmek önerilir.

oturma odasında klasik iç: Renk tasarım kuralları

Odada Konfor ve çekici görünümü formları mobilya değil, aynı zamanda doğru seçilmiş renkler sadece. Bunlar olmalıdır pastel, daha sonra odadaki insanlar parlak noktalar bolluğu yorgun gözleri alamadım. Bu projelerin çoğu bej veya krem ​​kullanılan tonları ise. Bazı durumlarda bu kuraldan bir istisna yapmak için izin verilir. Örneğin, doymuş pembe ya da turuncu iyi bir görsel ağırlık olur.

renk ve tonları sağ kombinasyonu misafir odası rahat ve güzel hale getirecekrenk ve tonları sağ kombinasyonu misafir odası rahat ve güzel hale getirecek

klasik bir ortamda yaşama çok düşük anahtar görünmüyordu, biraz renk hileler için çare olabilir:

 • olive green kullanarak;
 • Kum tonları devreleri oluşturmak için;
 • Kahverengi odada görsel olarak ayrı fonksiyonel alanları yardımcı;
 • Altının Normal kalite evinde lüks bir atmosfer yaratmak için.

Klasik tarzda oturma odasında iç mimari özellikleri

Klasik iç in şansa yer yok, bu yüzden dikkatli her öğe seçimi konusunu yaklaşmak gerekir. yüksek kaliteli bitirme konuşursak, yeterince güzel versiyonu sonraki boyama ile sıva veya porselen uygulanarak elde edilebilir olduğunu. Bir bütçe seçeneği olarak dekoratif yüzeyin izin kullanımı.

önem açısından ikinci sırada duvar ve tavan tasarımdır. Hatta küçük bir oturma odasında o uyum tüm unsurları ilişkilendirmek önemlidir.

Özellikle dikkat tasarımcıları ödenir tavan ve duvarlar tamamlamanızı öneririzÖzellikle dikkat tasarımcıları ödenir tavan ve duvarlar tamamlamanızı öneririz

Bu, aşağıdaki öneriler yardımcı olacaktır:

 • Tavan Döşeme sıva frizler ve tablolar yapılır;
 • Geniş bir odada Görsel ve fonksiyonel vurgu beyaz mermer ile dekore elektrikli şömine, olacak;
 • kullanılabilir alan izin veriyorsa, oturma odası ve yemek odası, sütunları veya yarım sütunları kullanabilirsiniz.

oluşturulan üslup çözümlerine dayalı biçimde seçilir, mobilya, unutmayın. Örneğin, Somovo veya doğal malzemelerden yapılmış diğer yerli üreticiler, uygun. Önemli olan - ağaç bir özel muamele düzenlenen emin olmak gerekir. Aksi takdirde, malzeme kuvvetle nem seviyesi ve aşırı sıcaklıktan tabi tutulacaktır.


Klasik tarzda oturma odasının rahat iç (video)

Klasik bir tarzda rahat bir iç oluşturma önemli bir zaman ve malzeme maliyetleri gerektirmektedir. Her maksimum doğrulukta çalıştırılmalıdır bir taslak, ile başlar. En kısa sürede son hali, vb seçilen mobilya, dekoratif öğeler, avize ve onaylanmıştır olarak. o, en pahalı değmez satın almak olarak haklı değil kaydedin. Öncelikle bir kalite sorunu ziyade dış ihtişamı olduğunu.

Klasik tarzda güzel bir oturma odası (iç fotoğraf) tasarlayın

5-1 5 16cpl 6 123-4 725 757854 b- IMG65dd32695e5d 1920x1080resizeinterior30784851392740673 Dizajjn-gostinojj-v-klassicheskom-stile-6

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − 56 =

map