Kendinden yükleme salonu 4 özellikleri

Kendinden yükleme salonu 4 özellikleri

12 October 2017Giriş holü - Bir kişi çok fazla zaman harcamak yok edildiği bir oda, ama dairenize bu kısmı gelişmemiş en rahat tutmak için çok önemlidirGiriş holü - Bir kişi çok fazla zaman harcamak değil, ama en rahat obustroenaSegodnya fazla sahipleri odanın modern tasarımı dikkat edilir oldu dairenizin bu kısmını tutmak çok önemlidir olduğu bir oda. Tüm odalar şık dekore edilmiş zorunludur özgün ve birbirleriyle uyum içinde aynı zamanda. giriş holü ilk daireye misafir tanıtan bir yerdir. Birçok özelliğe sahiptir. Bu koridor mağaza ayakkabı ve giyim, tebrik misafirler vardı, sadece çıkmadan önce preen. Bu pratik ve konforlu olması gerekir. Ayar salonu, bağımsız bir şekilde gerçekleştirilebilir.


Ne koridorda koydu: İpuçları uzmanları

Bugün birçok oturma odaları içinde değil, aynı zamanda koridorda sadece güzel bir tasarıma gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu koridorun Çünkü şık düzgün ve güzel görünecektir. Ama mobilya sağ yerleştirme yerine getirmek yardımcı olacaktır hile ve teknikleri bilmek gerekir.

giriş holü tüm ayrıntıları düşünmek ve hatta kağıt üzerinde planını görüntülemek için, bu kadar önemli odanın çok işlevsel parçasıdırgiriş holü tüm ayrıntıları düşünmek ve hatta kağıt üzerinde planını görüntülemek için, bu kadar önemli odanın çok işlevsel parçasıdır

Koridorda yer alacak mobilya parçaları, önceden belirlemek için önemlidir. Bunlar öncelikle pratik olmalı.

Bizim iklimin çok değişkendir. Bu nedenle, toz girişi genellikle konsantrasyonu, nem ve kir. Giysiler ve oda saklamak için yollar yanı sıra döşeme dikkate almak önemlidir. Yüksek kaliteli ve dayanıklı olmalıdır ana kural anneler hatırlamak önemlidir.

koridorda ne koymak için:


 • dolaplar açılması;
 • Ayakkabı için Raf;
 • asma;
 • puf;
 • Büyük bir ayna.

mobilya türünü seçerken onun ferahlık dikkat etmek bazen önemlidir. Çoğu zaman, genel görünümlü mobilya şeylerin yeterli sayıda barındıramaz. Mobilya ergonomik olmalıdır. Günümüzde çok popüler modüler tasarımı.

Montaj salonu: temel unsurları

Salon düzeneğinin maliyeti değişebilir. Gerekli mobilya sahipleri satın aldıktan sonra kendi montaj ile sorunu çözmek için. Bu özel istihdam işçiler tarafından yapılabilir.

Bu odanın iç ana öğesi bir dolap yani Genellikle giriş holü o giysi ve ayakkabı depolandığı yerdir edilirBu odanın iç ana öğesi bir dolap yani Genellikle giriş holü o giysi ve ayakkabı depolandığı yerdir edilirtoplantı salonu kendiniz yapılabilir. Ancak bu bazı bilgi ve becerilere sahip olmalıdır.

Mobilya toplayabilir kalmaz, aynı zamanda kendi yapmak. Bunu yapmak için, gerekli eleman sayısını belirlemek gerekir. iş montaj şeması gelişmesi ile başlamalıdır.

toplantı salonu elemanları:

 • Tek kanat kabine;
 • Çift kanat kabine;
 • askı;
 • kalemlik;
 • Dolap.

mobilya tam set toplamak için, parçaların sayısını belirlemek için, çizimler yapmak, malzeme hazırlamak gerekir. öğe hazır sonra, sabitleme malzemeleri yeterli sayıda olduğundan emin olun. Emniyet aşağıdaki montaj, yürütmek için önemlidir.

Nasıl elleriyle koridorda monte: teneke kutu montaj

kutunun büyüklüğü değiştirilebilir. mobilya boyutları sayesinde orada beklenmedik durumlar olabilir diye, önceden karar vermektir. kutunun malzemeleri çevrimiçi süpermarketler veya sipariş bina satın alınabilir.

Koridor mobilya gizlemek için arzu edilmeyen - bu çok rahat ve serbest olmalıdırKoridor mobilya gizlemek için arzu edilmeyen - bu çok rahat ve serbest olmalıdır

Kutuyu montaj için hazırlık biraz zaman alır. Ana uygun boyutlu şeritler gördüm.

Montaj sırasında, kayış, birbirine paralel olarak yerleştirilmiş olması ve kapak vida ile mühür. Kontrplak çerçeve köşeleri, kilitlemek için unutmamak gerekir. Bu modaya sonra kapı ve raflar oyma başlatın.

Cusp Köpük:


 • Farklı boyutlarda olabilir.
 • Kapak "örtüşen" kesilmelidir.
 • 2 ya da 3 döngü kullanılır kapılarını güvenceye almak için.

kap tertibatı kolaydır. Ama yapı malzemeleri ile deneyimi olmayan bir işi yapmayız. Salon güzel görünüyordu önemlidir.

Şema koridor makinesi: açısal varyantı

elleriyle bir köşe koridor monte ederken son derece dikkatli olmak önemlidir. Yanlış hesaplamalar mobilya yapıldığı malzemeye hasara yol açabilir. mobilya montaj önce mobilya alınacaktır yere yakın, duvarın durumunu kontrol etmek gerekir.

Sıklıkla küçük koridor mobilya yer kazanmak ve görsel genişletmek için izin veren bir açı varSıklıkla küçük koridor mobilya yer kazanmak ve görsel genişletmek için izin veren bir açı var

Eğri duvar montaj sırasında raflar vidalanır genel bir çerçeve, varsayar.

montaj şeması doğruluğu üzerinde oda büyüklüğü, duvarların uzunluğu ve kapı yakınlığını etkiler. boyutlar dikkate alınır sonra, mobilya yapının içini donatılması dikkate alınması gerekmektedir. Bu altı ana gövde bileşenden oluşur.


Kabine köşenin montaj işlemi:

 • Çerçeve tertibatı;
 • (Üst ve alt) çubukları üzerinde iş;
 • Arka duvarın Üretimi;
 • Yan duvarların yaratılması;
 • raflar, kutular ve sepetler montajı;
 • çubuklar ve kanca sabitleme.

kendin olabilirsin köşe dolabı monte edin. Bunu yapmak için, önceden hazırlamak önemlidir. daha ayrıntılı olarak inşa süreci anlamak için yardımcı olacaktır eğitim videoları izleyin. Kabinin kalitesi seçilen malzemeye bağlı olacağını dikkat etmek önemlidir. Doğal ahşap kullanmak en iyisidir. Ancak, böyle bir durumda, hatta kendi imalat, oldukça pahalı mal olacak.

elleriyle koridor (video) montajı nasıl

kendin olabilirsin koridorda mobilya monte edin. Ana sorumlu ve dikkatli bir koridor montaj ve kurulumunu davranın. Birçok tasarımcı oturma odasında modüler tasarımı yüklemek için önerilir. O ergonomik, güzel bir görünüme sahip. modüllerin montaj biraz zaman alabilir. Mobilya bağımsız olarak da yapılabilir. Ancak, profesyonellik ve uygun beceriler olmadan orada yapamaz.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1

map